Identificare în stoiximan

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
36
13
8
29
Bună dimineața și de la mine stoiximan și știu.
Nodul venea în pieptene din foarfecele lor, cu cele limitate, excluderea mea din ofertele lor etc., și am cerut o revanșare. Depunerea a fost efectuată cu salariu. Deși retragerea va merge la banca mea, unde sunt singurul beneficiar, deci elimină orice posibilitate de fraudă, deoarece am trimis o fotografie a cărții mele bancare, am trimis întreaga chitanță ca dovadă a adresei, casa mea este pe numele mamei mele, au cerut o fotografie care să-mi păstreze identitatea lângă față (!!!!).
Le-am trimis imediat, în ciuda indignării mele. La urma urmei, le aveam deja stocate pe dispozitivul meu, deoarece fusese solicitat de un novibet nu prea mult timp în urmă, fusese acceptat și plătit.
Ei au răspuns că este încețoșat.

Nu scriu acest mesaj pentru a fura și nici nu aștept ajutor de la site.
Voi trimite din nou fotografiile cu identitatea de lângă față, la fel cum găsesc pe cineva cu o cameră mai bună pe telefonul mobil, pentru că ale mele probabil vor spune că sunt neclarite, pisica nu are o cameră frontală minunată și voi primi banii .
Motivul pentru care scriu acest mesaj este următorul.
Dar toți jucătorii care citiți acest mesaj și nu v-ați înregistrat la o companie de pariuri sau jocuri pe care ați jucat doar pe bet365 și, în general, toți cei din categoria medie de pariuri, NU joc de noroc cu.
Ceilalți jucători care caută ceva și au deja o limită aproape peste tot și au un mod de câștig, nu vor asculta ceea ce spun, pentru că sunt hotărâți să-și asume riscurile, pentru că joc de noroc cu și tuturor joc de noroc cu, este o sursă de venit pentru ei.
Tu care joci lucruri normale, nu joci baseball, nu joci bug-ul național, nu joci cricket, nu joci cu skril etc, nu aveți mai multe conturi, nu v-ați scris întreaga familie joc de noroc cu, tu, care ceri retrageri la banca ta, tu, care joci baschet mare, fotbal, chiar tenis și câștigi doar ca mine, de ce treci printr-o asemenea problemă?
Joacă în altă parte.

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
36
13
8
29
De asemenea, au cerut o captură de ecran de salariu. Am trimis-o, au acceptat-o.
Am făcut o altă fotografie cu persoana de lângă mine.
Am trimis de data aceasta fotografii clare. Să vedem care este următorul test acum. Pentru a vedea ce altceva vor găsi să ceară.

mousoudas55

New Member
6 Feb 2020
5
0
1
De asemenea, au cerut o captură de ecran de salariu. Am trimis-o, au acceptat-o.
Am făcut o altă fotografie cu persoana de lângă mine.
Am trimis de data aceasta fotografii clare. Să vedem care este următorul test acum. Pentru a vedea ce altceva vor găsi să ceară.
cât le-ați obținut și ați făcut acest lucru

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
36
13
8
29
cât le-ați obținut și ați făcut acest lucru
Am câștigat multe. Nu vreau să scriu numere.

Între timp mi-am schimbat vara ID-ul și fotografiile vechi cu ID-ul în mână pe care le-am luat pentru o altă companie când le-am cerut, sunt cu ID-ul vechi, dar nu l-am primit ieri, deoarece era târziu noaptea și eram somnolent, și Le-am trimis pentru că le aveam pregătite, nu m-am așezat să iau altele noi, nici măcar nu mi-am amintit că fuseseră luate vreodată.
Lucrul amuzant este că astăzi mi-am dat seama că nici măcar în joc de noroc cu Am trimis noul ID și, după noile selfie-uri, mi-au cerut și noul ID, pe care l-am trimis desigur imediat.

Să vedem acum ce se va întâmpla. Vor cere fotografii cu permisul de conducere lângă fața mea?

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
Între timp mi-am schimbat vara ID-ul și fotografiile vechi cu ID-ul în mână pe care le-am luat pentru o altă companie când le-am cerut, sunt cu ID-ul vechi, dar nu l-am primit ieri, deoarece era târziu noaptea și eram somnolent, și Le-am trimis pentru că le aveam pregătite, nu m-am așezat să iau altele noi, nici măcar nu mi-am amintit că fuseseră luate vreodată.
Lucrul amuzant este că astăzi mi-am dat seama că nici măcar în joc de noroc cu Am trimis noul ID și, după noile selfie-uri, mi-au cerut și noul ID, pe care l-am trimis desigur imediat.

