bet14

mp21212

New Member
26 Nov 2019
8
4
3
37
aici și 2 zile site-ul bet14 este în afara serviciului știe ceva? I-am contactat și mi-au spus că fac upgrade. Alte zile 2 ?? există alte informații pe care le am și o sumă respectabilă

vaggosalonika

New Member
20 Oct 2019
20
13
3
29
Mi-e teamă să nu spun aceste adevăruri acestor mici companii ... și să depun și să mă retrag nu mă ating ..

mp21212

New Member
26 Nov 2019
8
4
3
37
În general joc la fel de mult ca 100 euro, dar nu înțeleg de ce este rău. Cu susul în jos

vaggosalonika

New Member
20 Oct 2019
20
13
3
29
ce pot să vă spun ... oricum mi se pare cam ciudat pentru o companie precum bet14 să nu vă facă o limită care, în mod logic, are mai puține venituri din Vista Kai Bwin și să vă facă limita cea mare ... personal, în verde, pariați bani mari Nu am avut niciodată o problemă ..

mp21212

New Member
26 Nov 2019
8
4
3
37
Ei bine, 365 nu coboară în comparație cu nimeni are doar un rake scăzut în ligi de top sau bet14 și în jocurile europene și îl prefer de multe ori. Și mă plătește în 24 ore cu e banking și fără comision.
  • ca
reacţii: FunBet

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,091
2,538
113
ce pot să vă spun ... oricum mi se pare cam ciudat pentru o companie precum bet14 să nu vă facă o limită care, în mod logic, are mai puține venituri din Vista Kai Bwin și să vă facă limita cea mare ... personal, în verde, pariați bani mari Nu am avut niciodată o problemă ..
De ce e ciudată? Marile companii fac profituri, scapă de jucătorii buni și periculoși. Companiile mici sunt în general mai dificil de limitat, dar plătesc riscul
  • ca
reacţii: FunBet

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
mp21212 chiar deloc.
Championsbet & bet14 plătesc în cadrul zilei chiar și la banca națională (într-o altă bancă face zile 1-2 și are comision 3-4 euro), aceștia au de departe cele mai bune rentabilități de la orice companie elenă de la 1 dar niciun obiectiv deloc, peste 2 de obicei) în ligile mari (și nu vreau să spun în jocurile 2,5%), nu am avut niciodată bani și remizele mele sunt întotdeauna mari sau prea mari.

DAR sunt negative. goal2 a scris că au încasat un prieten care obișnuia să încaseze foarte mult, la un prieten de-al meu care juca mulți bani într-un joc de handicap la baschet și l-au anulat fără să fie informați chiar ( anulat înainte de meci) și de câteva ori, pariurile mele 2 au fost configurate incorect și a durat aproape 1 săptămâni pentru a le rezolva corect, din moment ce a trebuit să trimit mai întâi e-mailuri 100. se aplică și limita. Cunosc persoane care au mâncat limitat, dar care au avut 3-4-5 mii profit net fiecare. limita lor nu este 1 euro oricum este 50-100 euro ceva.

concluzie; nimeni nu este perfect. dar, din cauza orbilor, domnește un singur ochi, cântarul înclină peste ele cu cele mai multe companii de pariuri din Grecia
Ultima editare:
  • ca
reacţii: qazdas și FunBet

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
și totuși fenomenele nu sunt deloc de folos. nu este vorba de o corporație mică sau mare.

netbet, bet14, championsbet sunt companii mici, dar chiar și prietenii mei care joacă în ele nu au avut nicio problemă cu tragerea la sorți și nici nu s-au limitat cu ușurință, dar chiar dacă s-au limitat, au fost stilul 50-100 Euro. chiar și Interwetten asta scade jos, știu că se plătește întotdeauna (în cazurile în care știu cel puțin) și să fim și mici.

în timp ce gândacul este mic, dar problematic (la fel winmasters) în ceea ce privește limitele, plățile, acceptarea pariurilor etc.

există, de asemenea, companii mari stoiximan din ceea ce am citit și postat pe forum și din ceea ce aud afară pe placa de pariuri, dar și din propria experiență, știu că face o capsulă după alta, atât în ​​ceea ce privește limitele, cât și în ceea ce privește plata și înregistrările. pentru identificare. dacă îți spun ce face scorpionul meu în acest sezon, vei striga de râs.

iar pentru bet365 am auzit multe că nu plătește nimănui care a solicitat retrageri Skrill/NETELLER cantități foarte mari, dar eu personal nu cunosc niciunul din mediul meu care să aibă cea mai mică problemă, așa că sunt sceptic în privința acestor povești pentru că nu știu exact ce au făcut toți
Ultima editare:

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Bayern Munchen
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Napoli - Barcelona
  • Mâine 26-02-2020
  • 05: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • Mâine 26-02-2020
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 04: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • G GRaptakis:
    +1
  • P PANATHA:
    Sub 0.5 - Obiective peste / sub PAOK - Olympiacos @
    4.60
  • Coria Forum Bot:
    Utilizatorul Coria a lansat o nouă temă numită "ATP Santiago„la tenis.
  • BetLaden BetLaden:
    Concurența de nivel 3 la Superleague cu Savrinio, Loco-3 și tsitoni pentru a avea exact același număr de 26 de puncte !!!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Conform regulilor, o loterie este urmată în astfel de cazuri, iar procesul a transformat câștigătorul savrinio!
    +1
  • V vangosmt:
    Bună dimineața, săptămână bună
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Bună dimineața Vangos
    +2
  • BetLaden BetLaden:
    ATENȚIE pentru a clarifica ceva despre competiții, deoarece au existat interpretări greșite ...
    1. Bine pentru premii, există curse care nu au nevoie de o remiză, deoarece există criterii de nivel pentru a câștiga. În meciurile anterioare nu au existat remize, deoarece câștigătorul a venit cu criterii precum cine a obținut mai multe puncte decât câștigătorul sau punctajul exact al meciului. Astăzi a fost în primii trei cu TOATE aceleași numere, astfel încât să nu poată câștiga pe baza unei remize, așa că s-a făcut o remiză.
    2. De asemenea, pentru a clarifica faptul că ultimul meci din Liga Campionilor și Europa League nu s-a încheiat încă ... întreaga fază (ambele meciuri) trebuie finalizată și apoi va apărea un câștigător. Așadar, cei care sunt primii în ultima săptămână trebuie să aștepte toată faza cu repetatoarele.
    Pentru orice întrebare vă stăm la dispoziție.
    +1
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Randament de peste 1,30 pe zi.„la Fotbal Predictii.
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a lansat o nouă temă numită "tinaftore;„la Pachete de conversații.
  • Balaton Balaton:
    Erjan vă va răspunde într-un tipule întrebându-mă în seara asta de ce nu îmi deschid ușile pentru a vă răspunde acum
  • P PANATHA:
    Hamas din Turcia ... Basak câștigă prin gol târziu și urcă din nou primul loc
  • Ertzan Ertzan:
    cel rău și noi am spart un blestem de 20 de ani și 2 luni. În 2 ani, noul președinte a făcut toate urletele, la baschet, la fotbal
  • P PANATHA:
    Alafouzos l-a luat pe Fener? Pentru că numai el ar face totul ușor
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    nu ce să obții.
  • Ertzan Ertzan:
    Ce veți face în această seară și cum se joacă Euroliga atât de devreme?
  • P PANATHA:
    va fi diseară (22:00), deoarece stadionul spaniol Wizink Center nu va fi disponibil în zilele următoare, deoarece va găzdui evenimentul Disney On Ice.
  • P PANATHA:
    meci dificil, desigur .... iar echipa nu este convinsă ... mai ales în deplasare
  • Ertzan Ertzan:
    dintr-o sursă bună am aflat că Zoc a respins prost noul contract
  • P PANATHA:
    da, dar este definitiv; poate nu sunt de acord cu termenii încă
  • Ertzan Ertzan:
    am citit un comentariu că până acum a fost respins de 2-3 ori
  • P PANATHA:
    iar lucrul despre baschet este că antrenorii mari sunt puțini
  • Ertzan Ertzan:
    Ideea este că, după Zoc, la revedere de la viață
  • linatsa Forum Bot:
    Utilizatorul linatsa a lansat o nouă temă numită "Estimări la sol OPAP„la Fotbal Predictii.
    linatsa Forum Bot: Linatsa a început un nou subiect numit "Estimări la sol OPAP" la ...