Oferte de pariuri, ar trebui să pariez?

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
169
43
Unele companii au deseori oferte pentru membrii lor, cum ar fi rake-ul de 0%, dar chiar mai bine pentru cantități mici pe perioadă, că, chiar dacă joci întâmplător, câștigi sau în banii tăi ... cine știe ceva mai mult decât ceea ce scriu anunță-mă să mă înscriu și acolo ;)
Este în esență distracție „gratuită”, cu șanse mari să câștige puțin și cred că orice jucător care este fericit să vadă jocuri sau rezultate pentru risc, chiar dacă sumele sunt mici, nu ar trebui să renunțe.


- Fortuna D. - Eidracht Fr.



- Pariorul de azi are o oferta, daca joci 2 bilete simple de la 5 euro fiecare peste 1,50 iti da 5 euro pariu intreg,
Am calculat că dacă le joci la o cotă de 1.85, care este de obicei șansa de 50% să vină, logic vei câștiga 1 din 2 și, în cele din urmă, vei ajunge cu 9,25 euro ... dar vei avea 5 întregi euro ca cadou pe care le poți da joci chiar și la 0 rake, așa că ajungi cu 10 euro la 14.25, cu alegeri aleatorii este suficient să nu ai ghinion.
(cu opțiuni mai apropiate de 1.5, pierzi logic mai puțin decât grebla și invers cu altele mai mari)

- Pentru ziua următoare, bet365 are o ofertă de 5 euro înainte de joc la Bayern Munchen v Liverpool și vă oferă un pariu gratuit de 5 euro (adică doar câștiguri) pentru live.
Din nou, cu logică, jucăm 1,85 (50%), vom pierde 35 de minute de la 5 euro și vom câștiga din nou 2.15 euro din pariul gratuit la o cotă de 1.85, deci cei 5 euro noștri vor deveni 6.80
(fii atent aici, în pariul gratuit să nu joci cote foarte mici, deoarece profitul nostru va dispărea ... logic mai mare trebuie să fie chiar mai bun decât 1.85.


- sportingbet are o ofertă pentru astăzi juca single single 20 euro în total peste 1,50 și aveți pariu gratuit 5 euro pentru cl
Cu cotele clasice de 1,85, estimez că pierzi 1.5 euro la rake și câștigi 2.15 euro din pariu, deci ai și un profit marginal
(deși nu are cote bune sau 0 rake din anumite motive, sunt foarte norocos cu această companie în profituri și, deși am auzit că sunteți ușor de tăiat aici totul este bine)

PS
Toate aceste oferte sunt automate, dld nu le trimiteți e-mailuri etc pentru a vă pune medicii veterinari etc., dar trebuie să apăsați participarea declarată ...
 
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

Am calculat că dacă le joci la o cotă de 1.85, care este de obicei șansa de 50% să vină, logic vei câștiga 1 din 2 și, în cele din urmă, vei ajunge cu 9,25 euro ...
: surpriza:: surpriza:: surpriza:: surpriza:: surpriza:: surpriza:: surpriza:
 
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

De ce surpriza? câștigi un bilet cu o cotă de 1.85 de 5 euro și devine 9.25 .. și îl pierzi pe celălalt.

Din moment ce vorbim despre 50% și 1,85, unul din doi este logic .. și ei îți dau 5 euro pariu complet pentru acesta, iar pariul și profitul tău din acesta

PS
Dacă nu crezi că 1,85 ,,, practic are o rentabilitate mai bună la 50%, pariul este aproape peste tot, dar am pus-o să fie înăuntru.
 
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

Cine ți-a spus că, deoarece șansele sunt de 1.85 a) probabilitatea verificării este de 50% și 2) dacă arunci zarurile de două ori, logic, odată ce vor veni litere?
 
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

Deoarece atât supra cât și sub sunt 1,85, deci poți alege la întâmplare ceea ce îți place, ai 50% pentru a realiza ceea ce trebuie.
Când șansele sunt de 50%, va veni unul din 2 tradus matematic .. dacă ar fi 33% unul din 3.


