Creați o companie de pariuri

Răspuns: Creați o companie de pariuri

Pentru mine,

Așa cum toată lumea poate confirma aici

Pune-mă în serviciul pentru clienți :?


Pentru că nu știu despre celelalte cunoștințe specifice,

Vă doresc doar să reușiți

Scopul tau.

: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: dhmhtrhs
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Uită-te la asta!
Motivul pentru care am scris aici este că am crezut că vor exista (arme ascunse) obiectului!
Deci ... nu voi spune un nume, dar un amant de aici are un avantaj și să afle care piețe vor avea o mare picătură .. înainte de a începe să scadă ... și astăzi mi-a arătat posibilitățile!

Acum, banii sunt întotdeauna bineveniți, precum și campania mai mare pe care am calculat-o!

Dar ideea este ... cum să spun ... un softbook al jucătorului simplu ???

Un softbook care va elimina plângerile pe care le aveți cu toții. !!!

Și ca o idee dacă alte grupuri ca noi reușesc și toți trebuie să lucreze la ceva ce le place ... și să aducă o întoarcere în patria noastră!

Dacă mi sa spus că noii copii 10-15 au deschis o librărie decentă ... aș prefera să-mi joc aici banii ... decât orice altă companie!

Nu este așa de dificilă cum crezi!
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Uită-te la asta!
Motivul pentru care am scris aici este că am crezut că vor exista (arme ascunse) obiectului!
Deci ... nu voi spune un nume, dar un amant de aici are un avantaj și să afle care piețe vor avea o mare picătură .. înainte de a începe să scadă ... și astăzi mi-a arătat posibilitățile!

Acum, banii sunt întotdeauna bineveniți, precum și campania mai mare pe care am calculat-o!

Dar ideea este ... cum să spun ... un softbook al jucătorului simplu ???

Un softbook care va elimina plângerile pe care le aveți cu toții. !!!

Și ca o idee dacă alte grupuri ca noi reușesc și toți trebuie să lucreze la ceva ce le place ... și să aducă o întoarcere în patria noastră!

Dacă mi sa spus că noii copii 10-15 au deschis o librărie decentă ... aș prefera să-mi joc aici banii ... decât orice altă companie!

Nu este așa de dificilă cum crezi!

Prietenul meu în cuvinte este cu totul ușor, dar când facturile coboară, încep dificil:

În primul rând, începem cu faptul că vor avea nevoie:

- Taxe pentru licențe, certificate etc.
- Bani pentru închirierea unui spațiu fizic pentru instalare
- Bani pentru software
- Bani pentru alte echipamente ale companiei
- Taxe pentru drepturile și conexiunile cu camerele auxiliare
- Banii serverului
- Cheltuieli de funcționare (salariile angajaților, curățătorii, contabili, avocații etc.) PPC, OTE, încălzire etc.
- Banii publici

Pentru a merge toate cele de mai sus, ar trebui să aveți clienți satisfăcătoare pentru a pierde o cantitate suficientă anual și după PLIROSEIS TU impozitele ca o companie (în cazul în care orice câștiguri) la stânga peste bani pentru a participa la partenerii 10-15 se vor aduna, și ei riscă bani care sunt foarte necesari pentru unii, toate cu o performanță satisfăcătoare.

Pentru a obține un număr bun de clienți, ar trebui mai întâi să oferiți jucătorilor ceva ce nu vor găsi în companiile deja existente care joacă deja și au un grad diferit de satisfacție în ceea ce privește software-ul, plățile, varietatea, suportul, limitele etc.

Pentru a nu merge prea departe, mă voi concentra asupra companiilor 2-3 și vreau să-mi răspundeți:

Un client care are un cont de betfair, pinnacle și 365 cum îl veți ridica?
 
  • Aprecieri
reacţii: Ertzan
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Uită-te la asta!
Motivul pentru care am scris aici este că am crezut că vor exista (arme ascunse) obiectului!
Deci ... nu voi spune un nume, dar un amant de aici are un avantaj și să afle care piețe vor avea o mare picătură .. înainte de a începe să scadă ... și astăzi mi-a arătat posibilitățile!

Acum, banii sunt întotdeauna bineveniți, precum și campania mai mare pe care am calculat-o!

Dar ideea este ... cum să spun ... un softbook al jucătorului simplu ???

Un softbook care va elimina plângerile pe care le aveți cu toții. !!!

Și ca o idee dacă alte grupuri ca noi reușesc și toți trebuie să lucreze la ceva ce le place ... și să aducă o întoarcere în patria noastră!

Dacă mi sa spus că noii copii 10-15 au deschis o librărie decentă ... aș prefera să-mi joc aici banii ... decât orice altă companie!

Nu este așa de dificilă cum crezi!

Prietenul meu pentru că am lucrat ca antrenor într-o companie și pentru că l-am auzit mai devreme, cu excepția faptului că cei care au făcut conversația și compania vor face aceeași întrebare pe care le-am făcut. Aveți trei milioane de bani? Pentru că dacă nu le aveți, nu deschideți o companie decât dacă vreți să mergeți la închisoare literalmente. Îmi spui de ce? Permiteți-mi să explic de ce ...

Vreau să deschid o companie care să fie corectă față de client și să nu aibă plângeri ....

După cum cred că știți, companiile de pariuri vinde speranță. Pentru alții, speranța este un simplu 100 Euro 200 Euro 500 1000. Pentru alții speranța este tradusă într-un meci combo 14 care cu un euro să plătească 1 milioane. Dacă ați pus două astfel de buletine curățate ... Ai 2 de milioane pentru a plăti pentru astfel de buletine?

De ce nu se poate deschide o companie și să spună foi de 1 milioane de euro plătit nu acceptă nici să spună lumii din lume am parlay coajă 100 365 de mii, atunci când se plătește pentru a 1 milioane. Aceasta contrazice logica creării companiei. Deci aveți milioane de bani 3 pentru a acoperi cazul în care vă spun? Pentru că dacă nu ai lăsa să plece ... Tu ești bun și nu știu ... Ei au avut și a deschis compania și du-te bine .... ECU?
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Archerul și balonul au spus tuturor.
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Prietenul meu pentru că am lucrat ca antrenor într-o companie și pentru că l-am auzit mai devreme, cu excepția faptului că cei care au făcut conversația și compania vor face aceeași întrebare pe care le-am făcut. Aveți trei milioane de bani? Pentru că dacă nu le aveți, nu deschideți o companie decât dacă vreți să mergeți la închisoare literalmente. Îmi spui de ce? Permiteți-mi să explic de ce ...

Vreau să deschid o companie care să fie corectă față de client și să nu aibă plângeri ....

După cum cred că știți, companiile de pariuri vinde speranță. Pentru alții, speranța este un simplu 100 Euro 200 Euro 500 1000. Pentru alții speranța este tradusă într-un meci combo 14 care cu un euro să plătească 1 milioane. Dacă ați pus două astfel de buletine curățate ... Ai 2 de milioane pentru a plăti pentru astfel de buletine?

De ce nu se poate deschide o companie și să spună foi de 1 milioane de euro plătit nu acceptă nici să spună lumii din lume am parlay coajă 100 365 de mii, atunci când se plătește pentru a 1 milioane. Aceasta contrazice logica creării companiei. Deci aveți milioane de bani 3 pentru a acoperi cazul în care vă spun? Pentru că dacă nu ai lăsa să plece ... Tu ești bun și nu știu ... Ei au avut și a deschis compania și du-te bine .... ECU?

Aici cred că nu ai dreptate

Există companii foarte mari care au o marjă de profit maximă per card de jucător,

De exemplu, când îmi amintesc bf când pariurile au fost, a avut o limită 50.000 €

Dacă pariul dvs. sa terminat, miza a fost ajustată automat

Să presupunem că, în opinia mea, problema nu este exact acolo. Lasă-mă să am 100.000 de astfel de jucători care spun că au jucat în fiecare zi de la 5 euro pentru a obține 2.000.000 (OPAP) și lasă-mă să pierd 1-2 astfel de bilete din când în când.

Totul este dacă aveți clientelă. Dacă aveți clientelă și chiar pierdeți 3 din nefericire, veți găsi bani prin împrumuturi, emiterea de obligațiuni, majorarea capitalului social și alte modalități

Problema este doar următoarea: Cum obțineți o parte din giganți în zonă.
Deoarece totul este frumos de spus, dar nu este atât de ușor să concurezi cu 365 pe pinnacle și bf, deoarece nu este ușor să concurezi cu BP, Nokia, facebook, coca cola, mac donalds

Dacă aveți ceva diferite pentru a PROSFEREIS este dificil de KLEPSEIS DE LA UN IKANIS DEJA PIE COMPANIA GATA CLIENTILOR ...
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Ei bine, prietene ai spus, dar nu pot garanta jocuri de noroc că nu există nici o modalitate de a pop dvs. două astfel de buletine în prima săptămână sau prima lună .... După 3 ani 100 plătește astfel de buletine .... Voi avea infinit kavatza ... pana cand se intampla acest lucru va fi pierdut 100 somn de mii de ori ... Și am observat în 365 profitul maxim este de 2 milioane .... de fiecare dată când acumulatorul trebuie să plătească 2 milioane ...

