Învinge Pinnacle Închiderea cote

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,303
1,383
113
Media difMedia Diff%
Frecvențeleâ € <
0.019â € <
â € <
3.8%â € <
Bateâ € <
Egalâ € <
De mai josâ € <
Exemple de jocuri 294â € <
â € <
51.6%â € <
6.4%â € <
42.0%â € <
Ultima editare:
  • ca
reacţii: nklaps

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,303
1,383
113
Am găsit ceva timp și am găsit cote de închidere din sezonul trecut pe AH, eșantionul este mic (294). 3.8% este satisfăcător?
  • ca

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,303
1,383
113
Media difâ € <
Media Diff%â € <
Frecvențele
0.0213.2%
Bateâ € <
Egalâ € <
De mai josâ € <
51.1%â € <
7.6%â € <
41.4%â € <
Exemple de jocuri 311
â € <
â € <
â € <
â € <
â € <
Ultima editare:

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
235
118
43
Am găsit ceva timp și am găsit cote de închidere din sezonul trecut pe AH, eșantionul este mic (294). 3.8% este satisfăcător?
Acesta este roi-ul tău în cote de închidere a pinacului;
Satisfacția este în mod clar, cu trabucuri sunteți dacă aveți constant 3,8%

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,303
1,383
113
Nu este ROI, este cea mai mare sumă, sunt randamentele pe care le joc la închiderea ciudelor. Îmi imaginez că acestea nu se potrivesc.

ROi erau
2017-2018 9.1%
2018-2019 2.74%

Dar el nu este deloc AH, are Over GG etc
  • ca
reacţii: joc cinstit

joc cinstit

Membru bine-cunoscute
18 Mar 2015
1,061
1,484
113
Nu este ROI, este cea mai mare sumă, sunt randamentele pe care le joc la închiderea ciudelor. Îmi imaginez că acestea nu se potrivesc.

ROi erau
2017-2018 9.1%
2018-2019 2.74%

Dar el nu este deloc AH, are Over GG etc
Dacă aveți numerele pe care le văd pentru a obține un profit decent, încercați să vă ridicați poala.
Jiro vrei ...
  • ca
reacţii: goal2

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,303
1,383
113
Mi-am dublat miza anul trecut, ceea ce m-a învățat multe lucruri.
Cu 9.1% anul trecut am crezut că am avantajul sportului și este un joc și va fi profitul anului viitor. Încep să plec și din octombrie încep manșetele, după cum mă laud să merg cu găleata, să fiu o sală de gimnastică pentru a deschide internetul și a scana golurile fără goluri unul după altul, într-un loc unde pot râde, să am psihologie 0 și să conving orice aș juca ar fi o găleată.
M-am gândit să mă opresc înainte să îmi lipsească ceea ce făcusem anul precedent, dublându-mi pălăria pentru a fluctua și a merge înapoi (idee proastă!) Am terminat articolul mai rece, am făcut o mică pauză și am continuat cu o minte limpede și o minte limpede. lasă-mă să plec ...

Înainte de 2017 octombrie am fost lăudat pentru psihici și diverse glume, din octombrie 2017 am decis să o iau mai în serios.

atașamente

• ca

îndată

Membru activ
28 Nov 2017
94
155
33
Valorile de închidere sunt aceleași sau ai eliminat grebla? Adică, jucați un punct pe 2.1 și se închide pe 1.95 cu 5% rake. Ați compara 2.1 pe care l-ați jucat cu 1.95 sau 2.05, care este valoarea reală?
  • ca
reacţii: goal2

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,303
1,383
113
Cu 1.95!
Undeva am citit că trebuie să adaug un procent de 2%, dar am citit că nu trebuie să ...

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
235
118
43
Mi-am dublat miza anul trecut, ceea ce m-a învățat multe lucruri.
Cu 9.1% anul trecut am crezut că am avantajul sportului și este un joc și va fi profitul anului viitor. Încep să plec și din octombrie încep manșetele, după cum mă laud să merg cu găleata, să fiu o sală de gimnastică pentru a deschide internetul și a scana golurile fără goluri unul după altul, într-un loc unde pot râde, să am psihologie 0 și să conving orice aș juca ar fi o găleată.
M-am gândit să mă opresc înainte să îmi lipsească ceea ce făcusem anul precedent, dublându-mi pălăria pentru a fluctua și a merge înapoi (idee proastă!) Am terminat articolul mai rece, am făcut o mică pauză și am continuat cu o minte limpede și o minte limpede. lasă-mă să plec ...

