Identificare în stoiximan

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
Să te prindă când te duci să furi un ID fals! Pentru că știu că Grecia este o grilă cu care puteți obține un ID TVA!
Vrei să spui că, cu un ID fals, el iese cu o autorizație, deschide un cont de telefon mobil sau cumpără un card cu acea carte + un certificat și merge cu ele la bancă și deschide un cont bancar și trimite banii acolo?
și nimeni nu primește atârnarea că omul identității nu există în registrele statului;
nu există un sistem care să caute dacă identitatea este adevărată sau nu;
revolut, de exemplu, când trimiteți un pașaport pentru a obține un card preplătit, am auzit că acesta caută sistemul dacă numărul pașaportului este adevărat.

și presupunând că este așa și că nu o obțineți, nu ieșiți niciodată, nu la compania de telefonie mobilă sau la bancă sau când vă trimiteți identitatea la pariuri, pentru că suntem într-adevăr ca dvs., schimbă-te cu selfie-ul și te vei mai face;
este dat de faptul că cineva care își asumă riscurile de a face o identitate falsă cu numele unui papadopoulos, de exemplu, care nu corespunde unei persoane reale care este înregistrată în registrele noastre, și-ar pune fața într-o fotografie și s-ar autodidacta la nevoie deci cum te vor prinde?

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,923
24,237
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
mai degrabă înseamnă prin termenul de identitate falsă, „împrumutat” (cu echivalentul de mai multe ori), mergând în cloud de către arbers pentru a-și face trucurile și site-urile web pentru a arăta documentele companiei ...

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Adică totul .... De ce teroriștii când închiriază iahturi nu semnează un contract de închiriere care expiră și îl acceptă din taxiuri? Înainte de un sfert și patru luni nu primeau una cu câte ID-uri false?

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
Adică totul .... De ce teroriștii când închiriază iahturi nu semnează un contract de închiriere care expiră și îl acceptă din taxiuri? Înainte de un sfert și patru luni nu primeau una cu câte ID-uri false?
exact. deci ce înseamnă selfie? veți ajunge la stima de sine cu sinele fals și identitatea falsă.

Înțelesul de sine este semnificativ numai dacă vorbim despre o identitate răsfățată a unei persoane reale, deci aceeași auto-vrajă cu identitatea răsfățată nu poate ieși din vedere, deoarece nu arată ca proprietarul. dar în acest caz și-a găsit contul și banca și i-a trimis o fotografie; și cum va primi banii? el va merge la identitatea falsă, unde nici nu va arăta ca proprietarul și va spune „Am venit să preiau?”.
va merge la închisoare. să spunem că, făcând tragerea la sorți, cel mai probabil mesaj este să ajungem la adevăratul proprietar prin e banking. așa mă tratează Pireu. la fel cum banii mei transmit un mesaj către e banking.

Nu cred că selfie-ul are sens în bancă
  • ca
reacţii: FunBet

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Vei merge selfie o dată cu un ID da? Da ...

A doua oară când obțineți un ID fals, adăugați alte elemente și schimbați fotografia și ieșiți și o faceți singuri? Da .... Te-au prins doar dacă ai un departament bun de fraudă!

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
Vei merge selfie o dată cu un ID da? Da ...

A doua oară când obțineți un ID fals, adăugați alte elemente și schimbați fotografia și ieșiți și o faceți singuri? Da .... Te-au prins doar dacă ai un departament bun de fraudă!
adică stau și se uită una câte una la toate fotografiile tuturor utilizatorilor pentru a vedea cine arată între ei;

îndată

Membru activ
28 Nov 2017
102
164
43
Trăiești într-o perioadă în care mașinile se deplasează singure pe drum, astfel încât să faci o aplicație să recunoască fețele este amuzant ușor. De fapt, site-uri precum github, medium și directiondatascience sunt pline de tutoriale și proiecte pentru identificarea fețelor și extragerea caracteristicilor (nas, ochi, gură etc.). Dacă aveți puține cunoștințe de programare, puteți dezvolta cu ușurință o astfel de aplicație. Dincolo de asta, de fiecare dată când vă vine o fotografie, puteți pur și simplu să verificați încrucișat caracteristicile pe care algoritmii le extrag cu cele pe care le aveți în baza de date din toate selfie-urile și să vedeți dacă persoana există deja în baza de date pentru a încânta pe cineva. încearcă să te păcălească cu un ID fals.

Mi-ar face o impresie imensă că în anii 2020 ar exista o companie care să facă întregul proces manual și să nu folosească niciun software pentru acest job.

Presupun că unul dintre motivele pentru care fotografiile cer să nu fie estompate deloc este astfel încât algoritmii să poată extrage caracteristicile cât mai bine pentru a crește șansele de identificare.

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
adică stau și se uită una câte una la toate fotografiile tuturor utilizatorilor pentru a vedea cine arată între ei;
Așadar, pentru a încheia această poveste, singura modalitate de a fura o companie de pariuri, deoarece ai făcut deja un pachet imens, fără să poți vorbi cu tine este una și singura. Mergi în America Latină și locuiești în unele dintre următoarele țări: Argentina, Peru, Chile, Uruguay, Brazilia cu o preferință pentru Brazilia și Sao Paulo. Sao Paulo este cel mai mare oraș din America Latină. Așa că te duci în Sao Paulo, îți cumperi casa din Zardim (viața nu are nicio valoare, așa că până petreci aproximativ cinci ani și înveți să te comporti, trebuie să trăiești fără fanfară pe străzi cu ceasuri, haine de mașină etc.) și mergi la un magazin numit scandal. Scandalul este un spațiu polivalent cu puteri de lux. Această curvă de lux care trebuie să înceapă de acasă să meargă acolo pentru muncă 100 de dolari (sumă înfricoșătoare dacă credeți că 400 de dolari este salariul mediu brazilian) și vă va cere cel puțin 200 de dolari pentru o oră și nu va veni pentru dvs. Sub 200 este o pisică cu fotbal ca majoritatea brazilienilor. Așa că îi spuneți următoarele: vă plătesc pentru telefonul mobil și vă deschideți conturi în companiile pe care le voi spune cele cunoscute. Voi pune capitala și veți veni la mine acasă cu telefonul mobil pentru a juca ce vreau și veți obține atât de mult fără probleme. Scandalul are cel puțin 100 de femei în fiecare seară și nu vă povestesc acum despre magazinele mici care au 20-30-40 de femei din categoria B Vă spun despre A. Deci, aveți 100 de femei din scandal și în decurs de un an veți avea cel puțin încă 1000 Dacă unul dintre ei ia 3000 de euro de la tine, de exemplu, el îi va spune altor 50 și îi va găsi alți 50 pentru el.

Aceste ....

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
176
205
43
După cum a fost rescris, motivul pentru care sunt solicitate toate aceste documente este de a descuraja crearea de noi conturi de către jucătorii care mănâncă limite. Oricine intră în procesul de creare a unei identități false nu va face acest lucru pentru a deschide un cont pe fiecare stoc, ci pentru locuri de muncă mai groase.

GATHS

Membru activ
4 Sep 2018
105
52
28
ATENA
La un moment dat, va începe emiterea de noi ID-uri ... cineva cu conturi făcute acum 2 ani, unde fusese identificat cu un ID din 1990! nu a suferit procesul de selfie pentru a avea un fișier cu o fotografie recentă, cu o mașină nouă, cu o altă metodă de plată prin e-mail etc. și, într-un fel, o altă adresă de domiciliu .... Va avea a doua sa șansă .... Cu riscul corespunzător desigur.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
După cum a fost rescris, motivul pentru care sunt solicitate toate aceste documente este de a descuraja crearea de noi conturi de către jucătorii care mănâncă limite. Oricine intră în procesul de creare a unei identități false nu va face acest lucru pentru a deschide un cont pe fiecare stoc, ci pentru locuri de muncă mai groase.
Și cred asta.
Sunt total de acord
  • ca
reacţii: FunBet

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
La un moment dat, va începe emiterea de noi ID-uri ... cineva cu conturi făcute acum 2 ani, unde fusese identificat cu un ID din 1990! nu a suferit procesul de selfie pentru a avea un fișier cu o fotografie recentă, cu o mașină nouă, cu o altă metodă de plată prin e-mail etc. și, într-un fel, o altă adresă de domiciliu .... Va avea a doua sa șansă .... Cu riscul corespunzător desigur.
Greu la fel de imposibil. Pe de o parte sunteți identificați de către afma voastră, care rămâne aceeași, indiferent de câte identități schimbați și este scris în conturile diaconului, pe de altă parte de îndată ce văd același nume, aceiași părinți, aceeași dată de naștere cu vechea identitate pe care v-au găsit direct. Un cunoscut naiv al cunoștinței a mers, care și-a schimbat actul de identitate pentru a fi rescris pentru a obține bonusul și l-au înțeles imediat. Și să spună că știa și să joace ... Bourdes se juca. Pentru al 100-lea a mers să o facă

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
36
13
8
29
Scuze ...
Pentru a înțelege ...
Ați trimis atât ID-ul vechi, cât și noul ID
Ați trimis un selfie atât cu ID-ul vechi, cât și cu noul ID
Ați trimis o declarație de impunere
Ați solicitat un transfer de numerar într-un cont bancar unde sunteți singurul beneficiar.

Și încă nu v-au plătit ????

Ce stai pe băiatul meu ???

A scos o plângere la e cogra. Mi-au făcut la fel și mai rău. Imediat ce am făcut o reclamație, a doua zi, cecul s-a terminat, totul s-a terminat și am fost plătit.

Cu ce ​​stai și tolerezi?
Tocmai am depus o plângere cu ei. M-am săturat de capsulele lor, le-am trimis totul și încă nu m-au plătit.
Joacă tipi în altă parte. Nu. joc de noroc cu.
OPAP, bet365 firme fine. Plătesc fără mult, nu așa stoichiman

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
210
43
Tocmai am depus o plângere cu ei. M-am săturat de capsulele lor, le-am trimis totul și încă nu m-au plătit.
Joacă tipi în altă parte. Nu. joc de noroc cu.
OPAP, bet365 firme fine. Plătesc fără mult, nu așa stoichiman
ceva nu este în regulă cu mine. pe cât este cunoscut pentru capsulele sale stoichiman, să fi trimis 2 ID-uri, selfie cu ambele, să ceară retragere la bancă, să fi trimis o autorizație fiscală și să o caute atât de mult ...
ai jucat adesea de la cineva wi fi care juca și altcineva care avea stoichiman; sau ai jucat de pe un computer sau alt dispozitiv jucat de alți utilizatori de stickman?

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
36
13
8
29
ceva nu este în regulă cu mine. pe cât este cunoscut pentru capsulele sale stoichiman, să fi trimis 2 ID-uri, selfie cu ambele, să ceară retragere la bancă, să fi trimis o autorizație fiscală și să o caute atât de mult ...
ai jucat adesea de la cineva wi fi care juca și altcineva care avea stoichiman; sau ai jucat de pe un computer sau alt dispozitiv jucat de alți utilizatori de stickman?
Ai fost mâncat de iepuri. Detective ai vrut să fii când erai mic?
Fără mari, fără ID-uri false, fără mai multe conturi, fără jocuri de pe fișiere în altă parte, fără joc de pe dispozitiv, nimic.
Doar o dată ce bateria dispozitivului meu se stătea, am jucat de la un computer de la o cafenea de pe internet, deoarece era 12 pe 5 și până la 12 era învechit. joc de noroc cu să joc un pariu gratuit de 50 de dolari acordat mie participând la o promoție. Și am intrat acolo, am dat 1 €, am jucat 50 de runde și am plecat.
Bine acum? Ești mulțumit sau curiozitatea ta? Contează unde am jucat de la internet cafenele? Este interzis?

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,379
18,453
113
36
CARE ESTE FENERUL
Ai fost mâncat de iepuri. Detective ai vrut să fii când erai mic?
Fără mari, fără ID-uri false, fără mai multe conturi, fără jocuri de pe fișiere în altă parte, fără joc de pe dispozitiv, nimic.
Doar o dată ce bateria dispozitivului meu se stătea, am jucat de la un computer de la o cafenea de pe internet, deoarece era 12 pe 5 și până la 12 era învechit. joc de noroc cu să joc un pariu gratuit de 50 de dolari acordat mie participând la o promoție. Și am intrat acolo, am dat 1 €, am jucat 50 de runde și am plecat.
Bine acum? Ești mulțumit sau curiozitatea ta? Contează unde am jucat de la internet cafenele? Este interzis?
Omule, nu mă înțelege greșit. Nu vrei ajutor? Așadar, dacă doriți ajutor, atunci sunteți obligat, deoarece companiile și-au răspândit istoricul ca și cum s-au târât și chiar caută momentul în care ați intrat și a ieșit și nu știu ce altceva sunteți și sunteți obligat să vă răspândiți istoricul precum tracanele pentru a vă ajuta lumea și tu și oricine altcineva veniți și vă deschideți pentru a vă ajuta.

Pentru că deschid o problemă și încep să dau vina pe o companie pentru că a stabilit o limită, nu plătește, nu acceptă o fotografie, nu, nu acoperă niciunul dintre noi și nimeni nu o crede. Când cineva deschide un subiect pentru orice companie și începe categoriile cu bună dimineață. Un lucru îmi vine în minte pentru toți cei care răspund împreună și pentru mine „A făcut cu siguranță niște rahat”, care nu este nimic altceva. Deci, tu și oricine altcineva care dorești să știi ce trebuie să faci, trebuie să spui totul, dar când ai intrat și unde ai intrat? Ce ai jucat? fă ceea ce administratorul a pus aici

Doriți să raportați o companie de pariuri?

Unde și cum raportez o companie de pariuri?
  • Dragoste
reacţii: mousoudas55

mousoudas55

New Member
6 Feb 2020
5
0
1
Omule, nu mă înțelege greșit. Nu vrei ajutor? Așadar, dacă doriți ajutor, atunci sunteți obligat, deoarece companiile și-au răspândit istoricul ca și cum s-au târât și chiar caută momentul în care ați intrat și a ieșit și nu știu ce altceva sunteți și sunteți obligat să vă răspândiți istoricul precum tracanele pentru a vă ajuta lumea și tu și oricine altcineva veniți și vă deschideți pentru a vă ajuta.

Pentru că deschid o problemă și încep să dau vina pe o companie pentru că a stabilit o limită, nu plătește, nu acceptă o fotografie, nu, nu acoperă niciunul dintre noi și nimeni nu o crede. Când cineva deschide un subiect pentru orice companie și începe categoriile cu bună dimineață. Un lucru îmi vine în minte pentru toți cei care răspund împreună și pentru mine „A făcut cu siguranță niște rahat”, care nu este nimic altceva. Deci, tu și oricine altcineva care dorești să știi ce trebuie să faci, trebuie să spui totul, dar când ai intrat și unde ai intrat? Ce ai jucat? fă ceea ce administratorul a pus aici

in sfarsit !!

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
36
13
8
29

La fel cum profiți de mine pentru a câștiga mai multe postări, mai multe clicuri și mai multe bannere, așa că profit de tine și folosesc forumul pentru a-mi auzi vocea.
Te descurci bine și îți protejezi sponsorul și noi jucătorii ne vom proteja de companii în orice fel putem. Limitați și capsule acestea? Defăimare și reclamații.
Am notat ce pariuri jucam de la primul mesaj.
Fotbal, baschet, ante și tenis cana, în ligi mari.
Nici înființarea, nici cea de-a doua Uganda națională, nici echipa națională a Greciei, nici cricket-ul, nici handbalul, nici campionatele feminine, nici nimic.
Fericit cum?

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,379
18,453
113
36
CARE ESTE FENERUL
La fel cum profiți de mine pentru a câștiga mai multe postări, mai multe clicuri și mai multe bannere, așa că profit de tine și folosesc forumul pentru a-mi auzi vocea.
Te descurci bine și îți protejezi sponsorul și noi jucătorii ne vom proteja de companii în orice fel putem. Limitați și capsule acestea? Defăimare și reclamații.
Nici înființarea, nici cea de-a doua Uganda națională, nici echipa națională a Greciei, nici cricket-ul, nici handbalul, nici campionatele feminine, nici nimic.
Fericit cum?

Nu profit de niciun forum deschis, toată lumea are dreptul să scrie și este unul dintre puținele forumuri grecești rămase pentru a-ți scrie părerile. În mod corespunzător (ieri, celălalt a intrat cu trucuri de bună dimineață și, astfel, se pare că este un chipmunk) Nu suntem influenți aici pentru a le lua de pe postări precum Instagram și YouTube

De asemenea, nu protejez niciun sponsor pentru că sunt și jucător și consumator. Desigur, puteți face reclamația dvs., dar ne veți acuza în curând că o vom primi de la companii, suntem și reprezentanți și acționari (o faceți direct)

Și tăiați acest recif cu fericire acum, pentru că nu l-am scris așa, dar îl pot întoarce ușor.

Ori de câte ori am înțeles în stilul tău că nu vrei dialog, nu vrei dispută, nu vrei nici un dezacord, crezi că ai dreptate, vrei să te plângi de defăimarea ta ori de câte ori închid problema, mergi la Fecioara Maria și poți să te uiți mai jos are, de asemenea, o zi bogată de pariuri de două zile pentru a onora.

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
  • ca
reacţii: betover

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,379
18,453
113
36
CARE ESTE FENERUL
Am uitat și din nou acest lucru nu acoperă niciunul dintre noi pentru a ajuta, este relevant jocuri de pariuri cât de mult să ajute și cei care au o experiență de mai sus și eu, dacă vrei să spui dacă nu vrei să-ți atingi obiectivul, ai ajuns cu reclamații și defăimări și ai închis definitiv problema aici

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Lupii - Everton
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 16: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Vila Aston - Palatul de cristal
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
  • 18: 15
    Novasports 1HD
    • Genova - SPAL
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Tottenham - Arsenal
  • 20: 00
    Novasports 2HD
    • Panathinaikos - AEK
  • 20: 30
    Novasports 3HD
    • Parma - Bologna
    Novasports 4HD
    • Udinese - Sampdoria
    Novasports 5HD
    • Fiorentina - Verona
    COSMOTE SPORT 2 HD
    Novasports 24 HD
    • Cagliari - Lecce
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bournemouth - Leicester
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Olympiacos - PAOK
  • 22: 45
    Novasports 2HD
    • Napoli - Milano
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    COSMOTE SPORT 2 HD
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Alaves - Getafe
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Manchester United - Southampton
  • 22: 45
    Novasports 1HD
    • Inter - Torino
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 10: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
  • 12: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
  • 15: 50
    ERT Sports HD
    • Formula 1 2020 - Marele Premiu al Austriei
  • 18: 30
    ERT Sports HD
    • Panathinaikos - Olympiacos
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Rezistent la apă Forum Bot: Waterproof a început un subiect nou numit „pariuri sau schimburi?” în...