Toate companiile au o singură problemă. Ei au un complex cu arbers. Ei bine, dacă o companie are un treinters bun, mai degrabă koimisides pot face clienții lor Arber .... Nu-mi pasă, omule dacă am șanse bune pentru mine dacă l-ai plăti .... nu e suficient să scape și să nu dau onts greșit . Ce ar trebui să-mi facă un simplu jucător pentru ceea ce arber poate să-mi facă? Unii îi vor pierde, o voi face ...
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Și vă voi spune ceva care întărește ceea ce spun:

Am găsit ceva timp o nouă metodă de pariere (citez link-ul relevant pentru post anterior), care, în opinia mea, va face o pata mare pe piață, din prima lună de funcționare (care nu doresc să fie grafic, dar trebuie să repet)

Cu toate acestea, deși există oameni care intenționează să investească în ideea mea, nu voi lua primul pas dacă nu sunt sigur de două lucruri:

1. Care să se excludă MIMISIS-mă de companii mari plătească FĂRĂ SUME dizzying pentru compensarea PROPRIETATE INTELECTUALĂ

2. DACĂ NU done 1 (probabil, o dată ce am de a face cu companii Malta, GIBRALTAR Cayman, și când educația COMPANIA PLAYBET12345 SE ENA MHNA UA ANOIGEI etairia PLAYBET123456 ME THN IDIA PARABASH, KOK) LA SHMANTIKO einai ENA:

NU VREA O ALTĂ PARTE DE MARFĂ MAI MARE PE CARE L-AU MAI PĂSTRAT ÎMPOTRIVA COMPETIȚIEI COMPANIILOR MARE

Din păcate pentru ambele potential'm absolut pesimist, iar acest lucru este exact ceea ce vă spun: că nu se poate obține o cotă chiar și cu produs revoluționar, lăsați produsele clasice numai de stil rezultat final, supra-SUB, ETC. Odată ajuns acolo acolo este betfair și pinnacle
 
Ultima editare:
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Îmi place de ce mergem în climat!

Așadar, am reamintit pro-comerciantului că am spus că am început cu o etichetă albă ... deci nu aveți nevoie de milioane 3!
Vorbesc cu companiile 3 care închiriază software-ul nostru!
În prețul chiriei va fi eliberarea unui permis!
Ele oferă, de asemenea, suport tehnic!

Noi, într-un birou separat, luăm mercatoarea și politica pe care o vom urma!

Vreau să spun că, dacă nu dau nu va primi ... Vreau să spun că nu crede să fie de așteptare pentru cineva care avem venituri din vet365 ... dar nu a făcut și a fost de a lua de prost ethro 500 1 700 luna 2 1000 la 3, etc!

Întregul proces a fost taxat la 150.000!

Cu toate cheltuielile în mijloc!
 
  • Aprecieri
reacţii: Mpoufy
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Îmi place de ce mergem în climat!

Întregul proces a fost taxat la 150.000!

Cu toate cheltuielile în mijloc!

Costurile de instalare

Sunt calculate costurile de funcționare?

Companiile care vor „dona” costurile de instalare, software și licență,

Ce ar trebui să fie acordat din venitul anual al profitului?

Pentru că nu cred că sunt îngeri

SORRY că cred că este controversat, dar tabla este o junglă plină de lupi, este bine să le privim în dinți și nu în blană ...
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Nu-i bine!

Aceste companii doresc o chirie fixă ​​pe lună la 13.000!
Nici un procent nu vrea să câștige și nici o responsabilitate dacă putem!
Au fost calculate în întreaga lume! Până acum, în Bulgaria, Bulgaria găsește un contabil!
 
  • Aprecieri
reacţii: Mpoufy
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Da, dar buletinele vă plătește ... Și mă întreb Ei bine, dacă îmi place clientul dvs. am venit și locul combinat cu un meci 14 și de a câștiga și de a fi plătit un milion în funcțiune 1 săptămână a companiei trebuie să-mi plătească? Dacă nu voi ajunge la tine și în închisoare au închis la sfârșitul .... Ei bine, ai ekatommyriaki că pentru norocul meu am așezat joacă în compania dumneavoastră? (Am un bun antidot, dar știu că arată realitatea)
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Nu-i bine!

Aceste companii doresc o chirie fixă ​​pe lună la 13.000!
Nici un procent nu vrea să câștige și nici o responsabilitate dacă putem!
Au fost calculate în întreaga lume! Până acum, în Bulgaria, Bulgaria găsește un contabil!

Acum juruța începe să se dezvăluie ...

Când nu răspunzi de nicio răspundere dacă intrăm, vrei să spui că NU VOR FI RĂSPUNZĂTORI?

Și dacă vrei să spui că NU VOR FI RESPONSABIL

atunci:

Dacă vom merge ca instrumente lor (de exemplu, nu vor fi în măsură să le dea de exemplu 13.000 EURO pentru șase luni SYNECHOMENOUS), atunci aveți o responsabilitate sau nu?

Asta înseamnă că ei vor putea să dea în judecată 78.000-urile pe care le datorăm pentru șase luni plus costurile cu dobânzile etc.
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Acum juruța începe să se dezvăluie ...

Când nu răspunzi de nicio răspundere dacă intrăm, vrei să spui că NU VOR FI RĂSPUNZĂTORI?

Și dacă vrei să spui că NU VOR FI RESPONSABIL



Lasa-ma sa raspund in primul rand profesionistilor cu milioane de dolari ca vor exista marje de profit pe bilet, care cu siguranta la inceput nu vor fi in milioane!

Când spun că nu voi fi responsabil, vreau să spun că nu le pasă dacă obținem 100 luna sau dacă mergem în 100k luna!
Acum, dacă nu inchiriati 1-2 luni ..pou este ceva greu acolo ca toleranta lor la sine ca suntem colaboratori și poate contribui la consolidarea și obține după confortabil luna 13.000chiliarika !!
 
  • Aprecieri
reacţii: Mpoufy
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Presupun că ați calculat totul în ceea ce privește cheltuielile de funcționare, iar celălalt cartof cald este unul, chiar și limitele mici ale unui buletin, chiar și limite mici de pariere la început în raport cu piața. Ce rezervă aveți în minte pentru plăți în prima lună a celor șase luni (nu contează dacă spațiul a fost stabilit de dvs.).
 
  • Aprecieri
reacţii: Balaton
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Acum juruța începe să se dezvăluie ...

Când nu răspunzi de nicio răspundere dacă intrăm, vrei să spui că NU VOR FI RĂSPUNZĂTORI?

Și dacă vrei să spui că NU VOR FI RESPONSABIL



Lasa-ma sa raspund in primul rand profesionistilor cu milioane de dolari ca vor exista marje de profit pe bilet, care cu siguranta la inceput nu vor fi in milioane!

Când spun că nu voi fi responsabil, vreau să spun că nu le pasă dacă obținem 100 luna sau dacă mergem în 100k luna!
Acum, dacă nu inchiriati 1-2 luni ..pou este ceva greu acolo ca toleranta lor la sine ca suntem colaboratori și poate contribui la consolidarea și obține după confortabil luna 13.000chiliarika !!

I-aș da lui 78.000 timpul ca cineva să-mi închirieze ceva care merită cel puțin 1.500.000 euro

Merită un software?

Dacă nu mai bine să cumpere

Acest lucru nu trebuie explicat, rezultă dintr-una dintre legile pieței de bază, care spune că chiria medie anuală a unei mărfuri cu valoarea A (casa, depozit, cărucior, barcă și așa mai departe) este A / 20
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Acum juruța începe să se dezvăluie ...

Când nu răspunzi de nicio răspundere dacă intrăm, vrei să spui că NU VOR FI RĂSPUNZĂTORI?

Și dacă vrei să spui că NU VOR FI RESPONSABIL



Lasa-ma sa raspund in primul rand profesionistilor cu milioane de dolari ca vor exista marje de profit pe bilet, care cu siguranta la inceput nu vor fi in milioane!

Când spun că nu voi fi responsabil, vreau să spun că nu le pasă dacă obținem 100 luna sau dacă mergem în 100k luna!
Acum, dacă nu inchiriati 1-2 luni ..pou este ceva greu acolo ca toleranta lor la sine ca suntem colaboratori și poate contribui la consolidarea și obține după confortabil luna 13.000chiliarika !!

