Obiective nebune pe golul de pariuri.

takis22

New Member
24 Oct 2017
38
1
0
Nici nu știu ce să cer.
Katagrafi.jpg
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

nu trebuie să vă arătați tranzacțiile. trimiteți numai informațiile dvs. personale, pentru a putea vedea că contul este de fapt acolo Skrill este al tău.
tranzacțiile dumneavoastră sunt datele dumneavoastră personale și este interzis să le solicitați. goalbet și fiecare goalbet nu este o autoritate de control.
De asemenea, tranzacțiile dvs. nu servesc scopurilor pentru care sunt identificate.
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și takis22
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

V-ați înscris la bonus?
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

02Record.jpg
Rotund 2

(pentru 200 euro tot asta !!)
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

dude Takie le-a trimis fotografia cu un ID scris, care servește de fapt scopurilor de identificare, le-a trimis capturi de ecran doar ale tranzacției dvs. și pagina care prezintă detaliile dvs. personale la Skrill , pentru a certifica că tranzacția a avut loc cu un instrument financiar care vă aparține ȘI NICIODATĂ.

Spune-le că nu au dreptul să îți verifice moneda. ceea ce fac se numește represalii principiale și se pedepsește cu până la 1 închisoare.

citez extrasul legii

Obiecția înseamnă că este un exercițiu de putere sau de competență, pe care nu îl am (și, evident, știu că nu am intenția de a face acest lucru), ci aparține altuia, care este singura autoritate de a o exercita, în conformitate cu Legea.
 
Ultima editare:
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Vedeți atașamentul 25478
Rotund 2

(pentru 200 euro tot asta !!)


să ceară numele persoanei care solicită un dealer de top secret la Skrill și îl dau în judecată

legea spune că

Unul dintre drepturile care sunt strict protejate în conformitate cu legislația actuală este secretul bancar, care este garanția depozitelor de orice formă deținute de instituțiile de credit, în conformitate cu articolul 1 din ND 1059 / 1971. Adică, valoarea depozitelor unei persoane este nejustificată oricărui terț căruia i se interzice dezvăluirea oricăror informații relevante, cu excepția cazului în care există unele excepții stricte și restrictive prevăzute de lege.

CE DREPT SOLICITATI ACCESUL COMERCIALULUI Dvs.?
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Phil Takey dacă depun o plângere pentru spălarea de bani comisiei, îi poți da în judecată și pentru calomnie calomnioasă.
îi puteți da în judecată pentru delapidare, în judecată pentru represalii și calomnie cu totul
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

În funcție de ceea ce întreabă sau ce suspectează un jucător pe care îl pot servi.
De exemplu pentru mine, rebelul 99.9% bănuia că am jucat din nou acolo sub un nume diferit atunci când mi-au cerut portofelul pentru a vedea dacă am trimis sau am primit bani de la fostul lor e-mail al clientului.
Știu și de la alți jucători 2 că bet365 solicită date și mai personale. Li sa cerut să țină evidența tuturor tranzacțiilor pe care vi le-au făcut neteler + că au vrut să vadă cu cine a fost finanțat portofelul. Și când au văzut tranzacții cu alte e-mailuri, au rugat să cunoască detaliile proprietarului de e-mail

Sper că nu ai dezvăluit tranzacțiile.
este interzis să te ceri.
Am înțeles că ar putea suspecta ce spun pariurile, dar în orice caz, nu au dreptul să ceară. ei doar pleacă să se prindă.
chiar dacă tu sau un prieten v-au trimis de fapt bani Skrill/ portofel viva /NETELLER etc pentru oricine altcineva, pentru că cineva rămase fără bani și se grăbea să facă un pariu, asta nu se dovedește a fi mai multe conturi.
Când eram în vacanță în unele sate de capre și nu găseam nicăieri un chioșc unde să cumpăr coduri de portofel paysafe și viva pe care să le încarc în conturile mele, i-am făcut pe prietenii mei din Atena să cumpere și să-mi trimită coduri paysafe cu un mesaj sau să transfere bani de la portofelul lor viva, ca să pot paria și le-am dat numerar imediat ce ne-am întâlnit,

nu le-am trimis tranzacțiile. NU ÎNCERCAȚI SA TRIMITEȚI TRANSACȚII LA NIMENI.

este strict personală.