Matematica nu contează, doar pentru a înțelege că de fapt îți dau 4-5 euro, poate fi mai mult sau mai puțin dacă ai ghinion, sau scumpă logică 4.5
 
Ultima editare:
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

În timp ce îl căutați cu probabilitățile și statisticile, ignorați conceptele de bază. Are sens să vină unul din 2, are sens să vină 1 din 4.
 
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

MEREU va veni unul din 2, fie sub, fie peste, ... iar compania dă un bonus de 5 euro dacă reușești o dată la 2 !!!
* în clasicul Spaniei ți-au dat 25 de euro, de fapt un profit ... se adună și te distrezi și tu

Nu vă faceți griji cu privire la matematică ... alegeți doar ceea ce vă place, distrați-vă știind că vă oferă un cadou de bani ... profitul lor este că vă pun în spațiu, este o cale foarte bună
 
Ultima editare:
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

Vă trimit un mesaj personal.
 
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

Ok, am rezolvat-o fără să deranjăm oamenii ;) desigur și poți pierde în oferte, doar unele sunt atât de bune încât pe termen lung este chiar puțin probabil.

În plus, nu îți oferă mult ... dar suficient pentru a avea un timp bun să te încerci sau să rămâi activ, asta vor companiile de pariuri, pentru a câștiga un client.


La urma urmei, dacă reușești să pierzi pe termen lung cu un bonus de 5 euro pentru fiecare 10, înseamnă că de 3 ori din 4 ori poți alege pe învins, ceea ce este la fel de dificil ca alegerea câștigătorului, deci vorbim despre șanse a face bani nebuni dacă se întoarce cu susul în jos ΄)
 
Ultima editare:
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

Astăzi are Juventus Atletico Madrid cu 0 rake în multe wok.

Și în oferta live novibet joacă 20 de euro live și îți dau 10 dacă pierzi.
(este ca oferta cu 5 de sportingbet pentru că nu ți-o dau chiar dacă câștigi, dar chiar și așa rake-ul se rupe)

Stoixhman are pentru toate competițiile europene, câte 3 bilete din câte 3 opțiuni.
Datorită faptului că sunt 3, grebla te mănâncă mai mult, în jur de 21%, dar îți oferă un pariu complet 30% din valoare și un cadou de 50 de euro, așa că aici ne jucăm fie din întâmplare și ne bucurăm de jocuri, fie cu orice alegere dorește toată lumea și ne așteptăm la un profit mic în mod logic.

Pentru X mă gândesc la lupta de astăzi. iar celălalt vrea gând.
 
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

Bet are o ofertă mică în Bayern - Liverpool.
Am părerea că oferta face un pariu valoric. Obiectiv-obiectiv văd, dar este doar 1.61.
 
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

-Cei 5 euro de la bet365 sunt în regulă, care logic vor deveni aproape 7, și are și distracția ei, din cei pe care îi jucăm mereu.

-De asemenea lupta Bayern - Liverpool. multe companii îl au astăzi cu 0 rake ...

Informații pe pagina principală a site-ului, a fost bine să urmăresc meciul Juventus de ieri, dar nu am ascultat și am jucat x :). Subul meu s-a spart în al 3-lea, să vedem azi.

Am uitat de asemenea sa calculez ca poti pune meciul cu 0 rake in al 3-lea in oferta pe care o are pariorul pentru meciurile europene. asta o face mai bună, și așa că dacă joci maxim 160-165 de euro, probabil că te aștepți la 185-190 în sfârșit din cauza bonusului.


- novibet are și o ofertă bună pentru live-ul aceluiași meci .. 10 euro și 5 euro pariu gratuit

gol
Goalbet-ul are și 4 de euro pentru 20, retur dacă pierzi unul, dar pentru a sparge rake-ul cu alegeri aleatorii vrea să ai cote apropiate de 1.50 și nu mai mult de 1,8, deci nu este una pe care o joci cu ochii închiși ,

 
Răspuns: Oferte de pariuri - Trebuie să joc .. ¨)

- Astăzi au 0 rake la pariul Milan Olympiakos de baschet, dar pentru că vreau să joc Milan în acest moment, îmi este convenabil să o fac în sportingbet cu 5% în plus pe care îl au în jocul de acolo.