Începeți într-un mediu competitiv fără a fi competitiv. Ei bine ... nu există niciun motiv pentru care cineva să joace în tine va juca unde joacă și acum ...
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Aveți câteva lucruri ... dar vreau într-adevăr să găsesc o astfel de companie ca moderată și dacă este închisă ... care a fost pusă în ... care a fost deschisă și închisă? Cine mă poate găsi chiar dacă o voi accepta!
De atunci încep și încep să-mi construiesc lent pentru a deveni competitivă!

Și astfel nu merita da 78.000 timpul ... dar altfel ar avea nevoie de 3 nenumărate apou a spus prietenul înainte ... care, dacă ar exista ar dori 2 ani de construcție de software cu posibilitate și eșec complet și fără venituri .. care dublează costul! Deci, începeți cu această soluție și pasul următor atunci când sunteți mai puternic pentru a vă face propriul software!
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Aveți câteva lucruri ... dar vreau într-adevăr să găsesc o astfel de companie ca moderată și dacă este închisă ... care a fost pusă în ... care a fost deschisă și închisă? Cine mă poate găsi chiar dacă o voi accepta!

Îți voi spune două nume mari care au venit cu colții. 2005 canbet sa aflat în partea de sus a listei de cifre de afaceri, ceilalți asiatici nu au ajuns încă la afro. După câteva greșeli pe care le-a făcut, totuși, el se va închide acum. În ultimele două luni, niciunul dintre mii de clienți nu a plătit. Celălalt nume mare este Bwin. O companie cu anunțuri de cămașă Real și Milano, cu milioane de clienți 20 (așa cum se spune), a închis pentru majoritatea țărilor, deoarece a intrat cu tsarouchi. În ultimul an, mii de jucători au fost interzisi de pariuri inutile sau neachitate. Angajații neplătiți au fost concediați și ceea ce ți-am spus am aflat de la angajații care au lucrat acolo.
 
Răspuns: Creați o companie de pariuri

Dar ideea este ... cum să spun ... un softbook al jucătorului simplu ???

Un softbook care va elimina plângerile pe care le aveți cu toții. !!!

Există deja o multime softbook, că fiecare are partea sa de pe piață sau megalo.Synepos cât de puțin, în propria mea minte, sau construiește un softbook scopul de a culege ponderea redusă a pieței a avut loc mai multe carte mică sau a făcut o o adevărată ediție europeană a pinny, în care veți atrage poșete grea, în sensul că aceasta implică acest lucru economic.

Dacă aș fi avut mijloacele financiare și marginile pentru a face o astfel de afaceri, am fost în căutarea deftero.Eilikrina, nu vede nici un motiv pentru a crea un alt exemplu nikosbet, atunci când piața există atât de multe softbook.
 

Predictii

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 13:35
    Acțiunea 24
    • Sirenele Grevenei - Kastoria
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leicester - West Brom
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Celta - Las Palmas
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Asteras Tripoli - Panaitolikos
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Wolfsburg - Bochum
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Hoffenheim - Gladbach
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Heidenheim - Leipzig
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Ziua live minut cu minut
  • 16:30
    Start Novasports
    • Köln - Darmstadt
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Luton - Brentford
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Watford - Hull
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Sheffield United - Burnley
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Vallecano - Osasuna
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Nantes - Rennes
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • OFI - Volos NPS
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Empoli - Napoli
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Manchester City - Chelsea
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • QPR - Preston
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Valencia - Betis
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Union Berlin-Bayern Munchen
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Atromitos - Kifissia
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Atromitos - Kifissia
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Etifaq - Al Wehda
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Hamburg - Holstein Kiel
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Lupii - Arsenal
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Hellas Verona - Udinese
  • 21:45
    Start Novasports
    • Genk - Anderlecht
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Girona - Cadiz
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lance - Clermont
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Braga - Vizela
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Fenerbahce - Darussafaka
  • 16:00
    Acțiunea 24
    • Herakles - Megarida
  • 17:15
    ERT3
    • Hoteluri Aris - Kolossos H
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 E25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cremona - Brescia
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Mâine 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 06:00
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Califying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Masculin - Feminin Cupa Greciei 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Masculin - Feminin Cupa Greciei 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul Waterproof a început un nou subiect numit „există un portofel anonim?” în...