AO 2021

Acum rămâne victoria lui Djoko pentru a închide 2,5 din lung. Cine ar fi crezut că ne vom gândi la înfrângerea sârbilor ???

Deoarece pariul este la fel de mare ca mâine pe Rublev-Medvedev, trebuie să fac o mică acoperire pe Unibet 2,8. La 3 în Pinnacle.

PS: Situația a fost exact aceeași acum 3-4 luni la Cincinnati, unde Djoko a avut aceeași accidentare. A venit ca egal din cauza problemei, a pierdut primul set de aer, Raonic a primit apoi ca favorit absolut, a mâncat o pauză în setul 1, dar ca prin magie la final a câștigat cu 2-2 !!! Să vedem...
 
Acest handicap a fost conceput pentru a fi marginal. Cheia a fost 3,5, care a fost pariat mai mult. Dar am spus aici să postez marele pariu distractiv.
Dar astăzi ne-a înnebunit. Djoko a pierdut cele mai grave puncte de break, în timp ce în unele a mâncat capacul de break ...
Încă 2 oportunități de colectare a întregii bănci

4-4
 
Pisica a luat-o în penultima sa încercare ...
Și pariul câștigat de 3 ori

A petrecut uriașul 2,5 al timpului cu Zverev. Micul joc de -3,5 (1,9) și pariul distractiv de -5,5 jocuri (3,1)

Djoko în setul 3 și 4 a fost ca de obicei. Cred că adormi adversarii și jucătorii ...
 
  • Aprecieri
reacţii: grace_kelly
Desigur că nu. Sunteți unul dintre puținii care au câștigat astăzi cu Raonic. Dar întreaga dunia a jucat Raonic ... Și nu mă înșel dacă am văzut doar 1-2 și precedentele. Dar oricine a văzut Cincinnati în trecut știa ce va urma ca fiind scenariul cel mai probabil.
 
Pe de altă parte, cred că valoarea este în Zverev, pe care nimeni nu-l va mai atinge ...
 
Pisica a luat-o în penultima sa încercare ...
Și pariul câștigat de 3 ori

A petrecut uriașul 2,5 al timpului cu Zverev. Micul joc de -3,5 (1,9) și pariul distractiv de -5,5 jocuri (3,1)

Djoko în setul 3 și 4 a fost ca de obicei. Cred că adormi adversarii și jucătorii ...
Personal, în ultimii ani am jucat cu un pariu de clasă:

10-20 €: pariuri distractive
30-40 €: mic pariu
40-70 €: pariu mediu
70-100 €: pariu mare

În cazuri excepționale arunc pariuri mai mari sau mult mai mari, dacă consider că valoarea este uriașă și cu greu se vor rupe ...
IMG_20210214_161639.jpg
IMG_20210214_161407.jpg
IMG_20210214_161609.jpg
 
Înțelegem ce mă așteptam astăzi, ce anume mă aștept mâine cu Rublev-Medvedev și că mâine un Stef câștigător cu 2,5 cote într-un pariu mediu spre mare, va închide 2 zile teribile ...

PS: Oricum, cel mai mare pariu al sezonului și unul dintre cele mai mari pariuri ale mele, l-am aruncat în baschet pe termen lung. Fener va intra în playoff-ul Euroliga cu cote multiple (de la 2,2 / 2,5 / 4 +) Asta va spune multe.
 
Și vin acum să te aterizez. În trecut îți amintești că te descurcai bine, dar câteva mișcări pripite pe care le-ai făcut ți-au luat tot profitul în cele din urmă. Așadar, ATENȚIE și nu deschideți prea mult. Știi cât de mult te apreciez pentru că ți-am spus
 
  • Aprecieri
reacţii: Kavajim
Înțelegem ce mă așteptam astăzi, ce anume mă aștept mâine cu Rublev-Medvedev și că mâine un Stef câștigător cu 2,5 cote într-un pariu mediu spre mare, va închide 2 zile teribile ...
Când l-ai postat și l-ai văzut, îmi spun „uite, Doamne, a fost ideea mea și a găsit un pariu mai bun decât mine, dacă se poate !!”, întrucât în ​​raționamentul pe care l-am făcut am declarat clar că l-am luat. pentru acordat „războiul civil” rus la 8.

