Cel mai amuzant suport din istoria asistenței (Bet365).

ARkoudos1980

New Member
23 Oct 2015
27
15
3
Ei bine, povestea este următoarea.

20 + ani de client 365. Practic nu este un client, un donator de sânge. Cred că în fiecare an sunt complet pierdut pentru că sunt practic un joc de noroc. Joc pe toate, joc totul. Am știut-o, o știu, am acceptat-o. La un moment dat chiar mi-am dat seama (privind limitele din contul unui prieten) că sunt 300% (ceea ce înseamnă că mi-a fost permis să joc 3 ori mai normal).

Până în acest an totul ... s-a schimbat. Nu modul meu de joc, ci norocul meu. Jucând în același stil am reușit să câștig bani (destul de mulți). În mare parte single-uri, etc., dar când ai bani, faci și vrăjitoare cu treizeci și patru de cincimi pentru a-ți scăpa jocul (am avut și 2-3). Vorbesc mereu despre live. Câștigurile au venit în principal din baschet (achiziții atât pentru scor 16, 18, 20) cât și handbal. Fotbalul în ansamblu (de la început) trebuie să fiu relaxat.

Până ieri, decembrie 1, am văzut limite. Cred că sistemul lor este să analizeze rapoartele la fiecare sfârșit de lună și să măcelărească pe cele mai profitabile.

Și aici începe gluma. Trimit un e-mail către suportul lor grec, ironic ironic.

3651.jpg

Răspunsul? Trei păsări stăteau.

3652.jpg

Acolo mă gândesc, în adâncime, vor să mă țină ca un client și nu am limite? Așa că le trimit capturi de ecran cu euro 10 care îmi permit să joc baschet / handbal. Răspunsul? Păsările 4 stăteau.

3653.jpg

Acolo încărc puțin și re-evidențiez evident. Răspunsul? Păsările 5 stăteau. Deci, dacă nu mă deranjează cu sprijinul lor, sunt doar irelevanți și plictisiti căutând-o (și nu știu ce este mai rău). Nu sper la nimic, pur și simplu nu pot suporta nebunia după 20 ani de a fi ridiculizat. Fiecare răspuns să vină după 12-14 ore (neobservând acest lucru).

3654.jpg
  • ca
reacţii: FunBet

ARkoudos1980

New Member
23 Oct 2015
27
15
3
Spun în continuare că în fotbal nu mai sunt 300%, dar pot juca în mod normal 200-300-400 euro. Adică m-au închis unde am câștigat, dar m-au lăsat acolo unde probabil pierd pentru a da înapoi ceea ce am primit.

Tactică minunată. Bine, știm că nu este vorba de organizații de caritate, dar acest lucru nu este văzut „ne câștigi acolo, te închidem și sperăm să ne dai înapoi acolo unde pierzi).
  • ca
reacţii: qazdas

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
178
208
43
Este cunoscuta tactică ilegală pentru a împiedica orice client să-i atingă și să expulzeze cine îi primește (sau îi poate primi).

În acest fel, ei conduc jucătorii la ilegalitatea de a juca cu alte elemente.

Pe scurt, ei nu numai că îi împing pe ceilalți în nelegiuire, adică sunt infractori neintenționati.

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
Spun în continuare că în fotbal nu mai sunt 300%, dar pot juca în mod normal 200-300-400 euro. Adică m-au închis unde am câștigat, dar m-au lăsat acolo unde probabil pierd pentru a da înapoi ceea ce am primit.

Tactică minunată. Bine, știm că nu este vorba de organizații de caritate, dar acest lucru nu este văzut „ne câștigi acolo, te închidem și sperăm să ne dai înapoi acolo unde pierzi).
Ei fac exact același lucru pentru stoiximan.
  • ca
reacţii: qazdas

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
Ei fac exact același lucru pentru stoiximan.
în stooge este mult mai rău decât bet365 pe astfel de probleme.
Dacă prinzi de câteva ori un pol 4 sau două bascheturi naționale, primești un pariu maxim 1 Euro la eveniment.
pentru mulți și 1 Euro pariază maxim pe toate evenimentele de fotbal (de exemplu, dacă câștigă în fotbal și mai ales dacă solicită o remiză)

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
L-aș vâna, dar probabil aș face și tactica familiară (mai ales acum că am plecat).

... dacă nu pierd totul în bilă :p
Nu o recomand. în primul rând, dacă lăsați în urmă urme (IP, WI FI, DISPOZITIV etc), riscați să nu fiți plătit.
în al doilea rând, de ce să te implici cu jocul de baschet ilegal la bet365?
show-ul special 365 live pe care îl doriți, nu are performanțe foarte bune și nici multe linii.
juca legal de unul singur la stoichiman iar în sportingbet baschet live. nu că nu veți mânca nicio limită de timp dacă câștigați, dar au șanse mai bune, mai multe linii și fac multe greșeli (unele jocuri nu citesc corect). betrebels are o performanță foarte bună și are o mulțime de coșuri în coș, dar este o companie cu probleme. a încercat, de asemenea, netbet. este bun în pre-joc și live, dar în direct are linia 1 doar în handicap și aeriene. Este foarte fiabil, are limite mari și este dificil de limitat

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
Juc exclusiv baschet și vă sugerez să începeți stoiximan.Pentru fotbal, nu vom ajunge niciodată, am luat decizia : Lol: Singura problemă este că majoritatea companiilor nu au multe piețe live în meciurile de baschet, cum ar fi. Dacă netbetul ar avea cel puțin elementele de bază ale anotimpurilor vii, ar fi mai bine.

ARkoudos1980

New Member
23 Oct 2015
27
15
3
Din păcate, piața de care m-am îndrăgostit (și de care am câștigat cei mai mulți bani) este doar verde.

Atât pentru a marca 16-18-20 în câteva minute, cât și cursele pentru 45-50-55-60 în semis. L-am găsit într-o variantă pe 1xbet, care mă privește doar că nu este o companie legitimă și de fiecare dată când o blochez și caut url pentru a intra. Plățile sunt oneste (cu Skrill că am pus).

Am căutat o clonă bet365, dar nu am putut găsi nimic de încredere. Orice aș mânca la un astfel de concert legat de companie, nu mă așteptam la nimic, eram obișnuit cu 300% pe care îl aveam.

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,122
2,575
113
Bet365 nu funcționează pe baza imaginii jucătorului, fiecare comerciant uitându-se la cineva și rafinând numărul tăieturilor și finisajelor. Este posibil să o caute după reclamații etc, dar din momentul în care comerciantul dorește să te taie, nu mai există nicio discuție. Și logic baschetul și handbalul sunt Eurosports ori de câte ori este posibil să atace același comerciant și i-a fost mai ușor să te taie. Ori de câte ori ai pierdut milioane în fotbal, dacă ai câștigat 5 mii în handbal,

ARkoudos1980

New Member
23 Oct 2015
27
15
3
În final, poate că piețele pe care le jucam aveau o „gaură”.

Baschetele nu mai oferă atât pentru a marca 16-18-20, ci pentru a marca 18-20-25. 25 este ars de la început, vânând 18-20, care este un revedere pentru 16, care a dat o valoare deosebită atunci când liniile de puncte jucau în gama 120.5 - 130.5.

La revedere viata adica ...

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
Nu o recomand. în primul rând, dacă lăsați în urmă urme (IP, WI FI, DISPOZITIV etc), riscați să nu fiți plătit.
în al doilea rând, de ce să te implici cu jocul de baschet ilegal la bet365?
show-ul special 365 live pe care îl doriți, nu are performanțe foarte bune și nici multe linii.
juca legal de unul singur la stoichiman iar în sportingbet baschet live. nu că nu veți mânca nicio limită de timp dacă câștigați, dar au șanse mai bune, mai multe linii și fac multe greșeli (unele jocuri nu se citesc corect). betrebels are performanțe foarte bune și are multe linii în coș, dar este o companie cu probleme. a încercat, de asemenea, netbet. este bun în joc înainte și live, dar live are 1 linie doar în handicap și ore suplimentare. Este foarte fiabil, are limite mari și este dificil de limitat
Am spus să mă ocup de netbet, după 2 zile, pariul maxim pe care îl pot face este de 2 euro. Și nu am făcut nimic ciudat, nu am primit 10 cărți live în primul rând și fără mulți bani, din cele 10 cărți 3 era în numere de 3 cifre, dar din nou nu vă imaginați sume mari.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
178
208
43
Am spus să mă ocup de netbet, după 2 zile, pariul maxim pe care îl pot face este de 2 euro. Și nu am făcut nimic ciudat, nu am primit 10 cărți live în primul rând și fără mulți bani, din cele 10 cărți 3 era în numere de 3 cifre, dar din nou nu vă imaginați sume mari.
Ai jucat pe piețe mari sau ligi mai mici? În general, noile conturi vor întotdeauna să aibă răbdare la început.

În cazul meu, netbet a acceptat câteva pregame destul de mari și pariuri la baschet live și mi-a redus riscul când am făcut profitul de 5 de dolari.

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
Ai jucat pe piețe mari sau ligi mai mici? În general, noile conturi vor întotdeauna să aibă răbdare la început.

În cazul meu, netbet a acceptat câteva pregame destul de mari și pariuri la baschet live și mi-a redus riscul când am făcut profitul de 5 de dolari.
Am intrat doar în Euroliga, am avut contul mult timp, dar nu l-am avut niciodată.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
Eu și o mulțime de prieteni care îl folosim jucând triplele cifre și jocul live & pre la cote sunt mai bune decât alte companii, nu ne-a mai dat greș și nici nu ne-a făcut o problemă de plată. ce pot spune ... uneori este și condiționat, în funcție de faptul că câștigi mult într-un timp scurt.

ai câștigat mult?

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
Eu și o mulțime de prieteni care îl folosim jucând triplele cifre și jocul live & pre la cote sunt mai bune decât alte companii, nu ne-a mai dat greș și nici nu ne-a făcut o problemă de plată. ce pot spune ... uneori este și condiționat, în funcție de faptul că câștigi mult într-un timp scurt.

ai câștigat mult?
Am avut impresia că nu este ușor să stabiliți o limită, cred că ați menționat-o din nou și aici. De îndată ce am văzut că au linia lor de baschet în direct, am spus să încep, din moment ce nu aveam cont nu a funcționat niciodată în ultimii 2 ani, îl am, dar limitându-vă după un card de 10k cu cele mai mari mize care îl pot face să nu fie nici măcar 230 de euro, de parcă ești un sportingbet, nu m-am așteptat și m-a dezamăgit. aceasta a fost în jur de 700-800 de euro, ceea ce nu este în niciun caz luat în considerare mare pentru a mânca limita.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
Am avut impresia că nu este ușor să stabiliți o limită, cred că ați menționat-o din nou și aici. De îndată ce am văzut că au linia lor de baschet în direct, am spus să încep, din moment ce nu aveam cont nu a funcționat niciodată în ultimii 2 ani, îl am, dar limitându-vă după un card de 10k cu cele mai mari mize care îl pot face să nu fie nici măcar 230 de euro, de parcă ești un sportingbet, nu m-am așteptat și m-a dezamăgit. aceasta a fost în jur de 700-800 de euro, ceea ce nu este în niciun caz luat în considerare mare pentru a mânca limita.
nu, nu a fost un profit uriaș. Oricum azi am întrebat prietenii mei care joacă baschet live,
unul avea o limită de aproximativ 10% la normal (unde i s-a permis să joace max pariu 1500 a devenit brusc 150 etc), iar celălalt a avut o întârziere cumplită în direct și numai într-un film poate juca.

iar netbook-ul arată. milă ...

PS.Vă lăudați pe cei aleși sau pe mine oddsportal i-am lovit greșit?

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
nu, nu a fost un profit uriaș. Oricum azi am întrebat prietenii mei care joacă baschet live,
unul avea o limită de aproximativ 10% la normal (unde i s-a permis să joace max pariu 1500 a devenit brusc 150 etc), iar celălalt a avut o întârziere cumplită în direct și numai într-un film poate juca.

iar netbook-ul arată. milă ...

PS.Vă lăudați pe cei aleși sau pe mine oddsportal i-am lovit greșit?
Traficul murdar este întârzierea de care am suferit și eu, în general, aleg puncte în funcție de cursa cursei.

knemon

New Member
8 Feb 2014
28
8
3
Ca să nu mai vorbim de o problemă separată, o singură întrebare: au fost „blocate de la sine” de un an recent dintr-un motiv minor. Totuși, o rudă s-a oferit să mă lase să joc prin propriul său cont, pe care nu îl mai folosește. Ce trebuie să fac exact pe computerul meu (de unde joc de obicei) pentru a nu înțelege că sunt eu? Multumesc.

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Hanovra - Karlsruhe
  • 14: 30
    Novasports 1HD
    • Pădurea Nottingham - Cardiff
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Everton - West Bromwich
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Werder Bremen - Hertha Berlin
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Stuttgart - Freiburg
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Köln - Hoffenheim
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Stuttgart - Freiburg
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Swansea City - Birmingham
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leeds - Fulham
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Villarreal - Aibar
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Fiorentina - Torino
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Manchester United - Crystal Palace
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Getafe - Osasuna
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Gladbach
  • 20: 30
    Novasports 2HD
    • Panetolikos - AEK
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Lisabona Sporting - Jill Vicente
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Verona - romi
  • 22: 00
    Novasports 3HD
    • Rennes - Monaco
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Arsenal - West Ham
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Thelta - Valencia
  • 22: 55
    Novasports 24 HD
    • Kansas - Dallas
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Porto - Braga
  • 02: 05
    Novasports 1HD
    • Atlanta - Inter Miami
  • 13: 30
    Novasports 1HD
    • Parma - Napoli
    Novasports 2HD
    • Nice - Paris Saint-Germain
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Southampton - Tottenham Hotspur
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Κίελo - Πάντερμπορν
  • 15: 30
    Novasports 3HD
    • Φέγενορντ - Τβέντε
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Τζένοα - Κροτόνε
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Νιουκάστλ - Μπράιτον
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Leipzig - Mainz
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ουέσκα - Κάντιθ
  • 17: 45
    Novasports 4HD
    • Αγιαξ - Βάαλβικ
  • 18: 15
    Novasports 2HD
    • Lamia - Ofi
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Liverpool
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Panathinaikos - Levadiakos
    Novasports 3HD
    • Σασουόλο - Κάλιαρι
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Wolfsburg - Leverkusen
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Alawes
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Betis - Valladolid
    Novasports 1HD
    • Volos - Aris
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λέστερ - Μπέρνλι
  • 21: 45
    Novasports 2HD
    • Juventus - Sampdoria
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Lille
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Real Sociedad - Real Madrid
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Τοντέλα - Ρίο Άβε
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Badalona - Malaga
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 13: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Χίμκι - Ζενίτ
  • 19: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Coșuri - Valencia
  • 20: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Playoff-uri WNBA 2020
  • Mâine 21-09-2020
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 08: 50
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 55
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 10: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 10: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 11: 05
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 11: 30
    Eurosport 1
    • Campionatul Mondial de Rezistență Le Mans 24 de ore
  • 11: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 13: 30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 14: 25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
    Eurosport 1
  • 14: 50
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 15: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 15: 15
    Eurosport 1
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 17: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Cupa Mondială 2020 FIM Enel Moto E
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 07: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 09: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 10: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 11: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Cupa Mondială 2020 FIM Enel Moto E
  • 11: 00
    ERT Sports HD
    • 12ο Pick Racing
  • 11: 10
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 11: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 13: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • betokamatiaris betokamatiaris:
    Buna dimineata! Va începe competiția Interwetten astăzi?
  • Eric Castel Eric Castel:
    A început ieri. Nu contează, joacă astăzi.
  • P PANATHA:
    Eric, trebuie să-i găsesc în altă parte .... Am crezut că mi-a făcut-o doar mie
    Oh, nu am înțeles! Are propria sa pagină, cred ...
  • P PANATHA:
    daca intri de pe un laptop ..... are in stanga cu litere albe "concursuri" .... da click acolo si il vei gasi ....
    Mulțumesc foarte mult!!!
  • P PANATHA:
    Și există o competiție similară în grupele Champoions League și Europa, când încep
    Mulțumesc din nou „coreligionist” ... Trebuie să mă coordonez și vizitele mele au mai mult timp pentru a arăta mai bine!
  • P PANATHA:
    Și, desigur, există Provocarea Tipsters ....
    Problema este că, în timp ce sunt pe forum ... sistemul nu mă recunoaște - Nu există nicio potrivire între numele de utilizator și parola sau nu ați creat încă un cont.
  • P PANATHA:
    Aceasta este probabil ceea ce ar trebui să vadă copiii de aici de pe site.
  • Rezistent la apă Forum Bot:
  • P PANATHA:
    Primul pariu al zilei ... Everton - West Mrom 1 & OVER 2,5 cu cota de 2.62 ..... Cred că anul acesta Everton va fi surpriza plăcută a ligii - la urma urmei am pariat să termin în primele șase clasamente - și va juca, de asemenea, fotbal frumos cu mai multe goluri în jocurile sale. De asemenea, am vrut să-l scriu în competiție, dar calculul incorect al timpului de start al meciului
  • P PANATHA:
    La 16 ΄ Everton - West Mrom 0-1 ..... va avea un alt gol în prima repriză .... acum Peste 1,5 are 1.70 ....
  • P PANATHA:
    Everton - West Mrom 4-2 la 65΄ ..... echipa gazdă să înscrie un alt gol la 1.60 ....
  • P PANATHA:
    nu o reprezentație grozavă, dar va ieși ....
  • P PANATHA:
    5-2 .... la 68 ΄ ..... Everton Peste 5,5 la 1.65 ..... echipa gazdă mai are un obiectiv
  • P PANATHA:
    Următorul pariu Germania .... Köln - Hoffenheim 2 și peste 2,5 goluri cu cota 3.75
  • P PANATHA:
    La Frankfurt va avea un singur gol până la pauză .... în 30 scorul este 0-0 și Peste 0,5 dă 1.95
  • o Kroisos Forum Bot:
    Utilizatorul o Kroisos a lansat o nouă temă numită "întrebare„la Anunturi - Suport.
  • P PANATHA:
    Leeds - Fulham 4-3 la 75 ΄ ..... Merită jucat peste 7,5 ... la cota de 1.70
  • P PANATHA:
    Dortmund - Gladbach PESTE 3.5 cu cota de 2.52 / și puțin în 2 cu cota de 5.25
  • P PANATHA:
    Manchester - Crystal Palace 1 și peste 3,5 cu cota de 3.05 / Și puțin în scorul final 3-1 cu cota de 11.5
  • nklaps Chat Bot:
    nklaps a părăsit încăperea.
  • P PANATHA:
    Am inchis la ora opt .... buna seara alania