Blind Cash 2!!!!!!

Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

στόχος επετεύχθη, η θεωρείς ότι έχει και άλλους άσους στη συνεχεια το set αυτό και θα συνεχίζεις να παίζεις τον άσο τις 8 επόμενες φορες?
 
  • Aprecieri
reacţii: achilleas21
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

a
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Lyhnus
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Ganian στοχος επιτευχθη και αυτο το συγκεκριμενο πλεον το αφηνω στην ησυχια του.Το πονταρισμα τελος.Τωρα αν με ρωτας αν την επομενη φορα ερθει παλι ασσος σου λεω οτι μπορει να ξαναβγει ασσος αλλα δεν μπορω να το πονταρω.Οποτε μου ειναι αδιαφορο.Αυτη τη στιγμη παρακολουθω αλλα δυο σετ αποδοσεων.Οταν ερθει η ωρα τους θα σας τα δειξω κι ας βγαλει ο καθενας τα συμπερασματα του.Εγω απλα σας το δειχνω και προς θεου μην αρχισει κανεις και τα παιζει.Δεν κανω προταση σε κανεναν.Παντως αν το εχανα και τις δυο φορες το επομενο θα το παιζα με μιζα 6πλασια της πρωτης !!!!
Κι επειδη εχεις καταλαβει τι ''παιζει'' σου λεω οτι οοολη τη χρονια προκυπτουν 10-15 τετοια σημεια,μη νομιζει ο κοσμος οτι παιζω ετσι καθε μερα.Μπορει σε μια βδομαδα να προκυψουν 5 και το επομενο να εμφανιστει μετα απο 7 μηνες.Απλα το τελευταιο 15 ημερο μου βγηκαν 4 οποτε θα κανουμε καιρο να δουμε το επομενο,αν και δεν το ξερω απλα υποθετω.

θα σου αλλάξω παρατσούκλι από "μπαλαδόφατσα" σε "επιστήμονα"..κανονίσου.
 
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Εγώ να κάνω την ερώτηση του άμπαλου;

Σε αυτό το σκεπτικό, ποια είναι η διαφορά με το θα ποντάρω μια ομάδα που έχει να κάνει Χ 15 αγωνιστικές;
 
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Cognitive bias στα καλύτερα του.

Για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα για οποιοδήποτε συστημα στο στοίχημα που επιλέγεις να το εκθέσεις δημόσια υπάρχουν 5 κανόνες ,γνωστοί και ως "κανόνες του Shadow":

α) ποντάρεις μελλοντικούς αγωνες και όχι αγωνες που έχουν πραγματοποιηθεί
β)Κρατάς ταμείο ,σε τέτοια μορφή που είναι ευκολο να τσεκάρει οποιος ενδιαφέρεται
γ)Εχεις μεγάλο αριθμό πονταρισμάτων,ώστε να εκμηδενίσεις τον παραγοντα τυχη
δ)Δεν καταφευγεις σε chase συστηματα που βασίζονται σε martingale
ε)Σεβεσαι εκείνους που σε διαβάζουν,αλλά κυρίως σέβεσαι τον εαυτό σου
 
  • Aprecieri
reacţii: jogo și Ertzan
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

a
 
Ultima editare:
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Πριν λιγες ημερες μιλησα για ενα σετ αποδοσης το 2,45-3,00-2,45 και ειπα οτι τις επομενες δυο φορες θα βγει τουλαχιστον μια απο τις δυο ασσος.Για τη μια γνωριζεται οτι βγηκε.Κοιταξτε σημερα στον κωδικο οπαπ 1187 που παιχτηκε στις 14:45.Οι ομαδες ειναι Χελσινγκορ-Φρεντεριτσια και το τελικο σκορ 4-0 !!! Στη ΒΕΤ ο ασσος πληρωνε 2,90 και τιμηθηκε βεβαια.Το ολο θεμα εγινε αιτια να μην μου μιλανε καποιοι εδω μεσα,αλλα ας ειναι καλα.Το πρωτο μου ειπαν οτι ειναι τυχαιο.Αντε το δευτερο λεω εγω οτι ειναι συμπτωση.Σας το δειχνω απλα και μονο για να δειτε ''κατι διαφορετικο''.Ναι ειναι κουφο αλλα δεν ειναι τυχαιο.Βγαινει μεσα απο μια λογικη διαδικασια οσο απιστευτο κι αν φαινεται, και οσο απαραδεκτο κι αν ακουγεται σας λεω μετα απο 10 χρονια ενασχολησης με αυτο ''το σκεπτικο'' οτι αυτο που σας λεω ισχυει!!!

