despre tipsters/tipsting

bilias

Membru activ
21 Ion 2018
372
91
28
Θα ήθελα να συζητήσουμε σχετικά με το φαινόμενο,δεν ξέρω τι τίτλο να βάλω στο νήμα
απλά να συζητήσουμε για όσους εμπορεύονται ή χρησιμοποιούν επιλεγμένους αγώνες άλλων.


Αρχικά απέναντι σε όσους εμπορεύονται,πάντα ήμουν καχύποπτος,με προβλημάτιζε ο απλός συλλογισμός
"αν μπορούν να βγάλουν χρήματα από αυτό,για ποιόν λόγο να μπουν στη διαδικασία να τα πουλήσουν?"
ανεξάρτητα από το ύψος του αντιτίμου που θέτουν.

Πέρα της αποτελεσματικότητας τους,δεν έχω ακούσει για κανέναν με εκπληκτικά ποσοστά επιτυχίας
δλδ ο πιο επιτυχημένος,από τα email με διαφημίσεις που μου έρχονται κατά καιρούς με σύνδεσμο σε ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ δημοσιευμένο
ιστορικό είναι 45 μονάδες σε 3 μήνες -με πέτυχε θυμάμαι σε καλή βδομάδα που του έστειλα "Εγω το πΣΚδ κέρδισα 32,θέλεις να με προσλάβεις;"
δε πήρα απάντηση :)

Για όσους χρησιμοποιούν επιλεγμένους αγώνες άλλων δυσκολεύομαι να μπω στη λογική τους
και όχι τώρα που έχω φτάσει σε ένα άλφα επίπεδο π.χ. χθες είχα 2/7 δελτία,ένα παρόλι απόδοσης 10 και ένα μονό απόδοσης 4.85 κέρδος 8 μονάδες,σήμερα 2/2 μονά με απόδοση 3.0 και 3.9 κέρδος 4.9 μονάδες
από την αρχή ακόμα,τότε που έχανα σωρηδόν παίζοντας βόλεϊ και πινγκ πονγκ
και έβλεπα μέλη να δημοσιεύουν προβλέψεις και αργότερα να αναρτούν τα θετικά αποτελέσματα δυσκολευόμουν να συγχρονιστώ με αυτόν τον τρόπο παιξίματος.
Ακόμα δε μπορώ.
 
Θα ήθελα να συζητήσουμε σχετικά με το φαινόμενο,δεν ξέρω τι τίτλο να βάλω στο νήμα
απλά να συζητήσουμε για όσους εμπορεύονται ή χρησιμοποιούν επιλεγμένους αγώνες άλλων.


Αρχικά απέναντι σε όσους εμπορεύονται,πάντα ήμουν καχύποπτος,με προβλημάτιζε ο απλός συλλογισμός
"αν μπορούν να βγάλουν χρήματα από αυτό,για ποιόν λόγο να μπουν στη διαδικασία να τα πουλήσουν?"
ανεξάρτητα από το ύψος του αντιτίμου που θέτουν.

Πέρα της αποτελεσματικότητας τους,δεν έχω ακούσει για κανέναν με εκπληκτικά ποσοστά επιτυχίας
δλδ ο πιο επιτυχημένος,από τα email με διαφημίσεις που μου έρχονται κατά καιρούς με σύνδεσμο σε ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ δημοσιευμένο
ιστορικό είναι 45 μονάδες σε 3 μήνες -με πέτυχε θυμάμαι σε καλή βδομάδα που του έστειλα "Εγω το πΣΚδ κέρδισα 32,θέλεις να με προσλάβεις;"
δε πήρα απάντηση :)

