Bet14

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Bună, Bet14 nu m-a creditat cu primul bonus de depunere de 100 de euro (100%), cu scuza că am avut în trecut un bonus de campioni, ceea ce nu știu dacă este în conformitate cu condițiile companiei. Știe cineva despre un caz similar, adică ceea ce a făcut a fost corect.

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Termenii sunt următorii: „Dacă există deja un bonus activ pe o altă platformă Online Amusement Solutions LTD, compania are dreptul la primul credit bonus de depozit”.

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Vorbesc despre un bonus activ, ceva ce nu am avut, deoarece l-am pierdut la Championsbet, deci nu este activ.

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
În esență este aceeași companie. Cred că o scrie undeva în condițiile în care depinde de ea să acorde un al doilea bonus dacă ai deja unul.
Eu personal nici măcar nu am ajuns la chanpionsbet, deoarece dorea validarea poștală și, în general, este un proces.
Nu este creditat singur ca în alte pariuri.

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Nu am nicio problemă cu procesul, o știu, unii o spun doar în termeni, iar alții o fac.

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
"Dacă există deja un bonus activ pe o altă platformă Online Amusement Solutions LTD, compania are dreptul la primul credit bonus pentru depunere", ei au, ei scriu pentru un bonus activ în loc de ceea ce ați primit deja și nu mai există , așa o înțeleg.

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leipzig - Hertha Berlin
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • San Pauli - Heidenheim
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Hanovra - Karlsruhe
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Fortuna Dσελsseldorf - Schalke
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Hoffenheim - Köln
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Uniunea Berlinului - Mainz
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Augsburg - Paderborn
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    BetLaden Forum Bot: BetLaden a lansat o nouă temă numită „Dezvoltarea scaunelor de masă în ...