Turnee sau echipe cu frecvente peste 3,5 și peste (sugestii)

bethunter

Membru
12 Ion 2021
94
23
8
Sunt un vânător de peste în curse pentru că constat că de multe ori punctele se sparg relativ ușor, mai ales în sezonul de la carantină încolo. Caut câteva sugestii pentru ligi sau echipe specifice care aduc adesea rezultate cu peste patru goluri.

• Aprecieri
reacţii: PANATHA

pkerest

New Member
17 Oct 2022
21
9
3
Categoriile Islanda 1 si 2 au goluri goluri si peste 2.5 si mai multe peste 3.5.Vezi mai intai o pagina cu statistici pentru ca in prima categorie sunt si sub.In a doua categorie este mai bine.Totusi randamentele sunt de multe ori mici... de înțeles .Lucru bun este că poți combina over-ul cu un obiectiv.Nimic nu este sigur în pariu.

pkerest

New Member
17 Oct 2022
21
9
3
Categoriile Islanda 1 si 2 au goluri goluri si peste 2.5 si mai multe peste 3.5.Vezi mai intai o pagina cu statistici pentru ca in prima categorie sunt si sub.In a doua categorie este mai bine.Totusi randamentele sunt de multe ori mici... de înțeles .Lucru bun este că poți combina over-ul cu un obiectiv.Nimic nu este sigur în pariu.
dar atentie ca acum campionatul este la final...si nu stiu daca echipele se comporta la fel.Ieri au fost 2 meciuri unul 3-0 celalalt 3-1 pe primul l-am pierdut pentru ca in deplasare. echipa nu a marcat dar pana la urma a jucat sa marcheze goluri, in general scandinavii au goluri, joaca pana in ultimul minut, mai ales cei mici, insa nu vei gasi rezultate.

bono,

Membru activ
5 Sep 2022
226
184
43
Întrucât, după cum spui, ai găsit o schimbare de trend, de ce nu pariezi pe valoarea under-ului? Ceea ce spui cu covid are de-a face cu faptul că stadioanele nu erau pline sau nu mai erau atât de pline. Așa că pierdusem o forță motrice a peste. De asemenea, bara a schimbat destul de mult lucrurile și mă întreb cum jucătorii nu s-au obișnuit încă cu asta.

Unders, în opinia mea, sunt cele mai de încredere pentru pariuri serioase. În ligile în care golurile sunt tendința dominantă, cei mai buni unders sunt ascunși și invers. Cele mai bune over-uri sunt ascunse în ligile în care punctul dominant este under-ul. Vă voi da un exemplu care vă este cu siguranță familiar deoarece suntem amândoi în Grecia. A existat o perioadă mai lungă decât Panaitolikos-Volos de anul acesta? Și nu mă refer doar la peste 2,5. Dacă asta nu a meritat pariul maxim, ce a fost?

Să mergem la sub. A existat vreodată un Asiatic Under 2 mai mare decât Inter-Barcelona? Pentru Inter, știam cum vor juca. Barcelona a dat semne și în călătoria lor anterioară la Mallorca. Nu putea face nimic mai mult. Era mai însorit. Nu vorbesc de puncte pentru că aici vorbim de over-under.

Gândiți-vă din nou pentru că poate fi necesar să vă adaptați la noile date. Dacă te joci doar pentru distracție, eu renunț. Fac asta și peste, dar întotdeauna cu puțin. Desigur, când eram mult mai mic obișnuiam să joc sumele bune în overs. Învățăm din greșelile noastre. Acesta nu este un joc de linte. Banii sunt implicați.

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
361
426
63
Și aproape exclusiv caut goluri în loc de puncte....dar nu mă uit la statistici pentru anumite echipe sau ligi specifice...mă uit la fiecare meci separat....azi să spunem dacă există un meci care Cred că va avea multe goluri este în Turcia Ankaragucu - Fener.....

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
361
426
63
Teoretic, o ligă care statistic are probabil o mulțime de Peste 3,5 goluri este cea a Elveției

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Nu ai de unde sa stii.
Aici ni s-a spus ieri Manchester City - Copenhaga mult - puțin și a venit solemn 0-0.
Pep a luat treimi și a mâncat un roșu și se juca cu zece.
Totusi, cauta-l in America de Sud, pentru ca acolo overs platesc aur. Desigur, este în sub
mai ales cele sud-americane, de unde cele mai mari randamente, dar există și cele
excepții.

Predictii

• 17: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Feiha - Al Hilal
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • PAS Lamia - Apollon Paralimniou
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Panathinaikos - PAOK
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Nasr - Al Ittihad
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Valencia - Bilbao
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Ajax - Volendam
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Real Madrid - Atletico Madrid
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Trecerea Ferreira - Benfica
  • 05: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 20: 00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Barcelona
  • 21: 00
    Start Novasports
    • Alba Berlin - Valencia
    Novasports 5HD
    • Monaco - Armani Milano
    Novasports 6HD
    • Villeurbanne - Fenerbahce
    Novasports Prime
    • Panathinaikos - Zalgiris
  • Mâine 27-01-2023
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 10: 30
    Eurosport 1
    • Rybakina - Azarenka
  • 12: 00
    Eurosport 1
    • Linet - Sabalenka
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Zorian Forum Bot: Utilizatorul zorian a început un nou subiect numit „SUBER BOWL LVII (2023)” în Remaining...