Aυτό που θέλει να πει ο shadow φίλε είναι ότι μετά τα αποτελέσματα, το να μας πεις ότι είχες δίκιο δεν οδηγεί πουθενά. Μπορεί σε άλλα 100 να είχες άδικο. Κάνε ένα ταμείο με + και - και αν έχεις δίκιο θα βγεις πρώτος μάγκας.
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Στο ε) τι εννοεις ? Δεν καταλαβαινω.

ολα είναι γενικά guidlines και δεν σημαίνουν οτι είναι μομφες προς εσενα.





Αλλα μια και πιάσαμε το ε) απο τους κανόνες μου,για πες μου τωρά οταν γράφεις αυτό χτες στον ganian ποιο πάνω για το σετ αποδοσεων 2,45-3,00-2,45:


Ganian στοχος επιτευχθη και αυτο το συγκεκριμενο πλεον το αφηνω στην ησυχια του.Το πονταρισμα τελος.Τωρα αν με ρωτας αν την επομενη φορα ερθει παλι ασσος σου λεω οτι μπορει να ξαναβγει ασσος αλλα δεν μπορω να το πονταρω.Οποτε μου ειναι αδιαφορο.

και σήμερα πας και ανοιγεις θέμα :

Blind Cash 3!!!!!!

οπου γράφεις (πάλι με το ματς να εχει γίνει και να είναι γνωστό το αποτέλεσμα) για το σετ 2,45-3,00-2,45 που μολις πριν λιγες ωρες εγραφες τα παραπάνω που έκανα παράθεση και έλεγες δεν θα το ποντάρεις γιατι είναι αδιάφορο πλέον.
Αυτοαναιρέθηκες δλδ σε λιγότερο απο 24ωρες σε "κανόνα" που έθεσες εσυ ο ίδιος και αφορά το συστημά σου.
Πες μου τωρα :
Δείχνει αυτό κάποιο στοιχειώδη σεβασμό πρώτα απο ολα στον ευατό σου και στο συστημα που «πιστευεις» αλλά και κατ επέκταση στους αναγνωστες που τυχον τους ενδιαφέρει το εγχείρημά σου?




Ολα αυτά φιλικά.
Δεν σε καταδιώκει κανένας ,ουτε υπάρχει τέτοια προδιάθεση-μάλλον το αντίθετο- συγκριτικά με άλλες περιπτωσεις στο παρελθον.

Αλλά σεβασου στοιχειωδώς τα μέλη που τυχόν να τους ενδιαφέρει το σύστημά σου και κάνε ενα θέμα που θα γράφεις τα ματς και θα κρατάς ενα υποτυπώδες ταμείο πριν γινει το ματς και το αποτέλεσμα είναι γνωστό,απο το να σπαμαρεις αποτελέσματα που βασίζονται σε ματς που έχουν γίνει.
 
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

a
 
Ultima editare:
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Φιλε μου Fairplay επειδη εισαι σχετικα καινουργιος δεν εχεις δει πραγματικο δαγκωμα απο συμφορουμητες σε παλιοτερες αναρτησεις συστηματων κτλ
πιστευω πως τωρα τελευταια τα πραγματα εχουν ηρεμησει πολυ και αυτοι που σχολιαζουν το ποστ σου ειναι ευγενεστατοι ( με τα πιανα τους και τα Γαλλικα τους )