Să vedem acum ce se va întâmpla. Vor cere fotografii cu permisul de conducere lângă fața mea?
naiba, lucrul este complicat acum. neglijența ta de a-ți trimite noua identitate când a fost publicată, în ochii lui stoichiman poate părea că ai făcut o nouă identitate în această dimineață sau ca și cum ai avea două identități.

ATENȚIE !!

Nu spun că ai făcut-o, nu te învinovățesc pentru ORICĂ CE. dar văd că ești trimis la secția de poliție pentru autentificare, semnătură autentică sau ceva de genul.

În cel mai bun caz, găsește un escrocher și el îți va mânca banii. în cel mai rău caz, va întârzia preluarea cu încă câteva zile

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
36
13
8
29
naiba, lucrul este complicat acum. neglijența ta de a-ți trimite noua identitate când a fost publicată, în ochii lui stoichiman poate părea că ai făcut o nouă identitate în această dimineață sau ca și cum ai avea două identități.

ATENȚIE !!

Nu spun că ai făcut-o, nu te învinovățesc pentru ORICĂ CE. dar văd că ești trimis la secția de poliție pentru autentificare, semnătură autentică sau ceva de genul.

În cel mai bun caz, găsește un escrocher și el îți va mânca banii. în cel mai rău caz, va întârzia preluarea cu încă câteva zile
Ești ok
Sau identitatea mea este foarte reală.
Tocmai am pierdut-o pe cea veche și am primit una nouă. Da, Al îmi sună destul de prost pentru mine. Se pare că și BT nu este pentru mine.
Lasă-mă să-mi trimită președintele Republicii să semnez. Sau identitatea mea este foarte reală și nici măcar nu am o colecție de identități. Nu aud prostii.

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Veți fi plătit. Vă pot spune tuturor și trimiteți-mi unul, trimiteți-mi unul, trimiteți-mi altul. Probabil că comercianții aprobă plata dvs., departamentul dvs. de fraudă creează problema. Ocazional, de exemplu, pentru a schimba identitatea!

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
Ești ok
Sau identitatea mea este foarte reală.
Tocmai am pierdut-o pe cea veche și am primit una nouă. Da, Al îmi sună destul de prost pentru mine. Se pare că și BT nu este pentru mine.
Lasă-mă să-mi trimită președintele Republicii să semnez. Sau identitatea mea este foarte reală și nici măcar nu am o colecție de identități. Nu aud prostii.
calmează-te puțin. Vă spun din nou. Nu am spus că ai făcut nimic rău. Am spus că este posibil să vezi în ochii cuiva care a dovedit deja că face tot ceea ce nu plătește și care a dovedit că își supune utilizatorii profitabili la proceduri obositoare. fii pregătit psihologic pentru noi studii. dar din moment ce ești dispus să te duci la președintele democrației, așa cum spui tu, și din moment ce nu este nimic neregulat cum spui, atunci cum spune Balaton, nu cred că îți vei pierde banii

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
Veți fi plătit. Vă pot spune tuturor și trimiteți-mi unul, trimiteți-mi unul, trimiteți-mi altul. Probabil că comercianții aprobă plata dvs., departamentul dvs. de fraudă creează problema. Ocazional, de exemplu, pentru a schimba identitatea!
Există un caz în care un comerciant, în timp ce acceptă inițial toate pariurile timp de câteva luni, când vine momentul retragerii, să nu aprobe pariurile de atâtea luni și să nu-ți aprobe plata și să nu vi le oferi?

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Există un caz în care un comerciant, în timp ce acceptă inițial toate pariurile timp de câteva luni, când vine momentul retragerii, să nu aprobe pariurile de atâtea luni și să nu-ți aprobe plata și să nu vi le oferi?
Doar dacă găsești ceva în neregulă și nu aprobi greșeala, nu toate.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
Doar dacă găsești ceva în neregulă și nu aprobi greșeala, nu toate.
așa că stau și se uită la pariuri una câte una chiar și mai multe luni mai târziu (presupunând că nu ceriți o retragere de mult timp, deoarece vă este teamă de retragere = limită); și cine își amintește care a fost performanța corectă, dacă presupunem că într-adevăr a existat o greșeală, sau condițiile jocului și în ce minut a fost jucat și ce performanță a avut atunci etc etc? cu excepția cazului în care reîncepe computerul după toate aceste meciuri, în funcție de ziua și ora la care ați jucat. mai ales dacă ai jucat live, pare foarte dificil