Înainte de 2017 octombrie am fost lăudat pentru psihici și diverse glume, din octombrie 2017 am decis să o iau mai în serios.
Privind-o, 9% din stocuri sunt uriașe, dacă ați ține pasul cu această cifră de afaceri, ar fi un Bahamas
Cu 3% doriți ca cifra de afaceri să aibă sens, dar dacă vă întoarceți acum logica spune că și roi va scădea
Cu 1.95!
Undeva am citit că trebuie să adaug un procent de 2%, dar am citit că nu trebuie să ...
9% fixat pe placă dacă aveți și trabucuri, poate fi posibil să îl deschideți dacă jucați, dar are o marjă mică și puteți cumpăra imediat și, evident, veți avea o cifră de afaceri mai mică
Apoi mergi într-un viraj, dar grebla vă va mânca în mod evident
Și cred că 3% este satisfăcător, dar doriți ca o cifră de afaceri de sute de mii de euro să aibă sens
De asemenea, depinde de timpul pe care îl petreci dacă îl ai
  • ca
reacţii: kerkireos

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,303
1,383
113
Nu înțeleg ce vrei să spui, aveam un RON 9% deasupra capului și nu era singurul moment.
Cum scade o tură regulată în ROI?

îndată

Membru activ
28 Nov 2017
94
155
33
Cu 1.95!
Modul în care le compari este greșit. Pentru calcule, ar trebui să utilizați rentabilități fără probe. Acum aveți unități de diferență 2, care însă nu câștigă diferența, care este de obicei unități 4-10 +, în funcție de joc. De obicei, grebla te mănâncă încet. Joci 2 care se închide pe 1.98 cu rake 5%, iar în timp ce sunteți puncte 2 peste închidere, aveți de fapt un pariu cu -EV 4%. Logic, la un moment dat, se va transforma într-un semn negativ și randamentul tău.
  • ca

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
235
118
43
Nu înțeleg ce vrei să spui, aveam un RON 9% deasupra capului și nu era singurul moment.
Cum scade o tură regulată în ROI?
Da, bine, nu am spus-o corect, am crezut doar că verifică panoul, pentru a urca rândul, vei juca mai multe meciuri spune logică, dar rola va scădea, dacă aștepți ca limitele să se ridice, vei avea o valoare mai slabă, atunci rola va scădea. spune logică și acțiune în propriul meu joc
De asemenea, puteți face 20% în butonul european, dar mâncați o fotografie înainte de a vorbi
  • ca

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,303
1,383
113
Modul în care le compari este greșit. Pentru calcule, ar trebui să utilizați rentabilități fără probe. Acum aveți unități de diferență 2, care însă nu câștigă diferența, care este de obicei unități 4-10 +, în funcție de joc. De obicei, grebla te mănâncă încet. Joci 2 care se închide pe 1.98 cu rake 5%, iar în timp ce sunteți puncte 2 peste închidere, aveți de fapt un pariu cu -EV 4%. Logic, la un moment dat, se va transforma într-un semn negativ și randamentul tău.
Da, am înțeles ... Ori de câte ori concluzia este că pe termen lung voi fi pierdut, nu?

joc cinstit

Membru bine-cunoscute
18 Mar 2015
1,061
1,484
113
Da, am înțeles ... Ori de câte ori concluzia este că pe termen lung voi fi pierdut, nu?
Ai înțeles.
„Algebra” spun ei. . S-ar putea să dureze mult timp să se nască cocoșii tăi și pentru tot ceea ce încercați să ieșiți. Când vine vorba de matematică, ceea ce urmează să se întâmple este.

Poate fi iluzoriu sau utopic, dar vânez cât mai mult potasiu. Alteori am dreptate și greșesc. În afară de 5 și 10%, nu le joc. Nu spun dacă greșesc. Am nevoie de ceva valium de la 30% pentru a-mi scăpa uterul. (Ei bine, cineva va spune: și unde găsești acești muguri de valium?) Nu este problema noastră, dar, desigur, există câteva ...

Corfu ... căutați în direcția corectă dacă doriți doar o singură frază de la mine: "" Nu vă pasă cât de distractiv jucați dacă primiți cu adevărat 7 în pariul dvs. 10 pentru a obține 20% plus .....

