Penalty PAOK la baschet

kosdpthess

Câștigătorul IFC # 3 Cup & Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,094
3,782
113
Alexandroupolis
15.000 de euro și 1 săptămână de cursă fără oameni.


În competiția cu OSFP pedeapsa. Cu ce ​​logică poate ajuta sportul, o penalizare de exterminare unei echipe cu venituri zero care așteaptă astfel de meciuri pentru a vinde bilet? Și toate acestea pentru o petardă...

Nu văd nici un stabiliment, nici degete, nici nimic. Pur și simplu nu pot asculta prostiile despre tensiunea de a ajuta baschetul în Grecia și de a merge ușor și a executa o echipă de la 4 metri... Și atunci burtovlachii vor și baschetul mondial. Dă-i drumul și grecizează Collins, Petway și Gist pentru că cu toate acestea singurii jucători greci care vor ieși vor fi Kavadas și Tsochlas.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

In ciuda acestui parametru, ar fi bine ca cei care au mers pe stadion doar pentru tsamboukas pentru ca au jucat cu Ari.Mi-as dori ca la meciul lui Paok cu Olympiakos sau Pao sa fie prezent si oameni, dar oamenii sa fie doar civilizati si nu ugh. Și spun asta și despre meciurile propriei echipe, care în fiecare an jumătate de campionat se joacă în tribune goale.


O soluție bună ar fi ca echipa de fotbal să taie 7 mii de bilete și să le dea pe toate departamentelor de infrastructură ale echipei în pachete familiale și școli primare.Ce poate fi mai bun de atât.....
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

PAOKtsis nu a fost niciodată un jucător de baschet. Poate niciun fan în Grecia, cu excepția marțienilor care datorează foarte mult baschetului. Așa că nu-l acuz că nu a mers pe teren. Ce ar trebui să mergeți să vedeți, Tsochlas și Deda? Și nu este o chestiune de nume, oamenii pur și simplu nu joacă în serios. O să-mi spui că e reciproc, dacă nu mergi, cum va avea echipa de bani? Așa este și. Dar daca merg in America si de curiozitate ma duc sa vad un meci de baseball, voi merge la 2 echipe bune, nu la Lima. Așa e cu baschetul aici, dacă nu e spectacol, ce e de văzut? Chiar și pentru jucătorii de baschet, un joc prost este mult mai puțin tolerabil decât un joc prost de fotbal pentru cineva cu o minge.


Ultima dată am fost la meciul cu Aris în cupă pe care am pierdut-o și au fost niște glume incredibile. Doar că penalty-ul este acum devastator pentru PAOK, așa cum ar fi pentru Aris, Panionios și așa mai departe. Baschetul nu poate merge mai departe așa, când ștergi o echipă istorică. Aceasta este opinia mea. Și nu vreau să spun că tot baschetul a început la Salonic și așa ceva, dar când nu te aștepți la nimic de la al doilea oraș ca mărime al țării tale, ce te aștepți ca provincia să-ți dea 10 jucători? Când s-a întâmplat asta acum?

Pentru mine, soluția este ca baschetul să devină amator și ca PAO și OSFP să meargă să joace în altă Ligă, nu se poate întâmpla nimic altceva.
 
  • Aprecieri
reacţii: Galvatron
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Sunt doar de acord cu cei doi care joacă în altă ligă... Nu sunt de acord cu cele de mai sus (indiferent de problema penalty-ului despre care nici nu am o părere).
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Sunt doar de acord cu cei doi care joacă în altă ligă... Nu sunt de acord cu cele de mai sus (indiferent de problema penalty-ului despre care nici nu am o părere).


Adică tu care ești baschetbalist, vei vedea PAOK-Aris sau Real-Malaga în același timp, de exemplu. Dacă te uiți la PAOK-Aris, ești bolnav pentru mine...

Sau nu ești de acord cu jucătorii. Doar dacă Athena îți dă o generație bună, altfel la ce te aștepți Creta, Patras, Kavala etc., să-ți dea o duzină de jucători de nivel? Nu sunt de acord cu asta pe verticală și pe orizontală și cu orice doriți. Spune-mi când s-a întâmplat asta în mai multe sporturi și o să mă așez în colțul meu și să nu mai vorbesc niciodată.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Oricum, fără oameni, meciul ar avea loc. Fanii olimpici nu aveau bilete. Petarda aia a făcut tot atâtea pagube ca miile anterioare care au explodat pe terenurile de joc ale orașului.
Acum ne dorim trei-patru ani de calm pentru a începe să ne gândim din nou la posibilitatea de a vedea fanii ambelor echipe pe același teren.
Până atunci, nu lăsa pe nimeni să plece, nu am nicio problemă. Nu se poate scăpa de baschetul de huligani de fotbal, înțeleg asta. Așa că mai bine lăsați terenul gol, ca echipa să fie unită și oamenii voștri să meargă la MENT, nu mergeți până la Pylaia.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Ei bine, în ceea ce privește neînțelegerile... în primul rând, sunt mulți baschetbalisti din diferite echipe dincolo de Ari. Deci Aris are fani de baschet și merge la Pale? Te descurci atât de bine la bal, apropo...

Personal, cunosc câțiva fani de baschet atenieni Paoktsis... unora dintre ei le-a plăcut de 30 de ori Paok când a spart imperiul lui Marte, dar și înainte/după acel moment, nu vă spun că va merge pe teren. , dar că ele există. Cu perspectiva că restul echipelor vor fi în raza lui Paok în stadiul actual, jucând în stil amator, cred că da, vor reveni pe teren

Panionienii, Peristerioții și unele echipe din provincia care au dominat deceniul precedent (Patra, Larissa etc.) au și ele o comunitate de baschet. Acum, pentru cei care au rămas pe A1, nu mai există nicio motivație să meargă să vadă ce? Să lupți pentru cei patru care i-au condus poate la Eurocup sau la Eurochallenge etc., etc.?

Nu-l voi vedea pe Paok-Aris, decât dacă îl susțin pe unul dintre cei doi... oricum, răul e că tribunele au devenit fotbal. Ca să înțelegeți, am devenit Panionian pentru că m-au luat de copil de 5 ani și m-au dus să mă uit la baschet, primul meu meci a fost la Moschos AEK cu Apostolo Konto - un mare actor la acea vreme - și au avut și ei eu în standul Aektzides. 20 de ani mai târziu am fost pe stadionul închis din Milos să văd echipa locală jucând cu Marousi - A2 apoi am vrut să văd ce s-a întâmplat cu Panteliadis pe care l-am împrumutat lui Marousiotes - iar meciul s-a transformat într-o luptă între Panionios și Panathinaikos în vedere la cupa finală care avea să urmeze în câteva zile (golul lui Nalitzis... asta a fost finala), o milă!

De asemenea, nu sunt de acord cu vorbirea despre talent care iese doar la Atena... nu cred... uitați-vă la copiii care joacă la echipa națională în ultimii ani, cel puțin trebuie să fie atenieni. Majoritatea sunt din nordul Greciei, deoarece echipele s-au vândut la cea mai mică sumă și nu le-au păstrat, practic nu pot face nimic altceva pentru a supraviețui.

Ironia este că acest campionat „scoțian” – în care ești deja implicat – cu „Celtic, Rangers and the Limas” doar nu face bine celor veșnici și ar fi bine să meargă la vreo ligă de tip Adriatic – ceva. ca VTB mai bine decat din punct de vedere calitativ, pentru ca nici Adriatiki nu are multe echipe puternice - si sa taie bilete pe ici pe colo, dar si sa se testeze mai bine in partea de competitie. Pentru că a juca cu Elysiakos și apoi cu Málaga este cam ciudat. Dar managerii care nu vor să le taie atât de mult... iar cea mai bună ligă odată din Europa a devenit acum o prăbușire.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Ei bine, în ceea ce privește neînțelegerile... în primul rând, sunt mulți baschetbalisti din diferite echipe dincolo de Ari. Deci Aris are fani de baschet și merge la Pale? Te descurci atât de bine la bal, apropo...

Personal, cunosc câțiva fani de baschet atenieni Paoktsis... unora dintre ei le-a plăcut de 30 de ori Paok când a spart imperiul lui Marte, dar și înainte/după acel moment, nu vă spun că va merge pe teren. , dar că ele există. Cu perspectiva că restul echipelor vor fi în raza lui Paok în stadiul actual, jucând în stil amator, cred că da, vor reveni pe teren

Panionienii, Peristerioții și unele echipe din provincia care au dominat deceniul precedent (Patra, Larissa etc.) au și ele o comunitate de baschet. Acum, pentru cei care au rămas pe A1, nu mai există nicio motivație să meargă să vadă ce? Să lupți pentru cei patru care i-au condus poate la Eurocup sau la Eurochallenge etc., etc.?

Nu-l voi vedea pe Paok-Aris, decât dacă îl susțin pe unul dintre cei doi... oricum, răul e că tribunele au devenit fotbal. Ca să înțelegeți, am devenit Panionian pentru că m-au luat de copil de 5 ani și m-au dus să mă uit la baschet, primul meu meci a fost la Moschos AEK cu Apostolo Konto - un mare actor la acea vreme - și au avut și ei eu în standul Aektzides. 20 de ani mai târziu am fost pe stadionul închis din Milos să văd echipa locală jucând cu Marousi - A2 apoi am vrut să văd ce s-a întâmplat cu Panteliadis pe care l-am împrumutat lui Marousiotes - iar meciul s-a transformat într-o luptă între Panionios și Panathinaikos în vedere la cupa finală care avea să urmeze în câteva zile (golul lui Nalitzis... asta a fost finala), o milă!

De asemenea, nu sunt de acord cu vorbirea despre talent care iese doar la Atena... nu cred... uitați-vă la copiii care joacă la echipa națională în ultimii ani, cel puțin trebuie să fie atenieni. Majoritatea sunt din nordul Greciei, deoarece echipele s-au vândut la cea mai mică sumă și nu le-au păstrat, practic nu pot face nimic altceva pentru a supraviețui.

Ironia este că acest campionat „scoțian” – în care ești deja implicat – cu „Celtic, Rangers and the Limas” doar nu face bine celor veșnici și ar fi bine să meargă la vreo ligă de tip Adriatic – ceva. ca VTB mai bine decat din punct de vedere calitativ, pentru ca nici Adriatiki nu are multe echipe puternice - si sa taie bilete pe ici pe colo, dar si sa se testeze mai bine in partea de competitie. Pentru că a juca cu Elysiakos și apoi cu Málaga este cam ciudat. Dar managerii care nu vor să le taie atât de mult... iar cea mai bună ligă odată din Europa a devenit acum o prăbușire.


Jucătorii de baschet nu sunt fani ai niciunei echipe în număr mare, vreau să spun. Iar acei 400 de oameni care merg la palat sunt baschetbalisti, dar sunt... Martienii, oricât de ciudat ti s-ar parea, cei mai multi sunt baschetbalisti pentru ca asta s-au bucurat in viata lor, ce au facut. stii despre minge? Dacă nu majoritatea, într-un procent foarte mare în raport cu alte grupuri.

Cât despre talente, o spui bine, dar când aceleași echipe au probleme, ce pot face? De aceea vă spun că în următorii ani, nu vă așteptați să vedeți jucători de aici, eu cred că...

Pentru a deveni amator, consider că este imperativ. Este acum posibil ca Tsochlas sau Haritopoulos să fie considerați jucători profesioniști? Ce oferă ei sportului? Într-adevăr, cu 15 puncte de înălțime și același antrenament, obișnuiam să joc la acest nivel pe care îl joacă oamenilor...

Câteva cuvinte despre scoțian. Înainte de 1990, diferența dintre grupuri nu era atât de mare. Aici în 84 (dacă îmi amintesc bine) Aberdeen a câștigat titlul european... Cu restricțiile care au intrat în fotbal, atunci lucrurile s-au deschis foarte mult pentru că majoritatea echipelor nici măcar nu au oameni în spate. Acum o mulțime de 10.000 de rezidenți, de exemplu, ce vă face asta... În trecut au fost discuții despre intrarea celor doi în Anglia, dar în primul rând federația scoțiană nu a acceptat-o ​​și nu puteți spune doar că eu o să mă joc în altă parte.


În fine, referitor la pedeapsă, dacă aș fi președintele PAOK, l-aș suna azi pe Angelopoulos și i-aș spune să nu urce, nu coborâm. Echipa nu va acoperi nici costurile competiției. Aceasta este realitatea, pe cât de simplă. Ei isi fac treaba, nu ii dau vina, zic doar ca pedeapsa asta este exterminare si ca nu ar trebui sa spuna ca primul-ministru ar trebui sa devina mai puternic si atat de albastru...
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

bine, nu reseta totul. sunt jucatori mult mai rai decat Haritopoulos si Tsochlas si joaca si Euroliga etc.
de asemenea, indiferent ce se spune, două echipe nu se pot ridica și pleca. in Adriatica, in principiu, nu le vor, iar in VTB mi se pare greu.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Pentru a deveni o ligă asemănătoare cu VTB, vreau să spun... VTB este puțin departe... dar din țările sudice din Europa, Spania, Italia și Franța au ligi relativ competitive, în special cea spaniolă, așa că nu prea au nevoie de o organizare suplimentară, la fel și cu turcii.
În anul în care Maccabi era în Adriatică și niște Cibona, Zadar plus Partizan cu Astera scrutau ce se întâmplă, din când în când nivelul este scăzut pentru a-i atrage pe cei veșnici.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Oricum, fără oameni, meciul ar avea loc. Fanii olimpici nu aveau bilete. Petarda aia a făcut tot atâtea pagube ca miile anterioare care au explodat pe terenurile de joc ale orașului.
Acum ne dorim trei-patru ani de calm pentru a începe să ne gândim din nou la posibilitatea de a vedea fanii ambelor echipe pe același teren.
Până atunci, nu lăsa pe nimeni să plece, nu am nicio problemă. Nu se poate scăpa de baschetul de huligani de fotbal, înțeleg asta. Așa că mai bine lăsați terenul gol, ca echipa să fie unită și oamenii voștri să meargă la MENT, nu mergeți până la Pylaia.

Ceea ce spui este complet urât pentru mine. Adică dacă apar echipele, acum spun o penalizare de 4 ani fără club, crezi că asta va rezolva problema? Îți spun că se va înrăutăți. Să văd fani de la ambele echipe, mai ales la baschet unde terenurile sunt mici, consider că este utopic. Sunt de acord și cu răul pe care îl fac petardele și așa mai departe, dar conceptul american de „apărare, apărare” nu este o glumă pentru mine, hai să bem un ceai cu bunica... Oricum nici celălalt nu este bun. . Ai nevoie de ceva la mijloc, dar nu există educație pentru fani în această țară. Singura cale este mizeria, dar niciun politician nu are @@ să o facă, deoarece depinde de ei.




bine, nu reseta totul. sunt jucatori mult mai rai decat Haritopoulos si Tsochlas si joaca si Euroliga etc.
de asemenea, indiferent ce se spune, două echipe nu se pot ridica și pleca. in Adriatica, in principiu, nu le vor, iar in VTB mi se pare greu.

Am mai spus asta despre nivel. În mod clar, există baze la un nivel mare, deoarece, în general, nivelul european din ultimii ani a fost foarte scăzut. De aici nenorocitul Eurobaschet și faptul că America a câștigat ultima Cupă Mondială pe jos.

Personal, cred că după dizolvarea școlii iugoslave, o mare parte a baschetului european a fost distrusă. Acum, spaniolii sunt cei care vorbesc. Pentru banii și ce au investit în sport, nu produc nimic impresionant, chiar și naționala lor este de 10 jucători, îmi amintesc chiar și când eram tânăr că odată în echipa națională a Iugoslaviei nu știau pe cine să facă. nominalizează.

Cât despre PAO și OSFP, nici ei nu vor să plece. Dacă ar fi vrut, l-ar căuta.
 
  • Aprecieri
reacţii: Galvatron
Răspuns: penalty PAOK la baschet

pentru mine nivelul la baschetul european este bine si tot mai multi europeni "raspund" la malul opus!

faptul că America s-a ridicat ceva mers pe jos se întâmpla întotdeauna atunci când lua un eveniment în serios și dădea jos crema de recoltă.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Oricum, fără oameni, meciul ar avea loc. Fanii olimpici nu aveau bilete. Petarda aia a făcut tot atâtea pagube ca miile anterioare care au explodat pe terenurile de joc ale orașului.
Acum ne dorim trei-patru ani de calm pentru a începe să ne gândim din nou la posibilitatea de a vedea fanii ambelor echipe pe același teren.
Până atunci, nu lăsa pe nimeni să plece, nu am nicio problemă. Nu se poate scăpa de baschetul de huligani de fotbal, înțeleg asta. Așa că mai bine lăsați terenul gol, ca echipa să fie unită și oamenii voștri să meargă la MENT, nu mergeți până la Pylaia.

pentru mine nivelul la baschetul european este bine si tot mai multi europeni "raspund" la malul opus!

faptul că America s-a ridicat ceva mers pe jos se întâmpla întotdeauna atunci când lua un eveniment în serios și dădea jos crema de recoltă.

În Mundobasket-ul precedent, a avut crema de recoltă? A luat crema depilatoare in 2006, atatia ani incat o vad, abia atunci.

Mi se pare că îți exprimi doar părerea. Vorbește și cu fapte. Așa le compar, nu dacă îmi place baschetul pe care îl joacă cineva exclusiv. Ce trebuie să arate Grecia astăzi? ce are serbia? Lituania? Nimic pentru mine.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

în 2006 au fost mai mulți dispăruți decât oricând.
tu in general te-ai incurcat rau si coastele.

de ce nu au nimic de arătat? de la cultură pe teren da sunt de acord, dar în cadrul celor patru rânduri au prea multe de arătat, atâtea serie de Euroliga și atât de mulți jucători buni.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

în 2006 au fost mai mulți dispăruți decât oricând.
tu in general te-ai incurcat rau si coastele.

de ce nu au nimic de arătat? de la cultură pe teren da sunt de acord, dar în cadrul celor patru rânduri au prea multe de arătat, atâtea serie de Euroliga și atât de mulți jucători buni.

4ÎnainteJoe Johnson1981Atlanta Hawks
5PazăKirk Hinrich1981Chicago Bulls
6PazăLeBron James1984Cleveland Cavaliers
7ÎnainteAntawn Jamison1976Washington Wizards
8ÎnainteShane Battier1978Houston Rockets
9PazăDwyane Wade1982Miami Heat
10PazăChris Paul1985NU/OKC Hornets
11CentruChris Bosh1984Toronto Raptors
12CentruDwight Howard1985Orlando Magic
13CentruBrad Miller1976Sacramento Kings
14ÎnainteElton Brand1979Los Angeles Clippers
15ÎnainteCarmelo Anthony1984Denver Nuggets



Acum spui că au existat neajunsuri? Bine, ce zici de Kobe? Oricum, n-au avut niciodată astfel de stele. Uite ce au avut în 2010. Spui că în 10 au fost mai buni?

4Chauncey BILLUPS 191 cm6'3"25/09/1976Denver, SUA
5Kevin DURANT - / -29/09/1988WA, SUA
6Derrick ROSE - / -04/10/1988Chicago, IL, Statele Unite ale Americii
7Russel WESTBROOK - / -12/11/1988Los Angeles, CA, USAOklahoma City Thunder, NBA (SUA)
8Rudy GAYF203 cm6'8"17/09/1986Baltimore, SUAMemphis Grizzlies, NBA (SUA)
9Andre IGUODALAF198 cm6'6"28/01/1984Springfield, SUAPhiladelphia Sixers, NBA (SUA)
10Danny GRANGERPF203 cm6'8"20/04/1983New Orleans, SUAIndiana Pacers, NBA (SUA)
11Stephen CURRY - / -14/03/1988Akron, OH, USAGolden State Warriors, NBA (SUA)
12Eric GORDONSG191 cm6'3"25/12/1988Indianapolis, SUALos Angeles Clippers, NBA (SUA)
13Kevin LOVE - / -07/09/1988Santa Monica, CA, SUAMinnesota Timberwolves, NBA (SUA)
14Lamar OdomF208 cm6'10"06/11/1979New York City, Statele Unite ale AmericiiLos Angeles Lakers, NBA (SUA)
15Tyson Chandler - / -02/10/1982Hanford, CA, USADallas Mavericks, NBA (SUA)




Cât despre dacă am o problemă, vă vorbesc despre ce trebuie să arate Grecia individual în jucători și la nivel național, nu ca echipe în care aveți 5-6 străini. Ca și celelalte grupuri etnice care au fost cândva bune.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

șase străini-șase greci sunt, șase greci nu sunt de ajuns; Glumești că Grecia nu are jucători buni? ce ar trebui sa avem 10 Galide?

de asemenea, da puteți vedea lista din 2006 acum, dar acești jucători din 2006 au fost diferiți de cei de azi (Howard, Lebron, Paul nu erau la apogeu, mai ales Howard era foarte imatur atunci, în timp ce echipa avea mai multe mediocritate) și da, în 2010 au fost mai puternici (cu mult) si chiar mai puternici in 2012 la Olimpiada.
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Logic, ai greșit cu penalty-ul...ok, ce să facă, adică o mustrare scrisă?
Dacă vor să-i alunge pe huligani de pe terenuri, producătorii OEM ar trebui să fie interesați... Nu înțeleg de ce conversația a mers până la Dream Team. S-a întâmplat ca Paok să fi mâncat marmura - și să tacă marmura etc în finală - sper să vadă și alții și dacă nu trebuie să plătească, să fie pedepsiți altfel.

Filippou s-a dus odată să alunge huliganii din terenuri, a câștigat și un titlu, dar este acuzat de ceea ce i-au făcut Hatzikristos și ceilalți băieți ai lui AEK.

Te-ar rasfata, adica daca suporterii ar fi „cu jetoane” pe stadioane, nu am inteles, deci ce e in neregula? Fasoulas s-a plâns odată că oamenii nu strigă și spun și nu își mănâncă chipsurile...milă...dacă ne plătesc, dau cadouri publicului...se pun animatori când înjură etc., etc., etc.

În Spania, unde liga e bine, crezi că sunt abateri? Sau nu există locuri fierbinți în NBA cu efecte sonore etc.? Cred că merge de la un capăt la altul... ar trebui să avem NBA ca contra-exemplu ca să nu devenim ca ei?
 
Răspuns: penalty PAOK la baschet

Mă voi menține la antipatiile Kostis, nu voi merge mai departe pentru a nu strica starea de spirit a participării sperietoarei la fir.
 
  • Aprecieri
reacţii: kosdpthess
Răspuns: penalty PAOK la baschet

șase străini-șase greci sunt, șase greci nu sunt de ajuns; Glumești că Grecia nu are jucători buni? ce ar trebui sa avem 10 Galide?

de asemenea, da puteți vedea lista din 2006 acum, dar acești jucători din 2006 au fost diferiți de cei de azi (Howard, Lebron, Paul nu erau la apogeu, mai ales Howard era foarte imatur atunci, în timp ce echipa avea mai multe mediocritate) și da, în 2010 au fost mai puternici (cu mult) si chiar mai puternici in 2012 la Olimpiada.

Pentru America de 12 sunt de acord, pentru restul nu sunt total de acord. Deci Lembon nu era copt și Rose avea 10 ani? OK dacă vedeți așa.


Cât despre Grecia, da, sunt blocat. Fă-mi o ultimă favoare. Poți să-mi faci a 12-a echipă națională cu jucători pe care ai vrea să-i văd, despre cine vorbești?
 

Predictii

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • Mâine 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul Waterproof a început un nou subiect numit „există un portofel anonim?” în...