Problemă cu netbet

Manos Mant

New Member
23 Jan 2020
3
1
3
Bună seara aș dori să știu dacă există vreo altă problemă cu Netbet ... m-am retras din 7/1 și totuși tot ce îmi spun este că au avut o problemă cu viva, iar retragerile mi-au spus că va fi finalizat până miercuri 22/1 și azi trimit din nou gt, niciun truf nu spune că nu știu când vor putea să-mi pună banii în card dacă vreau să-l pun în salariu ... ceea ce mi-au spus de la început, îmi explic că nu mă pot retrage din salariu și vreau banii de pe card așa că am făcut depozite cu cardul și de aceea mi-am identificat cardul ... sincer acest lucru nu mi s-a întâmplat niciodată și este rău pentru oricine se gândește să joace acolo dacă specia se joacă acolo minte .....
  • ca
reacţii: PANATHA

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
oricum un prieten de-al meu a făcut retragere regulată pe cardul său acum 2 săptămâni.

câți bani vorbim în cazul tău?

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
510 Euro ... așa cum au procedat după ce au avut o problemă tehnică ...
Nu stiu. singura problemă tehnică pe care o știu este că salariul nu este afișat ca metodă de retragere. cu toate acestea, retragerile de peste 500 de euro au o reținere de 1,5%. el a fost păstrat 1,5% din cauza autismului său. Era vorba de peste 500 de retrageri. Dacă o prinzi, anulează-o și cere-ți banii în două retrageri mai mici, pentru că te-ar costa un ban. Nu cred că oricum îți poți pierde banii
Ultima editare:
  • ca
reacţii: FunBet

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
Nu vă faceți griji ... Am cerut 30 de euro de o săptămână și încă nimic ... Nu cred că 500 de euro este problema lor. Ar trebui să aibă într-adevăr o problemă cu viva.
Acum 10 zile, o altă retragere de 20 de euro m-a întârziat din nou și mi-a spus aceeași problemă de tin cu Viva.

Îmi amintesc înainte să înceteze să plătească via viva timp de o lună. Nu cred că există motive de îngrijorare. Doar puțină răbdare
  • ca
reacţii: Manos Mant

zhentarim

New Member
21 Feb 2013
6
2
3
Unul meu ... m-a trimis pe email astăzi pentru a face o retragere pe care am solicitat-o ​​prin viva să fie făcută prin intermediul salariului. Am ales să aștept să intre prin via viva.
Ultima editare:

Manos Mant

New Member
23 Jan 2020
3
1
3
Unul meu ... m-a trimis pe email astăzi pentru a face o retragere pe care am solicitat-o ​​prin viva să fie făcută prin intermediul salariului. Am ales să aștept să intre prin via viva.
Mi-a luat aproximativ 20 de zile în total, dar cu multă presiune dacă l-aș lăsa pe norocul meu, aș mai aștepta ...

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
În general trebuie să se ocupe de viva. Am făcut mai multe retrageri mici de 20-30 de euro din septembrie. Mai mult de zece dacă nu greșesc și au fost întârzieri în toate. Așa cum acum aștept unul de luni. Dar fiind client de ani de zile nu am nicio problemă dincolo de întârzieri. În general, acest lucru nu mă neliniștește
  • ca
reacţii: zhentarim

Bachodios

New Member
17 Feb 2020
5
1
3
Am făcut un cont netbet cu un depozit de mastercard și am cerut o retragere în același mod și mi-au spus același lucru cu toți, adică prin intermediul unui salariu.

zhentarim

New Member
21 Feb 2013
6
2
3
Update: Cele 3 retrageri pe care le-am solicitat de la 12/2 au fost procesate și ar fi în mod logic în contul bancar în 2-3 zile.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Doar cu card de depozit am făcut
eh, atunci ea este total nebună vă roagă să luați un salariu.

În orice caz, pentru a vă retrage în salariu, trebuie mai întâi să aveți un cont salarial. atunci când banii intră în salariu, îl puteți trimite fie la bancă, fie la un alt pariu

Bachodios

New Member
17 Feb 2020
5
1
3
eh, atunci ea este total nebună vă roagă să luați un salariu.

