Bet pe placă

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,520
1,608
113
Larisa City
Vești bune!

Am mutat aici de la un alt fir, împreună cu aproape jumătate fond meu! Pariurile vor fi în principal pe farfuria mea și au de a face cu obiectivul Owerri 1.5 fie de ansamblu sau de grup și anume punctul de uscat asul dublu piesele de grup Owerri 1.5 în virtutea bunului Varsta jumătate zero, este depășită din orice motiv, bazat pe o victorie pete uscate sunt mult mai susceptibile de a rupe în 2-2 para câștig de jumătate de zero (1-0 0-1) .Efchomai să fie verificate și în acest an, astfel că pentru fiecare cu 1-0 prognosticul punctului dar trece este pierdut Beit dar pentru fiecare 2-2 fi pierdut predicție, dar câștigă bet.Fetos skeftomai pentru link-ul de urmărire în cazul în care cel mai bun interes (-1.5) de ce mai mult sau mai puțin jocuri jucate pe această conferință de joacă 1.40-1.50 cu handicapul de performanță 2.00 / 2.20 și dinamică a punctelor se închide în 2-0 fără a exclude 3-1 în cazul în care recunosc un gol echipa noastră.

De asemenea, am prima ligă spaniolă în cazul în care urmăriți un card special de pariuri, care se bazează în principal pe arbitri statistice verifică utilizarea mai multor carduri pentru carduri media medii carte arbitrul, o serie omades.Diladi pentru fiecare grup să fluiere și cuplu Desigur, vă puteți da grupa materialul murdar și modul în care paichnidiou.Den și am o mulțime de timp pentru lucruri mai specifice, dar cursul va înțelege jocul autoritatea mou.Gia ar prefera să nu urmeze Dna OIOS Stakes para serios doar în chavale de pariu distractiv ca te lansa pe partea mea!

Fondul original: miza 100

Fondul curent: 57.95 miză

Pariuri deschise

1Da Dinamo Zagreb în NK Lokomotiva Zagreb
(Pentru a Scratch Ambele echipe)
16nici unul2.00deschis

<Tbody>
</ Tbody>

1Rijeka Peste 1.5Rijeka / RNK Split
(Total goluri de echipă)
17nici unul1.80deschis

<Tbody>
</ Tbody>

1Hideaway peste 1.5Hajduk Split în Slavin Beloopo
(Total goluri de echipă)
17nici unul1.50deschis

<Tbody>
</ Tbody>

pariurile de mai sus sunt jocuri ne-am asteptat de la precedenta Sat / Soare și seara târziu un moment dat vor trece toate jocurile pe care le am în mintea mea în scurt timp și o jumătate de oră înainte de începerea jocului va decide dacă să-l joace și cât de mult te joci. motivul pentru care imi petrec tot ceea ce gândiți este de ce aș vrea să am adunat pentru tine pentru a verifica cu ușurință pentru a nu uita că se execută o lucrare mai mult pe picioarele mele.

Bună ziua!

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,520
1,608
113
Larisa City
Răspuns: Bet pe placă

zi de mâine ușor ca la ceea ce va păstra și ce afiso.Kovo Priemera în Arsenal, Liverpool și jocul de Zenit, care este în mod rezonabil obține victoria, marcand timpul pe care îl au și problemele rivalilor, dar mentalitatea acestei Campionatul oferă șanse 1-0 cu un joc rău de Anzhi și mediu de Zenit.Kratao 1 joc Gent joc cu Lierse si se crede ca rezultat o dinamică de spectatori, pentru că este într-un bun mesoepithetika echipă și astfel de jocuri atunci când, cu scopul 6ada Trebuie să fi câștigat, deoarece în afara hexavalent dinamic undeva, ori de câte ori am unul dintre motivele pentru echipele care vor juca super, eu fac.

Jocuri 2 pe aceasta are dreptul de a spera raționament ceva bun pierdut Owerri 1.5 este Giamplonets Republica Cehă se va confrunta și acest lucru un grup de mai jos în cazul în care au nevoie pentru a obține grade lor, pentru că, teoretic, materialul și grupul DISPONIBILE chimie, care este lotul 3 thesi.Yparchei de concurență și, desigur, mâine va sprijini pe un joc pe care trebuie și poate fi câștigat dacă suntem în prezent în impuls bun.

Nu vreau să se joace cu cineva dynto BET unic, nici cu interese cred că vom trece la un chalari.an 2adoula a fost nici un joc 3 cu astfel de dinamică bună ar lua riscul de a juca 3 unic astfel încât, dacă pierde unul trebuie să epistrofi.Afti 2ada va sprijini o alte dublări 4ada conventionale vor juca overs totale 1.5 în @1.20 aproximativ mezo oro.Echo STAND-4 5 a început și ar trebui să fie tăiate de la un afta.Thelo subliniat faptul că aceste overs 1.5 totale au fost O altă afacere în ultimii ani, a jucat unic: f 1 a patra la gig după ce am imagine și ar putea vedea că are multe șanse să vină 1 gol Pauză în jocuri, desigur, că noi credem cu greu va lipit să-l obiectivul 1 când a deschis pentru a face una din 2 omades.Sta overs aceste state poli jocuri bune de 2.5 care cred că dacă încălcați va fi în 2 marcat marginal și, astfel, le distinge de celelalte prin riskiness mari și anume cele care spun „e MDPE 2 gol GRESIT șchiop va veni“, și nu aceste jocuri de substanțe este bine Owerri 2.5, dar a inaugurat un al logica pe care 2 intra fără ypolgizeis dacă a deschis repede scorul și derutant-le cu Ta pradă alla.Afti este logica rău întinând mă 4 când trebuie să joace de multe ori în timpul săptămânii, fără varietate de jocuri și în prezent, nu există și varietatea de protathlimaton.Loipon fiecare Sat / soare va juca un astfel 2 4, 1 pe zi, cu scopul de a găsi o modalitate de a le îmbunătăți pentru a scăpa de logica gig Alone, deoarece, în prezent, pentru că nici un loc de muncă Pot rula și voi merge să mă acopăr jocuri vor decurge dintr-un grup care se va ține în favoarea și va juca cu cele care trebuie să per.

Jocurile 2 Giamplonets mâine și petreacă Gent și supravegherea (-1.5), dar nu le reda pur și simplu va parakoloutho.Pistefo că și jocul 2 încă și recunosc un capăt nu este departe un 3-1 este nevoie.

Pentru cardurile din premieră aștept să se facă dieta pentru a fluiera jocurile 3 cu voce tare la 1 pentru a juca pentru a vedea dacă joc 3

Valencia - Malaga

Sevilli - Atletico

Arunca - Espanol

Pariul va fi tot în 365 așa cum s-au făcut lucrurile, dar îmi acoperă tot ceea ce vreau să fac în acest sezon.

Jambolov - Znimo OVER 1.5 (Jablonec) @ 1.50

Gandis - Liers peste 1.5 (Gand) @1.50

2 @ xNUMX 2.25 / 2

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,520
1,608
113
Larisa City

Îmi place modul dvs. de joc!: agr:
Succes bun !!!!: semn:
Mulțumesc foarte mult Giannare! Apreciate ma mult, economisește mult anxietate atunci când sunt lăsate în urmă în scorul grupul meu și anume evită expresia „nu eh poponar mancat din lame lor dacă este posibil“ și „bine este posibil să pierdeți jocul cu 2-0 față;

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,520
1,608
113
Larisa City

Practic spirite bune, m-am trezit mult să mă trezesc pentru că am inclus diete până în zori și dietele nu au spus!

Rapid va trece la cele din urmă 3 5 de la care am avut-o în mintea mea pentru că am tăiat 2 (Ghent, pentru că este în altul și nu vreau să fie aruncat afară și să 2 1-premiera a 0 și Norrköping suedez) .Kratao 3 ntermpakia de meci pur triplu că oricine poate deschide scorul în orice moment și dificil va fi terminat cu această deschidere oricare ar fi.

Wolvesburg - Salke peste 1.5 @1.16

Stuttgart - Leverkusen Peste 1.5 @1.18

Lokeren - Genk Peste 1.5 @1.18

3 @ xNUMX 1.62 / 4

Și 3 este, teoretic, foarte bine Owerri 2.5 și cred cu greu vei rupt un gol în 1, ar trebui să se întâmple terata.kratao puncte și a marcat 2 și 3 pentru a curăța mai devreme, dacă este posibil.

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,520
1,608
113
Larisa City

Dificil să nu plătești acest sărut de trinitate !!!!: goood:
Asa se pare, dar daca nu intra in slujba, nu functioneaza : ochi:

Lupii nu știu ce se face, dar în Merced există probleme serioase până în prezent în trimestru 1 am avut 2 grupuri atent strânse, au găsit ritmul imediat după și 2 în cazul în care într-un 5lepto au făcut 3 oportunități clasice cu una dintre aceste grinzi Sam din DIAGONAL poziție bună, dar imediat după sârmă a scăzut cu antrenori pentru a se agită pali.Pame pentru 0-0 jumătate de timp și după ce a văzut, la fel de mult rămâne la fel și în alt foarte dificil pentru pragmata.tha și transpirat pentru ei!
  • ca
reacţii: SERRES

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,520
1,608
113
Larisa City

Rezolvat problema în Merced cu o bruscă alții aftogkolara a rămas mai mare cu actualizări de la Lykous.Tha ia ceva noroc în 2 joc cu o deschidere relativ rapidă a primii care stau cel puțin o plasă 20lepto pentru a răspunde la curățarea locurilor.

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,520
1,608
113
Larisa City

Șansa a ajutat de asemenea la ieșirea din scor 2. Pentru a vedea dacă 2 este închis corect.

Portar Portar am scris : bravo:

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,520
1,608
113
Larisa City

Wolvesburg - Salke peste 1.5 @1.16 4-0

Stuttgart - Leverkusen Peste 1.5 @1.18 0-1

Lokeren - Genk Peste 1.5 @1.18

3 @ 1.62 4 / 10 -4

Fondul original: miza 100

Fondul curent: 53.95 miză

Este 6 consecutiv, care este pierdut, și a nedumerit, în general, ca și în cazul în care cineva mi-a blestemat de perysi.Telospanton nu stau deloc în joc, foarte nervos, a devenit joc curat, fără nici o 15lepto cu ritm puține ocazii de a înscrie, numai 2-3 klasikotates, în caz contrar, așteptați pentru jocul la Leverkusen mult mai bine fraudate anul trecut și de supraveghere Stuttgart mult mai rău decât insectele anterioare.

Cel puțin închis Republica Cehă de la sfârșitul primei reprize 2-1 la 34 lepto.Elpizo nu strica Ghent pe timp de noapte pentru că mă duc chiar mai piso.Menoun și 2 Croația simera.Ante pentru a vedea când strat!

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,520
1,608
113
Larisa City

Foul 5 10 în câteva minute cu 2 kitrnes carduri, în termen de dat! Am fost de gând să 10 / 10 fi galben în minutul 34, dar vreau să păstreze nivelul și natura altfel mă văd și aruncă afară din casă : twis:

Predictii

• 19: 30
    Novasports 1HD
    • AEL - Panionios
    ERT3
    • Lamia - Xanthi AO
  • 20: 00
    ERT Sports HD
    • Atromitos Atena - Panaitolikos
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Levante - Real Sociedad
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Campionatul German 2019 - 2020
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Tottenham - Everton
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Sevilla - Eibar
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Moreirense - Sporting Lisabona
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    BetLaden Forum Bot: BetLaden a lansat o nouă temă numită "IFC # 16: Semifinale 11-13 iulie 2020" ...