Για όσους χρησιμοποιούν επιλεγμένους αγώνες άλλων δυσκολεύομαι να μπω στη λογική τους
και όχι τώρα που έχω φτάσει σε ένα άλφα επίπεδο π.χ. χθες είχα 2/7 δελτία,ένα παρόλι απόδοσης 10 και ένα μονό απόδοσης 4.85 κέρδος 8 μονάδες,σήμερα 2/2 μονά με απόδοση 3.0 και 3.9 κέρδος 4.9 μονάδες
από την αρχή ακόμα,τότε που έχανα σωρηδόν παίζοντας βόλεϊ και πινγκ πονγκ
και έβλεπα μέλη να δημοσιεύουν προβλέψεις και αργότερα να αναρτούν τα θετικά αποτελέσματα δυσκολευόμουν να συγχρονιστώ με αυτόν τον τρόπο παιξίματος.
Ακόμα δε μπορώ.
Εννοείς για email του στυλ " έχω ένα ματς σίγουρο δώσε μου τόσα να στο πω"??
 
Εννοείς για email του στυλ " έχω ένα ματς σίγουρο δώσε μου τόσα να στο πω"??


ευτυχώς ή δυστυχώς δεν έπεσα σε τόσο ανοργάνωτους απατεωνίσκους ακόμα
μιλάω
είτε για οργανωμένες σελίδες,με μέλη,σελίδα στο facebook,επώνυμους ιδιοκτήτες,δημοσιευμένα αποτελέσματα που δε κρύβουν τα αρνητικά αποτελέσματα και χρεώνουν ένα ποσό για να γίνεις συνδρομητής, σε αυτές αναφερόμουν στο αρχικό μήνυμα όταν είπα
με σύνδεσμο σε ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ δημοσιευμένο

είτε για εικονικά site,ανώνυμα,που έχουν μια κεντρική σελίδα όλη και όλη,όπου έχουν αναρτημένα τα προηγούμενα
αποτελέσματα τους,80% κερδισμένα και χρεώνουν από 100 μέχρι και 500 ευρώ για να σου πουν έναν αγώνα.
έχω αναφέρει πολλά τέτοια site στη ΔΗΕ και στο action fraud
 
ευτυχώς ή δυστυχώς δεν έπεσα σε τόσο ανοργάνωτους απατεωνίσκους ακόμα
μιλάω
είτε για οργανωμένες σελίδες,με μέλη,σελίδα στο facebook,επώνυμους ιδιοκτήτες,δημοσιευμένα αποτελέσματα που δε κρύβουν τα αρνητικά αποτελέσματα και χρεώνουν ένα ποσό για να γίνεις συνδρομητής, σε αυτές αναφερόμουν στο αρχικό μήνυμα όταν είπα

είτε για εικονικά site,ανώνυμα,που έχουν μια κεντρική σελίδα όλη και όλη,όπου έχουν αναρτημένα τα προηγούμενα
αποτελέσματα τους,80% κερδισμένα και χρεώνουν από 100 μέχρι και 500 ευρώ για να σου πουν έναν αγώνα.
έχω αναφέρει πολλά τέτοια site στη ΔΗΕ και στο action fraud
Οκ υπάρχουν δεκάδες περιπτώσεις πλέον....και εγώ έχω δει και ακούσει πολλά παρόμοια περιστατικά αλλά ποτέ δεν δίνω σημασία....άλλωστε αν κάποιος ξέρει ένα αποτέλεσμα θα κοιτάξει να το παίξει σε όλες τις εταιρείες και να το δώσει και σε 2-3 φίλους και όχι να ρισκάρει να ψάχνει να το πουλήσει....όσο για τα σάιτ με συνδρομή στα τόσα χρόνια μόνο μια φορά έχω πληρώσει για λίγους μήνες και το θεωρώ και πολύ καλό και άψογους επαγγελματικά....κατά τα άλλα όπως σου είπα...δεν δίνω σημασία.....
 