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
așa că stau și se uită la pariuri una câte una chiar și mai multe luni mai târziu (presupunând că nu ceriți o retragere de mult timp, deoarece vă este teamă de retragere = limită); și cine își amintește care a fost performanța corectă, dacă presupunem că într-adevăr a existat o greșeală, sau condițiile jocului și în ce minut a fost jucat și ce performanță a avut atunci etc etc? cu excepția cazului în care reîncepe computerul după toate aceste meciuri, în funcție de ziua și ora la care ați jucat. mai ales dacă ai jucat live, pare foarte dificil

Nu voi răspunde la asta .... ce fac ...

theosAntonis

New Member
17 Feb 2020
14
8
3
Am câștigat multe. Nu vreau să scriu numere.

Scuze ...
Pentru a înțelege ...
Ați trimis atât ID-ul vechi, cât și noul ID
Ați trimis un selfie atât cu ID-ul vechi, cât și cu noul ID
Ați trimis o declarație de impunere
Ați solicitat un transfer de numerar într-un cont bancar unde sunteți singurul beneficiar.

Și încă nu v-au plătit ????

Ce stai pe băiatul meu ???

A scos o plângere la e cogra. Mi-au făcut la fel și mai rău. Imediat ce am făcut o reclamație, a doua zi, cecul s-a terminat, totul s-a terminat și am fost plătit.

Cu ce ​​stai și tolerezi?
  • ca
reacţii: JohnDal1991

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
ο stoichiman și Novibet sunt singurele companii care pot revendica selfie-uri cu aceeași identitate ca și o persoană care solicită retragerea de la bancă. lucruri groaznice.

chiar și în betrebele acestea nu se întâmplă.

Am vrut să știu cu ce logică cere un selfie cu identitatea cuiva care cere o plată la banca sa. mai ales dacă este singurul beneficiar,

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
ο stoichiman și Novibet sunt singurele companii care pot revendica selfie-uri cu aceeași identitate ca și o persoană care solicită retragerea de la bancă. lucruri groaznice.

chiar și în betrebele acestea nu se întâmplă.

Am vrut să știu cu ce logică cere un selfie cu identitatea cuiva care cere o plată la banca sa. mai ales dacă este singurul beneficiar,
Să te prindă când te duci să furi un ID fals! Pentru că știu că Grecia este o grilă cu care puteți obține un ID TVA!

Predictii

• 19: 00
    Novasports 1HD
    • Brentford - Preston
  • 19: 15
    Novasports 2HD
    • Aris - Panathinaikos
  • 19: 15
    Novasports 3HD
    • OFI - olimpic
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • 2019 - Premier League 2020
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Burnley - Lupii
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Newcastle - Tottenham
  • 20: 30
    Novasports 4HD
    • Milano - Parma
    Novasports 5HD
    • Bologna - Napoli
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
    Novasports 24 HD
    • Sampdoria - Cagliari
  • 21: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Braga - Belenenses
  • 21: 30
    Novasports 1HD
    • AEK - PAOK
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
  • 22: 45
    Novasports 2HD
    • Sassuolo - Juventus
    Novasports 3HD
    • Udinese - Lazio
    Novasports 4HD
    • Roma - Verona
    Novasports 5HD
    • Lecce - Fiorentina
    Novasports 5HD
    • Lecce - Fiorentina
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
  • 23: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Porto - Lisabona Sporting
  • 16: 05
    Novasports 1HD
    • Atlanta - Cincinnati
  • 19: 00
    Novasports 2HD
    • Leeds - Barnsley
    COSMOTE SPORT 1 HD
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Everton - Vila Aston
    Novasports 1HD
    • Torino - Genova
    COSMOTE SPORT 2 HD
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Barcelona - Osasuna
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Getafe - Atletico Madrid
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Real Sociedad - Sevilla
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Bilbao - Leganes
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mallorca - Granada
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Thelta - Levante
    COSMOTE SPORT 1 HD
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Southampton - Brighton
    Novasports 1HD
    • SPAL - Inter
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    J Forum Bot: Juicyz a început un nou subiect numit "cyber.bet" în Pariuri Legale ...