pokeraki

Nebunul Monster

Membru bine-cunoscute
19 Aug 2014
924
562
93
Răspuns: poker

spirite bune, deci .........

a jucat poker în cazul în care poli înainte de timp și înainte de a-2 3 zile a decis să joace poker on-line la partener, după 4 ani .... apoi a jucat în betoto teribil .... vorbești Edit testat cu 10 minimă de depozit euro = dolari 12
și a șezut la masă 0,1-0.25 (micro-big blind) printr-un buy-in 10 up dolari 25 ..... pierd înainte de sfârșitul Edit 10efro aproximativ 3 ore-4, probabil, de mai sus și de masă schimbare 2-3 fores.synantisa aproximativ Playerele 30-40.
Am observat câteva lucruri și vreau părerea ta.
în primul rând de către jucătorul care întâlnește% 80 (aproape toate) a fost un fel de wannabe pro următoarea tactica: multe Duka-Paso, eu joc tare bine mi FILA și am permanent buy maximă în logica că, dacă am obține multe de dublat .... adică, în special, banca 25 a fost buy maximă și am văzut toată lumea să aibă exact 25 dolari și fiecare acum și apoi pentru a adăuga bani, chiar dacă Hanan și 1 DOLAR .... adică văzut de dolari 25 stivă
să fie plasat într-un lot pierde dolari 3 și epitopi 22 25 le-a făcut și acestea pe următorul .... tot timpul acest „MAGKIA“ .... Kanada aproape toate .... și anume strategia de 80% din jucătorii i-am întâlnit au fost tare am juca cărțile bune și am permanent 25 dolar stiva completă în cazul în care o capcană dublu .... în mod logic, ceva similar se face în alte tabele .... și vreau să spun că a fost cacealma cuvânt cuvânt necunoscut .. ... minimal până la toate bluff-urile ..... și nu am apreciat. Am făcut bluf și lucrurile 2 au făcut, fie "au ales" oalele sau ce fel Ei au avut instrumente, deoarece mingea nu avea părți, sau am văzut pepiniere pentru că celălalt avea frunze și fie își pierd lotul sau sunt implicate într-o stare foarte proastă a trebui să cacealma pe cineva cu moderată până la mână bună .......
De asemenea, software-ul foarte bine că firma, care se ocupă de cărți foarte bune ..... la betoto înainte de 4 ani 30 în termen de minute am văzut-o casă plină de culori 3 5 Kent kai2 ..... complet Oricare ar fi situația, era clar ce sa întâmplat ... în jucători de poker cota de foi a fost 100% Realist .....

să-mi spui părerea ta despre cele de mai sus ..... de fapt, văd pe toți cei care au un sfârșit "strâns" și eu făceam blues M-am simțit ca regele sfânt să știe ce împărtășește ... el a schimbat poker până acum. .....

pe calea pentru că nu există nici o neînțelegere și intenționez să mă întorc pentru motive de divertisment pur și nu să le obțin, dar vreau să fac o capcană pentru a vedea ce sa schimbat în strategia 4 în acești ani

: semn:

Galvatron

interzis
21 Jan 2013
2,098
1,746
0
43

cacealma în poker este o știință în sine, dorește o vastă experiență și cunoștințe, care au psylliastei cu ce cărți vin adversarii în funcție de poziția lor și preflop lor Reiz, vrea scanare rapidă, care este capacitatea tabelului, iar slăbiciunile lor, atunci trebuie să știți foaia 4 și 5 cât de mult ajutor cacealma, există cacealma plat și falezele escaladarea pretinzând ce vânători și ce a stat în voi, tot ceea ce am scris este foarte puțin în cât de mult poveste T este cacealma, dar, în esență, că eu sunt obtinerea

doar pentru că bluff-ul este un instrument atât de complex încât poate fi exploatat și poate deveni un instrument câștigător numai de către jucătorii foarte experimentați care au trecut prin stadiul puicuței, astfel de jucători sunt foarte greu de găsit pe mese cu role mici, cum ar fi ce ai avut

mulți ani

Nebunul Monster

Membru bine-cunoscute
19 Aug 2014
924
562
93

cacealma în poker este o știință în sine, dorește o vastă experiență și cunoștințe, care au psylliastei cu ce cărți vin adversarii în funcție de poziția lor și preflop lor Reiz, vrea scanare rapidă, care este capacitatea tabelului, iar slăbiciunile lor, atunci trebuie să știți foaia 4 și 5 cât de mult ajutor cacealma, există cacealma plat și falezele escaladarea pretinzând ce vânători și ce a stat în voi, tot ceea ce am scris este foarte puțin în cât de mult poveste T este cacealma, dar, în esență, că eu sunt obtinerea