În orice caz, pentru a vă retrage în salariu, trebuie mai întâi să aveți un cont salarial. atunci când banii intră în salariu, îl puteți trimite fie la bancă, fie la un alt pariu
Am un cont salarial, dar nu am văzut opțiunea de a mă retrage

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Bayern Munchen
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Napoli - Barcelona
  • Mâine 26-02-2020
  • 05: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • Mâine 26-02-2020
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 04: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • G GRaptakis:
    +1
  • P PANATHA:
    Sub 0.5 - Obiective peste / sub PAOK - Olympiacos @
    4.60
  • Coria Forum Bot:
    Utilizatorul Coria a lansat o nouă temă numită "ATP Santiago„la tenis.
  • BetLaden BetLaden:
    Concurența de nivel 3 la Superleague cu Savrinio, Loco-3 și tsitoni pentru a avea exact același număr de 26 de puncte !!!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Conform regulilor, o loterie este urmată în astfel de cazuri, iar procesul a transformat câștigătorul savrinio!
    +1
  • V vangosmt:
    Bună dimineața, săptămână bună
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Bună dimineața Vangos
    +2
  • BetLaden BetLaden:
    ATENȚIE pentru a clarifica ceva despre competiții, deoarece au existat interpretări greșite ...
    1. Bine pentru premii, există curse care nu au nevoie de o remiză, deoarece există criterii de nivel pentru a câștiga. În meciurile anterioare nu au existat remize, deoarece câștigătorul a venit cu criterii precum cine a obținut mai multe puncte decât câștigătorul sau punctajul exact al meciului. Astăzi a fost în primii trei cu TOATE aceleași numere, astfel încât să nu poată câștiga pe baza unei remize, așa că s-a făcut o remiză.
    2. De asemenea, pentru a clarifica faptul că ultimul meci din Liga Campionilor și Europa League nu s-a încheiat încă ... întreaga fază (ambele meciuri) trebuie finalizată și apoi va apărea un câștigător. Așadar, cei care sunt primii în ultima săptămână trebuie să aștepte toată faza cu repetatoarele.
    Pentru orice întrebare vă stăm la dispoziție.
    +1
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Randament de peste 1,30 pe zi.„la Fotbal Predictii.
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a lansat o nouă temă numită "tinaftore;„la Pachete de conversații.
  • Balaton Balaton:
    Erjan vă va răspunde într-un tipule întrebându-mă în seara asta de ce nu îmi deschid ușile pentru a vă răspunde acum
  • P PANATHA:
    Hamas din Turcia ... Basak câștigă prin gol târziu și urcă din nou primul loc
  • Ertzan Ertzan:
    cel rău și noi am spart un blestem de 20 de ani și 2 luni. În 2 ani, noul președinte a făcut toate urletele, la baschet, la fotbal
  • P PANATHA:
    Alafouzos l-a luat pe Fener? Pentru că numai el ar face totul ușor
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    nu ce să obții.
  • Ertzan Ertzan:
    Ce veți face în această seară și cum se joacă Euroliga atât de devreme?
  • P PANATHA:
    va fi diseară (22:00), deoarece stadionul spaniol Wizink Center nu va fi disponibil în zilele următoare, deoarece va găzdui evenimentul Disney On Ice.
  • P PANATHA:
    meci dificil, desigur .... iar echipa nu este convinsă ... mai ales în deplasare
  • Ertzan Ertzan:
    dintr-o sursă bună am aflat că Zoc a respins prost noul contract
  • P PANATHA:
    da, dar este definitiv; poate nu sunt de acord cu termenii încă
  • Ertzan Ertzan:
    am citit un comentariu că până acum a fost respins de 2-3 ori
  • P PANATHA:
    iar lucrul despre baschet este că antrenorii mari sunt puțini
  • Ertzan Ertzan:
    Ideea este că, după Zoc, la revedere de la viață
  • linatsa Forum Bot:
    Utilizatorul linatsa a lansat o nouă temă numită "Estimări la sol OPAP„la Fotbal Predictii.
    linatsa Forum Bot: Linatsa a început un nou subiect numit "Estimări la sol OPAP" la ...