: goood:
 
Iti voi spune. Am verificat aceste 2 pariuri înainte de turneu, dar, deși m-au lovit în ochi, nu le-am luat din 3 motive:
1) Pentru că a existat o abținere imensă și nu știam în ce stare este
2) Pentru că a fost Bautista pe tablou pe care îl respect cu nebunie.
3) De ce au jucat rușii până în ultima zi în Cupa ATP.

Prima zi a turneului trece și Bautista este dat afară, după cum ați scris, în timp ce sarcina teoretic puțin mai dificilă a fost făcută de Djokovic cu Raonic. Dimpotrivă, ceilalți au avut o sarcină foarte ușoară, atâta timp cât nu îl digerați pe Zverev. De asemenea, am citit într-o postare germană că Zverev se află într-o stare teribilă și se simte grozav cu condițiile.
Dar ceea ce a fost cireașa de pe tort a fost prețurile greșite, care au rămas aceleași cu pre-turneul.

De exemplu. au avut 2,75 să găsească Nadal-Tsitsipas !!! când i-au dat 2,5 lui Stef pentru a merge la QF-uri !!! iar lui Nadal i s-a produs inițial o accidentare pe o cale dificilă.

În al 2-lea Q au dat 4 dacă îmi amintesc bine Thiem-Alliasime, când unul avea Kyrgios-Dimitrov sau Carreno și ceilalți 3 jucători puternici posibili

Dimpotrivă, în primul Q ai avut polinomul Djoko cu adversari relativ puternici (Tiafoe, fritz-Opelka, Wawrinka-Raonic), dar în același timp l-au avut la 1-1,8 pentru a ajunge în finală !!! Fără QF-uri care aveau 2. A fost dat pentru un câștigător în 1,3-.
Pe de altă parte, Zverev a avut o cale ridicolă (nu am fost de acord acolo !!!!) cu jucătorii în stilul lui Cressy, Mannarino, Lajovic și, bineînțeles, a mers cu 3-0.
Așadar, prețul de 2,5 nu corespundea nimic cu tabloul jucătorului de care vă temeți cine este Zverev.
Dacă nu ar fi fost accidentarea lui Djoko, ar fi existat un pariu de 2,5 cu toate meciurile la 3-0 în teorie.

În ceea ce privește al treilea Q, chiar dacă a fost. Ai avut, pe de o parte, cel mai ridicol Q din Grand Slam, practic, cele două semințe fiind într-o remiză ridicolă și un jucător (Bautista) care joacă în șanse mici prezența sa cu Rublev. 3 pre-turneu, 2 și după prima rundă fără spaniol. Ambele păreau să fie în formă maximă. Ori de câte ori pariați cu o valoare extraordinară. Unul a primit al doilea favorit (acum primul) și celălalt dintre cei din afară.

Acum, doar pentru a spune că postarea ta, poate a fost declanșatorul pentru a o posta, deoarece, după cum știi de multe ori, vrei să faci o apăsare pentru a posta cu maximul, evident.
 
Am ajuns la QF-urile unde, cu excepția celui de-al 2-lea Q, unde am avut evoluții nebunești și ciudate (cu Dimi și un incredibil nemaivăzut), restul de 6 sunt din top8 și așa vom avea sferturi de finală speciale !!!

Pentru ultima oară (pentru că o am și pentru grosolănie), îmi postez pariurile. Și aici aș dori să le mulțumesc celorlalți bătrâni (în principal) și tineri ai forumului de tenis, pentru că cred că atunci când scriem cu toții ideile împreună, de obicei lasă profit ....

Unul este QF-ul lui Tsitsipa (Grace, Nash), unul este grace Berretini vs Wawrinka, iar în cele din urmă specialele de la Rublev-Medvedev, Zverev-Djoko și runda a 3-a Kyrgios sunt cei care au adus cei mai mulți bani la turneu. Și vă mulțumesc pentru că nu am observat primii 2 din primii mei ochi în pariurile disponibile, în timp ce chiar și pe următorii aș fi putut juca cu mai multă reticență dacă nu ar exista nicio discuție între noi.

Un pariu special și mic, mare pentru live, dar pierdut, trebuie să menționez (l-am făcut ieri) și asta a fost în Khachanov live cu 8,25. Un pariu care a ajuns la 3+ la scurt timp, fără nicio diferență în joc, a ajuns la 2-2,5 la 3-1 la televizor și pe care intenționam să pariez dacă ridicolul ar lua setul 3, ceea ce ar însemna o cotă sub 2.

