Identificare în stoiximan

theosAntonis

New Member
17 Feb 2020
14
8
3
Anul trecut am întârziat marea mea salariu, timp de mai multe zile, să-mi verific contul (desigur că nu a găsit nimic), iar după ce m-am limitat în mod repetat la fotbal care a ajuns cu 1% peste limita normală, acum m-a limitat la un pariu maxim de 1 euro. toate sporturile, pentru că am îndrăznit să continui să câștig (în baschet acum) și, mă face să mă ridic la scadență.

Deși sunt un utilizator al acesteia stoiximan cu mult timp în urmă, chiar dacă am trimis o declarație de declarare a impozitului pentru declarația fiscală de anul trecut, tocmai am început să-mi cer banii, după limita de 1 euro, stoiximan a început să ceară o grămadă de documente, fără niciun motiv (în sensul că se redau continuu din prima zi, același dispozitiv, nu mai accesați contul său de pe dispozitivul meu, nici eu de la alții, nici măcar WiFi alții etc).

Am dat drumul la furie, am trimis totul și chiar am trimis să o termin.
În general am trimis.
Identitate în fața spatelui
Declarație de reședință RESPONSABILĂ
Clearing 2018
Clearing 2019
Detalii individuale de pe net
Pagina de net de taxi care arată activitatea mea pentru a obține certificatul de câștig
pașaport
Permis de conducere
Card de debit înapoi
Captura de ecran a contului Paysafe
Fundal de cont Viva portofel
Screenshot de tranzacții între mine și stoiximan
Selfie cu ID (5 sau 6 în total)

Și încă nu am fost plătit ..... !!!! Continuați scuzele
Este un selfie încețoșat
URL-ul din captură de ecran nu este afișat
Nu acceptăm documentele de e-mail
Nu acceptăm pdf
Și acest selfie este încețoșat

Mulțumesc până la urmă am sforăit și m-am plâns de e cogra. Am devenit deja un brici pentru partenerul și părinții mei, cărora le cer să-mi facă fotografia, iar fotografia iese mai stabilă și îmi spun totuși că spatele identității mele este estompat în selfie. Au primit-o în fața ei pentru a treia oară. Între timp, aceleași fotografii au fost imediat acceptate de alte companii, ceea ce mi-a făcut propria mea, deoarece deși scrisorile din spatele identității din selfie nu arată perfect, este evident că sunt eu, mai ales dacă comparați spatele identității cu cel selfie cu fotografia identității simple și mai ales dacă luați în considerare asta după ce ați acceptat frontul identității în selfie (de parcă aș avea frontul, dar nu spatele identității sau ca și cum aș fi eu și nu un alt pașaport, diploma, facturarea, facturarea, codurile de taxi etc).

Nu am un telefon I 10 cu o cameră super turbocompresată. Ce să fac acum ..... Ieșind pe stradă și rugând toată lumea să facă o fotografie cu mine?

Așa că scriu pe pagina ta pentru ca oamenii să știe. Companiile sunt de încredere numai atunci când pierdeți și depuneți 500, iar la sfârșitul anului, ați solicitat 200 înapoi.
Ultima editare:

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
tipule și trimite-ți un selfie care nu este tulbure și care este clar, te pot trimite la un notar pentru a-ți semna că identitatea ta este valabilă.

el o face și altora.
Ultima editare de administrator:
  • ca
reacţii: FunBet

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
Pentru că nu a fost scris corect conform regulilor
ok nou, de ce ai schimbat mesajul? ce am spus?

pentru că am spus că au făcut astfel de capsule în altele, pentru a le trimite la un notar;

Vrei să spui dacă ai face-o, nu ai considera un scorpion? mai ales dacă presupunem că el a trimis de fapt tot ceea ce spune nou-născutul și că nu are cuibul celui murdar, care este rostul de a nu finaliza identificarea și de a o trimite la un notar (presupunând că și ei o trimit, așa cum au făcut-o și altora)? doar o capsulă este numită așa. nu se numește identificare

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,416
18,504
113
36
CARE ESTE FENERUL
ok nou, de ce ai schimbat mesajul? ce am spus?

pentru că am spus că au făcut astfel de capsule în altele, pentru a le trimite la un notar;

Vrei să spui dacă ai face-o, nu ai considera un scorpion? mai ales dacă presupunem că el a trimis de fapt tot ceea ce spune nou-născutul și că nu are cuibul celui murdar, care este rostul de a nu finaliza identificarea și de a o trimite la un notar (presupunând că și ei o trimit, așa cum au făcut-o și altora)? doar o capsulă este numită așa. nu se numește identificare
Cel care a făcut corecția nu i-a plăcut și a făcut schimbarea.

