bet14

mp21212

New Member
26 Nov 2019
8
4
3
37
aici și 2 zile site-ul bet14 este în afara serviciului știe ceva? I-am contactat și mi-au spus că fac upgrade. Alte zile 2 ?? există alte informații pe care le am și o sumă respectabilă

vaggosalonika

New Member
20 Oct 2019
20
13
3
29
Mi-e teamă să nu spun aceste adevăruri acestor mici companii ... și să depun și să mă retrag nu mă ating ..

mp21212

New Member
26 Nov 2019
8
4
3
37
În general joc la fel de mult ca 100 euro, dar nu înțeleg de ce este rău. Cu susul în jos

vaggosalonika

New Member
20 Oct 2019
20
13
3
29
ce pot să vă spun ... oricum mi se pare cam ciudat pentru o companie precum bet14 să nu vă facă o limită care, în mod logic, are mai puține venituri din Vista Kai Bwin și să vă facă limita cea mare ... personal, în verde, pariați bani mari Nu am avut niciodată o problemă ..

mp21212

New Member
26 Nov 2019
8
4
3
37
Ei bine, 365 nu coboară în comparație cu nimeni are doar un rake scăzut în ligi de top sau bet14 și în jocurile europene și îl prefer de multe ori. Și mă plătește în 24 ore cu e banking și fără comision.
  • ca
reacţii: FunBet

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,099
2,543
113
ce pot să vă spun ... oricum mi se pare cam ciudat pentru o companie precum bet14 să nu vă facă o limită care, în mod logic, are mai puține venituri din Vista Kai Bwin și să vă facă limita cea mare ... personal, în verde, pariați bani mari Nu am avut niciodată o problemă ..
De ce e ciudată? Marile companii fac profituri, scapă de jucătorii buni și periculoși. Companiile mici sunt în general mai dificil de limitat, dar plătesc riscul
  • ca
reacţii: FunBet

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
mp21212 chiar deloc.
Championsbet & bet14 plătesc în cadrul zilei chiar și la banca națională (într-o altă bancă face zile 1-2 și are comision 3-4 euro), aceștia au de departe cele mai bune rentabilități de la orice companie elenă de la 1 dar niciun obiectiv deloc, peste 2 de obicei) în ligile mari (și nu vreau să spun în jocurile 2,5%), nu am avut niciodată bani și remizele mele sunt întotdeauna mari sau prea mari.

DAR sunt negative. goal2 a scris că au încasat un prieten care obișnuia să încaseze foarte mult, la un prieten de-al meu care juca mulți bani într-un joc de handicap la baschet și l-au anulat fără să fie informați chiar ( anulat înainte de meci) și de câteva ori, pariurile mele 2 au fost configurate incorect și a durat aproape 1 săptămâni pentru a le rezolva corect, din moment ce a trebuit să trimit mai întâi e-mailuri 100. se aplică și limita. Cunosc persoane care au mâncat limitat, dar care au avut 3-4-5 mii profit net fiecare. limita lor nu este 1 euro oricum este 50-100 euro ceva.

concluzie; nimeni nu este perfect. dar, din cauza orbilor, domnește un singur ochi, cântarul înclină peste ele cu cele mai multe companii de pariuri din Grecia
Ultima editare:
  • ca
reacţii: qazdas și FunBet

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
și totuși fenomenele nu sunt deloc de folos. nu este vorba de o corporație mică sau mare.

netbet, bet14, championsbet sunt companii mici, dar chiar și prietenii mei care joacă în ele nu au avut nicio problemă cu tragerea la sorți și nici nu s-au limitat cu ușurință, dar chiar dacă s-au limitat, au fost stilul 50-100 Euro. chiar și Interwetten asta scade jos, știu că se plătește întotdeauna (în cazurile în care știu cel puțin) și să fim și mici.

în timp ce gândacul este mic, dar problematic (la fel winmasters) în ceea ce privește limitele, plățile, acceptarea pariurilor etc.

există, de asemenea, companii mari stoiximan din ceea ce am citit și postat pe forum și din ceea ce aud afară pe placa de pariuri, dar și din propria experiență, știu că face o capsulă după alta, atât în ​​ceea ce privește limitele, cât și în ceea ce privește plata și înregistrările. pentru identificare. dacă îți spun ce face scorpionul meu în acest sezon, vei striga de râs.

iar pentru bet365 am auzit multe că nu plătește nimănui care a solicitat retrageri Skrill/NETELLER cantități foarte mari, dar eu personal nu cunosc niciunul din mediul meu care să aibă cea mai mică problemă, așa că sunt sceptic în privința acestor povești pentru că nu știu exact ce au făcut toți
Ultima editare:

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru a vedea cum vor merge primii pași ...
  • BetLaden BetLaden:
    Axax pleacă
  • BetLaden BetLaden:
    vrea 4 goluri să meargă ... atât de palid pentru a se califica chiar și pentru minge
    joci anul acesta
  • BetLaden BetLaden:
    bun 2,25 pentru calificarea Benfica
  • BetLaden BetLaden:
    Gol pentru Benfica 1-0
  • BetLaden BetLaden:
    1-1 Shakhtar !!!
  • Ertzan Ertzan:
    Basak fură calificarea
  • BetLaden BetLaden:
    Benfica 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    Obiectiv Legenda
  • Ertzan Ertzan:
    Extras de extravaganță
    +1
  • jogo jogo:
    ti
  • jogo jogo:
    ce s-a întâmplat să fie făcut .....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu suntem afectați de bolile coronariene permanente Olympiacos !!!
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Unchiul meu va înnebuni cu bonusurile din nou
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Europa League "16" remiză„la Știri sportive.
  • V Forum Bot:
    Utilizatorul vagionakis a lansat o nouă temă numită "Problemă cu stoiximan„la Site-uri legitime de pariere.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Cu lupii englezi Olympiacos în Europa League "16"„la Știri sportive.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "LEGEA EUROPA "16" SCALES„la Știri sportive.
  • S Siomos1:
    Bună seara, engleza pare a fi ... soarta lui Olympiacos:)))) Un alt obstacol în mod clar foarte dificil, dar dacă ați trecut de Arsenal, ce să trișați ..
  • S Siomos1:
    Dintre celelalte cupluri: https://bit.ly/2I63fSW distinge Sevilla-Roma.
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a conectat la cameră.
  • Ertzan Ertzan:
    La ora 1 este meciul Osmanlispor-Karagumruk Turcia clasa I meciul. Vizitatorii sunt în formă bună, alergând o serie de 1 victorii și 4 remize pe locul 2 și au aspirații să crească. În timp ce partea de acasă nu este într-o poziție atât de bună, ei pariază pe partea de acasă. Aici merită să încercați cele 5 DNB care plătesc bine la 2 în pariu în altă parte, poate cu 1.90/3 peste miză
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    De asemenea, Trabzonspor-Risespor furtuna neagră este în formă. Merită o victorie cu -1 handicap asiatic pe podiumul verde 1.88 miza 3/10. În Coniaspor-Kasibasa aș alege egalul în a doua repriză 1 miza 2.17/3
    +1
  • McLaren17 Forum Bot:
    McLaren17 a început un nou thread numit "IFC # 16: B GROUP: Curse 30„în Concursul IFC.
  • J Forum Bot:
    Utilizatorul JONATHAN4E a lansat o nouă temă numită "CONCURENȚA DE LIGURĂ EUROPA„la Diferite concursuri Infobet.
    J Forum Bot: JONATHAN4E a început o nouă temă numită "EUROPA LEAGUE COMPETITION" pe ...