Τα πράγματα είναι πολύ απλά.Αυτός που πέφτει στην παγίδα να πληρώνει προγνωστικά , ενδόμυχα αναζητά ένα εξιλαστήριο θύμα για την "προβλεπόμενη" μελλοντική αποτυχία του.Κοινώς δεν έχει τα κάκαλα να πάρει την ευθύνη πάνω του κάνοντας τις επιλογές μόνος του.
Παλαιότερα που μάθαινα κι εγώ τα περί στοιχημάτων , είχα βρει έναν μπαγλαμά σε ξένο forum που έβγαινε και ζήταγε ένα συγκεκριμένο ποσό ετήσιο το οποίο δεν θυμάμαι αλλά ήταν ευτελές για να δίνει προγνωστικά που είχαν πολύ μεγάλο ποσοστό επιτυχίας και με τσάντισε τόσο που του έστειλα ένα email και του έκανα μια αντιπρόταση.Του είπα οτι εαν μου δίνει προγνωστικά , θα του λέω από πριν το ποσό που θα παίξω και τα κέρδη θα τα μοιραζόμαστε 50-50.Τη χασούρα θα την τρώω εγώ χωρίς εννοείται να του ζητάω το οτιδήποτε.Εαν παρ ελπίδα μου δώσει πχ τα πργνωστικά της ημέρας και δεν του αποδώσω τα μισά κέρδη , μπορεί άμεσα να διακόψει και να μην μου ξαναστείλει.Του είπα μάλιστα οτι θα βρω και άλλους 50 να του δίνουν τα μισά τους κέρδη.Απάντηση δεν πήρα ποτέ.Πολύ απλά γιατί ο μπαγλαμάς ήταν ένας από τους πολλούς απατεώνες που παίζουν με τον πόνο του κάθε τζογαδόρου.
 
@tarantulele εγώ πιστεύω ότι αυτό που λες ισχύει για όσους ακολουθούν προβλέψεις άλλων,φίλων ή αναρτημένες δωρεάν,
για όσους πληρώνουν πιστεύω ότι τα πράγματα είναι διαφορετικά,πως νομίζουν πως με αυτό τον τρόπο εξασφαλίζουν τα κέρδη
 
Σηκωνει πολλη συζητηση το θεμα tipsters. Καταρχην πρεπει να γινει διαχωρισμος μεταξυ απατεωνων ή wannabe tipsters γιατι πολλοι αυτο-βαπτιζονται tipsters χωρις να ειναι, και τιμιων, πραγματικων επαγγελματιων tipsters. Ευτυχως η πρωτη κατηγορια νομιζω οτι περιοριζεται πλεον σιγα σιγα καθως η στοιχηματικη παιδεια των παιχτων ειναι υψηλοτερη τωρα σε σχεση με πριν 10-20 χρονια. Ετσι θελω να πιστευω τουλαχιστον!

Στο συχνο ερωτημα "Αφου καποιος ειναι τοσο επιτυχημενος και κερδοφορος ως παιχτης γιατι πουλαει τα picks του;" η απαντηση ειναι πολυ απλη. Αν μπορει να εξασφαλισει ας πουμε 100 μοναδες τον χρονο παιζοντας τα για τον εαυτο του, γιατι να μην βγαλει 130; Δηλαδη 100 + 30 απο το ποσο που χρεωνει για ετησια συνδρομη. Ειναι δηλαδη σαν να ρωτας καποιον που εχει μια εργασια και βγαζει ενα X ποσο αλλα του μενει λιγος ελευθερος χρονος, γιατι εργαζεται παραλληλα part-time και καπου αλλου; Βασικα γιατι να MHN το κανει αν εχει τον χρονο και την διαθεση;

Τωρα, επειδη εχω ψαξει επισταμενως το θεμα tipsters τα τελευταια χρονια μπορω να σας αναφερω πολλες λεπτομερειες απλα για να μην πλατειαζω και ενδεχομενως κουρασω κιολας, οποιος ενδιαφερεται ας κανει καποιες συγκεκριμενες ερωτησεις και πολυ ευχαριστως να απαντησω αν μπορω.

Σαν ενα γενικοτερο συμπερασμα απλα να πω το εξης. Υπαρχουν καποιοι εξαιρετικοι tipsters εκει εξω που ειναι επιτυχημενοι σε βαθος ετων και μπορουν να σε βοηθησουν να κερδισεις διολου ευκαταφρονητα ποσα αν εχεις το απαραιτητο κεφαλαιο, την υπομονη και την πειθαρχεια που χρειαζεται. Εχω γραφτει σε καποιους τετοιους, εχω γραφτει και σε καποιους αλλους, οχι και τοσο καλους. Απλα οπως καθε επενδυτικη κινηση, γιατι περι τετοιας προκειται, χρειαζεται γνωση της αγορας και του αντικειμενου και ενδελεχη ερευνα, γιατι εν τελει λεφτα παιζουμε, οχι φασολια.
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
ο λόγος που δεν αξίζει να πληρώνεις για τετοιους τιπστερ ειναι ένας και απλός...αμα είναι όντως καλός η απόδοση που θα δώσει θα κατακρυλήσει στο 5λεπτο με αποτέλεσμα στο τέλος του μήνα αλλο προφιτ να έχει αυτός και άλλο εσυ.. μιλάω για έλληνες κυρίως που έχουν όνομα και εξειδικέυονται στα Ελληνικα πρωταθλήματα μπασκετ κ ποδοσφαίρου...
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
ο λόγος που δεν αξίζει να πληρώνεις για τετοιους τιπστερ ειναι ένας και απλός...αμα είναι όντως καλός η απόδοση που θα δώσει θα κατακρυλήσει στο 5λεπτο με αποτέλεσμα στο τέλος του μήνα αλλο προφιτ να έχει αυτός και άλλο εσυ.. μιλάω για έλληνες κυρίως που έχουν όνομα και εξειδικέυονται στα Ελληνικα πρωταθλήματα μπασκετ κ ποδοσφαίρου...
Και θα φας λίμιτ στις 10 μέρες όπως έχουμε πει άπειρες φορές
 
Σηκωνει πολλη συζητηση το θεμα tipsters. Καταρχην πρεπει να γινει διαχωρισμος μεταξυ απατεωνων ή wannabe tipsters γιατι πολλοι αυτο-βαπτιζονται tipsters χωρις να ειναι, και τιμιων, πραγματικων επαγγελματιων tipsters. Ευτυχως η πρωτη κατηγορια νομιζω οτι περιοριζεται πλεον σιγα σιγα καθως η στοιχηματικη παιδεια των παιχτων ειναι υψηλοτερη τωρα σε σχεση με πριν 10-20 χρονια. Ετσι θελω να πιστευω τουλαχιστον!

Στο συχνο ερωτημα "Αφου καποιος ειναι τοσο επιτυχημενος και κερδοφορος ως παιχτης γιατι πουλαει τα picks του;" η απαντηση ειναι πολυ απλη. Αν μπορει να εξασφαλισει ας πουμε 100 μοναδες τον χρονο παιζοντας τα για τον εαυτο του, γιατι να μην βγαλει 130; Δηλαδη 100 + 30 απο το ποσο που χρεωνει για ετησια συνδρομη. Ειναι δηλαδη σαν να ρωτας καποιον που εχει μια εργασια και βγαζει ενα X ποσο αλλα του μενει λιγος ελευθερος χρονος, γιατι εργαζεται παραλληλα part-time και καπου αλλου; Βασικα γιατι να MHN το κανει αν εχει τον χρονο και την διαθεση;

Τωρα, επειδη εχω ψαξει επισταμενως το θεμα tipsters τα τελευταια χρονια μπορω να σας αναφερω πολλες λεπτομερειες απλα για να μην πλατειαζω και ενδεχομενως κουρασω κιολας, οποιος ενδιαφερεται ας κανει καποιες συγκεκριμενες ερωτησεις και πολυ ευχαριστως να απαντησω αν μπορω.

Σαν ενα γενικοτερο συμπερασμα απλα να πω το εξης. Υπαρχουν καποιοι εξαιρετικοι tipsters εκει εξω που ειναι επιτυχημενοι σε βαθος ετων και μπορουν να σε βοηθησουν να κερδισεις διολου ευκαταφρονητα ποσα αν εχεις το απαραιτητο κεφαλαιο, την υπομονη και την πειθαρχεια που χρειαζεται. Εχω γραφτει σε καποιους τετοιους, εχω γραφτει και σε καποιους αλλους, οχι και τοσο καλους. Απλα οπως καθε επενδυτικη κινηση, γιατι περι τετοιας προκειται, χρειαζεται γνωση της αγορας και του αντικειμενου και ενδελεχη ερευνα, γιατι εν τελει λεφτα παιζουμε, οχι φασολια.
Κι εδώ η απάντηση είναι ότι τρως μπανάρισμα άμεσα, αν κάποιος κερδίζει μακροχρόνια δεν υπάρχει κανένας λόγος να πουλάει τα σημεία, ο μόνος λόγος να το κάνεις είναι ότι δε μπορεί να τα παίξει ο ίδιος, όμως και αυτοί που τα παίζουν απορώ γιατί πληρώνουν καθώς εφόσον κερδίζουν θα τους φράξουν, πάντα είχα αυτή την απορία
 
ο λόγος που δεν αξίζει να πληρώνεις για τετοιους τιπστερ ειναι ένας και απλός...αμα είναι όντως καλός η απόδοση που θα δώσει θα κατακρυλήσει στο 5λεπτο με αποτέλεσμα στο τέλος του μήνα αλλο προφιτ να έχει αυτός και άλλο εσυ.. μιλάω για έλληνες κυρίως που έχουν όνομα και εξειδικέυονται στα Ελληνικα πρωταθλήματα μπασκετ κ ποδοσφαίρου...
Da, este adevărat... și dacă vorbești despre cineva în special, asta îmi vine în minte.... dă victoria lui Kalamata la 2.30 și până când intri să-l joci și l-au blocat și apoi iau iese la 1.80... și te întrebi dacă merită să pariezi...
 
ο λόγος που δεν αξίζει να πληρώνεις για τετοιους τιπστερ ειναι ένας και απλός...αμα είναι όντως καλός η απόδοση που θα δώσει θα κατακρυλήσει στο 5λεπτο με αποτέλεσμα στο τέλος του μήνα αλλο προφιτ να έχει αυτός και άλλο εσυ.. μιλάω για έλληνες κυρίως που έχουν όνομα και εξειδικέυονται στα Ελληνικα πρωταθλήματα μπασκετ κ ποδοσφαίρου...

Γι'αυτο μιλησα για πραγματικους, επαγγελματιες tipsters και wannabe tispters σαν αυτους που ανεφερες. O επαγγελματιας tipster δεν ασχολειται με β'εθνικη Ελλαδος αλλα με πρωταθληματα με αρκετη liquidity και σε ωριμες αγορες ωστε οι αποδοσεις να μην καταρρεουν στο λεπτο.
 
Και θα φας λίμιτ στις 10 μέρες όπως έχουμε πει άπειρες φορές

Κανενα λιμιτ δεν θα φας. Η εγγραφη σε σοβαρους tipsters προυποθετει προφανως και προσβαση σε Pinnacle, ασιατικη αγορα και ανταλλακτηρια. Δεν γραφεσαι σε tipster αν εχεις προσβαση μονο στον φουφουτοbet.
 
Κανενα λιμιτ δεν θα φας. Η εγγραφη σε σοβαρους tipsters προυποθετει προφανως και προσβαση σε Pinnacle, ασιατικη αγορα και ανταλλακτηρια. Δεν γραφεσαι σε tipster αν εχεις προσβαση μονο στον φουφουτοbet.
Και τι roi έχει ο τιπστερ σε τέτοιες αγορές?
 
Και τι roi έχει ο τιπστερ σε τέτοιες αγορές?

