Fii atent și pe NETBET

velios

New Member
25 Aug 2007
3
6
3
Am jucat două cărți cu aceleași curse, cu un timp de pariere diferit, una 0,5 ore suplimentare pentru a doua repriză și cealaltă victorie a oaspeților net.png și mi-au răspuns

Stimate / sau,
În ceea ce privește întrebarea cu privire la pariurile dvs., am dori să vă informăm că acestea au fost soluționate corect, deoarece prima jumătate a meciului este peste 0-0.

Dacă aveți mai multe întrebări, nu ezitați să ne contactați!

Cu stimă,
Γ
Echipa de servicii pentru clienți NetBet

Greșesc, overdrive-ul 0,5 a fost pentru a doua jumătate.
Cursa a început pe 2 și am pariat pe 15: 05: 56 și 14: 55: 38
Ei nu primesc un răspuns Eu trimit un alt mesaj: Aștept un răspuns despre cum pot paria după sfârșitul primei reprize și îmi spun că a fost pentru prima jumătate? Nimic. Re-trimiteți: vă rog să-mi creditați banii direct în contul meu. Nimic din nou nu mă gândesc din nou și trimiteți-le cuvântul magic „ÎNCHIRIERE”;
Vă mulțumim că ați contactat Autoritatea pentru jocuri din Malta.) ACUM SERIA ARE FORUMURILE Și în final primesc răspunsul
Stimate / sau
Buletinele dvs. informative au fost anulate. Ne cerem scuze pentru greșeală.
Cu stimă,
Α

Le răspund: CONFIRMAȚI CĂ SUNTEȚI CUMPĂRAREA CUMPĂRULUI CÂȘTIGĂ NU ESTE CANCELATĂ
și înmulțiți miza pe meciul câștigător
În cele din urmă, vă mulțumesc și pentru 14,71 Euro. Scoate-le din cont și închide-le. Copii de e-mailuri

PS a fost singura companie care a avut o problemă lunară de retragere. Nu știu dacă este încă pentru că am făcut o auto-excludere

Stimate / sau,
Dorim să vă informăm că există o problemă tehnică în ultimele zile cu retrageri prin intermediul salariului -NETELLER-Skrill, despre care am informat desigur departamentul nostru financiar, pentru a continua retragerea dvs. vă rugăm să faceți o nouă depunere minimă prin card sau vivawallet, pentru ca departamentul nostru financiar să vă crediteze suma de retragere acolo.

Dacă efectuați o depunere de card, trebuie să ne trimiteți un e-mail la [E-mail protejate] o copie pe două fețe a cardului care se încheie în ****, cu doar 4 primele și 4 ultimele cifre vizibile și acoperite cu cvv.

Suma 136 de euro va fi creditată pe cardul dvs. care expiră *******, iar restul prin noua opțiune pe care o alegeți pentru a face noua depunere minimă.

Cu stimă,

• ca
reacţii: qazdas

Predictii

• 15: 00
    ERT Sports HD
    • Levadeiakos - Panachaic GE
  • 19: 30
    Novasports 1HD
    • OFI - Frică
  • 21: 30