doar pentru că bluff-ul este un instrument atât de complex încât poate fi exploatat și poate deveni un instrument câștigător numai de către jucătorii foarte experimentați care au trecut prin stadiul puicuței, astfel de jucători sunt foarte greu de găsit pe mese cu role mici, cum ar fi ce ai avut

mulți ani

spirite bune!
cu char găsit a doua zi, care procès un tabel pic mai mare, care în cele din urmă de poker nu sa schimbat deloc doar în băncile mici nu fac nici o cacealma în plus, nu merită cacealma pentru a fura de dolari oală 2.3.4.5, în timp ce în băncile mari până a spune kimino oală poate să fi umflat pre floop atât de mult încât un bloop ar da un vas umflat, fără a avea nimic dacă ai fost sângeroase dreapta.
De cele mai multe ori pokerul este un sport foarte dificil pentru câțiva și cei care nu-l dețin (odată) odată la odinioară pot juca pentru distracție .....
Cred că pokerul 100 este mult mai complicat decât pariurile, deși nu sunt exact în el.
Ultima editare:

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,448
963
113

Haideți să ne spuneți și ce șanse a avut Miss Finlanda să câștige, mergeam cu reginele 2 sau reginele 2 de genul asta?

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
38,020
24,386
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com

tipul a avut cele mai mici trei la masă și, dacă nu a făcut acele pariuri (arătând că va mândri pe reîncărcare), doamna Finn era așteptată să ia aerul

Nebunul Monster

Membru bine-cunoscute
19 Aug 2014
924
562
93

Nu aș spune că nu a fost un bluff teribil. Sunt puțin familiarizat cu faptul că 2 e greșit ... greșeli tragice pentru nivelul lor .....

Predictii

• 17: 30
    Novasports 1HD
    • Grecia (C) - Muntenegru (C)
  • 19: 55
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • PAOK - Omonia
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Eindhoven - Granada
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Viena rapidă - Arsenal
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Standard Liege - Rangers
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Napoli - Alkmaar
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Young Boys - Roma
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Leverkusen - Nis
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Braga - AEK
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Leicester - Forța
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Celtic - Milano
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Sparta Praga - Lille
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Tottenham - Leinster
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Hoffenheim - Steaua Roșie
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Villarreal - Sivasspor
  • 20: 00: 00
    Novasports 4HD
    • Zalgiris Kaunas - Valencia
  • 20: 00: 00
    Novasports 5HD
    • Zenit St. Petersburg - Armani Milano
  • 21: 00: 00
    Novasports 2HD
    • Panathinaikos OPAP - Fenerbahce
  • 21: 00: 00
    Novasports 3HD
    • Alba Berlin - Basconia
  • 21: 45: 00
    Novasports 1HD
    • Steaua Roșie - CSKA Moscova
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 250
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 250
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 250
  • 22: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 250
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a lansat o nouă temă numită "PreVein IFC # 17: CUPON: al doilea meci 5-24 / 25/10„la Concursul IFC.
  • Rezistent la apă Rezistent la apă:
    Doxa Katokopias - Nea Salamina
  • BetLaden BetLaden:
    stoiximan?
  • S Siomos1:
    Pune-o pe.
  • P PANATHA:
    Ertzan a spus:
    Sunt sigur că Olympiacos este de vină și aici :p
    Desigur ..... deoarece împrumuturile dvs. către echipa Marte sunt aproape la fel de multe ca și cazurile ....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu ratați ocazia imediat

: ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO:
  • P PANATHA:
    Ertzan a spus:
    Nu ratați ocazia imediat : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO:
    După ce mori pentru așa ceva .... le provoci singur
  • Ertzan Ertzan:
    mijlocul săptămânii nu merg la pescuit, așa că spun să-l aruncăm: pește: să vedem ce pește prindem : ROFLMAO:
  • P PANATHA:
    Și bineînțeles că nu-ți dau castane .....
  • Ertzan Ertzan:
    Vei coborî mâine sau îi vei lăsa pe copii să meargă la măsuța de cafea să vadă ocazional Acropola? :p : ROFLMAO: : ROFLMAO:
  • P PANATHA:
    Spune-mi serios ce vezi diseară pentru Olympiakos?
  • P PANATHA:
    Și bineînțeles să îi informăm să meargă la cafea, Acropole și Monastiraki ....
  • Ertzan Ertzan:
    1DNB
  • Ertzan Ertzan:
    bine și cele 2 favorite pe care le văd pierd
  • Ertzan Ertzan:
    Văd că Real este violat din nou
  • P PANATHA:
    Cred că va câștiga 1-0
  • Ertzan Ertzan:
    1 și în cele din urmă arde legenda
  • P PANATHA:
    1-0 e? Unii dintre noi o știam înainte de meci :p
  • Ertzan Ertzan:
    l-ai jucat? :p
  • P PANATHA:
    Αμέ ....
  • P PANATHA:
    Am pariat de ieri pe o astfel de victorie a Olympiacos ... la 2.42!