10 luni de închisoare pentru că a pariat 1.500 de euro în KINO și nu a plătit!

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
38,952
25,846
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com
Tânărul de 10 de ani a fost condamnat la 40 luni de închisoare, cu suspendare pentru trei ani, care a jucat jocuri de noroc la o agenție OPAP din Salonic și a refuzat să plătească prețul.

Incidentul a avut loc sâmbătă seara, cu puțin înainte de ora 9.00:40, când bărbatul de 1.550 de ani a completat mai multe fișe KINO în valoare de XNUMX de euro și când s-a făcut procedura de asigurare a fișelor, i-a spus angajatului că nu are banii să-i plătească.

După cum a mărturisit astăzi angajatul agenției situate în Panorama din Salonic la Tribunalul pentru contravenții din trei membri Autoforo din Salonic, bărbatul a jucat bilete de 1.500 de euro și, deși la început a susținut că are bani asupra lui pentru a le plăti contravaloarea, ulterior a negat. și a spus că va aduce banii în următoarele zile.

Angajatul a sunat apoi la poliție, în timp ce inculpatul a susținut că îl cunoaște pe proprietarul agenției, ceea ce nu a fost cazul. „M-a înșelat, nu mi-a dat niciodată banii. A doua zi a venit la magazin si mi-a spus ca imi iau banii. Ceea ce îmi pasă este să acopăr daune. Lucrez de o lună în acest magazin anume și am un copil mic, nu pot plăti prejudiciul”, a mărturisit angajata, solicitând instanței să ofere o soluție.

Se reține că bărbatul de 40 de ani, care a fost condamnat la 10 luni de închisoare pentru înșelăciune, pentru o datorie de 1.550 de euro către agenție, nu s-a prezentat în instanță și doar mama sa a venit să declare că a fost diagnosticat. cu coronavirus, dar fără vreun document care să dovedească acest lucru.

SURSA protothema

Predictii

• 15: 15
    ERT3
    • Herakles - Veria
  • 17: 00
    ANT1
    • Cupa Mondială FIFA Qatar 2022
  • 21: 00
    ANT1
    • Cupa Mondială FIFA Qatar 2022
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 20: 00
    Novasports 5HD
    • Zalgiris - Anantolou Efes
  • 21: 00
    Novasports Prime
    • Olympiacos - Virtus Bologna
  • 21: 30
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Villeurbanne
  • 21: 30
    Start Novasports
    • Basconia - Bayern München
  • Mâine 10-12-2022
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 03: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • New Orleans Pelicans - Phoenix Suns
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Rezistent la apă Forum Bot: User Waterproof a început un nou subiect numit „raportarea tuturor celor care vinde...