Tennis Odds Barrier - Novibet

16 Nov 2019
3
3
3
23
Bună seara, pentru ghinionul meu am ales să pariez pe meciul prealabil al cursei Escoffier A. - Ilkel C din Novibet.
Din primul joc din primul set, am observat că toate șansele pentru acest joc au fost blocate, la început am mărturisit că nu am dat o așteptare certă semnificativă că va fi disponibil în scurt timp. în jur de 1 ore) au fost blocate.
La sfârșitul celui de-al doilea set am încercat să contactez departamentul de service, care, după o întârziere fără precedent, mi-a spus pur și simplu că returnările sunt disponibile în mod normal, ceea ce m-a făcut să reproduc atât computerul, cât și mobilul, dar tot am făcut înfundat.
În timpul celui de-al 3-lea set am încercat să contactez din nou pentru a găsi o soluție, dar m-am confruntat cu un comportament complet neprofesional care, în esență, m-a lăsat cu alegerea de a juca în acea companie.
După mai multe încercări de comunicare prin chat live, precum și prin e-mail, compania mi-a informat că returnările erau disponibile pe toată durata cursei, așa că am ajuns la concluzia că probabil au fost blocate doar în contul meu.
După cum înțelegeți, nu aș putea niciodată să scot încasări, dar nu am putut acoperi și paria pe o altă cursă.
Atitudine foarte inacceptabilă din partea companiei

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,518
2,387
113
Bună seara, pentru ghinionul meu am ales să pariez pe meciul prealabil al cursei Escoffier A. - Ilkel C din Novibet.
Din primul joc din primul set, am observat că toate șansele pentru acest joc au fost blocate, la început am mărturisit că nu am dat o așteptare certă semnificativă că va fi disponibil în scurt timp. în jur de 1 ore) au fost blocate.
La sfârșitul celui de-al doilea set am încercat să contactez departamentul de service, care, după o întârziere fără precedent, mi-a spus pur și simplu că returnările sunt disponibile în mod normal, ceea ce m-a făcut să reproduc atât computerul, cât și mobilul, dar tot am făcut înfundat.
În timpul celui de-al 3-lea set am încercat să contactez din nou pentru a găsi o soluție, dar m-am confruntat cu un comportament complet neprofesional care, în esență, m-a lăsat cu alegerea de a juca în acea companie.
După mai multe încercări de comunicare prin chat live, precum și prin e-mail, compania mi-a informat că returnările erau disponibile pe toată durata cursei, așa că am ajuns la concluzia că probabil au fost blocate doar în contul meu.
După cum înțelegeți, nu aș putea niciodată să scot încasări, dar nu am putut acoperi și paria pe o altă cursă.
Atitudine foarte inacceptabilă din partea companiei

De aceea, folosim mai mult de o companie - mai ales când vrem să acoperim, nu acoperim niciodată aceeași.
16 Nov 2019
3
3
3
23
O înțeleg complet, dar ideea este că există un element de respect din partea companiei.
Aici am fost întrebat o zi mai târziu, verificând că returnările sunt blocate, le-am spus de două ori în timpul cursei că nu sunt disponibile

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Ertzan Forum Bot: Ertzan a început o nouă temă numită "IFC # 16: A GROUP: 30 Racing" pe ...