επισης το συστημα σου κατ εμενα δε διαφερει σε τιποτα απο το να κυνηγαω μια ισσοπαλια σε μια ομαδα που εχει 10 αγωνες να φερει διπλασιαζοντας το μπετ μου καθε φορα η να παιζω μαυρο στην ρουλετα αν βγουν 10 συνεχομενα κοκκινα κτλ

prietenos peste tot
 
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

a
 
Ultima editare:
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Εχεις απολυτο δικιο.Κοιτα την απαντηση που εδωσα στον silver στο ταμειο στα τυφλα 2!!! Νομιζω θα σε καλυψω.
Εμένα πάντως δε με κάλυψες. Άλλα ντα'λλων βασικά. Άλλα σου λέω, άλλα λες. Κάνε ενα ταμείο σου λέω να δούμε αν έχεις δίκιο. Μαθηματικά το σύστημά σου δεν ισχύει. Αν μπορείς να το αποδείξεις με πράξεις εκεί θα φανεί. Το ότι βγήκε το 2.45 εμένα δε μου λέει τίποτα. Μπορει να έχεις χάσει άλλα 10. Και αν παίζεις martinagle μπορει να έχεις μπει ήδη φυλακή. Κάνε ένα ταμείο και βγάλεμε ψεύτη.
 
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Φιλε μου Fairplay επειδη εισαι σχετικα καινουργιος δεν εχεις δει πραγματικο δαγκωμα απο συμφορουμητες σε παλιοτερες αναρτησεις συστηματων κτλ
πιστευω πως τωρα τελευταια τα πραγματα εχουν ηρεμησει πολυ και αυτοι που σχολιαζουν το ποστ σου ειναι ευγενεστατοι ( με τα πιανα τους και τα Γαλλικα τους )

επισης το συστημα σου κατ εμενα δε διαφερει σε τιποτα απο το να κυνηγαω μια ισσοπαλια σε μια ομαδα που εχει 10 αγωνες να φερει διπλασιαζοντας το μπετ μου καθε φορα η να παιζω μαυρο στην ρουλετα αν βγουν 10 συνεχομενα κοκκινα κτλ

prietenos peste tot



και εγω αυτό ρώτησα, η λογική ειναι ίδια;

Κάποτε κάποιος προσπάθησε να μου δώσει μια άλλη έννοια για το πως επιλέγεις σημεία με βάση αποδόσεις οπαπ και το γτ αυτές βγαίνουν πέρα από μια στατιστική ανάλυση, η θεωρία συνομωσίας πίσω από τους δίδυμους πύργους μοιάζει ένα τπτ μπροστά σε εκείνο.
 
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

a
 
Ultima editare:
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

ΜΕ ΤΑ ΠΙΑΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Πριν λιγες ημερες μιλησα για ενα σετ αποδοσης το 2,45-3,00-2,45 και ειπα οτι τις επομενες δυο φορες θα βγει τουλαχιστον μια απο τις δυο ασσος.
.Βγαινει μεσα απο μια λογικη διαδικασια
Το παρακατω ειναι μεσα στην διαδικασια που λες?,τι παραπανω επεξεργαστηκες?

3.00.JPG
 
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

a
 
Ultima editare:
Απάντηση: Ταμειο στα τυφλα 2 !!!!!!!

Μαλλον αυτος ο τιτλος που εδωσα ''ταμειο στα τυφλα'' εχει μπερδεψει πολυ κοσμο.
Βασικα ο τιτλος που εδωσες ειναι οχι μονο απολυτως κατανοητος αλλα και ακρως χαρακτηριστικος του τροπου που παιζεις.
Μαλλον ασυναισθητα τον εβαλες κι αυτο ειναι το σημαντικο
Γιατι καμια φορα κανουμε ολοι καποια ασυναισθητα "λαθη" θελοντας να μιλησουμε στον εαυτο μας

Τελος παντων επειδη βλεπω οτι δεν θες να καταλαβεις οσο και να σου επισημαινουν πολλοι συμφοριτες το λαθος του σκεπτικου σου,συνεχισε το ταμειο που κρατας για να δεις και μονος σου οτι δεν θα σε οδηγησει πουθενα αυτο που κανεις
 

Predictii

  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: