Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
27,296
23,682
113
45
Dragi prieteni ai pariului,

Campionatul de predicții „Forum Tipster League” este o instituție după mulți ani de organizare. În fiecare an îl îmbogățim și îl adaptăm la noile cerințe și reguli care îl fac și mai competitiv pentru a oferi distracție, concurență sănătoasă și oportunități de profit. Campionatul se desfășoară în forum și orice membru al forumului poate participa începând cu oricând decide.

În Forum Tipster League ai șansa să dezvelească talentul, împărtăși cunoștințele dumneavoastră și să dovedească capacitățile și cine știe, după ce te afli ca tipster pe pagina principală a infobeto.

1.jpg

PARTICIPARE

Toți membrii forumului infobeto pot participa la campionat. Fiecare membru poate oferi acestei părți a forumului pariurile cu obligația de a scrie o justificare serioasă pentru punctul pe care îl vor propune în conformitate cu modelul pe care îl subliniem mai jos.

REGULI

În plus față de numărul 1 o justificare pentru această ligă, ar trebui respectate câteva reguli, cum ar fi următoarele:


  • În fiecare lună, toți participanții vor începe cu unități 70 ca casier, care vor fi facturați până la sfârșit și nu câștigurile. Aceasta înseamnă că dacă cineva începe cu un pariu 5 / 10, atunci câștigă sau își pierde restul de unități 65 pentru a paria.
  • La sfârșitul fiecărei luni, participanții ar fi trebuit să propună ca cele mai puține jocuri 15 să fie considerate valide.
  • Fiecare joc va fi recomandat în mize cu o scară de la 1 / 10 la 10 / 10.
  • Sunt oferite mai multe propuneri 2 pe lună cu mizele 7 / 10 interzise.
  • Fiecare propoziție trebuie scrisă și încărcată cel puțin 1 ore înainte de începerea jocului
  • Fiecare joc trebuie să fie justificat cu textul cel puțin liniile 10 și să justifice pe deplin DE CE ați selectat punctul pe care l-ați propus.
  • Cotele vor fi selectate numai din cărțile anunțate în pariurile bet365 /stoiximan sau orice altceva vă este anunțat.
  • Cotele minime pentru pariul acceptat vor fi 1.50.
  • Nu există o rată maximă acceptabilă, dar există un profit maxim pentru returnările pe 3,5, care vor fi unități 15, indiferent de unitățile propuse.
  • Este interzisă copierea textului chiar dacă este al tău pe care l-ai rescris la alt site.
  • planuri ciudate de miză care vizează numai premiul și nu se potrivesc cu valoarea reală a jocurilor propuse vor fi abandonate sau mizele ajustate la planul general.


CÂȘTIGATORI - CLASIFICARE

În fiecare lună vor fi trei câștigători, iar un criteriu de clasificare va fi randamentul total (%) al lunii.

ANALIZA STANDARD

Formatul pe care pariurile dvs. ar trebui să îl aibă este următorul (ca exemplu):

Deschideți un subiect separat în cadrul subforumului de analiză (în ceea ce suntem deja) numit lupta pe care o jucăm cu data.

without titlo.jpg

MODERATOR

Managerul campionatului va fi "Animusbet".

PREZENTE LUNA

3 câștigătorii pe prima lună pe bază de câștiguri nete vor câștiga următoarele cadouri:


  • 50 euro
  • 30 euro
  • 20 euro

Mult noroc tuturor!
 
Ultima editare de administrator:
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Diferențele față de anul trecut sunt trei
1) fiecare începe cu unități 70 și nu 100
2), performanța minimă acceptabilă este 1.50 și de la 3.50, iar returnările de mai sus nu vor primi mai mult decât unitățile 15
3) câștigătorii vor fi 3 pe primul loc cu cel mai bun randament și nu cu cel mai bun profit.
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Cred că, pentru a sublinia că modificările sunt corecte, este cel mai bun moment pentru a raporta un pariu tragic de „tasos1407” cu cote de 1.25 și gravitate 10/10 chiar înainte de schimbarea orei pentru a intra în premii. În opinia mea, moderatorul a trebuit să anularea pariului gt s-ar putea să nu fi ieșit din comun, dar cu siguranță a fost oportun și regulile originale ale competiției spun ceva despre astfel de pariuri. Oricum. Strugurii acri de anul trecut. Să mergem pentru noua competiție îmbunătățită. Câștiguri bune tuturor !!!
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Să spun că nu ai dreptate ... regulamentul a fost permis în acest an, dar în acest an lucrurile se înrăutățesc și un tipter bun va arăta ;)
 
  • Aprecieri
reacţii: jogador
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Îmi pare rău amice, dar te-ai adiko.Nai nu exista nici o regula care se spune în mod clar, dar am descris în acest post care nu sunt eliminate în mod logic de pe forum, pe care Bob pariuri în ultimul minut va fi examinat de către moderator și akyronontai.An propriul sine pariul nu face parte din această categorie. Plec peste tot.
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Pentru a termina cu 2016 de anul trecut, de fapt, pariul lui Tasos a fost clar pentru a intra in tripla, dar nu a fost extrem, asa ca nu a facut mare lucru cu o miza mare pentru a face acest lucru. aceleași pentru care nu am anulat și câteva dintre propunerile dvs. de jogador de ex. X / 2 zile / fin în contradicție cu 7.50 3 / 10 și, de asemenea, X / 2 zile / fin în contradicție cu 5.50 4 / 10 care arată pariuri refarismatos mai multe klp.Me pe scurt de ce nu a anulat mai multe acțiuni în aproape 2015 toți participanții sunt flexibilitatea din partea noastră.
Transmitem 2015 un succes atât de bun pentru toată lumea
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Îmi doresc tuturor un mare succes, cu profituri mai presus de toate și bineînțeles cu concurența!
* Te-am trimis și am primit un mesaj despre luna precedentă : bere1:
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

eikona.jpg
Atașez o imagine (sper să o puteți vedea) din contul meu stoiximan pentru a vă demonstra prietenul animus (și noul Elpidoforos pe care l-ați comentat atunci) că nu a fost un pariu de rambursare pe care îl menționați mai sus, deci este un pic invalid ceea ce spui pentru mine. Și ceea ce dau forumului joc și știu cu adevărat.
Evident, dialogul este la un nivel prietenos.
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Animusbet este responsabil pentru concurs, dar nu ia decizii singure. În ciuda tuturor, cu toții suntem de acord cu moderatorul pentru conducere.

Atâta timp cât nu am anula miza tasos1407, nici măcar nu am anula jogadorul care a fost la fel de provocator.
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Vedeți atașamentul 20408
Atașez o imagine (sper să o puteți vedea) din contul meu stoiximan pentru a vă demonstra prietenul animus (și noul Elpidoforos pe care l-ați comentat atunci) că nu a fost un pariu de rambursare pe care îl menționați mai sus, deci este un pic invalid ceea ce spui pentru mine. Și ceea ce dau forumului joc și știu cu adevărat.
Evident, dialogul este la un nivel prietenos.

Fără îndoială că amice pariu și nu-mi pasă dacă pariat deja sau nu, spun doar un pariu refarismatos pentru că până atunci au fost negative și două jumătăți de succes / a venit nu numai înapoi, dar ai ajuns pe orbită și desigur epathlou.Kai vorbesc mereu un nivel prietenos, nu trebuie să separăm nici un câmp
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Poate cineva să explice cum este calculat randamentul exact și ce este?
Există un tip?

Mulțumesc
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Vremurile bune sunt tripletele permise pentru dublarea 3 sau 3.5?
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

niciun prieten, doar un joc pe care îl puteți sugera
 
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Pentru uniformitate, vă rugăm să urmați același format pentru a scrie titlul local.

Prima dată în acest format: 03 / 01 / 2016
urmat de micul grec: Chelsea - Manchester City

Deci, titlurile ar trebui să fie după cum urmează: 03 / 01 / 2016 Chelsea - Manchester City
 
Ultima editare:
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

O întrebare proastă (poate): Un joc poate fi deschis oricărui concurent?


editeaza: Din ceea ce vad este facut sa aiba multe deschise
 
Ultima editare:
Răspuns: Campionatul FTL 2016 Predictions - Reguli și Cadouri

Ce vrei să spui în mod deschis? Vă sugerați un joc în timp ce altcineva nu este terminat?
 
  • Aprecieri
reacţii: Realgreen

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: