BET 365 nu creditează retragerile mele

CHRISTOS1987

New Member
25 Feb 2019
6
2
3
BUNA SEARA SI DE LA MINE.DUPA UN SINGUR PARII PARIAT LA FIRMA SERIA IN CARE AM CASTIGAT O SUMA DESTUL DE RESPECTABILA.IN ACEEASI ZI CER 6 RETRAGERI DE 700 EURO DIN CARE MI-AU DEPOSAT CELE MAI 3 IN CÂTE MINUTE. CELE RESTUL 3 LIPSĂ DE AICI DE EXACT 1 SĂPTĂMÂNĂ ȘI CÂND AM COMUNICAT CU EI MI-AU DAT CÂTE SCUZE MORTE DE CARE CARDUL DVS. TREBUIE IDENTIFICAT CA ASTA. LE-AM TRIMIS O FOTOGRAFIE CU FOTOCOPIILE CARDULUI ȘI ULTIMA STATISTICĂ A SCĂRII 3. E BANKING SA PRIMI DE FIECARE DATA RĂSPUNSURI AUTOMATICE Spunând că ACESTE NU SUNT DOCUMENTE OFICIALE ŞI ASTA.AZI CÂND LE-AM ANUNŢAT DIN NOU TOT CE AU FĂCUT ESTE SĂ MĂ ÎNTREBA DACA AM O PROBLEMĂ FINANCIARĂ DIN CĂ PIRAREA PARIELOR ŞI ACEEA SUNT ACEEA ŞI MĂRĂ RĂSPUNS VOI FACE CE VREAU SINGURUL LUCRU CE AU FACUT ESTE ESTE SA IMI LIMITEAZA CONTUL, Spunand CA DACA VREAU, POT INCERCA SA RETRAGE SOLDUL CONTULUI. DEsigur ca AM FACUT DESI NU STIU CAND SI DACA AM VOI PRIMI BANII MEI TOTUL INCLUSIV CE SE OBȚINE.SUNT ÎN VEDĂ LA 5700 EURO. A mai avut cineva o experiență similară cu această companie anume?
 
2 intrebari, daca imi permit:

1) Pe ce meci a fost făcut pariul în cauză ??
2) De ce ai facut 6 retrageri de 700e in loc de cea normala, adica una de 4200e??
 
2 intrebari, daca imi permit:

1) Pe ce meci a fost făcut pariul în cauză ??
2) De ce ai facut 6 retrageri de 700e in loc de cea normala, adica una de 4200e??
LA MECIUL COLON MAINZ 2-2 DE DUMINICĂ 17
AM FĂCUT 6 DIN CELE 700 PENTRU CĂ SE spune că 800 ȘI Peste POATE AI NECESITĂ ÎN MAI IDENTIFICARE ȘI NU VREAU SĂ MĂ PUC CU M@@@@@S
 
Prietene, este cea mai de încredere companie care există în prezent în Grecia.
Se pare că pentru că ai mers în lateral să cheltuiești o sumă mare într-o zi fără a da documentul necesar pentru legitimația care necesită mai mult de 800 de euro s-a creat problema.
Daca trimiti un pdf cu tranzactiile cu cardul de la internet banking vei fi ok.
Nu îți vei pierde banii.
 
Prietene, este cea mai de încredere companie care există în prezent în Grecia.
Aparent pentru că ai mers în lateral pentru a cheltui o sumă mare într-o singură zi fără a da documentul necesar pentru identificare care necesită mai mult de 800 de euro a apărut problema.
Daca trimiti un pdf cu tranzactiile cu cardul de la internet banking vei fi ok.
Nu îți vei pierde banii.

Ce document este necesar pentru identificare?
 
Copie extras de cont bancar sau card în funcție de modul în care ați efectuat depunerea. Acest lucru este necesar pentru retrageri mai mari de 800 de euro, dar ei îl pot cere și dacă ați făcut retrageri întrerupte, de ex. 5000 într-o zi sau 10.000 și 20.000 într-o săptămână.
Acest lucru se face doar la bet365, majoritatea companiilor cer o fotografie a cardului sau carnetului bancar pentru identificare și apoi puteți retrage oricât de mulți bani doriți.
 
  • Aprecieri
reacţii: eto și FunBet

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...