Pariu de fraudă împotriva jucătorilor 10 de către o companie legitimă de pariuri!

sigourakias

Membru bine-cunoscute
2 Jan 2012
882
780
93
Bună seara.
Am timp să mă afișez și, ca de obicei, voi veni cu altele noi care vor veni în curând și le vei vedea foarte curând.
Marte a fost deja informat acum câteva zile, dar din această cauză fenomenul este foarte puternic și nu există șoapte, ci țipete de mânie, va trebui să vă întreb și să vă anunț ce se va întâmpla zilele viitoare de la deținătorii de conturi unice peste 10 într-o bună zi, au încercat să facă un pariu pe contul lor și l-au găsit închis
Din motive evidente nu voi menționa numele companiei de pariuri pentru a nu provoca probleme pe forumul care ne găzduiește, precum și faptul că nu sunt o persoană pasivă ... încă, dar alături de mine am prieteni și asociați și învăț de la prima mana ....

Așadar, aș dori să-i întreb pe abonații noștri dacă au observat-auzit de la prieteni despre închiderea bruscă și neintenționată a conturilor de pariuri de către una dintre cele mai puternice companii de pariuri '' legale '' pentru a confirma ce se întâmplă în ultimele zile.

Pe lângă energia companiei de pariuri care și-a închis masiv conturile de clienți și conturile de jocuri de noroc anual 15, solicitând proprietarului să le ofere un al doilea card de identificare, titularul contului păstrându-și ID-ul contului și păstrându-și ID-ul. Îți voi spune să nu pariezi numele pariului.

În sfârșit, știu bine că deținătorii unor conturi care aveau probleme financiare grave dacă ar întârzia procesul de rambursare să depună un proces la adresa procurorului care să pretindă o conduită necorespunzătoare și o conduită incorectă. la EYEP.
Rețin faptul că această companie de pariuri se află sub MGA, co-deținută cu alte companii de pariuri sub licență proprie, a preluat TVA, deoarece alte pariuri tranzitorii „legale” nu există nicăieri în Marea Britanie. ar trebui să aibă componența companiilor și să își prezinte reprezentantul legal așa cum trebuie.

Mă întreb ce informații va fi obligat să dea ECEP procurorului atunci când este chemat ca autoritate competentă independentă să numească reprezentantul pariurilor care va fi chemat procurorului pentru aceste cazuri ...

Aștept cu nerăbdare să se ocupe de către EYEB de vacuumele care au fost responsabile pentru verificarea lor, precum și de reacția la pariurile pe caietele.

Singurul lucru sigur este că deținătorii de cont par a fi hotărâți să-și conducă cazul către propriul reclamant, nu doar capitalul reținut. Li s-au oferit idei pe care le pare avocații pe care i-au consultat.

Așteptând evoluțiile astfel încât ...
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Deci, dacă scrii o companie care este problema pe care o vei crea pe forum? Și din momentul în care spui că le înveți de prima dată, deci nu este radioactiv
Ei bine, ne vom lua la revedere


Nu găsesc niciun motiv să scriu despre frauda de jocuri de noroc, închiderea conturilor, reținerea banilor, instanțelor, etc., chiar de la o companie legitimă, fără a menționa compania


Și pe lângă asta, se creează umbre pentru toate companiile ei


Oricum parerea mea este, scriem compania sau nu scriem nimic. A spune, în general, k în mod nelimitat că o companie legitimă face fraudă nu este nicăieri utilă
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Dacă nu mă înșel, EEEP împinge pe ordinea de zi să nu existe servicii de „rezolvare a litigiilor” – altele decât cele anglo-saxone care funcționează autonom față de Uniunea Europeană – adică să se aplice tradiționalul „domnii merg la justiție”. .
Probabil am uitat de asta, dar în închiderea contului nici măcar nu mă gândesc la engleza IBAS.

El a produs acest lucru și se pare că a depășit cu mult dincolo de a fi vânat pentru rezultate.
Acum există un debut în Anglia, iar postul de curse este implicat, iar în Australia au fost luate unele decizii care au puțin - la o idee - dreptul pentru companii să închidă conturile.
Este foarte clar că companiile nu au o politică clară pentru gestionarea în siguranță a fondurilor lor de pariuri. Ei joacă că o apucăm și, în același timp, guvernele s-au jucat.
Vreau să-mi spuneți următoarele: Dacă de fiecare dată primesc 1000 din cele 900 pe care le primesc, atunci al cui cont m-ar interesa să închid și de ce? Doar dacă ar veni Scotland Yard și mi-ar spune „cei care au cont la tine sunt tâlharii de trenuri”, aș putea să le închid contul fără tragere de inimă.
 
Ultima editare:
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Pentru savvas21: Molly rapoartele junk vor fi difuzate și vor fi la fel ca cele pe care le-am scris mai sus, atunci voi menționa.

Pentru cosmic nu pot spune nimic. Multe din ceea ce scrie nu mă înțeleg nici cu scenariul pe care îl scrie. Probabil are o lege și un drept de indiferență ...
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Sunt total de acord cu savvas21 despre faptul că nu menționez numele companiei de pariuri. Nu găsesc niciodată niciun motiv să mă plâng de o companie de pariuri fără să menționez numele companiei.
sau mai degrabă găsesc un motiv pentru a scrie ceea ce scriu fără ca lucrurile să fie exact așa cum le scriu. Pentru că atunci când scriu ceva care este 100% corect, nu am nici o teamă să tastez, numesc compania și dacă compania vrea să mă găsească, nu am niciun fel de teamă să scriu.

Punerea limitelor de pariuri ale companiei pe conturi este acum obișnuită. Închiderea conturilor și menținerea banilor nu sunt atât de comune și probabil pentru o companie de pariuri să fie 100% sigură de mutarea sa, nu are doar dovezi, ci și dovezi.
De asemenea, 2018 solicită unei companii dincolo de ID și cont DEKO să-i trimită un selfie împreună cu ID-ul dvs., mi se pare perfect normal.
De asemenea, Sorakias mă iarta, dar nu mi-am dat seama exact care este compania de pariuri. Scrieți că a închis câteva conturi ale unor jucători simpli (așa că îi descrieți) (nu mai sunteți jucătorul obișnuit, nici măcar nu-mi imaginez prietenii și colegii) și multe altele. Adică, frauda companiei este aceea că a închis în mod nedrept unele conturi; Pentru că nu spui asta și înșeli, are dreptate.
Nici tu nu scrii că s-au promis bani, ci doar scrii că jucătorii se vor muta legal dacă fondurile lor vor întârzia.
Vorbești despre o înșelătorie de pariuri, dar nu se bazează pe ceea ce scrii, nici o fraudă și nici nu menționezi numele companiei.
Frecvent pentru vremea aceea, multă tampenie despre nimic
 
  • Aprecieri
reacţii: BLIZARD și Magon
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

În sfârșit, știu bine că deținătorii unor conturi care au avut bani serioși în mâini dacă procesul de rambursare a acestora este întârziat

Singurul lucru sigur este că deținătorii de cont par a fi hotărâți să-și conducă cazul către propriul reclamant, nu doar capitalul reținut.
....

aceste fragmente 2 confundă puțin cititorul
în citatul 2o scrieți despre reținerea fondurilor, în formularea 1o aveți sens că da conturile au fost închise, dar jucătorii se așteaptă să își recupereze fondurile.
Cu toate acestea, repet că o companie pentru a închide un cont și multe altele pentru a îngheța bani are probabil dovezi și nu doar dovezi
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Jimmy Justice (vezi postarea anterioară) este site-ul responsabil și vorbește cu „comisia de jocuri” din Anglia.
Dacă doriți, scrieți-le acolo - pentru că asta poate servi.
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

După cum v-am spus, această companie specială, pe care o voi numi bet365, nu trebuie să facă astfel de lucruri jucătorilor obișnuiți. Nu a făcut-o niciodată și nu cred în nimic din ceea ce face acum unor „jucători” nevinovați. Și vorbim despre o companie cu profituri incredibile care funcționează sub reguli foarte stricte!

Indiferent cât de mult ai căuta aici, nu vei găsi un singur jucător de noroc normal care să se ocupe de vreo problemă relevantă timp de 15 ani de la bet365! Dar veți constata că i-a prins pe radare pe cei care nu pariază dar aplică alte metode (arbing, bonus hunting...) care sunt interzise și solicită identificări care... nu pot fi făcute de „jucători” cu scuzele cunoscute. Deci, le întoarce capitalul înapoi și le îngheață conturile.


Hai să mergem mai jos. Ați mers și l-ați deschis local cu titlul că compania comite fraude! Aceasta este partea unuia a monedei pe care vrei să o vezi. Cealaltă parte a monedei ar fi dacă am avea viziunea companiei. Îmi imaginez că bet365 intră și deschide un alt subiect și spune că jucătorii greci sunt trucuri ...


Uite ... acum suntem spectatori printre voi. Lucrul este sigur, aici în reguli nu avem reguli de evaluare, dar dacă doriți să oferiți dovezi reale. Vă oferim acest pas de ani de zile și, după cum știți din ultimii ani, mulți au fost ajutați de noi și au găsit o soluție la problema lor.

Ceea ce mă enervează este când scrii un local cu marcaje grele și asta pentru că de cele mai multe ori oamenii o fac pentru a defaima și șantaja companiile din mânia lor care le-a prins. Infobeto nu funcționează așa.


Acum, dacă cineva spune că susțin bet365 cu ceea ce scriu, trebuie să răspund că 365 nici măcar nu o face publicitate pe infobeto ... și în sfârșit că sunt întotdeauna interesat de o piață corectă atât pentru jucători cât și pentru companii.

Într-o piață, deoarece există companii proaste, există și jucători răi. Așadar, după părerea mea, ei distrug piața și o obligă să iasă cu termeni și reguli care arde verdeața cu verdeața. Este o nedreptate fundamentală și este motivul pentru care răufăcătorii sunt responsabili.

O discuție grozavă pentru a o dezvolta ... dar la un moment dat s-ar putea.

Cam așa s-a deschis problema ...

Cât despre prietenii tăi care și-au închis conturile companiei, dacă au dreptate sper să o găsească și să-și recupereze banii. Oricum, nu cred că pot fi îndreptățite dacă judec după un ecran print de unul dintre prietenii tăi pe care mi-ai arătat-o ​​ieri, ceea ce a fost un arbust de carabine după părerea mea și ți-am spus.
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Bună seara, din moment ce ai menționat unele înainte, aș putea să o trimit și unei alte companii, dacă vrei să-mi spui părerea ta ?? Spun asta pentru că ai menționat într-o notă trăsăturile groaznice pe care le facem din cauza furiei noastre care ne-au atras atenția. Dar dacă nu există nimic care să ne capteze în lume, nu ar fi bine să informăm lumea ??

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Bună seara, din moment ce ai menționat unele înainte, aș putea să o trimit și unei alte companii, dacă vrei să-mi spui părerea ta ?? Spun asta pentru că ai menționat într-o notă trăsăturile groaznice pe care le facem din cauza furiei noastre care ne-au atras atenția. Dar dacă nu există nimic care să ne capteze în lume, nu ar fi bine să informăm lumea ??

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk


Bună Qatarianos

Nu am cerut nimic pentru a mă trimite. Sigourakias mi-a vorbit și mi-a trimis ecranul de imprimare. Nu i-am cerut nimic deloc. Nu am niciun motiv să vă controlez. Aceasta nu este treaba mea și nici nu vreau să o fac.

După cum am spus mai sus, vă oferim pasul de a spune ceea ce doriți, fie negativ, fie pozitiv.
Am văzut o mulțime de chestii barbare în trecut pe care le-am menționat când mi-am dat seama că unii oameni o fac pentru a mă șantaja ... a trebuit să fac reguli. Și asta este în verdeață și uscatul pe care îl spuneam ...
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Nu mă înțelegeți greșit, am spus-o într-un mod prietenos. Tocmai am întrebat dacă doriți să vă dați avizul, așa că recent am fost reziliată de o companie licențiată recent după 4 zile, cu biți 8 și total pierdut. astfel de incidente. Nu am rost să încărc imaginea, dar nu știu dacă este permisă de reguli.

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

După cum v-am spus, această companie specială, pe care o voi numi bet365, nu trebuie să facă astfel de lucruri jucătorilor obișnuiți. Nu a făcut-o niciodată și nu cred în nimic din ceea ce face acum unor „jucători” nevinovați. Și vorbim despre o companie cu profituri incredibile care funcționează sub reguli foarte stricte!

Indiferent cât de mult ai căuta aici, nu vei găsi un singur jucător de noroc normal care să se ocupe de vreo problemă relevantă timp de 15 ani de la bet365! Dar veți constata că i-a prins pe radare pe cei care nu pariază dar aplică alte metode (arbing, bonus hunting...) care sunt interzise și solicită identificări care... nu pot fi făcute de „jucători” cu scuzele cunoscute. Deci, le întoarce capitalul înapoi și le îngheață conturile.


Hai să mergem mai jos. Ați mers și l-ați deschis local cu titlul că compania comite fraude! Aceasta este partea unuia a monedei pe care vrei să o vezi. Cealaltă parte a monedei ar fi dacă am avea viziunea companiei. Îmi imaginez că bet365 intră și deschide un alt subiect și spune că jucătorii greci sunt trucuri ...


Uite ... acum suntem spectatori printre voi. Lucrul este sigur, aici în reguli nu avem reguli de evaluare, dar dacă doriți să oferiți dovezi reale. Vă oferim acest pas de ani de zile și, după cum știți din ultimii ani, mulți au fost ajutați de noi și au găsit o soluție la problema lor.

Ceea ce mă enervează este când scrii un local cu marcaje grele și asta pentru că de cele mai multe ori oamenii o fac pentru a defaima și șantaja companiile din mânia lor care le-a prins. Infobeto nu funcționează așa.


Acum, dacă cineva spune că susțin bet365 cu ceea ce scriu, trebuie să răspund că 365 nici măcar nu o face publicitate pe infobeto ... și în sfârșit că sunt întotdeauna interesat de o piață corectă atât pentru jucători cât și pentru companii.

Într-o piață, deoarece există companii proaste, există și jucători răi. Așadar, după părerea mea, ei distrug piața și o obligă să iasă cu termeni și reguli care arde verdeața cu verdeața. Este o nedreptate fundamentală și este motivul pentru care răufăcătorii sunt responsabili.

O discuție grozavă pentru a o dezvolta ... dar la un moment dat s-ar putea.

Cam așa s-a deschis problema ...

Cât despre prietenii tăi care și-au închis conturile companiei, dacă au dreptate sper să o găsească și să-și recupereze banii. Oricum, nu cred că pot fi îndreptățite dacă judec după un ecran print de unul dintre prietenii tăi pe care mi-ai arătat-o ​​ieri, ceea ce a fost un arbust de carabine după părerea mea și ți-am spus.

Bet365 nu este anunțat nicăieri pentru ca nimeni să facă reclamă - asta le place.
Spui prostii.
Oamenii sunt idioți neputincioși, la fel ca toți ceilalți.
Sunt la fel de mult escroci ca un ticălos de strada Athena care spune „nu mă joc de tine” dar sunt idioți cu majuscule.
Sau funcționează pe un sistem care nu se bazează pe potrivirea pariurilor ortodoxe, ci pe alte criterii.
Îi cunosc de la vechi. Unii dintre ei au jucat meciuri de pariuri ortodoxe, alții nu și au acceptat doar jucători cu certificate ca fotbaliști - să fie găini cu miei în stația Larissa.
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

De ce nu facem arbori?
Ne înnebunim sau mergem în casa nebună?
Îi place un buchet care să dea un grup 1.50 și îi place un alt grup de rake similar să dea 1.90.
Ei bine?
Nu arborizați.
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

De ce nu facem arbori?
Ne înnebunim sau mergem în casa nebună?
Îi place un buchet care să dea un grup 1.50 și îi place un alt grup de rake similar să dea 1.90.
Ei bine?
Nu arborizați.

Nu confunda arba cu pariurile cu valoare
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Dacă doriți să găsiți un sfat, scrieți-i lui Jimmy Chastis.
Desigur, din cauza Brexit este foarte dificil să găsești o margine pentru imposibil, dar al nostru nu trebuie să aștepți absolut nimic.
 
  • Aprecieri
reacţii: mastmast
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Nu confunda arba cu pariurile cu valoare

Omule Marte ... Nu mă așteptam la asta ...

Deoarece dețin un pariu, sunteți un jucător care pariază pe anumite cote. Te văd jucând underdogs, dar .... Nu știu ce să faci în spatele ecranului tău. Puteți face două lucruri


1. Acoperire = Arbing

2. Lăsați-l să ruleze liliacul, nu-l forțați să lase galopul = pariul valoric

Dar ați fost supus și altor postări vagi în postarea anterioară, pe care le voi explica într-un pic mai târziu
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Omule Marte ... Nu mă așteptam la asta ...

Deoarece dețin un pariu, sunteți un jucător care pariază pe anumite cote. Te văd jucând underdogs, dar .... Nu știu ce să faci în spatele ecranului tău. Puteți face două lucruri


1. Acoperire = Arbing

2. Lăsați-l să ruleze liliacul, nu-l forțați să lase galopul = pariul valoric

Dar ați fost supus și altor postări vagi în postarea anterioară, pe care le voi explica într-un pic mai târziu
ce nu te-ai așteptat de la mine?

așa cum ai spus sunt definițiile, dar modul în care le folosești sunt cu mult diferite.

Dacă aș deveni un arbust și aș prinde o companie, l-aș închide. Lucruri pentru bărbați. ..

Dacă aș juca doar valoarea din roboți, ar pluta și ea.

Dacă aș juca valoare după studierea mea, aș face o reclamație. Deși este 99% sunt sigur că nu ar deranja.



Trimis de la SM-N910F utilizând funcția Tapatalk
 
Răspuns: Frauda de pariere pe jucătorii 10 de către o companie legitimă de pariuri

Arbing.
Ei bine, acum patruzeci de ani, aici nu ai jucat niciodată pariul tău?
Arbing spunem noi - două buchete diferite au recenzii diferite.
Nikko, vezi cum le-am explicat mai sus.
În felul în care ai scris înainte, am crezut că vorbești despre cazul 3. De aceea ți-am spus despre diferența. ..



Trimis de la SM-N910F utilizând funcția Tapatalk
 

Predictii

  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: