Identificare în stoiximan

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
35
13
8
29
1.
Nu profit de niciun forum deschis, toată lumea are dreptul să scrie și este unul dintre puținele forumuri grecești rămase pentru a-ți scrie părerile. În mod corespunzător (ieri, celălalt a intrat cu trucuri de bună dimineață și, astfel, se pare că este un chipmunk) Nu suntem influenți aici pentru a le lua de pe postări precum Instagram și YouTube

De asemenea, nu protejez niciun sponsor pentru că sunt și jucător și consumator. Desigur, puteți face reclamația dvs., dar ne veți acuza în curând că o vom primi de la companii, suntem și reprezentanți și acționari (o faceți direct)

Și tăiați acest recif cu fericire acum, pentru că nu l-am scris așa, dar îl pot întoarce ușor.

Ori de câte ori am înțeles în stilul tău că nu vrei dialog, nu vrei dispută, nu vrei nici un dezacord, crezi că ai dreptate, vrei să te plângi de defăimarea ta ori de câte ori închid problema, mergi la Fecioara Maria și poți să te uiți mai jos are, de asemenea, o zi bogată de pariuri de două zile pentru a onora.

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
1. ai început vârfurile, nu eu.[E-mail protejate] Probabil am făcut, celălalt spune identități false și lasă implicit wi-fi, mai multe conturi etc.
2. Săptămâna trecută ștergeți mesaje pe același subiect, pentru că cineva scria cuvântul capsoni și scrieți cuvântul m @ l @ k1s, dar nu se întâmplă nimic? Și atunci reciful meu arată agresiv? 2 metri și 2 greutăți.
3. sunt siguri că veți închide problema. Atât de închis. Nici măcar a mea. Deschid altul. Atâția și atât de mulți au fost deschiși în acest sens joc de noroc cuNu vor fi salvați nici prin închiderea ei, fie prin faptul că mă fac să interzic. Ei și-au dat seama cine este lumea. Dacă o închideți, probabil că mă veți alunga, dar va mai fi un alt mâine care se va scoate din ele. joc de noroc cu și le va rescrie

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Ai fost mâncat de iepuri. Detective ai vrut să fii când erai mic?
Fără mari, fără ID-uri false, fără mai multe conturi, fără jocuri de pe fișiere în altă parte, fără joc de pe dispozitiv, nimic.
Doar o dată ce bateria dispozitivului meu se stătea, am jucat de la un computer de la o cafenea de pe internet, deoarece era 12 pe 5 și până la 12 era învechit. joc de noroc cu să joc un pariu gratuit de 50 de dolari acordat mie participând la o promoție. Și am intrat acolo, am dat 1 €, am jucat 50 de runde și am plecat.
Bine acum? Ești mulțumit sau curiozitatea ta? Contează unde am jucat de la internet cafenele? Este interzis?
Nu am lăsat o margine ascuțită. M-am întrebat. nu incriminați niciodată utilizarea calculatorului internet cafe, nici nu vă pierdeți identitatea și creați altele noi și nici nu învățați la o cafenea wi fi de la un prieten care ar putea fi utilizatorul său stoichiman.

tocmai de ce stoichiman a dovedit că este alergic la jucătorii profitabili, încercând să vadă ce l-a deranjat și să întârzie plata. ajută toți copiii de pe forum să învețe dacă, de exemplu stoichiman O caut în cazuri în care cineva, de exemplu, râdea de wi-fi sau în altă parte sau dacă juca de la computerul său 2 frați, etc (acestea sunt exemple), astfel încât să poată cunoaște și să-i evite pe următorul, astfel încât să nu se tragă.
  • ca
reacţii: FunBet

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
35
13
8
29
Am uitat și din nou acest lucru nu acoperă niciunul dintre noi pentru a ajuta, este relevant jocuri de pariuri cât de mult să ajute și cei care au o experiență de mai sus și eu, dacă vrei să spui dacă nu vrei să-ți atingi obiectivul, ai ajuns cu reclamații și defăimări și ai închis definitiv problema aici

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
Știți foarte bine că este practic imposibil să luați mii de capturi de ecran de la mii de pariuri care s-au putut juca.
Dacă a fost un pariu controversat ca cu betshopApoi, am arătat cu bucurie cum îți amintești și anunță-mă că am fost nemulțumit chiar și după aceea.
Nu puteam arăta decât pariurile mele de 5-10, dar atunci veți spune că le-am ales în mod deliberat și le-am ascuns pe suspecți

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
35
13
8
29
Nu am lăsat o margine ascuțită. M-am întrebat. nu incriminați niciodată utilizarea calculatorului internet cafe, nici nu vă pierdeți identitatea și creați altele noi și nici nu învățați la o cafenea wi fi de la un prieten care ar putea fi utilizatorul său stoichiman.

tocmai de ce stoichiman a dovedit că este alergic la jucătorii profitabili, încercând să vadă ce l-a deranjat și să întârzie plata. ajută toți copiii de pe forum să învețe dacă, de exemplu stoichiman O caut în cazuri în care cineva, de exemplu, râdea de wi-fi sau în altă parte sau dacă juca de la computerul său 2 frați, etc (acestea sunt exemple), astfel încât să poată cunoaște și să-i evite pe următorul, astfel încât să nu se tragă.
Deci, cum spui, acceptă-l

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
35
13
8
29
Nu ești tu cel care a cerut să trimiteți pm la tigres ieri pentru a vă trimite (cu nenorocit, evident) puncte din Armeni, Kenya, Nigerieni, Lituania etc?
Și v-ați deranjat să jucați în Euroleague, NBA, Bundesliga, La Liga, Serie A, C Champions League, Superleague, Europa League etc, așa că vă uitați la istoria mea cu Erjan și întrebați și cât am câștigat?
Și din cele 5 mesaje ale tale, ai pierdut 2 pentru mine?

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,385
113
36
CARE ESTE FENERUL
Aș putea vorbi ore în șir, dar nu merită să mă ajute așa cum fac. Totuși, mi-am pierdut timpul să-ți justifici și să obții în valoare banii tăi. Mult noroc : semn:

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Pentru a înțelege de ce trebuie să trimiteți fotografii tuturor rudelor dvs. pentru a certifica că nu aveți afiliat și, prin urmare, 2 conturi (de ce nu aveți 2 conturi, pot pretinde asta), ascultați ce s-ar putea întâmpla in trecut:

Bwin (betandwin atunci) îți pune o limită. Ați deschis un cont în numele de yuhu, l-ați deschis Skrill în numele yuhu, ai făcut o depunere cu mine Skrill, ai lăudat ce ai vrut să câștigi, ai câștigat, ai preluat Skrill, a doua zi ai avut bani pe Skrill, trimis de yoo Skrill banii din al tău Skrill. Din când în când, companiile nu au solicitat documente de identitate, copii etc., decât dacă ați depus un depozit pe card. ea Skrill a fost punctul de clătire.

În caz contrar, aveai un cont bet365 în alte nume, cărți de identitate, ai scos bani din cardul dvs., în mod normal au trimis pentru că nimeni nu verifica cardul și cui îi aparținea și s-au trezit.

Și mai extrem, a fost compania magică bet24, care a oferit 24 de euro doar dacă se înscriu și declară un card de credit / debit în sistemul lor. Deci (și atunci, vremuri bune, toată lumea avea 30 de cărți și erau 560 de bănci) cu același nume, puteți pune conturi noi cu carduri noi și obțineți cele 24 de vânturi (dacă ați lăudat și ați făcut dreptate 100 și 200 de euro de oriunde )

Ori de câte ori trebuie să trimiteți un registrator de naștere și dovada că nu sunteți mort. Bine curaj
  • ca
reacţii: Ertzan

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
35
13
8
29
Pentru a înțelege de ce trebuie să trimiteți fotografii tuturor rudelor dvs. pentru a certifica că nu aveți afiliat și, prin urmare, 2 conturi (de ce nu aveți 2 conturi, pot pretinde asta), ascultați ce s-ar putea întâmpla in trecut:

Bwin (betandwin atunci) îți pune o limită. Ați deschis un cont în numele de yuhu, l-ați deschis Skrill în numele yuhu, ai făcut o depunere cu mine Skrill, ai lăudat ce ai vrut să câștigi, ai câștigat, ai preluat Skrill, a doua zi ai avut bani pe Skrill, trimis de yoo Skrill banii din al tău Skrill. Din când în când, companiile nu au solicitat documente de identitate, copii etc., decât dacă ați depus un depozit pe card. ea Skrill a fost punctul de clătire.

În caz contrar, aveai un cont bet365 în alte nume, cărți de identitate, ai scos bani din cardul dvs., în mod normal au trimis pentru că nimeni nu verifica cardul și cui îi aparținea și s-au trezit.

Și mai extrem, a fost compania magică bet24, care a oferit 24 de euro doar dacă se înscriu și declară un card de credit / debit în sistemul lor. Deci (și atunci, vremuri bune, toată lumea avea 30 de cărți și erau 560 de bănci) cu același nume, puteți pune conturi noi cu carduri noi și obțineți cele 24 de vânturi (dacă ați lăudat și ați făcut dreptate 100 și 200 de euro de oriunde )

Ori de câte ori trebuie să trimiteți un registrator de naștere și dovada că nu sunteți mort. Bine curaj
Nu am nimic de-a face cu aceste lucruri prietene. Cu propria salariu pe care am depus-o, în propria bancă am cerut o retragere.
Permiteți-mi să cer și un registrator. Nu-mi pasă, îl voi trimite.
Dar nu plătesc.
Nici măcar e-mailurile nu mai răspund.
Acesta este el joc de noroc cu.
El trage în cine câștigă bani serioși acolo.
Trebuie să rulăm pe e-cogra pentru a fi plătit

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43

Nu cred că ai o cerere ca aceste anotimpuri să revină (nici nu le-am primit). tocmai aici am ajuns la celălalt capăt. cere lumii să preia banca sa, să trimită 100 de carduri și să nu plătească încă.
am asteptat 3 saptamani ca e cogra sa-mi trimita bani la banca o stoichiman.

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
255
126
43
Am scris anterior că până în 2010 ai făcut ceea ce ai dorit
Atunci lucrurile au început să se încordeze
Din 2014 înainte trebuie să fiți un gangster pentru a-i păcăli și nu are sens să faceți acest lucru
Evident că au ajuns la celălalt capăt și sunt speriați de tot, în timp ce nu doresc ca nimeni să câștige în general
Nu am experiență personală, dar o primesc
Cei care deschid conturi sub alte nume și obțin un profit demn ar trebui să găsească ulterior o modalitate de a-i justifica la biroul fiscal, cu excepția cazului în care au bani în casă.
Alături de verzi, se usucă și în unele cazuri ca acesta
Toate pariurile la aceeași tragedie sunt pentru câștigători

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
35
13
8
29
Toate pariurile la aceeași tragedie sunt pentru câștigători
Nu, nu ... Nu toți.
Care este relația cu OPAP si bet365 cu el joc de noroc cu și Novibetul?
Ați văzut vreodată unul, chiar unul, care scrie aici pe forum că a cerut un depozit bancar și că nu este plătit de pamestoixima? Sau Beth 365? Bine pentru cei 365 am auzit o afacere de mătură în conturile cu maimuță skril, dar aceste facturi își dau seama că bunica mea este o maimuță.
Nu s-a auzit să facă așa ceva celor care cer bani în banca lor și chiar au trimis o vămuire etc.
Dimpotrivă joc de noroc cu Am citit zeci de utilizatori aici, pe forum, au scris că au trecut printr-o problemă uriașă

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
23
5
3
Am avut o experiență similară cu tine stoichiman, acum câteva luni. Când limita a atins 1%, am solicitat o remitere de 7000 de euro la banca mea, unde sunt singurul beneficiar. Contul meu bancar avea atât o fotografie cu cardul bancar, cât și o captură de ecran de e-banking. Cred că am trimis un bilet de declarație ca dovadă a adresei, dar nu jur. Nu-mi amintesc bine după atâta timp. Au cerut și identitate cu mine. Am trimis nu 1, ci 3 seturi de fotografii, în spatele ID-ului, unde le-am pregătit prin cererea anterioară a altei companii, pentru a fi convins și terminat. Uhh ... Au spus că scrisorile din spatele cărții de identitate nu arătau bine și m-au făcut să obțin o alta. Am făcut și asta. Am crezut că am terminat.
Sunt .... .... 2 săptămâni verificare în cont. Nu au găsit nimic. M-au sunat și m-au interogat 20 de minute cu întrebări de presă, când v-ați înscris, ce achiziții ați jucat, câți bani ați depus, etc etc?

Ideea mea este să eviți această companie dacă poți.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Văd asta stoiximan are un câștig de plată puternic pentru 4s din companiile cu plata mai slabă. goalbet, betrebels, novibet,stoiximan.
Desigur, încă nu văd medalia jucând, dar anul a început. nu stii niciodata

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
255
126
43
Nu, nu ... Nu toți.
Ați văzut vreodată unul, chiar unul, care scrie aici pe forum că a cerut un depozit bancar și că nu este plătit de pamestoixima? Sau Beth 365? Bine pentru cei 365 am auzit o afacere de mătură în conturile cu maimuță skril, dar aceste facturi își dau seama că bunica mea este o maimuță.
Nu s-a auzit să facă așa ceva celor care cer bani în banca lor și chiar au trimis o vămuire etc.
Dimpotrivă joc de noroc cu Am citit zeci de utilizatori aici, pe forum, au scris că au trecut printr-o problemă uriașă
Acceptați ce spuneți da
Adică bariere, în general, există o diferență de comportament după ce sunteți blocat, ca și cum

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
35
13
8
29
Acceptați ce spuneți da
Adică bariere, în general, există o diferență de comportament după ce sunteți blocat, ca și cum
Știm însă că limita este atât de inevitabilă încât s-a citit atât de mult.
Ideea este să obțineți banii, și să nu obțineți aurul.

karateka97

New Member
20 Feb 2020
18
3
3
Nu, nu ... Nu toți.
În ceea ce privește plata, ei nu au cu adevărat nimic de făcut, dar nu credeți că Beth365 sau pariurile pe parcurs sunt și sfinți. Voi scrie într-o problemă separată ce mi-a făcut pame stoixima.gr și am pierdut aproape 200 $.
Cât despre Novibet am scris deja pe acest subiect.
pentru el stoichiman să spun din experiența mea că m-a pus la limită foarte scăzut, foarte rapid, nici măcar nu știu dacă am reușit să obțin profit de 2 mii. În mare parte fotbal și baschet live, joc, în mare parte meciuri single și câteva extra. Ligile cele mai cunoscute.
Depozitele au fost realizate cu eurobank MasterCard și cu un pachet de plăți. Pentru identificare, am trimis cartea mea de identitate, ID, Declarația responsabilă de reședință de la KEP, care nu a fost acceptată și am trimis o declarație fiscală și am acceptat o broșură bancară. Delfinii cu ID nu au întrebat.
Dar când am cerut o retragere prin transfer bancar, mi-au spus că vor verifica contul.M-am dus la e cogra și după 4 zile m-au plătit. Dar recunosc că aceste 4 zile mi s-au părut un secol. Nu este un sentiment bun să vă fie frică să nu vă pierdeți banii.
Ultima editare:

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
35
13
8
29
Aș putea vorbi ore în șir, dar nu merită să mă ajute așa cum fac. Totuși, mi-am pierdut timpul să-ți justifici și să obții în valoare banii tăi. Mult noroc : semn:
Am primit banii. Și cu siguranță nu mulțumesc ție, ci datorită e cogra.
la urma urmei, din primul mesaj am scris că nu sper ajutor din interior și nici nu scriu mesajul pentru a fura, ci să îi las pe puținii care nu au înțeles cine este. joc de noroc cu.
Vă faceți bine și susțineți interesele și sponsorii dvs. pentru că vă plătesc. La urma urmei, noi suntem membri, pentru că membrii forumului = 0 sponsori, dar suntem consumabili, iar pentru a opri citirea și scrierea a 20 de persoane, vor fi alții 20 curând după aceea. Eu sunt unul din zecile de mii.
Ο joc de noroc cu este una din 10-15 companii și este probabil să plătească mai mult.
Ei bine, așa faci și așa, în interesul meu, m-aș uita la asta, asta am făcut acum.
Veți da drumul la picadele pe care le-am făcut niște # € _ € @ și veți folosi și fildeșul pentru că aveți cuțitul și pepenele verde, dar imediat ce ne vom ține puțin sau vom face o flecăreală, chiar dispozițiile sarcastice ne vor șterge, veți abuza de putere amenințând blocați problema, astfel încât sponsorul să nu se enerveze, veți deschide un nou thread în care veți spune că toți cei care mănâncă limită și care au probleme la rambursare sunt jucători răi care joacă fraude etc. Din fericire, forumurile vechi în sine ragmata în loc.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
la urma urmei, din primul mesaj am scris că nu sper ajutor din interior și nici nu scriu mesajul pentru a fura, ci să îi las pe puținii care nu au înțeles cine este. joc de noroc cu.
Vă faceți bine și susțineți interesele și sponsorii dvs. pentru că vă plătesc. La urma urmei, noi suntem membri, pentru că membrii forumului = 0 sponsori, dar suntem consumabili, iar pentru a opri citirea și scrierea a 20 de persoane, vor fi alții 20 curând după aceea. Eu sunt unul din zecile de mii.
Ο joc de noroc cu este una din 10-15 companii și este probabil să plătească mai mult.
Ei bine, așa faci și așa, în interesul meu, m-aș uita la asta, asta am făcut acum.
Veți da drumul la picadele pe care le-am făcut niște # € _ € @ și veți folosi și fildeșul pentru că aveți cuțitul și pepenele verde, dar imediat ce ne vom ține puțin sau vom face o flecăreală, chiar dispozițiile sarcastice ne vor șterge, veți abuza de putere amenințând blocați problema, astfel încât sponsorul să nu se enerveze, veți deschide un nou thread în care veți spune că toți cei care mănâncă limită și care au probleme la rambursare sunt jucători răi care joacă fraude etc. Din fericire, forumurile vechi în sine ragmata în loc.
adică ai banii. te-ai descurcat bine și te-ai plâns de e cogra, pentru că altfel cine știe ce se va întâmpla. după cum am spus în miel cu pariu, toate aceste companii speră să nu te descurci cu plângeri și avocați, etc. aici este salariu complet și a blocat zeci de utilizatori lunar. Nobbett este proprietarul weekendurilor și nu le plătesc, nici nu a mai răspuns la e-mailurile lor.

plângeri peste tot, așa cum am scris în altă parte. nu le regreta.

buna dimineata banii

GATHS

Membru
4 Sep 2018
97
50
18
ATENA
pentru că te plătesc
Aș dori doar să mă bazez pe asta, până la urmă, am scris și propria mea părere despre subiectul pe care îl fotografiați în mesajul dvs. și aș dori doar să mă bazez pe „de ce vă plătesc” cu comoditatea pe care cu siguranță nu o primesc, dar cu siguranță nu Plătesc să fiu aici și să am ocazia să citesc și să actualizez subiectul pe care tocmai l-ai deschis. Acest lucru are unele costuri, așa că cred, și nu cred că ar trebui să fie o problemă ca cărțile să plătească pentru publicitate, asta nu înseamnă altceva decât să trebuiască să echilibreze unele. Ați scris destul de corect că, dacă nu există membri, nu există sponsori dacă compania de aici pur și simplu nu încerca să mențină un echilibru și să servească interese, nu cred că există membri. Acum, dacă a existat ajutor din partea Forumului plătit de cărți doar îl știți, asta este dacă știți despre ecorga, dacă l-ați aflat de aici etc. aranjamentul și jucătorul spune: anunțați-le proiectele dvs. se plâng .... și voi fi plătit ca ceilalți și plătit fără plângere! Forumul a ajutat? cred că da .. așa că hai să plătim reclame!
cu apreciere

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,829
24,112
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Ești tragic ... Doar asta. Nimic altceva.

Predictii

• 14: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Werder Bremen - Wolfsburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Stuttgart - Osnabr .ck
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Hanovra - Heidenheim
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Berlin - Uniunea Schalke
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Augsburg - Köln
  • 19: 15
    Novasports 2HD
    • AEL - Steaua Tripoli
  • 19: 30
    PAOK TV
    • PAOK - Olympiacos
  • 21: 30
    Novasports 1HD
    • AEK - Panathinaikos
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • 2020 Seria GP Virtual MotoGP
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 Formula 1 Virtual GP Series
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    NASH Forum Bot: NASH a lansat o nouă temă numită „Visul Caraibelor” în Tennessee.