Προφανως σχετικα χαμηλο. Τυπικα ας πουμε 4 - 8%. Υπαρχουν και οι εξαιρεσεις με διφηφιο roi παντως, απλα οχι σε champions league, premier league ή nba. Αυτο ειναι ανεφικτο.
 
Προφανως σχετικα χαμηλο. Τυπικα ας πουμε 4 - 8%. Υπαρχουν και οι εξαιρεσεις με διφηφιο roi παντως, απλα οχι σε champions league, premier league ή nba. Αυτο ειναι ανεφικτο.
Και για ποιο λόγο πουλάει σημεία?
Τα παίζει μόνος του, κάνει τζίρο 1 εκατ ευρώ και κάνει πούρα, δε βρίσκω νόημα αν έχει τέτοιο roi εκεί να το κάνει αυτό, με τη δική μου λογική τουλάχιστον
 
Και για ποιο λόγο πουλάει σημεία?
Τα παίζει μόνος του, κάνει τζίρο 1 εκατ ευρώ και κάνει πούρα, δε βρίσκω νόημα αν έχει τέτοιο roi εκεί να το κάνει αυτό, με τη δική μου λογική τουλάχιστον
Ετσι είναι , η λογική σπάνια πέφτει έξω ... σε αυτές τις πολύ δημοφιλής αγορές που παίζει πολύς κόσμος με λίγες γνώσεις , υπάρχουν αναπόφευχτα εξαιτίας αυτών των παικτών και μεγάλες ευκαιρίες χωρίς κανένα λιμιτ για να παίξουν οι καλοί .... βγάζουν λεφτά και δεν έχουν ανάγκη να δώσουν tips για ψηλά .

Ασε που κάνει και κακό και στους ίδιους αν δώσουν , όσο πιο πολύς κόσμος παίζει σωστά τόσο πιέζεται η απόδοση για να πάει προς την σωστή μεριά και χάνει αξία , αρκετοί περιμένουν την τελευταία μέρα να παίξουν μαζί με την μάζα.

Σε μικρές αγορές που πέφτει περιορισμός και δεν μπορούν να το εκμεταλευτούν μόνοι τους , είναι πιο έυκολο, να δεις καλούς τιπστερς , αλλά βέβαια πιο δύσκολο να έχει μείνει η απόδοση εκει που στην έδωσαν και έχεις ρίσκο για κανα λιμιτ
 
Ultima editare:
Και για ποιο λόγο πουλάει σημεία?
Τα παίζει μόνος του, κάνει τζίρο 1 εκατ ευρώ και κάνει πούρα, δε βρίσκω νόημα αν έχει τέτοιο roi εκεί να το κάνει αυτό, με τη δική μου λογική τουλάχιστον

Nu iei lucrurile de bune. Un jucător de succes cu un ROI de 5% în prima ligă de mult timp, nu înseamnă că câștigă în fiecare lună. Există variație. Poate dura 2-3-6 luni pentru a pierde, dar pe termen lung va avea acest ROI de 5%. Apoi este volumul de pariuri care sunt jucate. Încă 5% ROI cu 10 pariuri/lună și încă 5% ROI cu 50 pariuri/lună. Diferență uriașă în majorarea finală a capitalului inițial-bancă.

După cum am explicat mai devreme, de ce nu vinde aceste puncte în paralel? Și crede-mă un tipster cu 5% ROI în prima ligă și cu o cifră de afaceri satisfăcătoare, poate percepe ușor 70 și 80 și 100 de euro/lună pe abonat, ceea ce înseamnă că dacă are doar 30 de abonați, este 3000 de euro/lună. remediat fără încărcătură suplimentară excesivă. Prin urmare, suma pe care o poate câștiga ca tipster nu este de neglijat. Și mai ales în fiecare lună, plouă și ninge!
 
Nu iei lucrurile de bune. Un jucător de succes cu un ROI de 5% în prima ligă de mult timp, nu înseamnă că câștigă în fiecare lună. Există variație. Poate dura 2-3-6 luni pentru a pierde, dar pe termen lung va avea acest ROI de 5%. Apoi este volumul de pariuri care sunt jucate. Încă 5% ROI cu 10 pariuri/lună și încă 5% ROI cu 50 pariuri/lună. Diferență uriașă în majorarea finală a capitalului inițial-bancă.

După cum am explicat mai devreme, de ce nu vinde aceste puncte în paralel? Și crede-mă un tipster cu 5% ROI în prima ligă și cu o cifră de afaceri satisfăcătoare, poate percepe ușor 70 și 80 și 100 de euro/lună pe abonat, ceea ce înseamnă că dacă are doar 30 de abonați, este 3000 de euro/lună. remediat fără încărcătură suplimentară excesivă. Prin urmare, suma pe care o poate câștiga ca tipster nu este de neglijat. Și mai ales în fiecare lună, plouă și ninge!
Είναι μία εξήγηση ναι, δε θα το έκανα προσωπικά, θα τα έπαιζα για μένα με μεγάλο τζίρο και τέλος
 
  • Aprecieri
reacţii: BLIZARD și goal2
Οπως εξηγησα και πιο πριν, γιατι λοιπον να μην πουλαει παραλληλα αυτα τα σημεια? Και πιστεψε με ενας τιπστερ με 5% ROI στην premier league και με ικανοποιητικο turnover, μπορει να χρεωνει και 70 και 80 και 100 ευρω/μηνα ανα συνδρομητη χαλαρα, που σημαινει οτι αν μονο 30 συνδρομητες να εχει, ειναι 3000 ευρω/μηνα σταθερα χωρις επιπλεον υπερβολικο φορτο εργασιας.
3000 este o sumă minimă pentru un tipster bun în ligile majore... acești bani au fost câștigați prin simpla tranzacție în vremurile bune când aveam betfairs de la oameni neînrudiți și cu capital relativ mic.

Retururile îi vor fi furate de la el și vândute ieftin sau răspândite ca focul de pădure, (nu există nicio problemă de timp), de asemenea, meciurile sunt oarecum limitate pentru a putea demonstra cu ușurință că nu este noroc și nu poți juca în toată lumea deoarece nu există valoare peste tot, el se dăunează și spunând lumii ce să joace, așa că se adună mult și atât de puțini o fac
 

Predictii

  • 13:35
    Acțiunea 24
    • Sirenele Grevenei - Kastoria
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leicester - West Brom
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Celta - Las Palmas
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Asteras Tripoli - Panaitolikos
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Wolfsburg - Bochum
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Hoffenheim - Gladbach
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Heidenheim - Leipzig
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Ziua live minut cu minut
  • 16:30
    Start Novasports
    • Köln - Darmstadt
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Luton - Brentford
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Watford - Hull
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Sheffield United - Burnley
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Vallecano - Osasuna
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Nantes - Rennes
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • OFI - Volos NPS
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Empoli - Napoli
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Manchester City - Chelsea
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • QPR - Preston
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Valencia - Betis
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Union Berlin-Bayern Munchen
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Atromitos - Kifissia
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Atromitos - Kifissia
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Etifaq - Al Wehda
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Hamburg - Holstein Kiel
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Lupii - Arsenal
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Hellas Verona - Udinese
  • 21:45
    Start Novasports
    • Genk - Anderlecht
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Girona - Cadiz
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lance - Clermont
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Braga - Vizela
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Fenerbahce - Darussafaka
  • 16:00
    Acțiunea 24
    • Herakles - Megarida
  • 17:15
    ERT3
    • Hoteluri Aris - Kolossos H
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 E25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cremona - Brescia
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Mâine 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:00
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Califying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Masculin - Feminin Cupa Greciei 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Masculin - Feminin Cupa Greciei 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul Waterproof a început un nou subiect numit „există un portofel anonim?” în...