Informațiile live și alegerile lui Bane

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Cu o formație foarte puternică, Dortmund a intrat puternic în repriza secundă și a redus Olanda. Eliminați meciul

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Juventus de asemenea formație puternică, Sampdoria văd schimbări într-o lună proastă 1-0 cu dominație absolută a marii doamne până acum

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Juve nu găsește nicio rezistență astăzi și are nevoie de o victorie puternică. St Pauli periculos pe contra Dortmund va trebui să-l deschidă pe măsură ce trece timpul

• Aprecieri
reacţii: Vkritso

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Greșeală copilărească a Sampdoria și 3-1 a Juve. Dibala marcatorul

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
1-1 finala, Brighton a păstrat cu ușurință în final, Chelsea părea epuizată. Sunt foarte trist să-l văd pe Werner jucând așa. Cred că mediul trebuie să se schimbe pentru că cu Tuchel nu îl văd reînviat

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Au spart un favorit astăzi.În Cupa Africii Națiunilor, Senegal a rămas în x, Ghana a pierdut și a rămas afară, poate ceva nu a mers prost acolo. Gela Chelsea, care nu era așteptată la Stamford Bridge, nu învinsese nici Brightonul. Dortmund iese în cupa germană Lazio a curățat în prelungiri cu golul Immobile, vezi!

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Câteva cuvinte despre programul de mâine fără să fi văzut anumite decizii și noi echipe.
Egiptul, după ce a învins Guineea cu o mie de eforturi, va fi curățat de Sudan și va acoperi în mod logic handicapul -1. Pe de altă parte, Guineea vrea doar o victorie împotriva Nigeriei, acolo nu vedem niciun 2.5.
În Cupa Italiei, Sassuolo va da totul pentru a se califica pentru prima dată în istoria sa la 8. Nu există niciun motiv de rotație. Cagliari este în zona retrogradării, dar rapoartele spun că bătrânul Matsari îl va lovi. Oricum, acolo văd un meci deschis, e logic ca Cagliari să găsească un gol foarte deschis, stilul de joc al lui Sassuolo.
Inter-Empoli probabil și acest meci deschis va fi așa cum este, în ambele voi aștepta unsprezece.
Cred că Panathinaikos o va înlătura cu ușurință pe Karditsa împotriva unor astfel de adversari la distanță lungă, anul acesta are calitatea ofensivă de a găsi faze și cupa este un obiectiv foarte important.
Sa aveti o seara placuta tuturor

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Nimic special aceasta liga tipsport, care se desfasoara la un asemenea moment, aceste meciuri vin rar 0-0, intre ele nu exista 0-0, din moment ce este ultima pentru pas, echipele au fost primele in aceste grupe. Nu am o imagine, dar există motive pentru un mic pariu

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
În ceea ce privește ultimele știri despre Sassuolo Cagliari, se pare că oaspeții vor zbura în sfârșit cu jucătorul Zoao Pedro în afara misiunii și câțiva tineri din unsprezece. Asul în combinație cu peste 1.5 la 1.90 capătă valoare pe măsură ce Sassuolo merge în unsprezecelea de start, poate tabla de șah rămâne o bancă conform ultimelor rapoarte

• Aprecieri
reacţii: giokal

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Cât despre celălalt meci Inter - Empoli, Insagi îi va lăsa pe mulți pe bancă și pe Brozovic în afara terenului. Lăuta conform site-urilor italiene începe în față. Empoli va face 2-3 schimbari, nu are de ce sa mearga la o rotatie extinsa, este confortabil.

• Aprecieri

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Cât despre Cupa Africii Națiunilor și după ce am urmărit toate meciurile din această grupă, cred că Egiptul va curăța Sudanul destul de ușor. Faraonii au fost dezamăgiți cu Nigeria și au intrat cu multă neliniște împotriva Guineei, dar au fost superiori și după 1-0 au avut un gol și au putut face 2-0 în timp ce golul de neconceput al Guineei a fost un fault clar, nu o discutam. Sudanul trebuie să câștige și asta le convine și egiptenilor. Cred că egiptenii vor înscrie de cel puțin 2 ori, dar și egiptenii o1.5 și asul și o1.5 sunt oferite sub 1.70. Se joacă și Handicap -1.
În celălalt meci, Guineea vrea doar o victorie, iar Nigeria, care este cu siguranță prima, va face schimbări conform antrenorului. Dar iar meciul depinde de nigerieni. Guineea nu se apara bine si scopul este constipatia. Cu siguranță avem nevoie de o imagine acolo pentru a obține revizii în siguranță

• Aprecieri

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Între timp, Coreea și-a făcut tatuaje „gratis”, crezând că este gratuit. Și ne pariem banii pe ei...
47cc22b225.jpg

1

Membru
18 Jan 2022
30
7
8
Jocul nu este oferit tuturor companiilor. Cupă primul meci 3-4 în favoarea lui Onisilos. Karmiotissa vrea 2 goluri, mă aștept la un gol, nu se joacă drept.

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • UEFA Europa League 2021-22
  • 22: 00
    ERT1
    • UEFA Europa League 2021-22
  • Mâine 19-05-2022
  • 03: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Santa Fe - Olimpia
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Racing Club - Melgar
  • 03: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Colon - Olimpia
  • 12: 30
    Novasports Prime
    • Ceremonie de premiere
  • 13: 15
    Novasports Prime
    • Final Four 2022: Conferință de presă
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Gaziantep - Darussafaka
  • Mâine 19-05-2022
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2021-22
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Playoff NBA 2022
  • 04: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Golden State Warriors - Dallas Mavericks
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2022
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2022
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • McLaren17 McLaren17:
    si cu profit mergem sa nu cumparam solana :D
  • Ertzan Ertzan:
    Acum știu că vei spune West Ham-City de la 2-0 la 2-2 etc, ce să ne spui în fața de ieri Aris-AEK de la 0-2 la 3-2 : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Deocamdată, Nole îl „viola” pe Tsitsi cu 6-0 în primul set
  • McLaren17 McLaren17:
    primul set a mers bine 1-6
  • McLaren17 McLaren17:
    200 € la 1,47 am aruncat
  • McLaren17 McLaren17:
    iar ieri am considerat Ucraina Eurovision un cadou dar nu m-am deranjat
  • Ertzan Ertzan:
    Ei bine, Kompotis ar trebui să fie orb acolo
  • McLaren17 McLaren17:
    De aceea am zis sa mergem la Solana cu un pret apropiat de 50 € iar restul de ~ 45 ii vom sparge in 1-2 crypto
  • McLaren17 McLaren17:
    din cauza războiului avea sens ca toată Ucraina să-l sprijine
  • McLaren17 McLaren17:
    Mi-a plăcut personal o melodie bună, dar nu știu dacă nu a avut război dacă ar ieși prima
  • Ertzan Ertzan:
    nu ar ieși
  • McLaren17 McLaren17:
    deocamdata vrem ca Nole sa faca curat eu il am si intr-o mica conditionare cu 14 € imi da 60 €, il astept pe Nole Everton 1X, Plzen si Inter X2
  • PANATHA PANATHA:
    Te descurci bine... 'Everton va câștiga ..... o dă și unul uriaș aici pe site : D!: ROFLMAO:: somn:
  • Ertzan Ertzan:
    Chichi usor
  • McLaren17 McLaren17:
    cu 10' jucatori si 2-2 s-a facut rapid
  • McLaren17 McLaren17:
    2-3 milă
  • McLaren17 McLaren17:
    62 și 64
  • P Pantelis2937:
    Băieți, vreau să întreb ceva despre voucherul de 5 € pe care l-am cumpărat de la OPAP pentru a-l juca la televizor acolo electronic, pot să mă duc să-l dau și îmi vor da înapoi cei 5 euro pe care i-am dat?
  • McLaren17 McLaren17:
    poți să te duci să întrebi la casă, îmi imaginez că poate
    ς
    +1
  • McLaren17 McLaren17:
    un mic duo Inter și Elveția X2
    hochei
  • McLaren17 McLaren17:
    Lucrurile grele pentru Milwaukee, fără Middleton nu au niciun scor
    +1
  • cosmicsports Forum Bot:
  • cosmicsports Forum Bot:
  • PANATHA PANATHA:
    Finala Europa League in seara asta....si tocmai am stabilit un nou record.....am incarcat un pronostic cu 512 cuvinte!
  • Ertzan Ertzan:
    X pe jumătate fix
    Ertzan Ertzan: X pe jumătate fix