uitandu-se la derby-ul salonikiotic la bet365

Yannisss

Membru bine-cunoscute
11 și 2002
13,495
8,466
113
47
Nafplio
Vorbeam despre plăcere, dacă acest lucru ar fi făcut în Grecia, arienii ar face un marș în afara canalului: bravo:

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Vrei să spui despre descriere? pentru că undeva te-am pierdut ...

Yannisss

Membru bine-cunoscute
11 și 2002
13,495
8,466
113
47
Nafplio

în principal acesta.
cel mai ușor au spus că dieta era 80-20 peste Marte.
Adevărul a fost învățat tuturor oamenilor, pur și simplu nu suntem învățați.
Nu auzi, de exemplu, Tato se ridică și se aruncă, iar arbitrul său dă un fault sau Aganthus se ceartă cu Glycos, pur și simplu nu primești cartonașul lui Aganthos, așa că Glykos îl primește: twis:
  • ca
reacţii: piravlos

kosdpthess

26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis

în principal acesta.
cel mai ușor au spus că dieta era 80-20 peste Marte.
Adevărul a fost învățat tuturor oamenilor, pur și simplu nu suntem învățați.
Nu auzi, de exemplu, Tato se ridică și se aruncă, iar arbitrul său dă un fault sau Aganthus se ceartă cu Glycos, pur și simplu nu primești cartonașul lui Aganthos, așa că Glykos îl primește: twis:

Nu este vorba doar de ceea ce am învățat să auzim și ei au învățat să asculte. În principal că. Citiți declarațiile lui Souli pentru a plânge în râs. Dacă aș merge la comedii în teatru, aș râde mai puțin. Dar tot ce a spus despre PAOK este corect. Acest Marte este în 2-3 echipe mai mari au fost toți banii! Multumesc.

Oricum mă întreb dacă nu am câștigat acest meci ... Cât de tragic putem fi. Cu un jucător mai puțin și ceilalți împușcători au marcat și nu am câștigat, îmi pare rău ...

Yannisss

Membru bine-cunoscute
11 și 2002
13,495
8,466
113
47
Nafplio

Nu este vorba doar de ceea ce am învățat să auzim și ei au învățat să asculte. În principal că. Citiți declarațiile lui Souli pentru a plânge în râs. Dacă aș merge la comedii în teatru, aș râde mai puțin. Dar tot ce a spus despre PAOK este corect. Acest Marte este în 2-3 echipe mai mari au fost toți banii! Multumesc.

Oricum mă întreb dacă nu am câștigat acest meci ... Cât de tragic putem fi. Cu un jucător mai puțin și ceilalți împușcători au marcat și nu am câștigat, îmi pare rău ...

bine face și spune, cine altcineva îl mai angajează în super liga?

și, pentru a spune, jocul nu s-a terminat, a părut din primul sfert

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,385
113
36
CARE ESTE FENERUL

Pentru că dacă ai câștiga nu ai ieși dintr-o altă „biserică” din Grecia și Ivan trebuia să trimită un comando ca să te scoată de acolo doar : ochi:

kosdpthess

26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis

Pentru că dacă ai câștiga nu ai ieși dintr-o altă „biserică” din Grecia și Ivan trebuia să trimită un comando ca să te scoată de acolo doar : ochi:

Adică, orice ai face, fiecare jucător se gândea „cum vom ieși de aici?” și trimiteți-l lui Dumnezeu; Simt asta foarte mult.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,385
113
36
CARE ESTE FENERUL

Adică, orice ai face, fiecare jucător se gândea „cum vom ieși de aici?” și trimiteți-l lui Dumnezeu; Simt asta foarte mult.
Numai jucători; Și arbitrul a crezut la fel. În Grecia, nu considerați nimic extrem de normal :)

kosdpthess

26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis

Numai jucători; Și arbitrul a crezut la fel. În Grecia, nu considerați nimic extrem de normal :)
Arbitrul sau unul nepotrivit a fost și este pentru această meserie sau știa ce face. Dacă ar fi luat cartea în găleata din spate stânga pentru Taqlin, scoasă din PlayStation's Taken, i-aș spune lui Doh, nu ar fi făcut nimic. De asemenea, Marte ar spune că nu crește mult, mult, dar nu ar avea lemn și adevărul ar merge mult mai bine. El a făcut-o doar cu comportamentul său, indiferent dacă și-a dorit sau nu. În ceea ce privește lumea, cred că după 2005 și-a luat cursul și nu s-ar întâmpla nimic și 0-4 s-ar încheia. Cu excepția cazului în care există atât de multe rachete care arată în continuare obiectul căderii lor către PAOK și nu pentru domnul Lambro și auxiliarii săi ...

Yannisss

Membru bine-cunoscute
11 și 2002
13,495
8,466
113
47
Nafplio

Arbitrul sau unul nepotrivit a fost și este pentru această meserie sau știa ce face. Dacă ar fi luat cartea în găleata din spate stânga pentru Taqlin, scoasă din PlayStation's Taken, i-aș spune lui Doh, nu ar fi făcut nimic. De asemenea, Marte ar spune că nu crește mult, mult, dar nu ar avea lemn și adevărul ar merge mult mai bine. El a făcut-o doar cu comportamentul său, indiferent dacă și-a dorit sau nu.
până acum sunt de acord

Nicolas

IFC # 9 campion 2012-13, campion V-Bookie 2008
28 IOL 2007
8,309
9,839
113
Salonic în inimă, Alimos pe hârtie ....

Frumos, Korydallos, Ilioupoli, Menidi, Magoula și o grămadă de scaune '' frumoase '' vor avea TIMES ceva de genul jucătorului și circului la care a participat, pentru a vizita din noul an ...

Hai bine, nu ne vor lipsi deloc ...

EXCELENȚĂ .....: bb:

kibros

Membru bine-cunoscute
17 Apr 2005
3,797
2,212
113
Din orașul lui DUMNEZEU

Frumos, Korydallos, Ilioupoli, Menidi, Magoula și o grămadă de scaune '' frumoase '' vor avea TIMES ceva de genul jucătorului și circului la care a participat, pentru a vizita din noul an ...

Hai bine, nu ne vor lipsi deloc ...

EXCELENȚĂ .....: bb:

Vorbind despre Athanasiadis și Învierea morților ???

kibros

Membru bine-cunoscute
17 Apr 2005
3,797
2,212
113
Din orașul lui DUMNEZEU

Aceste declarații au fost făcute înaintea lui Vangelis Și rețineți că nu salut ceea ce s-a întâmplat astăzi pe teren și a plecat cu o jumătate de oră înainte de încheierea cursei. ar fi minunat dacă PAOK și cu mine am fi singuri într-un oraș de 2 milioane să ne jucăm cu sate și piețe.

Noapte bună acum.

17-3-2014 1-34-51 πμ.jpg
Ultima editare de administrator:

Nicolas

28 IOL 2007
8,309
9,839
113

Aceste declarații au fost făcute înainte de Vangelis și rețineți că nu primesc nimic din ceea ce s-a întâmplat astăzi pe teren și să mă răcoresc cu jumătate de oră înainte de încheierea cursei. În sfârșit, aș fi foarte întristat. Dacă s-ar întâmpla vreodată pentru PAOK și pentru mine să fim singuri într-un oraș de 2 milioane, ar trebui să mă joc cu cartierele și piețele satelor.

Noapte bună acum.

Vedeți atașamentul 14762

Așa că permiteți-mi să vă reamintesc că acum doi ani și fiind în hotelul unde a fost misiunea PAOK, îl văd așezat pe o masă de cafea, bea cafea ...

Cu o săptămână înainte de a tweeted sintagma '' tractoare cu brum '' ...

Așa că mă duc să-l prind (nici nu m-a cunoscut, nici nu am mai vorbit cu el niciodată) și îi spun: „Prietenul meu Klaus cred că ești un jucător bun și îmi place să fiu Paoktsis! Dar pentru a deveni un MARE jucător, trebuie să câștigi și respectul adversarilor tăi !! Câștigi asta doar în interiorul terenului și nu cu tweet-uri și facebook !!

M-a privit ca un prost, i-am zâmbit și am plecat ...

De atunci și-a continuat .... vioara ... atâta minte a scris atâta ...

Deci, cine stiu de ani buni ...

Dar asta nu neagă ce s-a întâmplat pe teren astăzi ...

Nicolas

28 IOL 2007
8,309
9,839
113

Aceste declarații au fost făcute înaintea lui Vangelis Și rețineți că nu salut ceea ce s-a întâmplat astăzi pe teren și a plecat cu o jumătate de oră înainte de încheierea cursei.În sfârșit, aș fi foarte trist dacă PAOK și cu mine am fi singuri într-un oraș de 2 milioane să ne jucăm cu sate și piețe.

Noapte bună acum.

Vedeți atașamentul 14762

pentru Hercules, totuși, nu te-ai simțit atât de trist cum îmi amintesc ...
  • ca
reacţii: salonicafan

kibros

Membru bine-cunoscute
17 Apr 2005
3,797
2,212
113
Din orașul lui DUMNEZEU

pentru Hercules, totuși, nu te-ai simțit atât de trist cum îmi amintesc ...

Nu am vorbit despre HERACLES pentru PAOK Am vorbit și nu am vorbit despre discuții, în mod firesc și nu m-am suparat de HERACLES. De ce nu v-am spus ??? Dacă nu-mi amintiți-le să le spun la un moment dat, să nu ne mai obosim.Cât despre ce s-a întâmplat pe teren s-a descurcat mai bine pentru că ați intrat în prim plan în așa ceva. de hamsie nu te-a văzut deloc covor.
Ultima editare:
  • ca
reacţii: salonicafan

Sperietoarea

interzis
26 și 2013
1,143
693
0

pentru acest dravel dragi copii, nu are nimic de spus?
Ce naiba este asta?
Sincer, nu au trecut două luni de când am observat-o, dar am crezut că este ideea mea. Care este cel care poartă zgura?

Cum a văzut-o? A venit de la Real Madrid și nu știu? Cine ești, în sfârșit, dragă Javela?
Nu există niciun meci care să nu provoace adversarul, papuciul.

Ust!

Și ceva din trecut. Georgiadis primește o scrisoare de la Santos?
  • ca
reacţii: MAN7

Yannisss

Membru bine-cunoscute
11 și 2002
13,495
8,466
113
47
Nafplio

el merge la Monaco (înainte ca rusul să preia și să-l facă coechipier din nou) și ne vede pe toți ca fiind offshoots

kosdpthess

26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis

pentru acest dravel dragi copii, nu are nimic de spus?
Ce naiba este asta?
Sincer, nu au trecut două luni de când am observat-o, dar am crezut că este ideea mea. Care este cel care poartă zgura?

Cum a văzut-o? A venit de la Real Madrid și nu știu? Cine ești, în sfârșit, dragă Javela?
Nu există niciun meci care să nu provoace adversarul, papuciul.

Ust!

Și ceva din trecut. Georgiadis primește o scrisoare de la Santos?

Gavellas a spus ceva care ar putea fi ușor acoperit ieri și a fost donat prost, spre deosebire de Athanasiadis care a spus ceva care nu este colectat. Acum pentru lucrurile lui Choglani și cu ce nu sunt de acord. Nu l-am văzut niciodată crescând un adversar. Faptul că un fan se vinde în iarbă nu este bine, dar nici rău. Fotbaliștii neexperimentați s-au dus din această țară să-și facă singuri și să facă același lucru pentru că îl dăm jos, nu prea înțeleg ...

Cât despre Vangel (așa cum este scris), cei care sunt înțeleși greșit sunt puțin naivi. Vorbim despre cel mai mare copil antrop. A mâncat o scorbură pe Scordia, Lambros a adus-o acum și a plătit pentru unele lucruri. I-au spus că vei merge să le spui și el a mers și a spus. Dacă s-ar fi gândit la el, aș continua să îl colonizez pe Pluto ...

În ceea ce privește leii PAE PAK, PALI nu a făcut nimic pentru a proteja echipa de potențialele nenorociri atunci când vine vorba de batjocură și nu de vânzare a papei ... Așadar, de ce @ @ cu anunțurile lor cu prostii ... .
  • ca
reacţii: Nikitas

Predictii

• 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Leipzig
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Aristarh Forum Bot: Aristarchos a început un nou subiect numit „Companiile OPAP sau Internet ...