Am nevoie de ajutor cu Paysafecard

lampă

New Member
23 Dec 2019
1
0
1
Bună băieți, azi am cumpărat 30 de euro payafecard preplătit pentru vânzările Steam, dar când m-am dus să plătesc jocul meu a fost „blocat din motive de securitate” și acum îmi cere să le arăt o copie a identității mele. Deoarece nu am vrut să-mi fac un cont nou suficient de rapid pentru a obține alte jocuri în cont, sunt necesare cărțile de identitate și ID-ul pașaportului. Citind termenii cardului la un moment dat, scrie „Taxă lunară de deversare a cardului: GRATUIT pentru primele 12 luni de la cumpărarea ei și după primele 12 luni 3 € pe lună cu debit direct al creditului dvs. de card."

Deci trebuie să plătesc puțin peste 3 euro în fiecare lună pentru a-mi putea folosi contul? Vorbește despre plata pe care o cumperi de la un chioșc sau alt card?

Vreau doar să folosesc acești 30 de euro, pentru a nu se pierde, mă gândeam să le folosesc și să șterg contul după ceva de genul că am citit că ar putea exista o taxă dacă îl șterg, nu sunt sigur. Ce pot face?

Termenii de botez în cazul în care cineva dorește să le citească, mai exact acolo unde spune „valabil din 01/03/2020” la numărul 2.
https://www.paysafecard.com/el-gr/terms-and-conditions/

georgesv53

Membru bine-cunoscute
12 Oct 2012
13,154
2,562
113
Vor identificarea, adică trimit înapoi documente și asistentul evlavios. Și veți ajunge unde și unde nu există e-mailuri conserve până nu vă sunt rupte nervii ... Evident, acesta este
politica lor.
Să aveți o sărbătoare bună și sper să obțineți marginea ..
  • ca
reacţii: PANATHA

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
23
5
3
Bună băieți, azi am cumpărat 30 de euro payafecard preplătit pentru vânzările Steam, dar când m-am dus să plătesc jocul meu a fost „blocat din motive de securitate” și acum îmi cere să le arăt o copie a identității mele. Deoarece nu am vrut să-mi fac un cont nou suficient de rapid pentru a obține alte jocuri în cont, sunt necesare cărțile de identitate și ID-ul pașaportului. Citind termenii cardului la un moment dat, scrie „Taxă lunară de deversare a cardului: GRATUIT pentru primele 12 luni de la cumpărarea ei și după primele 12 luni 3 € pe lună cu debit direct al creditului dvs. de card."

Deci trebuie să plătesc puțin peste 3 euro în fiecare lună pentru a-mi putea folosi contul? Vorbește despre plata pe care o cumperi de la un chioșc sau alt card?

Vreau doar să folosesc acești 30 de euro, pentru a nu se pierde, mă gândeam să le folosesc și să șterg contul după ceva de genul că am citit că ar putea exista o taxă dacă îl șterg, nu sunt sigur. Ce pot face?

Termenii de botez în cazul în care cineva dorește să le citească, mai exact acolo unde spune „valabil din 01/03/2020” la numărul 2.
https://www.paysafecard.com/el-gr/terms-and-conditions/
Nu aveți voie să deschideți un al doilea cont salarial pe numele dvs.

Predictii

• 14: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hamburg - Vehen Wiesbaden
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Dinamo Dresda - Stuttgart
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Gladbach - Uniunea Berlinului
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Paderborn - Dortmund
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • 2020 Seria GP Virtual MotoGP

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Unul l-a mâncat ... Cred că foarte puțini, dacă este cazul, spun că nu este de acord cu deciziile și ...