Suspensie

Gambler33

Membru bine-cunoscute
19 Jan 2017
430
417
63
Copii cuminti dimineata! Am un amic care joacă aproape toată ziua concert în toate sporturile în jurul înainte de canapele, o jumătate de oră studiază pentru liga ei numesc gata să plângă (BET 1000 euro) și am spune o variație incredibilă în scorurile de volei, inițial am crezut că este beat sau ceva tetoio.Loipon acestui meci Vietnam China Taipei femei-femei care au început în a doua jumătate dimineața 8, scorul a fost după cum urmează:
0-6 13-10 13-25.
Prietenul pariu EUR 1000 4.5 Vietnam Femei + Puncte pentru primul set în interpretarea mea 1.533.Peite puțin cunoscut volei este de multe ori un astfel de ceva, eu și chiar părea improbabil, spune-mi saluți pe cei pe care doriți, mulțumesc.
 
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Înainte de canapele 3ari ani valet joacă astfel de jocuri am văzut de mai multe ori acest lucru se întâmplă !!! este unul dintre jocurile care fac bani în timp ce joacă orice mare pentru a se întoarce uriașe pe care le obține, în unele beton și nu 1,50 : semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Copii cuminti dimineata! Am un amic care joacă aproape toată ziua concert în toate sporturile în jurul înainte de canapele, o jumătate de oră studiază pentru liga ei numesc gata să plângă (BET 1000 euro) și am spune o variație incredibilă în scorurile de volei, inițial am crezut că este beat sau ceva tetoio.Loipon acestui meci Vietnam China Taipei femei-femei care au început în a doua jumătate dimineața 8, scorul a fost după cum urmează:
0-6 13-10 13-25.
Prietenul pariu EUR 1000 4.5 Vietnam Femei + Puncte pentru primul set în interpretarea mea 1.533.Peite puțin cunoscut volei este de multe ori un astfel de ceva, eu și chiar părea improbabil, spune-mi saluți pe cei pe care doriți, mulțumesc.
Femeile din toate sporturile pot face orice, nu cred că există ceva suspect, sporturile femeilor au multe diferențe față de bărbați
 
  • Aprecieri
reacţii: loxagos marca
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Frecvență foarte frecventă în volei feminin ...

Serverul 1 bun a fost găsit și sa încheiat cu basmul ... ei devin la nivelul celor care sunt sportivi de vârf, să nu mai vorbim la nivelul echipelor naționale moderate
 
  • Aprecieri
reacţii: loxagos marca
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Feminin Baschet ecuador peru:(13-14,18-5!, 7-19! 20-13) cu Ecuadorul favorit la jumătate din punctele de linie în nivelurile pregame -16,5 + 16,5 treia 10lepto spre sfârșitul -4,5 + 4,5 365 în cazul în care a închis timp de un minut pentru a alinia și fără joc a deschis din nou în -7,5 + 7,5 suspectat! Ceasul trăiesc din curiozitate pentru ca nu am avut timp pentru a obține -10,5 pre uimitor care a fost pre -16,5 ca nu cumva a găsit posibilitatea de a trăi. Așa că am învățat foarte recent uita la jocurile live, linie care au schimbat destul de pregame. În cauză, cu toate acestea 18-5! 7-19! ;;; într-o minge de baschet volei frumos servere bune ce? Aici vorbim despre și a fost 10lepta fotocopiez Tramba în puncte.
 
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Feminin Baschet ecuador peru:(13-14,18-5!, 7-19! 20-13) cu Ecuadorul favorit la jumătate din punctele de linie în nivelurile pregame -16,5 + 16,5 treia 10lepto spre sfârșitul -4,5 + 4,5 365 în cazul în care a închis timp de un minut pentru a alinia și fără joc a deschis din nou în -7,5 + 7,5 suspectat! Ceasul trăiesc din curiozitate pentru ca nu am avut timp pentru a obține -10,5 pre uimitor care a fost pre -16,5 ca nu cumva a găsit posibilitatea de a trăi. Așa că am învățat foarte recent uita la jocurile live, linie care au schimbat destul de pregame. În cauză, cu toate acestea 18-5! 7-19! ;;; într-o minge de baschet volei frumos servere bune ce? Aici vorbim despre și a fost 10lepta fotocopiez Tramba în puncte.
Îmi amintesc din nou că sporturile femeilor sunt diferite de bărbați în general, nu știu ce vă face o astfel de impresie
Pentru a configura meciul, femeile din Ecuador și Peru nu se acumulează peste probabilitatea 1 la 1000
 
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Copii cuminti dimineata! Am un amic care joacă aproape toată ziua concert în toate sporturile în jurul înainte de canapele, o jumătate de oră studiază pentru liga ei numesc gata să plângă (BET 1000 euro) și am spune o variație incredibilă în scorurile de volei, inițial am crezut că este beat sau ceva tetoio.Loipon acestui meci Vietnam China Taipei femei-femei care au început în a doua jumătate dimineața 8, scorul a fost după cum urmează:
0-6 13-10 13-25.
Prietenul pariu EUR 1000 4.5 Vietnam Femei + Puncte pentru primul set în interpretarea mea 1.533.Peite puțin cunoscut volei este de multe ori un astfel de ceva, eu și chiar părea improbabil, spune-mi saluți pe cei pe care doriți, mulțumesc.


Am jucat și am 2 ani în urmă volei, există pentru a paria ca prieten a spus cele mai mari apodoseis.Echo văzut o minge de volei feminin 24-17 la 24-26 devine pentru a lupta în Filipine și China, ca femei scor 22-16 22 DEVENI -24 și finisare 26-24 lucruri incredibile.
 
  • Aprecieri
reacţii: SPYRIDON
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Nu știu banii prietenului tău
dar spune-i să nu mai joace 1000


jocurile vechi și ping pong au înghițit și s-au oprit
asta-i banii
Am reușit să printesc 10-2 ping pong pentru a deveni 12-14
cu performanța 17

nu este o fluctuație suspectă
este o inversare
Doar din cauza micului spațiu cronologic pare suspicios, mai ales dacă vă lipsesc
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Bună dimineața.

Eu ies din cutie, pentru că voi spune despre fotbal.

mai mult suspectă variație de notare din acest joc 2014 nu am fost reconstruit.
Meci din Serie B în 2014. L-am văzut în live-ul „Prasini” atunci ...
1.jpg
Uită-te când sunt marcate golurile.
Aceasta este o variație!

https://www.bold.dk/fodbold/kamp/modena-vs-ternana/2199110/

:)
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Serie B ar aceste jocuri X deschide în 2,20 OK ... destul de mult cunoscut un astfel de meci, până la 4-5 ani au existat multe, au acum diminuat decât înainte.
 
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Serie B ar aceste jocuri X deschide în 2,20 OK ... destul de mult cunoscut un astfel de meci, până la 4-5 ani au existat multe, au acum diminuat decât înainte.
Marele salt a fost despre 2007, apoi la apucat pe Moji
Meta erau undeva undeva, sunt puțini
 
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Nu-mi amintesc să ies, dar 2010-2013 ori am jucat mult Serie B a avut curse întregi în finisajele pe care multe jocuri le-au deschis cu seturi ciudate.
 
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Marele salt a fost despre 2007, apoi la apucat pe Moji
Meta erau undeva undeva, sunt puțini

Îmi amintesc când am elev în jurul valorii de 2001, 3 cele mai noi jocuri B Italia X 1.90 nu rupe atunci când, de-a lungul a fost Agonist prezisă, chiar dacă mai este un grup cu restul de rezultate au fost adiafori.Oraies sezoane.
 
Răspuns: Înțelegeți scorul de scor

Îmi amintesc când am elev în jurul valorii de 2001, 3 cele mai noi jocuri B Italia X 1.90 nu rupe atunci când, de-a lungul a fost Agonist prezisă, chiar dacă mai este un grup cu restul de rezultate au fost adiafori.Oraies sezoane.

au eliminat șansele de scoruri x și x, dar au uitat singurele greutăți ... și am făcut probleme.
dar apoi rar pariat anulat .... acum asta pentru a merge !!!!
 
Încă îmi amintesc acest joc:
Barrow din Anglia a condus cu 3-1 la Tramir în minutul 87, dar a pierdut în cele din urmă meciul 4-3, cu trei goluri venite târziu.
 
  • Aprecieri
reacţii: Larry
Îmi pare rău să-l dezgrop, dar mi-am amintit de legendarul Levadiakos cu Ilioupoli ... Apoi am fost live pe betfair și am văzut lucruri nebunești. Din fericire nu am atins:


Ce ți-a făcut Ilioupoli fraudulos? Întreaga planetă știa despre această inversare, chiar și Thomaides pe blogul său într-o zi
Capture.JPG
înainte de a vorbi despre Ilioupoli
 
Ultima editare:

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...