24 / 8 FTL: Nijmegen - RKC Waalwijk *

Oliver

New Member
4 Feb 2013
185
187
0
Hi!
Campionatul Eredivisie din Olanda
Cursa: Naimengen - Vallviken la 19: 45 (ora greacă)

Nijmegen:
Să trecem de la elementele de bază. Naimengen a început campionatul foarte prost. 3 învinge cu activele 2 și pasivele 14!!
În analiza mea anterioară, am prezentat problemele de bază ale echipei, care erau pur și simplu jignitoare și defensive. la soccerstats spune că nici măcar nu are minute 1 pentru a controla jocul, în timp ce așteaptă 79 minute !!! De obicei, a fost foarte greu de spus dacă Neymegen a avut un plan în atac, în timp ce în apărare greșelile pe care le-au făcut erau clasice: pierderea mingii sub presiune, organizarea precară și jocul inadecvat, plecări slabe. și un spate foarte, foarte rău (Bovenberg) (vezi fazele jocului cu [video = youtube; KluCoiqfvyw] http://www.youtube.com/watch?v=LM3hl_B80ks "] PSV [/ URL]. și în interviul lor de ieri (în olandeză) au vorbit despre unul regenerare mică a grupului. În special, au vorbit despre prima lor întâlnire cu jucătorii, care a avut loc marți, unde au discutat ore întregi cu jucătorii pentru a readuce echipa. Jucătorii au acceptat schimbările fără probleme. De asemenea, cei doi antrenori au spus că sunt urmărește acum să găsești calm și concentrare în echipă.

În ceea ce privește regulat DOUĂ modificări majore. (Defense) OUT Bovenmpergk INSIDE Chmovs. OUT Breuer (rănit) PRIN HAITZ. (CENTRU) OUT Diarra și STEAZA INr. Schimbările sunt pozitive, deoarece orientarea este către o echipă mai concentrată și mai puternică în centru, în timp ce apărarea acesteia va începe să aibă atât de multe puncte slabe.

Antrenorii au mai spus că este mai important să aveți un plan de joc clar și să vă concentrați pe calitățile pozitive ale echipei, mai degrabă decât să căutați câștiguri și rezultate.
.

Schimbările sunt pozitive pentru mine și cred că NEC va arăta un personaj diferit în joc cu Baalvik. ATENȚIE! Nu cred că va exista o altă echipă, dar cu antrenori și lideri, experiența de mai sus la centru, cu spirit de echipă pozitiv, apărare curată, citirea corectă a jocului și consolidarea bazei de acasă. NEC va juca mai bine decât înainte!

RKC Waalwijk:
RKC este în 1 -1- 1. Un 0-0 foarte dificil cu Twente, o înfrângere a lui Alkmaar (logică) și o victorie neașteptată acasă împotriva Wittsburgh-ului, care nu a fost la vremea ei.

Apărarea RKC nu este mare lucru. Greșelile sale majore sunt trei în special: 1) Se deschide ca un jumper de la trecerile verticale (2 goluri deci) 2) Nu conduce în mod corespunzător, ceea ce face ca atacantul să riște să recupereze mingile pierdute (goluri 1) 3) Pierde X În jocul cu
(din Atromitos)
nu s-a speriat mult de atacurile lui AZ, dar greșelile ei au fost costisitoare.

Atacul ei începe cu pumnul lateral al lui Castelen, ceea ce arată că este un jucător de barometru. În timp ce am văzut că el are o calitate îndoielnică a atacatorilor (după golurile ei au fost marcate PESTE) În jocul anterior am întâlnit un Bruegel, în vârstă de 21, care a reușit să marcheze în debutul său. În general, împinge, primește mingi din centru, folosește marginea și în general are o latură foarte agresivă. Osunt în sfârșit o problemădar împotriva NEC nu vor avea nicio problemă.

La ce sa te astepti?
NEC este un grup de neoprit, cu probleme defensive și un plan ofensiv problematic. Schimbările din bancă și din psihologie o vor aduce la echilibru, dar este prea devreme acum. Ceea ce vom vedea cu siguranță este mai multă pasiune în jocul ei și atacuri mai concentrate. Dacă aș fi văzut vreo încercare serioasă de atac (verticală, laterală, etc.), aș fi fost mai încrezător dacă 8 ar aborda cu succes apărarea lui Valvalik. Cred că NEC va scoate un gol din presiune (Valvalik scade foarte jos în apărare când este apăsat). Pe de altă parte Cred că Valvalik are capacitatea de a aborda agresiv apărarea NEC chiar și cu schimbările, deoarece, în afară de Bowenberg, care este o legătură slabă, apărarea generală se află sub presiune.

G / G este un pariu sigur la 1,44 de către Stihiman.
Voi juca 3,5 personal și cred că 2 va veni. nu pe 2plus pur.

BET 2 (dnb) @ 2,05 STOIXIMAN STAKE 4 / 10
 
Răspuns: 24 / 8 FTL: Nijmegen - RKC Waalwijk

2-2 FT

Cel puțin am văzut un alt Naimengen și nu ne-a stricat analiza. Cel puțin am primit 3,5.
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...