În ceea ce privește restul, am avut câteva opțiuni pierdute, am avut unele epilate în direct, am avut o mare supărare de 6 cote care s-au dovedit a fi foarte multe rupte, dar toate acestea au fost pariuri cu un pariu mic sau mediu și de acolo semnul este zero sau să fii ușor negativ ..

Cu multe altele acum, în seara asta vom vedea dacă va exista ceva într-un pariu special sau altceva decât sferturile de finală

IMG_20210215_105435.jpg
IMG_20210215_105323.jpg
IMG_20210215_105026.jpg
IMG_20210215_113626.jpg
IMG_20210215_113421.jpg
IMG_20210215_105732.jpg
 
Roger Federer a decis să joace Doha și Dubai săptămână de săptămână
 
QF-uri:

Încep cu capul în jos de la al doilea Q. Nu am văzut pe nimeni, nu știu ce se întâmplă, așa că mă abțin. Tot ce voi spune este că logica spune că oricine trece prin primul Q, va avea un avantaj imens să meargă în finală. Vorbesc despre logică, nu vorbesc despre certitudine.

Primul Q:
Djoko pare rănit, Zverev destul de puternic. Totuși, așa cum Djoko a jucat în seturile 3 și 4, dar și cu raționamentul posesiei absolute în AO, orice preț așa cum există acum pentru german (2,6) nu poate fi jucat ca valoare. Oricine crede în rănire ar trebui să-l renunțe. Cu toate acestea, nu există nicio valoare de ambele părți. Ori de câte ori Fără pariu.

Al treilea Q:
Medvedev conduce cu 4-0 fără să piardă un set, dar Rublev este un alt jucător după 2020 ori de câte ori preistoria este proastă. Doi jucători care au trecut prin aer până acum, dar Rublev dă semne de oboseală la finalul meciului, în timp ce Medvedev personal nu îl vede în formă maximă ca în 2019.
Totuși, pentru că îl văd pe Rublev șovăind într-un meci mare, cred că Medvedev va câștiga ușor sau cu dificultate. Dacă ceva merită, cred că este sfatul.

Primul Q:
L-am văzut pe Nadal în instantanee din meciuri și a existat un zvon de accidentare, dar nu apare în practică. Steph are marele avantaj al odihnei și asta contează lângă un adversar experimentat, dar și de vârstă mare.
Merită atât peste cât și asul într-un meci mare.

Pe baza convingerilor mele personale:

1) Zverev-Tsitsipas: Finaliști (18) Stoiximan Fun bet

Juc asta din 2 motive. Pentru că pe tabla de sus cred că oricine va trece mâine va ajunge în finală (altfel grația va merge pentru pariul sezonului și va fi halal dacă reușim să ne opunem) în timp ce pe tabla de jos, am văzut ruși puțin obosiți (și Rublev infinit ) în timp ce Steph are imensul avantaj de odihnă suplimentară.

2) Rublev-Medvedev: 1/2 (6) Bet365 pariu distractiv
Rublev- Medvedev: TB în primul set (1) Unibet (pariu mic). În unele se dă chiar 3,65 !!! Ireal

În mod normal, este pentru No Bet sau pentru unii dintre ei. Servere uriașe unde cel puțin la început cu greu vor da clic. După cum am spus mai sus, Rublev este teribil de periculos la început și apoi prezintă semne de oboseală ...

Mă voi gândi din nou la stef, dacă voi obține puțin într-o victorie simplă (2,8) sau într-o victorie cu peste. Toate acestea după meciul de mâine de la Zverev. Dacă va câștiga, nu voi juca cu Nadal, deoarece va fi o dublă înfrângere sau o victorie pe care nu o voi lua. Dacă Djoko va trece, voi paria pe Stefanos ..
 
Pentru că sunt în „binele” meu:

Batista deja χa spus el, nu au mai rămas adversari dificili la tragerea la sorți a rusului care se află într-o stare foarte bună. Definiția căii ușoare până la 8. Pe de altă parte, Zverev are în mod clar adversari mai dificili până la QF și nu exclud posibilitatea de a apăsa niște coajă de banană. Dar cel mai important lucru este că la 8 ani neamțul trebuie să se confrunte cu Nole (= bye bye), în timp ce Rublev are un război civil rus cu Medvedev care în acest caz cu siguranță nu se va pierde. În cel mai rău dintre cel mai rău, așa cum îl văd eu, să exclud amândouă 2 din 8 k pentru a deveni nul. Pariu la fermă !!

Vedeți atașamentul 31632

În ciuda surprizelor succesive cu care ne-am confruntat cu Nole, am ajuns la acest pariu de a avea cazul nul ca cel mai rău scenariu

Screenshot_2021-02-16-15-41-59-645_com.miui.gallery.png
 
În ciuda surprizelor succesive cu care ne-am confruntat cu Nole, am ajuns la acest pariu de a avea cazul nul ca cel mai rău scenariu

Vedeți atașamentul 31820
Ei bine, pentru că nu am poftă să-mi amețesc **** rii, oricine crede că Rublev este în afara controlului obține potențialul profit net al pariului (dacă pariază 500 de fasole, obține 350) și pariază să câștige mâine Medvedev. În acest fel, pariul se întoarce acum la Medvedev și își dorește victoria pentru 500 de fasole profit, în caz contrar, cu o victorie Rublev anulează total (cele 330 de fasole pe care le-a pierdut din victoria pariului Medvedev va fi 330 de la care va câștiga H2H). Am spus-o, am fost de acord, nu mă mai umfla
 
QF-uri:

Încep cu capul în jos de la al doilea Q. Nu am văzut pe nimeni, nu știu ce se întâmplă, așa că mă abțin. Tot ce voi spune este că logica spune că oricine trece prin primul Q, va avea un avantaj imens să meargă în finală. Vorbesc despre logică, nu vorbesc despre certitudine.

Primul Q:
Djoko pare rănit, Zverev destul de puternic. Totuși, așa cum Djoko a jucat în seturile 3 și 4, dar și cu raționamentul posesiei absolute în AO, orice preț așa cum există acum pentru german (2,6) nu poate fi jucat ca valoare. Oricine crede în rănire ar trebui să-l renunțe. Cu toate acestea, nu există nicio valoare de ambele părți. Ori de câte ori Fără pariu.

Al treilea Q:
Medvedev conduce cu 4-0 fără să piardă un set, dar Rublev este un alt jucător după 2020 ori de câte ori preistoria este proastă. Doi jucători care au trecut prin aer până acum, dar Rublev dă semne de oboseală la finalul meciului, în timp ce Medvedev personal nu îl vede în formă maximă ca în 2019.
Totuși, pentru că îl văd pe Rublev șovăind într-un meci mare, cred că Medvedev va câștiga ușor sau cu dificultate. Dacă ceva merită, cred că este sfatul.

Primul Q:
L-am văzut pe Nadal în instantanee din meciuri și a existat un zvon de accidentare, dar nu apare în practică. Steph are marele avantaj al odihnei și asta contează lângă un adversar experimentat, dar și de vârstă mare.
Merită atât peste cât și asul într-un meci mare.

Pe baza convingerilor mele personale:

1) Zverev-Tsitsipas: Finaliști (18) Stoiximan Fun bet

Juc asta din 2 motive. Pentru că pe tabla de sus cred că oricine va trece mâine va ajunge în finală (altfel grația va merge pentru pariul sezonului și va fi halal dacă reușim să ne opunem) în timp ce pe tabla de jos, am văzut ruși puțin obosiți (și Rublev infinit ) în timp ce Steph are imensul avantaj de odihnă suplimentară.

2) Rublev-Medvedev: 1/2 (6) Bet365 pariu distractiv
Rublev- Medvedev: TB în primul set (1) Unibet (pariu mic). În unele se dă chiar 3,65 !!! Ireal

În mod normal, este pentru No Bet sau pentru unii dintre ei. Servere uriașe unde cel puțin la început cu greu vor da clic. După cum am spus mai sus, Rublev este teribil de periculos la început și apoi prezintă semne de oboseală ...

Mă voi gândi din nou la stef, dacă voi obține puțin într-o victorie simplă (2,8) sau într-o victorie cu peste. Toate acestea după meciul de mâine de la Zverev. Dacă va câștiga, nu voi juca cu Nadal, deoarece va fi o dublă înfrângere sau o victorie pe care nu o voi lua. Dacă Djoko va trece, voi paria pe Stefanos ..
În primul rând, felicitări lui Stefanos, nu numai pentru că ne-a plătit bine, ci și pentru că a dovedit că poate arăta ceva mai mult față de jucătorii mari. De asemenea, să spunem că, deși niciuna dintre alegerile noastre distractive nu a ieșit aici, este cu adevărat amuzant cum au dispărut toate, în timp ce, dacă se vede fără blinduri, se poate realiza cu ușurință marea lor valoare. Deci, pe termen lung a mai rămas ceva profit.
În cele din urmă, permiteți-mi să spun că mini-analiza a fost absolut potrivită pentru 3/4 din semifinalele de care ne-am ocupat ...

În primul pariu, cu 1 cote, așteptam victoria Zverev-Tsitsipas și în mintea mea era un vechi retragere înainte de a 18-a semifinală, deoarece teoretic primul ar avea un favorit clar și probabil câștigător.
Tot pentru primul Q, am spus că nu există nicio valoare în prețul lui Zverev, deși părea cât de aproape a fost în cele din urmă. Un jucător care în seturile 1 și 2 care a pierdut a fost înaintea lor cu o pauză și a avut încercări pentru 3 duble, în timp ce în setul 2 a pierdut un set point și mai multe încercări pentru ceva mai bun. În a 4-a nu știi niciodată ce s-ar întâmpla, ca astăzi.
Oricum ar fi detalii, nu vom mai câștiga Zverev mâine și vom deveni marele bani.
Singurul lucru pe care o să mă opresc este că l-am văzut pe Zverev cu filme pe abdomen, așa că a avut și el o problemă !!! Copilul acesta, am observat că ori de câte ori îl susțin, el se accidentează și pariul se pierde.

În al 2-lea pariu - QF, ce să spun ?? Cum a pierdut 3,5 în timp ce Rublev a servit la 6-5 ??? Amuzant!!! Că dacă ar merge la televizor, cât de aproape ar fi răsturnarea celor 6? De asemenea, cât de corect am văzut că Rublev a dat semne de oboseală după primul său set 1 și în meciurile anterioare ???

În ceea ce privește ultimul pariu-QF, scrisesem că văd atât asul, cât și peste. De asemenea, acolo unde vorbeam, am vorbit despre performanțe de peste 1 și peste 3,5 (3,75). Dar până la urmă nici eu nu l-am postat (îl simt pe Gandalf în ceea ce postez aici), dar nici nu l-am jucat înainte de meci pentru că am văzut că nu mi se potrivește.
Dar am așteptat în direct pentru a vedea dacă va veni acolo unde credeam că va ajunge. Și așa s-a întâmplat. După ce a luat al 3-lea set și după ce am văzut că intră mult mai bine în al 4-lea, am jucat acest 4,5 !!! acolo, în timp ce chiar nu am prins 5,5 pentru o secundă !!! la schimbarea cotelor.
În cele din urmă, Stef a reușit-o, deși am câștigat cu 6-5 (înainte de ultimul meci al meciului) și am dat 18 € .dar din ceea ce am văzut, cu BP pierdut și greșeala în plasa lui Nadal, nu regret ea .. ..

IMG_20210217_155502.jpg
IMG_20210217_155355.jpg
IMG_20210217_155001.jpg
IMG_20210217_144603.jpg
 
  • Aprecieri
reacţii: vaf3
Ceea ce a făcut Stefanos astăzi este imposibil, este o adevărată ispravă.
Astăzi, toată Grecia, care a urmărit meciul ca pe un INFORMAL Nadal, dar în primele 2 seturi, s-a gândit cu adevărat la un singur lucru și a spus 100% din toată lumea de aici, indiferent de pariuri: „Ei bine, 3-0 nu contează, Ștefan, hai să mergem data viitoare "și totuși Nadal în setul 3 a suferit-o pe Federer (da doar că a reușit să facă așa ceva în puncte critice) nu a primit mingile a făcut greșeli copilărești pe care nu ai crezut alegeri greșite se blocase și Stefanos s-a transformat în Nadal din setul 3 și după toate acestea au ieșit foarte ușor.
Ce să spui cu adevărat fapte respectuoase
 
  • Aprecieri
reacţii: vaf3 și Kavajim

Predictii

  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: