Serie Peste 0,5 goluri

Thug4Life

New Member
7 Dec 2020
5
5
3
Bună seara pe tot forumul. După cum am menționat în titlu, voi încerca să fac o serie bună cu acest tip de pariu. Întrebarea este cunoscută. Doar un gol în joc. Randamentul minim trebuie să fie cel puțin de 1,10. Pariurile vor fi plasate pe Bet365. Alegerile jocurilor vor fi atât din categoriile mari, cât și din cele mici. Voi începe cu suma de 1000 € și voi menționa mai târziu cum vor fi gestionați banii.
Schimbul de opinii și cunoștințe cu cei care s-au ocupat serios de acest mod special de pariere este binevenit ...
Deci, acestea în teorie! Voi reveni când va avea loc primul joc .....

• Aprecieri
reacţii: SERRES și Ertzan

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
26,527
22,919
113
42
Noroc, omule, eu personal nu te pot ajuta pentru că nu am făcut nimic relevant. Dar există mai mulți tipi care au pariat în același mod și cu siguranță vor avea multe de spus

Thug4Life

New Member
7 Dec 2020
5
5
3
Un început bun cu un obiectiv rapid ... Acum, dacă vrem să ne „protejăm” capitalul, continuăm cu profitul (100 €). Eu personal voi continua ....

Thug4Life

New Member
7 Dec 2020
5
5
3
Din păcate am căzut repede la 0-0 ... Aceste lucruri se întâmplă ... Voi continua cu o a doua încercare ...

• Aprecieri
reacţii: SERRES

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
231
54
28
În top 0.5 este tipul Balaton, ar trebui să-l consulti înainte de a continua, pentru a nu pierde mai mult.

• Aprecieri
reacţii: SERRES

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,101
956
113
Ei bine, pentru că polițiștii ne citesc și îi urăsc, mai ales după ce s-a întâmplat până acum și se va întâmpla în viitorul apropiat, singurul lucru pe care trebuie să-l spun - am spus că nu-i așez pe polițiștii pe spate - uneori este bine să evit evenimente altfel seria nu va dura ușor mult timp

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
231
54
28
Mai ales în acest an este și mai dificil, cu meciuri complete, să acoperiți încasările din bilete. Nu există grupuri de sprijin.

• Haha
reacţii: kerkireos

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,351
1,425
113
Mai ales în acest an este și mai dificil, cu meciuri complete, să acoperiți încasările din bilete. Nu există grupuri de sprijin.
Prin urmare, în loc de 1.07, să jucăm cei 5 ași și cei 10 berbec, să jucăm și noi ...

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,101
956
113
În funcție de ceea ce cauți, îți pot oferi un exemplu într-un meci de la Atalanta pe care l-a jucat cu Genoa (apărare bună în afara ei). Muriel a fost pe bancă, tipule. goluri după care l-au pus la 60 dar nu au pus niciunul și s-au încheiat solemn cu 10-60.
El vrea niște condiții pe care le veți pune pentru a le avea inviolabile și pentru a avea disciplina să le păstreze. Dacă le încalci, vei câștiga 10-15 meciuri? E va găsi al 16-lea care te va lovi. Cu excepția cazului în care ..... voi rămâne dacă voi afla balourdele care sunt mințile ....

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
231
54
28
Balaton, am urmărit totul și am pierdut, am jucat în noroc și am prins 15 la rând într-o singură zi, acum factorul noroc a crescut foarte mult.

cernit

Membru activ
14 Oct 2013
194
124
43
Sunt pregătit să încerc peste 0,5 (live). Având în vedere că mă limitez la companiile de renume și după ce am exclus mai multe din diverse motive, am venit cu următoarele 2: Pokerstars și secundar vistabet. Aș dori părerea ta , mai ales pentru pokerstars. Este de încredere în plăți? Îmi va pune repede o limită? Merită să mă înregistrez?
* Sunt interesat doar de peste 0,5.

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,101
956
113
Balaton, am urmărit totul și am pierdut, am jucat în noroc și am prins 15 la rând într-o singură zi, acum factorul noroc a crescut foarte mult.

Ascultă, ai tot dreptul să joci 15 jocuri într-o singură zi, dar, bineînțeles, poți să le joci pe toate, dar doar numărul este uriaș, deoarece dacă joci 15 într-o zi în 15 săptămâni, vei fi jucat 2 de meciuri cu un prieten. tu nu există un caz și acum întrebarea este dacă te vei opri la 50 la 20 dacă ajungi acolo sau la 30 sau 40. Nu joc mai mult de 50 sau 4 meciuri pe săptămână Nu ies și să-ți spun adevărul am salvat ceva Liverpool, cu excepția lui Newcastle, jucă, paok, ceva oraș ceva arsenal ceva Atalanți în general suficient .... Omule știi ce înțeleg cu atât mai mult împingi cu cât peste jumătate, cu atât mai mult te va trage înapoi. Estimez că nu pot juca mai mult de 5 de meciuri pe sezon net peste 120 nu 0,5 sau 1,5 net peste jumătate

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
231
54
28
Problema pentru mine nu este doar numărul de meciuri, ci și sistemul de câștig, adică suma pe care ați pariat, de exemplu 500 la 1.10 pentru a câștiga 50? Sau poate un re-pariu, dar acolo trebuie să știi când să te oprești, să obții un profit. Sunt unii care pariază 5000 pentru a face 500 cu 1.10, dar riscul este mare.

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
231
54
28
Twente-Heerenveen 0-0, 18/19 peste 0.5 Twente și 19/19 Heerenveen înainte de meci și a venit 0-0. Îmi veți spune, ați văzut meciul, da, l-am văzut, s-a marcat un gol și a fost anulat, în general nu a avut multe faze.

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,101
956
113
Twente-Heerenveen 0-0, 18/19 peste 0.5 Twente și 19/19 Heerenveen înainte de meci și a venit 0-0. Îmi veți spune, ați văzut meciul, da, l-am văzut, s-a marcat un gol și a fost anulat, în general nu a avut multe faze.
El nu mi-a îndeplinit standardele și nici măcar nu l-am văzut

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
231
54
28
Acum joacă Lorient-Paris SZ, merită peste 2.5 în opinia ta, scorul este 1-1 la pauză și ambele echipe joacă bine. În verde, are o cotă de 1.11.

Predictii

• 13: 30
    ERT Sports 4
    • Doxa Drama - Chania
  • 14: 00
    ERT Sports 5
    • Diagoras Rhodes - Ierapetra
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Manchester City
    ERT Sports 1
    • Ionikos - Ergotelis
    ERT Sports 2
    • Xanthi - Apollon Larissa
    ERT Sports 3
    • Levadiakos - AE Karaiskakis
  • 15: 30
    ERT3
    • AO Trikala - Panachaiki
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 19: 30
    Novasports 1HD
    • Sassuolo - Napoli
    Novasports 3HD
    • Essen - Holstein Kiel
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Panathinaikos - PAS Ioannina
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Burnley - Leicester
    Novasports Extra 1
    • Lyon - Rennes
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Sheffield United - Aston Villa
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Milano - Udinese
    Novasports 3HD
    • Leipzig - Wolfsburg
    Novasports 4HD
    • Minut cu minut Serie A
    Novasports 24 HD
    • Fiorentina - Roma
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Sevilla
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Barcelona - Sevilla
    Novasports 24 HD
    • Heerenveen - Ajax
    Novasports Extra 1
    • Lille - Marsilia
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Crystal Palace - Manchester United
    Novasports 4HD
    • Unics Kazan - Andorra
    ERT3
    • Nijni Novgorod - AEK
    ERT3
    • Letonia - Grecia
    Novasports 2HD
    • Baskonia - Olympiacos
    Novasports 5HD
    • Armani Milano - Fenerbahce
    ERT3
    • Olympiacos - Hapoel Tel Aviv
  • Mâine 04-03-2021
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Houston Rockets - Brooklyn Nets
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Maria Sakkari - Madison Keys
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Galatasaray - Beziers
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Maaseik - Zenit St. Petersburg
  • 22: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
Chat general
Ajutor utilizatori
  • PANATHA PANATHA:
    Definiția meciului Lamia-AEL al celui de-al 21-lea meci al Super League Interwetten din 10 martie a fost anunțată de autoritatea organizatoare a campionatului.
  • PANATHA PANATHA:
    Câștigător pentru al 24-lea joc al Super League o vernos :p : sus: : ROFLMAO: în mod corespunzător;
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Σωστοοοοος
  • BetLaden BetLaden:
    Prieten Klso luna ... multumesc pentru actualizare. Ești o sferă ...
  • PANATHA PANATHA:
    Ok, a fost ușor ... din moment ce ai pregătit rezultatele de ieri
  • Ertzan Ertzan:
    Esti sigur? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    pentru cine, dacă sunt sigur? că le-a pregătit sau dacă le are corect; : ROFLMAO:
  • Ertzan Ertzan:
    dacă ești sigur că a înțeles :p
  • PANATHA PANATHA:
    a Nu voi răspunde .... îl voi lăsa cu îndoială!
  • BetLaden BetLaden:
    Hahaha bine ...
    Îți voi arăta (Bubble)
    +1
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „Pariuri transfrontaliere către Grecia" în Știrile pieței de pariuri.
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden a spus:
    hahaha ... ei bine ... îți arăt (Bubble)
    Ai uitat emailul sau l-ai trimis și nu l-ai primit ??
  • Ertzan Ertzan:
    BetLaden a spus:
    după cum puteți vedea, ei v-au luat și lucrează pentru voi, eu nu vă fac asta niciodată : paidi:
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „Colonie ..." în Pachete de conversații.
  • Okoński Okoński:
    a intrat din nou Theodore ???
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden a spus:
    Nici macar dimineata ??? asta spunea Chlapatsas!
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Nici macar dimineata ??? asta spunea Chlapatsas!
    Nu spunem Mântuire. A spune că Dimitris Fragioglou i-a scris lui googlareis și a găsit-o ok este mâncat. Dar Bubble? ce este aceasta bula? precum se spune în satul meu :p : pește: : agis:
  • PANATHA PANATHA:
    Lasă-l pe Chlapatsas să vină să-l vadă și să intenteze un proces cu avocatul Alexis ,,,,,
  • BetLaden BetLaden:
    :D:D:D:D Sunt topit ... ce esti ....
  • PANATHA PANATHA:
    ai văzut ... sunt niște șezlonguri care nu au nimic de făcut și comentează toată ziua ...
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    ai văzut ... sunt niște șezlonguri care nu au nimic de făcut și comentează toată ziua ...

Mă bucur că vă faceți autocritica, deoarece sper și că alții vor face același lucru pentru înfrângerea nedreaptă din această seară : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Nu te curaja ... maine vei avea 0/2 ...
  • BetLaden BetLaden:
    Bună dimineața pentru întreaga companie :cafea:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Nu te curaja ... maine vei avea 0/2 ...

Legenda este dublă astăzi și Fener este o victorie, mai ales Fener este fix : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    BetLaden a spus:
    Bună dimineața pentru întreaga companie :cafea:
    Bună dimineața Bună dimineața Ești sigur? Văd „editează” în mesajul tău : pește:
    Ertzan Ertzan: Bună dimineața pentru întreaga companie :cafea: Bună dimineața Bună dimineața Ești sigur? Văd „editarea” în ...