Bet22

normal da..nu am avut nicio problema si am facut mai multe retrageri in 5 minute le-au pus .dar apoi mi-au stabilit limite si m-am oprit.
nu este legal și numai da Skrill.
Vorbesc mereu despre 1x
Și aici există limite, nu? Oh, voi care@@s.
Faptul că nu este legal există vreo șansă să am o problemă?


Trimis de la GM1913 cu Tapatalk
 
Cu siguranta vei avea un subiect, daca ai profit si cu cat mai probabil daca ii dai cu randamentele bune. DEPARTE .
Aici sunt companii legitime și dacă vor, nu te plătesc.
De asemenea, 1xbet dacă nimeni nu joacă din orice motiv, își vor pierde câștigurile.
Gradul D înseamnă lista neagră, indicativ bet365 este A+.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: GuardiaNzPriDe
Cu siguranta vei avea un subiect, daca ai profit si cu cat mai probabil daca ii dai cu randamentele bune. DEPARTE .
Aici sunt companii legitime și dacă vor, nu te plătesc.
De asemenea, 1xbet dacă nimeni nu joacă din orice motiv, își vor pierde câștigurile.
Gradul D înseamnă lista neagră, indicativ bet365 este A+.

Bună dimineața, prietene
Voi juca doar și nu cote mari.
Are doar piețe pe care alte companii nu le au.
Nu merită?

Trimis de la GM1913 cu Tapatalk
 
În orice caz, nu merită efortul din punctul meu de vedere. Cred că următoarele întrebări te vor ajuta să nu cazi în capcană.
Ce contează dacă vă oferă profituri și achiziții grozave dacă nu obțineți profituri?
De ce să pariezi acolo unde știi că probabil nu vei fi plătit dacă câștigi?
 
22bet este recomandat și de un tipster pe care mă gândesc să-l urmăresc. Desigur, nu numai bet22 are pronosticurile lui.
Dar care este motivul pentru a o propune dacă nu este în cele legale?
Mintea ta se duce undeva?
 
Toată lumea a spus departe. Odată ce le găsești în altă parte, ești bine.
 
O sa zic du-te sa te joci si apoi vino sa iti faci reclamatiile despre firma respectiva.... mi s-a inchis contul, nu ma plateste, ce sa mai fac..... N-am inteles niciodata de ce ar face cineva nu joci pe green-ul care are unul dintre cele mai bune nume de pe piață și mergi la întâmplare. Asta îmi amintește puțin de o fază, Propotzis este un gambit, de aceea pierd la pariu, în timp ce zilele trecute când am fost la celălalt, el era un gurlis și am câștigat.

Ce piata este cea pe care de exemplu cea verde nu o are si o alta firma???
 
O sa zic du-te sa te joci si apoi vino sa iti faci reclamatiile despre firma respectiva.... mi s-a inchis contul, nu ma plateste, ce sa mai fac..... N-am inteles niciodata de ce ar face cineva nu joci pe green-ul care are unul dintre cele mai bune nume de pe piață și mergi la întâmplare. Asta îmi amintește puțin de o fază, Propotzis este un gambit, de aceea pierd la pariu, în timp ce zilele trecute când am fost la celălalt, el era un gurlis și am câștigat.

Ce piata este cea pe care de exemplu cea verde nu o are si o alta firma???

Întrebările corecte sunt:

"Ce faci când ești lovit de limita verde? Te duci la cineva ca Bet22 sau găsești un cont nou?"

Evident, al doilea.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Ertzan
eu personal nu as face nici eu.
Aș căuta să fiu întotdeauna legal, puteți vedea dincolo de verde ce alte companii există și căutați în jurul lor.

„Dacă nu joci corect” conform criteriilor companiilor, cel mai probabil vei mânca o limită și acolo
 
Îți înțeleg raționamentul, dar întrucât criteriul companiilor este de a le asigura rentabilitatea (în măsura în care folosesc - în opinia mea - termeni ilegali și abuzivi), problema legitimității jucătorului este pe locul doi, ca autor moral. ilegalitatea jucătorului o reprezintă casele de pariuri înșiși. Fără excludere, aceste fenomene nu ar exista.

Oricum ar fi, piața de pariuri este o junglă și, așa cum se întâmplă în orice junglă, fiecare face ce poate pentru a supraviețui (fie că ești un leu sau un umil mușețel -referire la Matina Mandarinaki-).
 
Sunt de acord cu Funbet aici. Am fost legal în tot cu Novibet, fără arbing, fără pariu întârziat, fără pariu de valoare, nu urmăream vreun tipster străin cu meciuri din Serbia etc., nici al nostru aici în ligi ciudate. Dimpotrivă, am jucat toate ligile comerciale de când eram legal în toate, deci de ce am fost concediat?

De asemenea, pariurile din ultimii 6-7 ani în Campionatul Greciei m-au limitat în exclusivitate pentru că am jucat ceva mai mult în meciul Veria U19-Panathinaikos U19 dacă îmi amintesc bine care, conform profilului meu de pariuri, în circumstanțe normale nu l-aș face. l-au jucat. Dar pentru restul, deocamdată e bine cu mine.
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA și FunBet
Bună seara . Citiți toate comentariile de pe postare despre 22bet. Dacă vrem să avem cripto pentru depozit, ce facem? doar la 22bet am vazut ca are. Eu personal joc cu sume mici. Mi-am facut cont la ltc si totul este ok.
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Hei baieti, am o problema cu 22bet, am facut o retragere de 150 in viza si au trecut 6 zile, cat au fost tranzactii, am facut banii, au intrat in 5 minute, mi-au spus ca a fost aprobat.
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Are permis in Grecia si nu stiu?
De ce riscați pentru companiile fără licență? Tot cand intri pe site si vezi ca scrie ca NU E SIGUR... ce faci?

Conexiunea dvs. nu este privată

Atacatorii ar putea încerca să vă fure informațiile 22bet.gr (de exemplu, parole, mesaje sau cărți de credit).
 
Ceea ce spune BetLanden sunt total de acord. Aici, cei licențiați fac uneori povești, nu-i așa că cei fără licență?
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Ceea ce spune BetLanden sunt total de acord. Aici, cei licențiați fac uneori povești, nu-i așa că cei fără licență?
Am facut si eu o retragere dupa ultima si nu am avut nici o problema nici ieri am facut-o doar pe aceasta apare in cererile de retragere si scrie posibila plata din 17/09 16 04
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Hei baieti, am o problema cu 22bet, am facut o retragere de 150 in viza si au trecut 6 zile, cat au fost tranzactii, am facut banii, au intrat in 5 minute, mi-au spus ca a fost aprobat.
in sfarsit, prietene, ti-ai luat banii?pentru ca si eu sunt intr-un caz asemanator.Am asteptat 2 zile cat i-au pus imediat
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...