Tot ce fac nu este cu stilul profesorului, ci cu dorința de a te face să mergi puțin mai departe.
Verificarea celor de mai sus este Tigres care în urmă cu câteva luni ne-a arătat 3 pe forum că distrugi buncărul fără ca fundul tău să caute. Este suficient pentru a putea găsi REALIZAT VILLIUM cu o pernă mare.

Avea o dată o mică gaură în buzunar, care era la jumătatea lunii decât euro de cinci lire. După cum puteți vedea, buzunarul era plin de monede mici și de multe ori venea la etaj. Nu putea să-l alunge ... În primul stand a făcut toate lucrurile mici monede care aveau o dimensiune mai largă și mai liniștită ......:)

Aruncați o privire la tendința Tigres cu Valium și ce aveți aici suntem: ...
Nu începeți să puneți întrebări de stil .... și știm care este limita. ...... acest răspuns nu va da această cale ... lasă-i să se uite în altă parte :)

Și, desigur, chiar o victorie târzie pentru Tigres ... ei bine !!!!

îndată

Membru activ
28 Nov 2017
94
155
33
Da, cel mai probabil vei fi pierdut. Se poate vedea și din grafic. În timp ce panta descendentă a început să se strecoare, au fost necesare 2 luni pentru a prinde în mod rezonabil totul și a vă lansa. Undeva, aici, desigur, există un asterisc imens. În primul rând, deoarece eșantionul dvs. este mic și doar această pantă negativă nu poate însemna nimic. În al doilea rând, de ce șansele de închidere sunt relevante. Deși este un estimator care se dovedește a fi destul de exact în totalitate, dar poate fi tragic în izolare. Depinde de ce ligi vorbim. Pentru grupurile mici care joacă un sat în altul sau jocurile comerciale din Premier League și Bundesliga?

În jocurile mari este greu să găsești greșeli. Șansele sunt dezbrăcate și întinse cu o mie. Petrecerile mici pot fi o petrecere. Într-un meci mic și pariere indiferentă puteți juca un joc sub 3.5 pe 1.9, pariați pe 1-2 persoane peste și în cele din urmă închideți pe 2. Teoretic ai un pariu prost, dar apoi te uiți la primele minute 10 ale meciului și vezi că linia s-a schimbat la golurile 2.75, ceea ce înseamnă că pariul tău a meritat și a fost terminat. Ce vreau să spun. Când șansele de închidere sunt corecte, există o continuare a cotelor cu schimbări liniste de a trăi.

Ce poți face este să iei unul dintre meciurile pe care le-ai jucat și să verifici cum s-au mutat cotele în primele minute 10 și 20 ale meciului. Acolo vei înțelege mult mai bine la ce să te aștepți. Dacă șansele pe care le joci sunt reduse constant în direct, atunci vei continua să câștigi. Dacă acestea nu cad și sunt pur și simplu o continuare a cotelor de închidere, atunci este pur și simplu o problemă de timp pentru a reveni la zgomot.

paichtaras

Membru
19 Ion 2019
70
17
8
40
Ce poți face este să iei unul dintre meciurile pe care le-ai jucat și să verifici cum s-au mutat cotele în primele minute 10 și 20 ale meciului. Acolo vei înțelege mult mai bine la ce să te aștepți. Dacă șansele pe care le joci sunt reduse constant în direct, atunci vei continua să câștigi. Dacă acestea nu cad și sunt pur și simplu o continuare a cotelor de închidere, atunci este pur și simplu o problemă de timp pentru a reveni la zgomot.
chiar dacă șansele nu scad în primul 20 min
iar echipele marchează în a doua repriză și câștigă meciurile

cum stă teoria pe care o pui în minte?

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
235
118
43
Ai înțeles.
„Algebra” spun ei. . S-ar putea să dureze mult timp să se nască cocoșii tăi și pentru tot ceea ce încercați să ieșiți. Când vine vorba de matematică, ceea ce urmează să se întâmple este.

Poate fi iluzoriu sau utopic, dar vânez cât mai mult potasiu. Alteori am dreptate și greșesc. În afară de 5 și 10%, nu le joc. Nu spun dacă greșesc. Am nevoie de ceva valium de la 30% pentru a-mi scăpa uterul. (Ei bine, cineva va spune: și unde găsești acești muguri de valium?) Nu este problema noastră, dar, desigur, există câteva ...

Corfu ... căutați în direcția corectă dacă doriți doar o singură frază de la mine: "" Nu vă pasă cât de distractiv jucați dacă primiți cu adevărat 7 în pariul dvs. 10 pentru a obține 20% plus .....

Tot ce fac nu este cu stilul profesorului, ci cu dorința de a te face să mergi puțin mai departe.
Verificarea celor de mai sus este Tigres care în urmă cu câteva luni ne-a arătat 3 pe forum că distrugi buncărul fără ca fundul tău să caute. Este suficient pentru a putea găsi REALIZAT VILLIUM cu o pernă mare.

Avea o dată o mică gaură în buzunar, care era la jumătatea lunii decât euro de cinci lire. După cum puteți vedea, buzunarul era plin de monede mici și de multe ori venea la etaj. Nu putea să-l alunge ... În primul stand a făcut toate lucrurile mici monede care aveau o dimensiune mai largă și mai liniștită ......:)

Aruncați o privire la tendința Tigres cu Valium și ce aveți aici suntem: ...
Nu începeți să puneți întrebări de stil .... și știm care este limita. ...... acest răspuns nu va da această cale ... lasă-i să se uite în altă parte :)

Și, desigur, chiar o victorie târzie pentru Tigres ... ei bine !!!!
Nu există niciun răspuns la barieră
Atunci ești ilegal să faci
De asemenea, pentru aceste procente de valoare vă referiți în mod evident la randamentele europene
  • ca
reacţii: joc cinstit

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru a vedea cum vor merge primii pași ...
  • BetLaden BetLaden:
    Axax pleacă
  • BetLaden BetLaden:
    vrea 4 goluri să meargă ... atât de palid pentru a se califica chiar și pentru minge
    joci anul acesta
  • BetLaden BetLaden:
    bun 2,25 pentru calificarea Benfica
  • BetLaden BetLaden:
    Gol pentru Benfica 1-0
  • BetLaden BetLaden:
    1-1 Shakhtar !!!
  • Ertzan Ertzan:
    Basak fură calificarea
  • BetLaden BetLaden:
    Benfica 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    Obiectiv Legenda
  • Ertzan Ertzan:
    Extras de extravaganță
    +1
  • jogo jogo:
    ti
  • jogo jogo:
    ce s-a întâmplat să fie făcut .....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu suntem afectați de bolile coronariene permanente Olympiacos !!!
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Unchiul meu va înnebuni cu bonusurile din nou
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Europa League "16" remiză„la Știri sportive.
  • V Forum Bot:
    Utilizatorul vagionakis a lansat o nouă temă numită "Problemă cu stoiximan„la Site-uri legitime de pariere.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Cu lupii englezi Olympiacos în Europa League "16"„la Știri sportive.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "LEGEA EUROPA "16" SCALES„la Știri sportive.
  • S Siomos1:
    Bună seara, engleza pare a fi ... soarta lui Olympiacos:)))) Un alt obstacol în mod clar foarte dificil, dar dacă ați trecut de Arsenal, ce să trișați ..
  • S Siomos1:
    Dintre celelalte cupluri: https://bit.ly/2I63fSW distinge Sevilla-Roma.
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a conectat la cameră.
  • Ertzan Ertzan:
    La ora 1 este meciul Osmanlispor-Karagumruk Turcia clasa I meciul. Vizitatorii sunt în formă bună, alergând o serie de 1 victorii și 4 remize pe locul 2 și au aspirații să crească. În timp ce partea de acasă nu este într-o poziție atât de bună, ei pariază pe partea de acasă. Aici merită să încercați cele 5 DNB care plătesc bine la 2 în pariu în altă parte, poate cu 1.90/3 peste miză
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    De asemenea, Trabzonspor-Risespor furtuna neagră este în formă. Merită o victorie cu -1 handicap asiatic pe podiumul verde 1.88 miza 3/10. În Coniaspor-Kasibasa aș alege egalul în a doua repriză 1 miza 2.17/3
    +1
  • McLaren17 Forum Bot:
    McLaren17 a început un nou thread numit "IFC # 16: B GROUP: Curse 30„în Concursul IFC.
  • J Forum Bot:
    Utilizatorul JONATHAN4E a lansat o nouă temă numită "CONCURENȚA DE LIGURĂ EUROPA„la Diferite concursuri Infobet.
    J Forum Bot: JONATHAN4E a început o nouă temă numită "EUROPA LEAGUE COMPETITION" pe ...