vacanța de vară

SPYRIDON7 a spus:
TAZEROM A FĂCUT O CAMERE ÎN NIKIANA ESTE BINE?
O CÂMPUL POC DE TIMP PENTRU A DECIZI UNDE SĂ ÎNCEPEȚI ȘI NU O SĂ FĂRĂ TOATE CAMERA LA UN PREȚ RAZONABIL.
PUPPUL MEU Îmi dorește o mâncare bună și nu mă ține.
ȘI cele mai bune plaje 3.
Mănăstirea Știam de ce am ajuns și este o resursă.

drăguți sunt... după părerea mea stai departe de nydri în timpul zilei, e ca și cum ai fi în Atena, Ermou prea multi oameni dar daca vrei sa bei ceva noaptea, e bine, iti gasesti companie daca te uiti!: emb: ..Pentru mancare este foarte bun in Sivota.Este foarte pitoresc cu un mic port unde sunt ancorate mici iahturi si un loc foarte linistit....are si cafenea la intrarea in port. : ochi:.

Plaje bune Serios și Porto katsiki chestii clasice.
Locuiesc in Basiliki, un sat foarte dragut, are de toate si langa el sunt si windsurfing pentru cei interesati.Cat despre plaje, mai adaug. Agiofili (mergi doar cu barca - 5-10 minute - de la bazilica dar este foarte bun si merita)
 
TaZerom a spus:
drăguți sunt... după părerea mea stai departe de nydri în timpul zilei, e ca și cum ai fi în Atena, Ermou prea multi oameni dar daca vrei sa bei ceva noaptea, e bine, iti gasesti companie daca te uiti!: emb: ..Pentru mancare este foarte bun in Sivota.Este foarte pitoresc cu un mic port unde sunt ancorate mici iahturi si un loc foarte linistit....are si cafenea la intrarea in port. : ochi:.

Plaje bune Serios și Porto katsiki chestii clasice.
Locuiesc in Basiliki, un sat foarte dragut, are de toate si langa el sunt si windsurfing pentru cei interesati.Cat despre plaje, mai adaug. Agiofili (mergi doar cu barca - 5-10 minute - de la bazilica dar este foarte bun si merita)
Prietene TaZerom, acum că te-am găsit, nu te las: twis:
Sunt din Katerini și prietena mea și sunt între Halkidiki și Lefkada, dar nu am prea multe informații despre Lefkada.
Ei bine, la unele hoteluri pe care le-am contactat in Nydri, preturile erau de minim 80 de euro (cu mic dejun inclus).Acum in Vasiliki cum stau lucrurile la preturi (si in Nydri daca stii - sunt altele mai ieftine)? Principalul lucru, sunt camere? Ne gândim să mergem pe 14 august și să stăm 5 zile.
Acum problema este ca nici noi nu vom avea masina.Am vazut pe internet un site "nick-rent a car" si l-am contactat si mi-a dat informatiile sa inchiriez o masina.Dar asta e in Vasiliki.Stii dacă există alte „închiriere de mașini” la Nydri?
Chiar dacă se poate, vreau să știu dacă trebuie neapărat să închiriez o mașină în Lefkada sau dacă există transport frecvent de la Nydri la Porto Katsiki și Porto Kathisma.
Am fost în Lefkada, dar eram foarte tânăr.: emb: Eu plecasem cu părinții mei.
Ei bine, omule TaZerom, aș aprecia cu adevărat dacă mi-ați oferi cât mai multe informații: ochi:
 
Daglashen a spus:
Nu l-ai văzut în persoană, de aceea spui așa!
Cel mult, dacă nu-l lăsai, te ducea la plimbare... : twis:

ok glumesc daca il vezi cel mai putin pe care il vei face este 0-100 in 7,8!!!!!!!!:ciocan: :ciocan: :ciocan:
 
akaliptos a spus:
ok glumesc daca il vezi cel mai putin pe care il vei face este 0-100 in 7,8!!!!!!!!:ciocan: :ciocan: :ciocan:
M-ai speriat putin... :cunf:
De ce, băieți, ce are bărbatul? Poate dacă merg la Lefkada îl văd de aproape.
 
Argintul a spus:
M-ai speriat putin... :cunf:
De ce, băieți, ce are bărbatul? Poate dacă merg la Lefkada îl văd de aproape.

e cam feroce asta e adevarul!!!dar din cate am invatat nu musca oamenii!!!:ciocan: :ciocan:
 
TaZerom a spus:
drăguți sunt... după părerea mea stai departe de nydri în timpul zilei, e ca și cum ai fi în Atena, Ermou prea multi oameni dar daca vrei sa bei ceva noaptea, e bine, iti gasesti companie daca te uiti!: emb: ..Pentru mancare este foarte bun in Sivota.Este foarte pitoresc cu un mic port unde sunt ancorate mici iahturi si un loc foarte linistit....are si cafenea la intrarea in port. : ochi:.

Plaje bune Serios și Porto katsiki chestii clasice.
Locuiesc in Basiliki, un sat foarte dragut, are de toate si langa el sunt si windsurfing pentru cei interesati.Cat despre plaje, mai adaug. Agiofili (mergi doar cu barca - 5-10 minute - de la bazilica dar este foarte bun si merita)

MULȚUMIRI.
: semn: : semn: : semn:

PS UNCHIUL PRIETENULUI MEU ESTE ADMINISTRATORUL ÎN BASILIKI, DAR NU AM VREU SĂ ÎL DERANGER, DEȘI ESTE O PERSOANĂ MARE.
 
Ultima editare:
Pelop a spus:
Amândoi sunteți recent vaccinați...: twis:: twis:

de unde stii asta?erai in fata cand mi-au dat vaccinul???si stii ca a fost de la popo!!!aaa norocoasa ce spectacol a fost de care te-ai bucurat!!!!: twis: : twis: : twis: : twis:
 
Ignor comentariile despre dimensiuni : mado:: twis:: twis: desi ma lupt sa le reduc!!!: preot:


Argintul a spus:
Ei bine, la unele hoteluri pe care le-am contactat in Nydri, preturile erau de minim 80 de euro (cu mic dejun inclus).Acum in Vasiliki cum stau lucrurile la preturi (si in Nydri daca stii - sunt altele mai ieftine)? Principalul lucru, sunt camere? Ne gândim să mergem pe 14 august și să stăm 5 zile.

Aruncă o privire aici http://www.lakis-marios-apartments.gr/
totusi, in general preturile sunt mai mult sau mai putin din perioada in care mergi acolo.


Argintul a spus:
Acum problema este ca nici noi nu vom avea masina.Am vazut pe internet un site "nick-rent a car" si l-am contactat si mi-a dat informatiile sa inchiriez o masina.Dar asta e in Vasiliki.Stii dacă există alte „închiriere de mașini” la Nydri?
Sunt sigur că există, dar nu am un număr de telefon :cunf: oricum, dacă vii cu lucrurile bune și arunci o privire în jur, nu ai cum să nu găsești unul!: ochi:


Argintul a spus:
Chiar dacă se poate, vreau să știu dacă trebuie neapărat să închiriez o mașină în Lefkada sau dacă există transport frecvent de la Nydri la Porto Katsiki și Porto Kathisma.

Uite asta depinde unde stai.Cand stau in Bazilica nu conduc deloc....este o barca pentru toate cele 3 plaje de care am mentionat....restaurante-ouzokas alaturi..... ..bauturi alaturi si club-aki putin mai aproape:ciocan::ciocan:......

Oricum, unde ai sunat despre mașină, întreabă și are în vedere pe cineva care închiriază camere...(ceea ce nu se poate să nu aibă)

PS.Voi onora Lefkada cu prezenta mea din 18-19 august incoace!!!!!!!
La naiba treaba!: mado:: Cool:
 
TaZerom a spus:
Ignor comentariile despre dimensiuni : mado:: twis:: twis: desi ma lupt sa le reduc!!!: preot:




Aruncă o privire aici http://www.lakis-marios-apartments.gr/
totusi, in general preturile sunt mai mult sau mai putin din perioada in care mergi acolo.



Sunt sigur că există, dar nu am un număr de telefon :cunf: oricum, dacă vii cu lucrurile bune și arunci o privire în jur, nu ai cum să nu găsești unul!: ochi:




Uite asta depinde unde stai.Cand stau in Bazilica nu conduc deloc....este o barca pentru toate cele 3 plaje de care am mentionat....restaurante-ouzokas alaturi..... ..bauturi alaturi si club-aki putin mai aproape:ciocan::ciocan:......

Oricum, unde ai sunat despre mașină, întreabă și are în vedere pe cineva care închiriază camere...(ceea ce nu se poate să nu aibă)

PS.Voi onora Lefkada cu prezenta mea din 18-19 august incoace!!!!!!!
La naiba treaba!: mado:: Cool:
Vă mulțumesc foarte mult pentru actualizarea TaZerom.
: emb: O ultimă întrebare.La ce nivel sunt prețurile pentru bărcile din jur?Sunt ca quaziroulele sau taxi-boats?
 
In sfarsit ma vad ajungand in viata thesprotia! logodnica mea a mancat, hai sa mergem acolo! asa ca acolo voi face reclama infobet pentru vara asta! cu exceptia hydra, etc...: twis: : twis:
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
    Ertzan Ertzan: Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Țările de Jos în 1980...