Al treilea program muzical

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.
Screenshot_2021-05-11-19-23-29-696_com.android.chrome.png
Screenshot_2021-05-11-19-23-32-253_com.android.browser.png
 
Peste 5 mii profit din aceste 2 jocuri. Nu m-am descurcat urât din cauza mirosului, nu-i așa ?? Restul le puteți deschide firele și vă puteți plânge în aceeași zi pentru bonusul de loialitate de rebeli de 70 €.

CE POT FI TOȚI.

La revedere




Screenshot_2021-05-12-17-58-14-004_com.android.chrome.png
Screenshot_2021-05-12-17-59-56-922_com.android.chrome.png
 
Toate mesajele în afara subiectului au fost șterse
Vă rugăm să respectați spațiul care vă găzduiește.

Răspund public pentru ca toată lumea să o poată vedea. Tu vei amenința pe mine ca ma vei interzice ?? !! Vorbim despre o tragedie hilară la maxim. Așa că interzice-mă Nu dau naiba. Și aveți motivul onoarei mele că nu mă voi întoarce cu alt profil. 95% din forum sunt eu. Asta e realitatea. Celelalte 29 din cele 30 de acțiuni sunt hilar pentru IFC. Puteți alege să faceți față realității față în față și puteți continua să orbiți. Tu alegi ce vei face. Am în căsuța de e-mail peste 50 de mesaje de la străini care spun asta NUMAI firul pe care îl introduc pentru a citi în forum este al meu, deoarece restul sunt irelevante. Deci, atunci când cineva se întreabă de ce Grace nu a mai postat pe forum, răspunsul va fi „pentru că McLaren a șters comentariile του în fir του - A amenințat că îl va interzice.

nu în ultimul rând, așa cum se spune în satul meu: Dacă te-ai fi comportat mai bine, s-ar fi putut să te pun în chatul de grup (întreabă-l pe șeful tău dacă este valabil sau dacă scriu paparazzi) și ai cripta de patru ori în doar 24 de ore . Dar nu ați meritat să primiți aceste informații. Șeful tău, care este o persoană grozavă, a înțeles-o. Stai jos și așteaptă bitcoin

ΥΓ. Cine are cea mai mică demnitate, nu merge să lingă acolo unde a pipi anterior. Dar cine a pierdut cipul pentru a găsi pe altcineva ??? Comentariu aleatoriu. Poate nu.

ΥΓ². Nimeni nu este mai nerecunoscător decât beneficiarul. Andreas știa ce încadra în biroul său. Pentru că dacă nu l-aș cunoaște pe Andreas, cine ar ști ??


Deci, blochează firul și interzice-mă, pentru că nu-l voi deranja din nou pe șeful tău cu limbajul meu nepotrivit. Am ajuns aici aici.

Deci ce mai aștepți?


IMG_20210513_191155.jpg
 
Eu, ca unul dintre cei mai vechi de aici, aș spune că ar trebui să fie calm de la toată lumea, deoarece personal văd forumul ca pe o modalitate de a avea un schimb de opinii și știri pentru o mai bună pariere și evitarea ghinionului.
Pe de altă parte, nimeni nu ignoră abilitățile și capacitățile unor membri, cum ar fi harul care a trecut la un alt nivel în ceea ce propune și nu este un tipster comun.

De aceea este bine să recunoaștem eforturile și truda unor membri vechi și dorește mai multă prudență și calm de la mulți tineri.

Dacă mai există ceva în fundal, din moment ce citesc doar forumul și nu pms, îmi cer scuze în avans
 
  • Inițial, singurul mesaj pe care l-am șters a fost unul indecent și nu a avut nicio legătură cu pariurile pe care le jucați.
  • În al doilea rând, nu am amenințat niciodată o interdicție, dar tot ce am făcut a fost să fac o remarcă despre comportamentul indecent
  • În al treilea rând, nu fac tipsterul aici și nu sunt un tipster pentru a posta pariurile și nu sunt interesat să fac acest lucru, la urma urmelor urmând un alt model de pariere complet propriu, care nu are nimic de oferit comunității
  • În al patrulea rând, dacă ești bun sau rău în predicțiile tale, cât de mult îmi pasă, atâta timp cât vrei să fii membru al acestui forum, ar trebui să urmezi regulile care sunt pentru toată lumea, nu facem excepții în funcție de cât de bune sunt cineva este.
  • În al cincilea rând nu am șef și ceea ce fac aici o fac pentru că îmi place acest forum. De asemenea, nu ți-am cerut niciodată să-mi dai ceva. Slavă Domnului că am treaba și merg cu ea la ceea ce voi juca și la ceea ce nu cred că te privește, deoarece nu mă privește la ceea ce joci.

Și pentru tot restul ați spus că vă voi trimite o vacanță de cinci zile pentru a învăța să respectați.
Dacă vrei să fii în această comunitate, trebuie să înveți să vorbești și să te comporti ca un adult.

Am uitat să vă spun că am o alergie la voi aroganți și aroganți


PS: nu uitați să vă plângeți șefului meu
 
Ultima editare:
Nu susțin pe nimeni aici, pentru că nu cunosc pe nimeni personal. Apreciez betladenul de la începutul prezenței mele aici și respect cu siguranță 5-10 persoane care au împărtășit eforturi și idei ..

Cu toate acestea, consider că mesajul harului a fost la fel de inacceptabil (fără a cunoaște fundalul pms), la fel de ironic și relativ inacceptabil este mclarenul tău.

Nu știu ce a precedat sau ce s-a spus între voi, dar mesajul dvs. aici îmi amintește o mică armată și personal nu mi-a plăcut deloc.
 
  • Aprecieri
reacţii: vaf3 și V1301
Eu, ca unul dintre cei mai vechi de aici, aș spune că ar trebui să fie calm de la toată lumea, deoarece personal văd forumul ca pe o modalitate de a avea un schimb de opinii și știri pentru o mai bună pariere și evitarea ghinionului.
Pe de altă parte, nimeni nu ignoră abilitățile și capacitățile unor membri, cum ar fi harul care a trecut la un alt nivel în ceea ce propune și nu este un tipster comun.

De aceea este bine să recunoaștem eforturile și truda unor membri vechi și dorește mai multă prudență și calm de la mulți tineri.

Dacă mai există ceva în fundal, din moment ce citesc doar forumul și nu pms, îmi cer scuze în avans
Nimeni nu a contestat și nimeni nu contestă. Toată lumea poate oferi mai mult și mai puțin mai puțin.
Ceea ce am făcut a fost să fac o remarcă despre un comportament inacceptabil și să șterg mesajul, deoarece era ofensator și nu avea nimic de oferit. Puteți vedea cu toții că grace_kelly l-a încărcat public și ceea ce am scris este că astfel de comportamente nu sunt acceptabile pe forum, nu văd nimic greșit aici și apoi am trecut la un atac personal fără niciun motiv. Se pare că s-a gândit că, pentru că este bun la prognoze, va face tot ce vrea în forum.
 
Cu toate acestea, consider că mesajul harului a fost la fel de inacceptabil (fără a cunoaște fundalul pms), la fel de ironic și relativ inacceptabil este mclarenul tău.

Nu știu ce a precedat sau ce s-a spus între voi, dar mesajul dvs. aici îmi amintește o mică armată și personal nu mi-a plăcut deloc.
Adică, dacă cineva te blestemă afară în public, îi vei spune și îi vei mulțumi ???
Am trimis un mesaj Nu știu de ce vorbești despre pms

Oricum părerea ta personală este și este respectată
 
Nimeni nu a contestat și nimeni nu contestă. Toată lumea poate oferi mai mult și mai puțin mai puțin.
Ceea ce am făcut a fost să fac o remarcă despre un comportament inacceptabil și să șterg mesajul, deoarece era ofensator și nu avea nimic de oferit. Puteți vedea cu toții că grace_kelly l-a încărcat public și ceea ce am scris este că astfel de comportamente nu sunt acceptabile pe forum, nu văd nimic greșit aici și apoi am trecut la un atac personal fără niciun motiv. Se pare că s-a gândit că, pentru că este bun la prognoze, va face tot ce vrea în forum.
Ai dreptate în ceea ce scrii. Dar ultimul tău mesaj a fost la fel de ironic și agresiv pentru cineva care ar trebui să fie mai presus de toate un pacificator.
Aceasta și eu personal închid problema. Nu voi mai scrie pe acest subiect
 
  • Aprecieri
reacţii: McLaren17
Nu susțin pe nimeni aici, pentru că nu cunosc pe nimeni personal. Apreciez betladenul de la începutul prezenței mele aici și respect cu siguranță 5-10 persoane care au împărtășit eforturi și idei ..

Cu toate acestea, consider că mesajul harului a fost la fel de inacceptabil (fără a cunoaște fundalul pms), la fel de ironic și relativ inacceptabil este mclarenul tău.

Nu știu ce a precedat sau ce s-a spus între voi, dar mesajul dvs. aici îmi amintește o mică armată și personal nu mi-a plăcut deloc.
Băi kavajim, nu scriu în forum, dar îl urmăresc de ani de zile, ești unul dintre acei oameni care, deși nu am spus-o public, respect pe deplin nu doar pentru predicții, ci și pentru modul în care scrii și generalul tău prezenţă. Te urmăresc de ani de zile și arată nivelul tău și educația ta.
Tot ce am făcut a fost ca un comentariu al unui utilizator despre o companie (nici pms și nimic) și dintr-o dată intru în acest fir și văd câteva caracterizări inacceptabile pentru mine de către o persoană căreia nici nu i-am spus bună dimineața. Doar pentru că mi-a plăcut!
Sunteți de acord cu acest comportament și vă rugăm să fiți obiectiv.
(Predicțiile, din păcate, nu se potrivesc cu personajul și, în cele din urmă, comportamentul și căile noastre sunt mai importante pentru mine, asta rămâne în cele din urmă)
 
  • Aprecieri
reacţii: Kavajim
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...