- Salzburg - Napoli 0 rake the bettor
- Inter - Eintracht Frankfurt 0 goalie nobet goalbet championsbet

- În afară de ceea ce am spus zilele trecute despre europa, betandwin are o rentabilitate de 10% dacă pierzi, ceea ce rupe grebla doar pentru un pariu de 2.70 dld 33%, nu ceva special dld, dar probabil voi juca x-ul inter
 
Răspuns: Oferte de pariuri, ar trebui să joc?

Joc grozav azi și ofertă grozavă de la pariu... joci până la 50 de euro înainte de începerea Panathinaikos Olympiakos și îți oferă 25 fullbet pentru live.

Cred că este permis în rake-ul pe care îl au în același meci, așa că oamenii dau de fapt 0 de euro în medie pentru fiecare jucător cu oferta,

Și bet365 are aceeași ofertă dar cu clasicii 5 euro, le-am lovit pe amândouă
 
Răspuns: Oferte de pariuri, ar trebui să joc?

Bonus o stoiximan pentru jocurile echipei naționale din aceste zile... până la 200 de euro în 4 2 echipe (1.30 și mai sus), și îți dau 50 în fulbet.
Este o ofertă foarte bună, de la 20 la 35 de euro profitul scontat dacă puneți meciul cu 0 rake în cele 2 grupe!

De asemenea, Austria - Polonia, Belgia - Rusia și Olympiakos cu 0 greblă în diferite cărți legale
(Eu joc Austria x și Olympiakos, mă voi gândi totuși la Belgia)

Tot Olanda peste 2.5 - victorie Croația fără gol adversar, victorie Slovacia - Israel 1x, Cipru sub 4.5 pentru astăzi de echipele naționale

Și Belgia Rusia remite .. când ceva nu vine la mine și să facă meciul interesant atâta timp cât este în obiectivul pe care îl jucăm x.
 
Ultima editare:
Răspuns: Oferte de pariuri, ar trebui să joc?

Ofertă mare astăzi pentru parior, joacă până la 50 de euro și cadouri fullbet 25 de euro... un bilet cu 2 selecții de la Bayern Munchen - Dortmund (06, 04:19) și Barcelona - Atletico Madrid (30, 06) :04)

Ambele meciuri sunt la 2 rake ceea ce înseamnă un profit mediu net așteptat de 0 de euro dacă alegeți acest lucru, jucăm oricum, fac o predicție sau o idee pentru meci spune say)

PS
Pariorul are misiuni mici in fiecare luni si in general au mari lupte si altii nu uita... Eu nu le pun decat daca gasesc ceva bun sau intr-o firma pe care nu o stiu pana acum.
 
  • Aprecieri
reacţii: grizaki74
Răspuns: Oferte de pariuri, ar trebui să joc?

În cele din urmă am jucat x Bayern și 1 Barcelona 50 de euro pentru 471 de euro întoarcere ... practic riscul este de 25 de euro, deoarece voi primi 25 de euro înapoi în fullbet orice s-ar întâmpla, o mare rentabilitate undeva în 19.
 
Răspuns: Oferte de pariuri, ar trebui să joc?

Paritorul are 2 misiuni mari, una pentru europa până la a cincea, joci până la 166 de euro și un randament de 50 (30%) una până la 100 de euro pentru 25 freebet în nva până pe 23 a lunii (25%)

Totul este dublu, dar merită să joci chiar și cu noroc ... de exemplu, dacă în NBA îți joci dublul cu un număr impar de puncte la 1.87, logic de la 100 de euro, îți vor rămâne 87.5, dar cu bonusul au câștigat 12.5 euro.
(are și 0 rake ceea ce o face și mai bună).
 
O ofertă mare și ușoară a fost pariat pentru finala AEK - PAOK, până la 50 de euro înainte de meci și un cadou de 25 de euro pentru online... în esență un profit așteptat de 22-23 de euro, îl vor avea cu 0 rake, desigur, nu-l ratați.
 
pana maine la pranz, 5 euro pariu gratuit in jocuri virtuale !!! punem pariu ca alegem 2 meciuri simple cu 1.5 cote si 5 euro fiecare, am facut-o la tenis (am castigat ambele :) și cadoul de 5 euro pe care îl joci oriunde vrei.
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...