uitandu-se la derby-ul salonikiotic la bet365

Yannisss

Membru bine-cunoscute
11 și 2002
13,494
8,462
113
51
Nafplio
Vorbeam despre plăcere, dacă acest lucru ar fi făcut în Grecia, arienii ar face un marș în afara canalului: bravo:
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Vrei să spui despre descriere? pentru că undeva te-am pierdut ...
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

în principal acesta.
cel mai ușor au spus că dieta era 80-20 peste Marte.
Adevărul a fost învățat tuturor oamenilor, pur și simplu nu suntem învățați.
Nu auzi, de exemplu, Tato se ridică și se aruncă, iar arbitrul său dă un fault sau Aganthus se ceartă cu Glycos, pur și simplu nu primești cartonașul lui Aganthos, așa că Glykos îl primește: twis:
 
  • Aprecieri
reacţii: piravlos
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

în principal acesta.
cel mai ușor au spus că dieta era 80-20 peste Marte.
Adevărul a fost învățat tuturor oamenilor, pur și simplu nu suntem învățați.
Nu auzi, de exemplu, Tato se ridică și se aruncă, iar arbitrul său dă un fault sau Aganthus se ceartă cu Glycos, pur și simplu nu primești cartonașul lui Aganthos, așa că Glykos îl primește: twis:


Nu este vorba doar de ceea ce am învățat să auzim și ei au învățat să asculte. În principal că. Citiți declarațiile lui Souli pentru a plânge în râs. Dacă aș merge la comedii în teatru, aș râde mai puțin. Dar tot ce a spus despre PAOK este corect. Acest Marte este în 2-3 echipe mai mari au fost toți banii! Multumesc.

Oricum mă întreb dacă nu am câștigat acest meci ... Cât de tragic putem fi. Cu un jucător mai puțin și ceilalți împușcători au marcat și nu am câștigat, îmi pare rău ...
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Nu este vorba doar de ceea ce am învățat să auzim și ei au învățat să asculte. În principal că. Citiți declarațiile lui Souli pentru a plânge în râs. Dacă aș merge la comedii în teatru, aș râde mai puțin. Dar tot ce a spus despre PAOK este corect. Acest Marte este în 2-3 echipe mai mari au fost toți banii! Multumesc.

Oricum mă întreb dacă nu am câștigat acest meci ... Cât de tragic putem fi. Cu un jucător mai puțin și ceilalți împușcători au marcat și nu am câștigat, îmi pare rău ...


bine face și spune, cine altcineva îl mai angajează în super liga?

și, pentru a spune, jocul nu s-a terminat, a părut din primul sfert
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Oricum mă întreb dacă nu am câștigat acest meci ... Cât de tragic putem fi. Cu un jucător mai puțin și ceilalți împușcători au marcat și nu am câștigat, îmi pare rău ...

Pentru că, dacă ai câștiga, nu ai mai părăsi o altă „biserică” din Grecia și Ivan ar trebui să trimită o comandă pentru a te lua de acolo : ochi:
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Pentru că, dacă ai câștiga, nu ai mai părăsi o altă „biserică” din Grecia și Ivan ar trebui să trimită o comandă pentru a te lua de acolo : ochi:


Adică, în orice etapă ați făcut-o, fiecare jucător s-a gândit „cum vom pleca de aici?” și a trimis-o la Dumnezeu; Acest lucru mi se pare extrem.
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Adică, în orice etapă ați făcut-o, fiecare jucător s-a gândit „cum vom pleca de aici?” și a trimis-o la Dumnezeu; Acest lucru mi se pare extrem.

Numai jucători; Și arbitrul a crezut la fel. În Grecia, nu considerați nimic extrem de normal :)
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Numai jucători; Și arbitrul a crezut la fel. În Grecia, nu considerați nimic extrem de normal :)

Arbitrul sau unul nepotrivit a fost și este pentru această meserie sau știa ce face. Dacă ar fi luat cartea în găleata din spate stânga pentru Taqlin, scoasă din PlayStation's Taken, i-aș spune lui Doh, nu ar fi făcut nimic. De asemenea, Marte ar spune că nu crește mult, mult, dar nu ar avea lemn și adevărul ar merge mult mai bine. El a făcut-o doar cu comportamentul său, indiferent dacă și-a dorit sau nu. În ceea ce privește lumea, cred că după 2005 și-a luat cursul și nu s-ar întâmpla nimic și 0-4 s-ar încheia. Cu excepția cazului în care există atât de multe rachete care arată în continuare obiectul căderii lor către PAOK și nu pentru domnul Lambro și auxiliarii săi ...
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Arbitrul sau unul nepotrivit a fost și este pentru această meserie sau știa ce face. Dacă ar fi luat cartea în găleata din spate stânga pentru Taqlin, scoasă din PlayStation's Taken, i-aș spune lui Doh, nu ar fi făcut nimic. De asemenea, Marte ar spune că nu crește mult, mult, dar nu ar avea lemn și adevărul ar merge mult mai bine. El a făcut-o doar cu comportamentul său, indiferent dacă și-a dorit sau nu.

până acum sunt de acord
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Frumos, Korydallos, Ilioupoli, Menidi, Magoula și o grămadă de scaune '' frumoase '' vor avea TIMES ceva de genul jucătorului și circului la care a participat, pentru a vizita din noul an ...

Hai bine, nu ne vor lipsi deloc ...

EXCELENȚĂ .....: bb:
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Frumos, Korydallos, Ilioupoli, Menidi, Magoula și o grămadă de scaune '' frumoase '' vor avea TIMES ceva de genul jucătorului și circului la care a participat, pentru a vizita din noul an ...

Hai bine, nu ne vor lipsi deloc ...

EXCELENȚĂ .....: bb:


Vorbind despre Athanasiadis și Învierea morților ???
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Aceste declarații au fost făcute înaintea lui Vangelis Și rețineți că nu salut ceea ce s-a întâmplat astăzi pe teren și a plecat cu o jumătate de oră înainte de încheierea cursei. ar fi minunat dacă PAOK și cu mine am fi singuri într-un oraș de 2 milioane să ne jucăm cu sate și piețe.


Noapte bună acum.





17-3-2014 1-34-51 πμ.jpg
 
Ultima editare de administrator:
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Aceste declarații au fost făcute înainte de Vangelis și rețineți că nu primesc nimic din ceea ce s-a întâmplat astăzi pe teren și să mă răcoresc cu jumătate de oră înainte de încheierea cursei. În sfârșit, aș fi foarte întristat. Dacă s-ar întâmpla vreodată pentru PAOK și pentru mine să fim singuri într-un oraș de 2 milioane, ar trebui să mă joc cu cartierele și piețele satelor.


Noapte bună acum.





Vedeți atașamentul 14762



Așa că permiteți-mi să vă reamintesc că acum doi ani și fiind în hotelul unde a fost misiunea PAOK, îl văd așezat pe o masă de cafea, bea cafea ...

Cu o săptămână înainte de a tweeted sintagma '' tractoare cu brum '' ...

Așa că mă duc să-l prind (nici nu m-a cunoscut, nici nu am mai vorbit cu el niciodată) și îi spun: „Prietenul meu Klaus cred că ești un jucător bun și îmi place să fiu Paoktsis! Dar pentru a deveni un MARE jucător, trebuie să câștigi și respectul adversarilor tăi !! Câștigi asta doar în interiorul terenului și nu cu tweet-uri și facebook !!

M-a privit ca un prost, i-am zâmbit și am plecat ...

De atunci și-a continuat .... vioara ... atâta minte a scris atâta ...

Deci, cine stiu de ani buni ...

Dar asta nu neagă ce s-a întâmplat pe teren astăzi ...
 
Ultima editare de administrator:
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

Aceste declarații au fost făcute înaintea lui Vangelis Și rețineți că nu salut ceea ce s-a întâmplat astăzi pe teren și a plecat cu o jumătate de oră înainte de încheierea cursei.În sfârșit, aș fi foarte trist dacă PAOK și cu mine am fi singuri într-un oraș de 2 milioane să ne jucăm cu sate și piețe.


Noapte bună acum.





Vedeți atașamentul 14762


pentru Hercules, totuși, nu te-ai simțit atât de trist cum îmi amintesc ...
 
Ultima editare de administrator:
  • Aprecieri
reacţii: salonicafan
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

pentru Hercules, totuși, nu te-ai simțit atât de trist cum îmi amintesc ...



Nu am vorbit despre HERACLES pentru PAOK Am vorbit și nu am vorbit despre discuții, în mod firesc și nu m-am suparat de HERACLES. De ce nu v-am spus ??? Dacă nu-mi amintiți-le să le spun la un moment dat, să nu ne mai obosim.Cât despre ce s-a întâmplat pe teren s-a descurcat mai bine pentru că ați intrat în prim plan în așa ceva. de hamsie nu te-a văzut deloc covor.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: salonicafan
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

pentru acest dravel dragi copii, nu are nimic de spus?
Ce naiba este asta?
Sincer, nu au trecut două luni de când am observat-o, dar am crezut că este ideea mea. Care este cel care poartă zgura?

Cum a văzut-o? A venit de la Real Madrid și nu știu? Cine ești, în sfârșit, dragă Javela?
Nu există niciun meci care să nu provoace adversarul, papuciul.

Ust!


Și ceva din trecut. Georgiadis primește o scrisoare de la Santos?
 
  • Aprecieri
reacţii: MAN7
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

el merge la Monaco (înainte ca rusul să preia și să-l facă coechipier din nou) și ne vede pe toți ca fiind offshoots
 
Răspuns: Urmăriți derby-ul Salonika pe bet365

pentru acest dravel dragi copii, nu are nimic de spus?
Ce naiba este asta?
Sincer, nu au trecut două luni de când am observat-o, dar am crezut că este ideea mea. Care este cel care poartă zgura?

Cum a văzut-o? A venit de la Real Madrid și nu știu? Cine ești, în sfârșit, dragă Javela?
Nu există niciun meci care să nu provoace adversarul, papuciul.

Ust!


Și ceva din trecut. Georgiadis primește o scrisoare de la Santos?


Gavellas a spus ceva care ar putea fi ușor acoperit ieri și a fost donat prost, spre deosebire de Athanasiadis care a spus ceva care nu este colectat. Acum pentru lucrurile lui Choglani și cu ce nu sunt de acord. Nu l-am văzut niciodată crescând un adversar. Faptul că un fan se vinde în iarbă nu este bine, dar nici rău. Fotbaliștii neexperimentați s-au dus din această țară să-și facă singuri și să facă același lucru pentru că îl dăm jos, nu prea înțeleg ...


Cât despre Vangel (așa cum este scris), cei care sunt înțeleși greșit sunt puțin naivi. Vorbim despre cel mai mare copil antrop. A mâncat o scorbură pe Scordia, Lambros a adus-o acum și a plătit pentru unele lucruri. I-au spus că vei merge să le spui și el a mers și a spus. Dacă s-ar fi gândit la el, aș continua să îl colonizez pe Pluto ...



În ceea ce privește leii PAE PAK, PALI nu a făcut nimic pentru a proteja echipa de potențialele nenorociri atunci când vine vorba de batjocură și nu de vânzare a papei ... Așadar, de ce @ @ cu anunțurile lor cu prostii ... .
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...