poți avea pui în secret de la soția ta și să le trimiți bani de la ea Skrill , pentru că dacă o faci printr-o bancă, doamna ta o va vedea. pariurile trebuie să o vadă. sau poate cu cardul de debit pe care îl emit, veți cumpăra accesorii sex online. vor vedea și ei asta? suntem in cel mai bun caz al nostru ???
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet și goal2
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Li sa cerut să țină evidența tuturor tranzacțiilor pe care vi le-au făcut neteler + că au vrut să vadă cu cine a fost finanțat portofelul. Și când au văzut tranzacții cu alte e-mailuri, au rugat să cunoască detaliile proprietarului de e-mail

dacă trimiteți detaliile celeilalte persoane fără consimțământul acesteia, devii ilegal.

atentie !!!! nu o face niciodată
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Le-am trimis pentru că m-am plictisit să muncesc.
Nu înțeleg însă de ce VIDEO ȘI capturi de ecran.
Și dacă mă jucam cu datele altcuiva, această altă persoană nu mi-ar putea face același lucru și să mi-o trimită?
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

dacă trimiteți detaliile celeilalte persoane fără consimțământul acesteia, devii ilegal.

atentie !!!! nu o face niciodată
După cum am scris în mesaj, bet365 a insistat și pe instanțele 2 pentru a afla detaliile celuilalt e-mail. Au dorit identificarea, iar prietenul titularului contului și-a arătat portofelul între ei !!!
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Sper că nu ai dezvăluit tranzacțiile.
este interzis să te ceri.
Am înțeles că ar putea suspecta ce spun pariurile, dar în orice caz, nu au dreptul să ceară. ei doar pleacă să se prindă.
chiar dacă tu sau un prieten v-au trimis de fapt bani Skrill/ portofel viva /NETELLER etc pentru oricine altcineva, pentru că cineva rămase fără bani și se grăbea să facă un pariu, asta nu se dovedește a fi mai multe conturi.
Când eram în vacanță în unele sate de capre și nu găseam nicăieri un chioșc unde să cumpăr coduri de portofel paysafe și viva pe care să le încarc în conturile mele, i-am făcut pe prietenii mei din Atena să cumpere și să-mi trimită coduri paysafe cu un mesaj sau să transfere bani de la portofelul lor viva, ca să pot paria și le-am dat numerar imediat ce ne-am întâlnit,

nu le-am trimis tranzacțiile. NU ÎNCERCAȚI SA TRIMITEȚI TRANSACȚII LA NIMENI.

este strict personală.

poți avea pui în secret de la soția ta și să le trimiți bani de la ea Skrill , pentru că dacă o faci printr-o bancă, doamna ta o va vedea. pariurile trebuie să o vadă. sau poate cu cardul de debit pe care îl emit, veți cumpăra accesorii sex online. vor vedea și ei asta? suntem in cel mai bun caz al nostru ???
Nu am dezvăluit tranzacții cu prietenul meu.
Ce mi s-a întâmplat este ceea ce scriu despre Rebel.
El mi-a cerut toate tranzacțiile 10 luni în urmă, au vrut să vadă toată istoricul portofelului pe care l-am depus.
Nu am avut nicio tranzacție cu alte e-mailuri doar cu companii de pariuri, m-au văzut plătit.

Acum, ceea ce scriu despre prieteni, etc a fost făcut la bet365 și nu mi s-a întâmplat, am menționat doar cazuri 2 care s-au întâmplat acestei companii la 2 diferite persoane pe care le cunosc.
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Le-am trimis pentru că m-am plictisit să muncesc.
Nu înțeleg însă de ce VIDEO ȘI capturi de ecran.
Și dacă mă jucam cu datele altcuiva, această altă persoană nu mi-ar putea face același lucru și să mi-o trimită?

v-a plătit cel puțin;
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

După cum am scris în mesaj, bet365 a insistat și pe instanțele 2 pentru a afla detaliile celuilalt e-mail. Au dorit identificarea, iar prietenul titularului contului și-a arătat portofelul între ei !!!


M-am gândit că nu era pentru tine. Răspund în general că vi se interzice să dezvăluiți tranzacții și informații către un terț fără acordul acestuia. Nu vreau să spun că sunteți în mod special ilegal. în general este învechit.

Ei bine, ceea ce mentionezi este ca au cerut un selfie cu identitatea celeilalte persoane care „indrazneste” sa faca o afacere cu prietenul tau care juca jocuri de noroc...un lucru o sa spun..pacat ca mama s-a pensionat ultima data. an de la 64. ar face meserii de aur ca avocat cu ceea ce am citit.

pentru a înțelege cât de gras a fost să întrebe bet365, este ca și cum i-aș vedea pe bancherii mei să trimită bani în urmă cu puțin timp cuiva care se întâmplă să fie un dentist care m-a tratat cu grijă și cereți-mi să-i trimit unui dentist un selfie și să-i notific adresa lui Bet365 doar strigând râzând de gândul singur.

spui să accepți; chechechecheche.

nu te lăsa păcălit Skrill/NETELLER etc sunt utilizate pentru pariuri. intimitatea este secretă.

Cu toate acestea, nu am înțeles niciodată de ce atât de mulți oameni folosesc aceste portofele electronice 2 odată ce fiecare cont pe care îl utilizează intră în standul de pariuri. Sunt de acord că nimeni nu vrea să facă comerț cu cardul său, deoarece îi este frică de hackeri. Skrill/NETELLER etc din portofel payafe / viva? egal cu ceea ce am auzit că au și taxe mari

JordanRules are câteva lucruri interesante despre care scrii și se pare că ai cunoștințe legale. Întrucât este și cazul altor companii, sugerez reprezentanților companiei să vină aici și să ne spună ce lege acoperă, dacă le acoperă, pentru a solicita acces la astfel de date cu caracter personal.

după cum am mai spus înainte ca mama mea să fie avocat. retras mai târziu. nu a fost domeniul ei de pariuri, desigur, dar pentru anul în care am auzit-o vorbind despre probleme legale, am învățat ambele lucruri și, pe de altă parte, mi-am transferat setea de a învăța legile, obligațiile și drepturile mele.

Nu fac altceva decât să public fragmentele din legi în acest thread și în celălalt pe care l-am scris cu stichimanul.

Cred că legea este clară și

1) cu privire la principiul antisens

2) cu privire la problemele de spălare de bani și cine are dreptul să exercite controlul

3) și confidențialitatea tranzacțiilor / depozitelor cu instituțiile financiare

nu te aștepta ca vreun agent de pariuri să îndrăznească să decripte legile.

ei pleacă doar să prindă lucruri
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Am scris despre:

Răspuns: Lucrările și zilele companiilor de pariuri


S-ar putea scrie experientele mele, dar nu este ceva care nu a fost mentionat in acest thread, cu exceptia experientei recente pe care am avut-o de la compania care are o fotocopie plus cateva din 365. După ce am făcut retrageri Skrill mi-au cerut un videoclip! să vă conectați la portofelul meu online. Cu cunoștințele minime pe care le am cu privire la datele personale, am fost foarte ușor să le rup. Mai exact, care este diferența dintre videoclip și login în portofel comparativ cu ecranul? niciunul dintre datele de identificare a contului. Ei vroiau din simplul motiv să vadă restul mișcărilor, pentru că până când un filtru a fost aplicat pentru a arăta doar depozitul pe care l-am făcut, s-ar vedea și alte mișcări 25. Puneți bani pe stoiximan în ziua aceea să spunem asta? botezurile surebetor pentru că am avut același joc 0% rake și lăsați pariul a fost sub EUR 50 sau orice vin la ei. Desigur, am trimis video și pentru că într-un fel am fost atent să nu caute alte elemente, cu excepția celor care doresc companiile nu a fost acceptat inițial scuza că nu a fost curat, am informat că va lua un alt film și că ar trebui să-mi spui exact ce este nu pare că este necesar să se identifice modul de tranzacție pentru a determina dacă acesta va intra în plângeri cu privire la viața privată, pentru că nu vreau să știu că eu sunt un abonat la site-ul cu picioarele în afară, să înțeleagă Fr. u va merge tema și diferența noastră nu ar fi responsabil cu supraveghetorul lor. În cinci minute a fost acceptată.

Scuze daca am obosit.
 
  • Aprecieri
reacţii: takis22
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

De asemenea, mi-au cerut să mă înscriu cu salariu, să le trimit aceleași dezgustătoare, au solicitat în grabă retragerea 166 €.
Am trimis fotografia în timp, deși miezul nopții.
Nu am know-how pentru a filma videoclipuri și nici nu trebuie.
Dispozitivul meu este învechit. Nu face decât o fotografie cu aparatul foto și merge pentru o mie online, fără capturi de ecran. Trebuie să rulez internet cafe pentru captură de ecran.
Bineînțeles că nu voi dezvălui tranzacțiile mele. Așa cum au scris copiii de mai sus, este ilegal.
Voi fi contactat mâine avocatul meu și voi urmări penal infracțiunile informatice pentru încercarea de a încălca datele personale.
Acum că mă gândesc la asta, am regretat că am trimis pe ID obrazul ridicol al fotografiei.
O să vă actualizez ce este mai nou.
 
Ultima editare de administrator:

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: