Problemă cu stoiximan

vagionakis

New Member
28 Feb 2020
4
0
1
Bună seara noul tău membru aici.
Ieri am depus 1000 de euro prin salariu pentru a juca câteva ore. Câștigătorul Hamilton φ1 și Constructor Winner 2020 Mercedes. A dat un randament de 2020 acest lucru. După ce am jucat-o timp de o jumătate de oră, pariul meu a fost anulat și banii mi-au fost returnați, întrucât spune că nu este în regulă, iar aceste două lucruri nu au funcționat. După o lungă discuție, au ajuns la concluzia că, pentru a primi banii înapoi, trebuie să îi plătesc. Acest lucru este neobișnuit și nu se aplică nicăieri. Eu zic să mergem la piese. Așa că am pus 1.90 de euro într-o cotă de 2 și o obțin. Solicit din nou o depunere. Au anulat-o din nou, deoarece mi s-a spus că nu o pot face pentru că am jucat un meci cu risc scăzut! Nu pot judeca acest lucru și nu există nicăieri! De asemenea, când i-am întrebat în mod repetat la telefon și prin livechat, ce performanță cu risc scăzut, nu au putut să-mi răspundă pentru că nu știau! Mi s-a spus că ar trebui să joc la un ritm mai mare de fiecare dată și să solicit o retragere până când a fost acceptată! Lucruri tragice despre care vorbim. Practic îmi spun să joc până pierzi. La telefon, persoana irelevantă cu care vorbeam mi-a spus că 1000 (care nici măcar nu era obligatoriu să joc așa cum era al meu pentru 1.02 de euro) este sigur și când am întrebat-o de ce nu-mi pui 1.02 de euro în fiecare zi fără să joc, pentru că dacă jucam aș Am aruncat 1000 de euro în 20, deoarece el mi-a spus că nu știe. Un ciclu vicios între timp în care am pus cei 1000 de euro pentru a juca 1.02 așa că în ceea ce privește existența nu există niciun argument. Nu le dau banii înapoi, nici cu retrageri de plăți sau cu remitențe. Dacă aveți vreun sfat, spuneți-mi.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
v-ați implicat cu elementul ca atâția alții. faceți o reclamație la e cogra. nu pierde timpul cu ei.

termenul se aplică pariurilor cu risc scăzut. asta este adevărat. simpli științi nu scriu ceea ce este considerat risc scăzut și ceea ce nu trebuie să aibă dreptul de a anula orice retragere doresc (un termen clar abuziv). mă face să am aceeași capsulă și chiar o sumă de trei cifre, nu una de patru cifre ca tine și mi-au cerut să anulez retragerea în numerar de 1,13 (!!!!), nu 1,02 pe care o spui (imaginați-le pe cele vechi) pe forum, balatonul sau adeptul care joacă în permanență tot la 1,10, cu preluarea a 3-4 milisecunde și nu le dă afară, le va spune că este riscul mic).

Nici eu nu am verificat fizic ce randament nu este considerat risc scăzut. a repetat pasta clasică de copiere (redați-le într-o performanță care nu prezintă un risc scăzut) și știam că nu voi da peste cap, dar, în același timp, nu voiam să aplec capul,

nu am anulat retragerea, m-am dus la e cogra și am așteptat doar 10-15 zile și doar i-am eogered mi-au pus banii în bancă
Ultima editare:

vagionakis

New Member
28 Feb 2020
4
0
1
v-ați implicat cu elementul ca atâția alții. faceți o reclamație la e cogra. nu pierde timpul cu ei.

termenul se aplică pariurilor cu risc scăzut. este adevărat sânge. simpli științi nu scriu ceea ce este considerat risc scăzut și ce nu trebuie să aibă dreptul de a anula orice retragere doresc. mă face să simt că au un astfel de scorpion și mi-au cerut să-mi anulez câștigul în numerar de 1,13 (!!!!), nu 1,02 pe care îl spui.
Nici eu nu am verificat fizic ce randament nu este considerat risc scăzut.

nu am anulat retragerea, m-am dus la e cogra și am așteptat doar 10-15 zile și doar i-am eogered mi-au pus banii în bancă
Ideea este că nu am pus 1000 de euro pentru a scădea 1.02. Am vrut să cânt 1.90 lung și au anulat-o. Și atunci mi s-a spus că trebuie să le reaplic

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,552
113
Încercând să transferați 1000 kg la o altă companie cu pariuri similare, cu greu veți face ceea ce vi se cere să faceți. Este # $ (@)[E-mail protejate] # @ $ (@ vezi

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Încercând să transferați 1000 kg la o altă companie cu pariuri similare, cu greu veți face ceea ce vi se cere să faceți. Este # $ (@)[E-mail protejate] # @ $ (@ vezi
puteți face chiar și cele cinci mii, cu această diferență, dacă vă înscrieți la ora 5, de exemplu, și vă ardeți contul cu un profit real de 5,00-5 euro.
vagionakis, dacă urmezi acest model, nu joci toată mie în 1 pariu. îl pot anula. joacă-l în 100 de runde. Acest lucru nu le va anula și veți minimiza, de asemenea, șansele de a colecta 5-6 mii, deoarece este posibil să le prinzi pe toate.

PS O singură întrebare. în elementar, nu găsești altceva de care îți pasă și te grăbești să obții banii? sau ai doar o limită la sporturile populare? Mi se pare ciudat ...

de exemplu, mi-aș dori să am obținut 1000 kg (și fără limită).

pot fi #% ^ & * $% #, dar au un profit extraordinar pe multe piețe de care sunt interesat
Ultima editare:

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
155
191
43
Găsiți un loc pe batman și acoperiți-l cu un alt partener pentru a obține un rake foarte mic sau negativ.
  • ca
reacţii: Phila76

Phila76

New Member
14 Jan 2020
9
2
3
Dacă nu găsiți o soluție, trimiteți-mi pm ... există un mod în care am făcut-o mai devreme și am reușit. Și un alt mod este să plasați încă 1000 de euro într-o altă companie și să găsiți 2 returnări (de ex. Sub-under) care fii aproape de 2 așa că ai un tocat mic (vei pierde 50-100 de euro, dar câștigă banii)

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,313
1,392
113
Dacă nu găsiți o soluție, trimiteți-mi pm ... există un mod în care am făcut-o mai devreme și am reușit. Și un alt mod este să plasați încă 1000 de euro într-o altă companie și să găsiți 2 returnări (de ex. Sub-under) care fii aproape de 2 așa că ai un tocat mic (vei pierde 50-100 de euro, dar câștigă banii)
Și dacă câștigă Stoiximan?

Phila76

New Member
14 Jan 2020
9
2
3
Oriunde va câștiga banii, vor ieși după ce rambursarea va fi ridicată. Și 1000 de euro pentru a juca într-un pariu este același din nou, nu vor trebui să joace multe pariuri din ce motiv? la final
Ultima editare:

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: nu le dai la ele ... le ia ori de câte ori dpg dorește ......