În cele din urmă, Obradovic

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,688
18,679
113
37
CARE ESTE FENERUL
Clubul nostru tocmai l-a anunțat. Obradovic a decis să nu reînnoiască și timp de 1 an să nu antreneze o echipă.

Personal, nu cred că aceasta este o scuză, dar asta faci

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
26,371
22,811
113
42
Iar anul viitor va veni la echipa inimii sale, la familia sa

• ca
reacţii: Argint

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
185
209
43
În general, auzim de la mulți că Obradovic merge acolo unde sunt banii mari și că, de îndată ce lucrurile devin dure, el o face cu salturi ușoare. Adevărul este că a câștigat-o cu magia sa, și-a dovedit valoarea cu bugete mici și nu are nevoie să rămână undeva care nu este satisfăcut de condițiile și salariul său.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,688
18,679
113
37
CARE ESTE FENERUL
După câteva zile, vă voi spune părerea mea și cea a celor pe care i-am ascultat și care sunt de acord cu mine.
Ca să spun adevărul, durerea mea este atât de mare de la plecarea lui, încât nu pot spune cuvinte mari, dar dacă aș fi căsătorit și divorțat, aș fi mai supărat de evadarea lui Zots decât de despărțirea mea.

Acum, pentru bugete, etc, au fost auzite și auzite de ani buni. Voi fi de acord aici. Dacă ar fi cazul, cred că banii ar merge la Zenit, să zicem, care are un buget și bani mai mari decât noi. Avea să meargă la Tsska când o doreau.

Există personalități care își doresc interes. Nu vor altceva decât interes. Asta voia Zots. Acest interes a existat sub președintele Aziz Gildirim.
Vă voi oferi 2 exemple.
Σε έναν εκτός έδρας αγώνας χάνουμε με μεγάλη διαφορά δεν θυμάμαι πρέπει να ήταν καμιά 20αριά πόντους. Γυρνάνε στο ξενοδοχείο εκεί είναι και ο Πρόεδρος. Εκεί που περίμεναν όλοι να κατσαδιάσει κόσμο και κοσμάκη ή να τους πει γυρίζουμε με λεωφορείο πίσω. Πιάνει τον Ζοτς του λέει "Πάμε στο μπαρ του ξενοδοχείου να πιούμε κανένα ουισκάκι" λένε κανένα καλαμπούρι τίποτα για τον αγώνα και έτσι κυλάει η βραδιά. Την επόμενη μέρα ο Πρόεδρος από τους πρώτους εκεί τους κατσαδιάζει και τέλος συνεχίζουν.

Al doilea sezon al sezonului 2014 al lui Obradovic și în acel an, decizia pentru înființări iese la iveală și există posibilitatea ca președintele Fener să meargă din nou la închisoare, deoarece este logic că există anxietate, ce se va întâmpla? Așa că a doua zi, președintele merge pe stadion, după ce a urmărit jocul de baschet pentru femei, merge la biroul lui Zots. El explică că starea lui este că nu este îngrijorat că îl va avea și că va fi concentrat pe echipă. Zots este liniștit

Πολλοί θα είδατε αγώνες της Φενέρ. Παρατηρήσατε πως ο Πρόεδρος Γιλντιρίμ καθόταν πάντα πίσω από τον πάγκο και όχι στους επίσημους επάνω. Αυτό είναι ένα μήνυμα "Κότς είμαστε μαζί σου"

Dacă Gildirim ar fi președinte și nici Kots, nici Zots nu ar pleca, dar chiar dacă ar face acest lucru, cred că președintele îl va readuce.

În acest an, din martie, când totul s-a oprit, toate echipele mari au făcut mișcări, administrația noastră a așteptat, așteptat și așteptat și nimic, de fapt, Zots și-a exprimat plângerea că nimeni nu l-a contactat.

Deci toate acestea fac clic pe ceva. Anul acesta administrația și-a pierdut ultimul turn. Nu au arătat niciun interes. Președintele stătea pe podeaua oficială și nu în spatele băncii, el a arătat mai mult interes pentru fotbal decât pentru baschet, ok planul nu a reușit anul acesta. Echipa din acest an a fost așa cum și-a dorit Zots, dar chimia nu a funcționat, dar cu toții am acceptat-o ​​pentru acest an.

În cele din urmă, după ce am auzit, am auzit și am citit că Zots își dorește probabil această pauză pentru a vedea cum vor merge lucrurile, programul cu cele 18 echipe, până în ianuarie am citit cred că jocurile vor fi fără oameni, așa că vrea să vadă cum vor fi jocurile. lucrurile și schimbă din nou jocul.

Predictii

• 19: 55
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Șahtior Donețk - Real Madrid
  • 19: 55
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Lokomotiv Moscova - Salzburg
  • 20: 00
    Novasports 3HD
    • Paris FC - Sochaux
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Marsilia - Olympiacos
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Manchester City
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Atletico Madrid - Bayern München
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Liverpool - Ajax
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Gladbach - Inter
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Atalanta - Midland
  • 23: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moreirense - Pass Ferreira
  • 19: 15: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Anantolou Efes - Karsiyaka
  • 21: 45: 00
    Novasports 1HD
    • Villeurbanne - Panathinaikos OPAP
  • 21: 45: 00
    Novasports 2HD
    • Armani Milan - Alba Berlin
  • 22: 15: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Barcelona - Valencia
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Scandici - Busto Arsicio
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    PANATHA PANATHA: 1/12/20 al 3-lea meci Villeurbanne - PAO (SOS astăzi) 1/12/20 al 6-lea meci Armani - Alba (SOS astăzi)