Pentru a face ceva, vor ști că nu știu. Pentru mine nu o pot face foarte simplu, nu pot. Nu, nu sunt acționar al companiei, pentru că, dacă aș fi eu, nu aș fi aici în forumul în general, dar pe unele insule exotice, mi-aș bea pina colada cu elemente esențiale pentru a mă agăța și pentru a-mi procenta procentele.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
Pentru a face ceva, vor ști că nu știu. Pentru mine nu o pot face foarte simplu, nu pot.
nu neapărat. nu este necesar ca ei să știe ceva. și ei sunt oameni, cu tendințe slabe, răzbunătoare etc.
în timp ce profesorul arde elevul care face antimoniu, în timp ce polițistul arde cetățeanul care gâfâie, în timp ce arbitrul arde jucătorul care gâfâie și nu biciuiește peste el, în timp ce antrenorul îl lovește pe jucătorul care plânge. dacă nu are mare nevoie), la fel și managerul său stoichiman și tuturor stoichiman va arde pe cineva care a câștigat mult, care îi ține și dacă îi găsește (pentru că majoritatea oamenilor, mai ales dacă au cuibul murdar) și vor cere și mai multe înregistrări.

Așa a fost întotdeauna umanitatea. cel care avea putere nu a exercitat-o ​​întotdeauna corect. Oriunde altundeva. de cele mai multe ori invers. de multe ori ies multe și complexele lor, chiar dacă câștigă putere.

Și un comentariu general. Sfatul meu pentru toată lumea este să trimiteți ceea ce companiile au cerut (dacă este în cadrul logicii și legitimității) fără raci și ciuperci. dacă ceea ce cer nu este în aceste cadre, face reclamații. nu este nimic altceva. racii nu duc nicăieri.

PS de ce nu vă pot cere să mergeți la un notar? ce vrei sa spui Nu te-am înțeles ...

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
176
205
43
Din moment ce se știe că acceptă doar jucători mari!
Unde te duci?

Oricum, 1 euro te va face să joci!
Asa ca poti face trucurile tale topless : Lol:

theosAntonis

New Member
17 Feb 2020
14
8
3
Am încărcat un al treilea selfie, după ce am reușit să găsesc un dispozitiv bun și în final l-am acceptat. Să văd când mă vor plăti acum.

theosAntonis

New Member
17 Feb 2020
14
8
3
Cum era de așteptat, deși am trimis totul, nu m-au plătit. Verifică contul pe care îl spun. Au procedat la fel anul trecut, dar nu au găsit nimic. Nici nu vor găsi anul acesta.
A produs răul cu unele companii.
Am înțeles că acest lucru este făcut în mod deliberat, pentru că majoritatea fac conturi noi după limită, astfel încât companiile să le poată epuiza psihologic, astfel încât, chiar dacă jucătorii sunt plătiți, încetează să deschidă noi conturi la un moment dat, dar nu se ard cu uscăciune. iar verdetele. Nu deschidem conturi noi deloc. Am jucat, am câștigat, ne-ați limitat, în cele din urmă.
dați banii pentru a merge la joc cu celelalte companii. Nisafi mai. Altele toate joacă de la același WiFi, 10 persoane în aceeași casă și pentru că nu pierd niciun nas nu se deschide. Nu cer nimic. Dacă realizează profituri, cer 100 de lucruri, fac verificări, întârzie plățile ... Mercy. Milă cu absurdul lor.
  • ca
reacţii: FunBet și giokal

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
Am înțeles că acestea sunt deliberate, deoarece majoritatea fac conturi noi după limită, astfel încât companiile sunt epuizate psihologic, astfel încât, chiar dacă jucătorii sunt plătiți, încetează să deschidă noi conturi la un moment dat.
probabil cel mai corect mesaj pe care l-am citit de mult timp. incredibil de la punct.

din păcate aceasta este realitatea
  • ca
reacţii: FunBet

theosAntonis

New Member
17 Feb 2020
14
8
3
Actualizare finală.
Și am primit restul de bani, am primit declarația de venit pentru biroul fiscal.
Bine. La fel și asta.
Trecem la următoarele companii

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Barcelona - Napoli
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Bayern Munchen - Chelsea
  • 20: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers