Obiective nebune pe golul de pariuri.

Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

În ceea ce privește valorile, să nu acceptăm pariul dacă îl acceptă fără nicio justificare. Termenul este ridicol, cu excepția cazului în care jucați valoare, dar nu vă înțelegeți, spun că obțineți banii înapoi, deoarece refuzăm să jucăm valoare pe care o exclud.
Ați citit comentariile mele anterioare? ai spus că am spus ceva diferit de ceea ce spui?
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Prietenul care a pierdut 70chill !!!! trebuia să-i transfere în betfair și să se retragă de acolo
Vrei să spui că acum crezi că este ușor și chiar cu atât de multe. 70k a reușit să încadreze 170 sau 270 în manualul dvs. nu v-ați gândit? Celălalt lucru este că, cu 70k acumulat într-un cont după ce pariurile 5-6 este imposibil să gestionați creațiile 70k, iar 5k nu vă va permite să faceți odată ce limitele 1-10 sunt atinse.
Orice ai învăța pentru a realiza acest lucru, cel mai probabil va fi să-i incluzi și pe cei mai mari în manualul informativ. Singura modalitate de a fi sigur de ceea ce spui este de a fi sigur de efectul luptei. Și dacă cineva este sigur că nu acoperă. Acum, dacă le-ați obținut, aveți opțiunea de a putea transfera atât de mult în acțiuni, cât pierdeți în softuri, spuneți-ne și noi și aflați despre granițe.
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

În ceea ce privește valorile, am scris un argument care le stinge termenul, ceea ce aș spune într-un proces ipotetic, nu pretind nicio originalitate.
Jucătorul 70hill a trebuit să-și strângă banii, deoarece nu a făcut puncte și liniuțe ilegale
Banii ar fi fost transferabili dacă și-ar fi dorit un pic, chiar și cu un profit, și nu este ușor, dar este mai probabil să obțineți 70 mm în retragerea manualelor.
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Fie că poate suporta această condiție de pariuri de GLB ltd pentru pariuri vb sigur, etc într-o instanță sau de a face un bun avocați confetti nu știu.
Ceea ce știm este că există alte cazuri de companii-jucători care au mers în instanță pentru a rezolva diferențele lor, și în cele din urmă supusă niciunei condiții care societățile nu au în cele din urmă forțat să plătească jucătorii lor. Știu 2 de astfel de cazuri de la persoane pe care le cunosc. Puteți citi mult mai mult pe Internet.
Unul este aici pe forum, cu confiscarea 70 Grand sportingbet și în conformitate cu cele raportate la un an de membru al infobeto care a făcut plângerea, deși am pus avocații nu au primit un cent.

https://www.infobeto.com/forum/showthread.php/104807-Sportingbet-vistabet-ΚΛΟΠΗ-69-190-ΕΥΡΩ

Iată mesajul pe care la scris, un an după, 25.

Răspuns: Sportingbet / vistabet CLICK 69.190 EURO
Din nefericire, banii au fost pierduți sau de către avocați a existat o încetare a cadrului juridic vag și a acordării de licențe pentru boabele de cacao, dar astfel de marshmallows.
Am vorbit despre cea mai mare fraudă care sa întâmplat când oamenii sunt hoți departe de toți și informează lumea în general.
Dacă cineva are nicio idee, nu e de mirare că trebuie să plătească pentru a mă anunța dacă cred că este puțin probabil ca un pământ în mișcare pe cer ...
Mulțumim tuturor copiilor pentru sprijinul lor!




Cu toate acestea, odată ce există hotărâri judecătorești specifice care au denumit clauze bancare ilegale și abuzive, îmi imaginez că nu va fi dificil să facă acest lucru pentru condiții de pariere stupide.
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Jucătorul 70hill a trebuit să-și ia banii, deoarece nu a făcut nimic ilegal.
Banii ar fi fost transferabili dacă și-ar fi dorit un pic, chiar și cu un profit, și nu este ușor, dar este mai probabil să obțineți 70 mm în retragerea manualelor.
El a trebuit să-și recupereze banii, nimeni nu a spus contrariul, dar până la urmă nu l-a obținut. De parcă nu l-au obținut din diferite motive și alți jucători care au trebuit să-l obțină.
Este foarte dificil să obții pe cineva să transfere atât de mult dintr-un softbook într-un schimb.
Dar să vorbim despre cazul de a avea 100 Euro, de exemplu bonusuri și de a le scăpa de toate într-un singur meci, și sperăm că dacă nu pierdeți în offseason, veți pierde cu meciul 2 sau 3 sau 4, iar în altă parte vorbim despre 70.000 €.
Problema nu este doar zumzetul crunching, este posibil să fie și mai mic dacă meciurile sunt dintr-o ligă mare, atât de scăzută în offseason.
Problema este în primul rând că este puțin probabil ca o astfel de companie să permită oricui să continue jocul cu soldul 70 k și să depășească limitele 10 euro. Ori de câte ori reușesc să transfere chiar 10% de la 70k.
Iar efortul de a transfera pentru a evita preluarea cu ușurință sfârșește să strângă și mai mulți bani în compania pe care nu doriți să o faceți profit.
Am încercat 3 de aceste ori să evit preluarea, iar la 3 am eșuat solemn. Pentru că am avut 1,5 - 2,5 și singurul lucru pe care am reușit să îl fac a fost să depășesc 5k în aceeași companie, chiar dacă a fost Acest lucru va scădea profitul. Fie mă laudă performanța 2, fie scorul 1,20 sau 0-0 cu 10r, unde contul va fi un pariu cu un randament ridicat sau va ieși din 1,20 și va reumple.
Poate că singurul mod în care pot face acest lucru este să joci pariuri valorice pe cote pe care crezi că le vor scădea, jucând în alte companii atunci când vor deschide piețe și acoperirea zilnică a companiei pe care vrei să o pierzi. Cu această modificare, este sigur că contul va fi golit dacă cineva are, în mod natural, răbdare să aștepte multe luni sau chiar mai mult. Nu aș face asta niciodată, pentru că, jucând astfel, nu ai un mic decalaj în teren, ci unul uriaș (în comparație cu obținerea celei mai bune acoperiri posibile peste tot)
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Cu toate acestea, odată ce există hotărâri judecătorești specifice care au denumit clauze bancare ilegale și abuzive, îmi imaginez că nu va fi dificil să facă acest lucru pentru condiții de pariere stupide.
Îmi amintesc doar un caz de jucător trimis în judecată și mulți alții care nu au fost plătiți în altă parte.
În urmă cu aproximativ 15 ani, cineva care a ajuns din urmă cu OPAP Scandinavia, jucase aceleași meciuri în 6 cărți și profitul total era de aproximativ 4 milioane de euro. OPAP i-a plătit un singur bilet pe baza plății maxime care a fost, dacă îmi amintesc bine, în jur de 700.000 €.
În cele din urmă a reușit și a fost plătit după câțiva ani și după celelalte cupoane 5, însă, din câte îmi amintesc, a făcut-o printr-o instanță europeană și a plătit bani nebuni avocaților.
Hotărârea Curții Europene de Justiție a decis că plata maximă 700.000 nu se aplică acestui jucător, deoarece 4-urile rezultă din cardurile 6 dacă nu ar fi dorit să le plătească, iar 6 ar fi trebuit să-i cerșească doar.

Dar aici vorbim despre o instanță europeană, nu despre una greacă care este guvernată de legea celor puternici .. A doua zi după ce hotărârea asupra koriopolisului a fost confirmată de Compact Bees etc. închisoare.
Aș vrea să fie așa cum spui.
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Bună seara, și de la mine.
Așa cum am spus și a doua zi, am dat loc furiei și am trimis totul afară.
ICCI pare într-adevăr să aibă un rol de om de paie, așa cum au spus cele anterioare.
Tot ceea ce a făcut în cazul meu a fost să facă o copie a legilor care erau doar generalități, iar când le-am subliniat esența problemei, m-au referit pur și simplu la MGA.
Dincolo de asta, goalbet mi-a spus că managerul lor de riscuri m-a exclus de la pariuri sportive.
Când le-am spus să mă lase să pariez cel puțin 52 € rămase pentru a finaliza cifra de afaceri, chiar dacă ceva scandalos, din cursa de tip 8, să-mi pierd pariul, dar să-mi retrag ceilalți bani, mi s-a spus că pot retrage suma rămasă. 317,85 €.
Voi actualiza imediat ce le voi primi.
Yios1991 ce ai făcut? ai fost platit?
 

atașamente

  • Screenshot_20190119-172110.jpg
    Screenshot_20190119-172110.jpg
    27.7 KB · Vizualizări: 317
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Bună seara, și de la mine.
Așa cum am spus și a doua zi, am dat loc furiei și am trimis totul afară.
ICCI pare într-adevăr să aibă un rol de om de paie, așa cum au spus cele anterioare.
Tot ceea ce a făcut în cazul meu a fost să facă o copie a legilor care erau doar generalități, iar când le-am subliniat esența problemei, m-au referit pur și simplu la MGA.
Dincolo de asta, goalbet mi-a spus că managerul lor de riscuri m-a exclus de la pariuri sportive.
Când le-am spus să mă lase să pariez cel puțin 52 € rămase pentru a finaliza cifra de afaceri, chiar dacă ceva scandalos, din cursa de tip 8, să-mi pierd pariul, dar să-mi retrag ceilalți bani, mi s-a spus că pot retrage suma rămasă. 317,85 €.
Voi actualiza imediat ce le voi primi.
Yios1991 ce ai făcut? ai fost platit?


Nu. Nu am fost plătit.
Le-am trimis atât ecranul, cât și videoclipul, m-am dus la unul dintre cunoscuții mei și i-am făcut pe computerul său, deoarece cu ajutorul funcțiilor care nu funcționează (nu cumpăra niciodată mediacom smartpad MX 10.1). Tocmai am trimis-o pe a noastră.
Rețineți că, deoarece contribuția salarială a fost identificată cu vechea mea identitate, pe care am înlocuit-o cu una uzată, numărul vechi de identitate a rămas în contul meu de salariu. Sau paysafe are o politică de a nu le schimba, din moment ce le-am trimis noua identitate de anul trecut.
Așa că, de frica evreilor, am trimis vechea carte de identitate ca fotografie (doar ca atare există acum) la obiectivul de a nu spune că am o a doua carte de identitate falsă. La urma urmei, ei caută motive pentru a nu plăti din ceea ce văd.
În general, am trimis ID-uri 2 pentru fotografii, selfie-uri cu ID, conectare video payafe, capturi de ecran plătește detaliile mele și tranzacția, descărcare pdf a tranzacției payafe și contul mobil la început.
Să vedem ce altceva pot cere.
Vorbeau cu reclamantul timp de zece minute despre EEPC și am înțeles că femeia era atât ignorantă, cât și nu dorește să ajute.
Astept un raspuns de la MGA acum.
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

În sfârșit am fost plătit astăzi, după atâtea zile de suferință.
În onoarea lor, mi-au plătit întreaga sumă, deși am rămas 52 € pentru cifra de afaceri bonus de Anul Nou.
Când mi s-a spus că mi se interzice pariurile sportive, am crezut că mă vor forța să joc cazinouri pentru a finaliza cifra de afaceri.
Betshop, de exemplu, mi-a sugerat acest lucru într-un caz similar, dar nu am acceptat și a anulat toate pariurile bonus și pur și simplu mi-a dat înapoi depunerea.
Sper că vor primi banii lor și restul copiilor
 
  • Aprecieri
reacţii: ALEX
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Ar fi fost lucruri bune între acum și acum, să nu le scriem doar în infobeto.
A lansat o consultare publică și va fi finalizată în ianuarie 25.

http://www.opengov.gr/consultations/?p=3714

Toată lumea poate scrie sugestii sau ce nu ne place despre ce fac companiile.
Du-te și scrie-le că te deranjează.
De la limita au pus pe farfurie atunci când cineva a câștigat și încălcarea datelor cu caracter personal să plătească, până când legea ridicolă va continua să existe și dă permisiunea fiecărui karamitrosbet.gr și interzicerea de-a lungul Betfair pentru ca cineva a decis Baglamas ar trebui să-l protejeze jucător de la burghez cu cote greșite.
Până la urmă, doar în infobeto vom scrie reclamațiile noastre, care în partea de jos nu contează dacă fiecare pariu este ilegal? În consultarea publică care este deschisă aici și în 10 zile, și în acea după-amiază se încheie azi, nu ai comentarii? Ai scris-o și altele și comentariile erau încă în curs de aprobare? (ca al meu)
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Până la urmă, doar în infobeto vom scrie reclamațiile noastre, care în partea de jos nu contează dacă fiecare pariu este ilegal? În consultarea publică care este deschisă aici și în 10 zile, și în acea după-amiază se încheie azi, nu ai comentarii? Ai scris-o și altele și comentariile erau încă în curs de aprobare? (ca al meu)


Dreapta.

ar trebui să scriem cu toții bine.

oricum cred că nu ne vor da sens.

În ceea ce privește EEEP și justiția și dacă cineva poate fi justificat în instanță, aceasta este o discuție mare și există o mulțime de „dacă există” în mijloc.

în prima fază a MGA și https://www.eccgreece.gr/el/european-consumer-center-greece/ poate ajuta foarte mult.

întârzie să răspundă, dar organismele sunt puternice.

Am scris despre o persoană care s-a dus să vadă 600 + Euro vara un pariu și a refuzat acele două organe și a luat banii în urmă cu două luni.

Desigur, nu toate cazurile sunt proprii și nu înseamnă că toată lumea va primi banii dacă recurge la MGA etc, dar asta are legătură cu multe alte probleme.

de exemplu, lăcomia persoanei care a obținut 600 + euro pe care urma să-l vadă tipul de pariuri era clară. nicio altă persoană nu s-a jucat cu dispozitivul său și nici această persoană nu s-a jucat cu dispozitivul altui membru și nici alte persoane din aceeași familie jucau în acea companie.

dacă îl folosește cineva Skrill În altă parte, pentru a face depuneri / retrageri, este logic că există o probabilitate ridicată de a nu fi plătit chiar dacă recurgeți la MGA.

din nefericire, mulți dintre cei care ies și se zbârnesc la forumuri / site-uri de pariuri au cuiburile lor murdare. nu știm ce a făcut toată lumea,
toți apar ca Sfinți.

eu oricum pentru cazul de pariuri
https://www.infobeto.com/forum/showthread.php/134139-Εγκλωβισμός-χρημάτων-λόγω-ορίου-στην-betshop-gr

unde am trimis pe email ziua evenimentului (2 decembrie 2018) tuturor (site-uri de pariuri, AEK, ESAKE, MGA, EYEP,https://eccgreece.gr/el/european-consumer-center-greece/
obțineți un răspuns de la 3 care sunt cei mai importanți.
MGA a răspuns mai întâi (acum aproximativ 15-20 de zile) și mi-a spus că a contactat betshop și mi-a cerut explicații, iar săptămâna trecută mi-au trimis un e-mail de la EEEP, CU RĂSPUNSUL SCRIS la betshop și în ultima săptămână trimis și https://eccgreece.gr/el/european-consumer-center-greece/ un document atașat pe care ar trebui să îl completez și să îi autorizez să ia măsuri împotriva betshop-ului.

Desigur, din moment ce betshop m-a plătit după 3-4 zile pentru că și-a dat seama că a fost expus și că am dreptate (și, de fapt, a schimbat condițiile generale de bonus după incidentul meu, ceea ce dovedește cât de bine aveam), am informat autorităților competente acel eveniment este acum expirat și pe care l-am plătit deja.

Dacă cineva este interesat, totuși, pot să accesez firul Bechop și să împărtășesc răspunsurile organismelor competente și să încărc pdf-ul autorizației pe https://eccgreece.gr/el/european-consumer-center-greece/ să le avem pe toate, în cazul în care le convine.
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Dreapta.

ar trebui să scriem cu toții bine.

oricum cred că nu ne vor da sens.
Și dacă mă uit la comentariile 5-10, toate nu vor avea sens.Dacă, totuși, văd mii de comentarii?
Nu spun că este sigur că va fi o mulțime de oameni care scriu, ci mai degrabă decât să scrie doar pe un forum sau pe fb, este mai bine să le scrieți acolo.
 
Ultima editare:
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

în prima fază a MGA și https://www.eccgreece.gr/el/european-consumer-center-greece/ poate ajuta foarte mult.

întârzie să răspundă, dar organismele sunt puternice.

Am scris despre o persoană care s-a dus să vadă 600 + Euro vara un pariu și a refuzat acele două organe și a luat banii în urmă cu două luni.

Desigur, nu toate cazurile sunt proprii și nu înseamnă că toată lumea va primi banii dacă recurge la MGA etc, dar asta are legătură cu multe alte probleme.

de exemplu, lăcomia persoanei care a obținut 600 + euro pe care urma să-l vadă tipul de pariuri era clară. nicio altă persoană nu s-a jucat cu dispozitivul său și nici această persoană nu s-a jucat cu dispozitivul altui membru și nici alte persoane din aceeași familie jucau în acea companie.

dacă îl folosește cineva Skrill În altă parte, pentru a face depuneri / retrageri, este logic că există o probabilitate ridicată de a nu fi plătit chiar dacă recurgeți la MGA.

din nefericire, mulți dintre cei care ies și se zbârnesc la forumuri / site-uri de pariuri au cuiburile lor murdare. nu știm ce a făcut toată lumea,
toți apar ca Sfinți.
La MGA s-au întâmplat multe pentru Mybet. S-a întâmplat ceva? Au trecut 5 luni și nimic mai mult, ori de câte ori a fost plătit, cei care au mers la MGA și cei care nu au făcut acest lucru.
Dacă vorbim despre un jucător ca tine, care are propriul său 100% și nu îl reprezintă pe sfânt așa cum spuneți, el își va lua banii sau nu la MGA. Cu excepția câtorva cazuri cu companii fantomă precum cea pe care am menționat-o cu joinbet și le-am dorit și eu.
În primul rând, nu trebuie să mergi la MGA sau nicăieri, este bine să ai un abonament printr-un banner de pe un site cunoscut, ori de câte ori le ceri ajutor. Acesta este scopul afiliatului, iar site-ul va genera venituri dacă pierzi. dar și tu vei avea capul tăcut. Am bannere la 10 de la diferite companii grecești. Nimeni nu mi-a făcut auditul cerând înregistrări suplimentare. Și toate cele mici. coincidenţă;
Dacă apare din nou o problemă, majoritatea vor vorbi imediat cu compania și în două-trei ore sunteți afară.
Dacă nu v-ați abonat la banner cu compania și așteptați până când trec zilele 3-5 ca timp de plată maxim. dacă nu veți fi plătit, vă veți plânge la postări neforțate de pe forum pe fb etc
Oricare ar fi, banii dvs. vor fi trimiși majorității contribuabililor. Există câteva cazuri în care jucătorul are propria sa plată și nu este plătit. Dar cu cele menționate mai sus, vă curățați într-un timp mult mai scurt decât să trimiteți reclamații la MGA Curacao etc.
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Dacă nu v-ați abonat la banner cu compania și așteptați până când trec zilele 3-5 ca timp de plată maxim. dacă nu veți fi plătit, vă veți plânge la postări neforțate de pe forum pe fb etc
Oricare ar fi, banii dvs. vor fi trimiși majorității contribuabililor. Există câteva cazuri în care jucătorul are propria sa plată și nu este plătit. Dar cu cele menționate mai sus, vă curățați într-un timp mult mai scurt decât să trimiteți reclamații la MGA Curacao etc.

Vorbesc despre cazuri care nu se prind și că firma insistă să nu vrea să vă plătească. acolo mergi la MGA și la centrul de consum. este cea mai bună soluție.
În ceea ce privește mybet, cred că întârzierea este o chestiune procedurală, pentru că așa cum a spus landurile rele, statul german în care mybet își datorează sarcinile, vrea mai întâi să fie plătit. în faliment general, procesul de lichidare nu cred că este un proces rapid.
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.

Vorbesc despre cazuri care nu se prind și că firma insistă să nu vrea să vă plătească. acolo mergi la MGA și la centrul de consum. este cea mai bună soluție.
În ceea ce privește mybet, cred că întârzierea este o chestiune procedurală, pentru că așa cum a spus landurile rele, statul german în care mybet își datorează sarcinile, vrea mai întâi să fie plătit. în faliment general, procesul de lichidare nu cred că este un proces rapid.
Uită-te, acele cazuri în care compania insistă să-ți spună că nu te plătește sunt doar câteva, dar, într-adevăr, verificarea unui cont întârzie, iar ceea ce spui este întârziat.
Trebuie să te încadrezi pentru escroci adevărați sau să ai un motiv serios pentru a nu-ți plăti sau doar să ai un profit mare. Este de la sine înțeles că, dacă vă spun să obțineți unul, mergeți la MGA și oriunde altundeva vă pot ajuta.
 
Răspuns: Cereri nebunești de la Goalbet.


Îmi amintesc doar un caz de jucător trimis în judecată și mulți alții care nu au fost plătiți în altă parte.
În urmă cu aproximativ 15 ani, cineva care a ajuns din urmă cu OPAP Scandinavia, jucase aceleași meciuri în 6 cărți și profitul total era de aproximativ 4 milioane de euro. OPAP i-a plătit un singur bilet pe baza plății maxime care a fost, dacă îmi amintesc bine, în jur de 700.000 €.
În cele din urmă a reușit și a fost plătit după câțiva ani și după celelalte cupoane 5, însă, din câte îmi amintesc, a făcut-o printr-o instanță europeană și a plătit bani nebuni avocaților.
Hotărârea Curții Europene de Justiție a decis că plata maximă 700.000 nu se aplică acestui jucător, deoarece 4-urile rezultă din cardurile 6 dacă nu ar fi dorit să le plătească, iar 6 ar fi trebuit să-i cerșească doar.

Dar aici vorbim despre o instanță europeană, nu despre una greacă care este guvernată de legea celor puternici .. A doua zi după ce hotărârea asupra koriopolisului a fost confirmată de Compact Bees etc. închisoare.
Aș vrea să fie așa cum spui.

Nu a fost încă achitat. Cazul său nu a fost judecat în fața Curții Europene. La Gheața Arctică a sărbătorit 2018.
 
Nu a fost încă achitat. Cazul său nu a fost judecat în fața Curții Europene. La Gheața Arctică a sărbătorit 2018.
Este justificat și a luat întreaga sumă și 14 pe tot parcursul anului. Cel mai probabil nu. Ceea ce spun este despre cărțile jucate în care 2003 a fost plătit inițial 700k și prin instanțele primite după 2 ani și restul X .
 
MAGE ÎN GOALBET. MOY datorează două RETRAȘURI pentru o lună de peste 2EFRO ȘI fluieră ocazional LEGONTAS DE LA UNUL dintre întârzierile în băncile străine și pe cealaltă bancă de aici ..... CÂND ACESTEA solicită remitențe din străinătate pentru a le trimite la bancă AICI, FLUȘEȘTE INDIFERENT .. ..
 
mult noroc pentru tine. sper sa fii platit.
doar o întrebare. goalbet plătește prin remitere? De la unii dintre cunoscuții mei care joacă acolo, știu că el plătește doar în portofele electronice. Cred că nu accept o depunere cu un card grecesc
 

Predictii

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • Mâine 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul Waterproof a început un nou subiect numit „există un portofel anonim?” în...