bet365 și pariuri la meciul Bayern Monk-Leverkusen

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
ai jucat alte pariuri la acest meci?

Am jucat pariuri 2. un pierzător și un ratat.

pierzătorul a rămas așa cum este. perdanți.
câștigătorul a pierdut pariurile deschise și, de asemenea, a dedus suma profitului din contul meu

în chat-ul meu au spus că acest meci și, în general, pariurile lui sunt verificate !!!

total nebunesc, deoarece vorbim despre curse mondiale.

De asemenea, m-a făcut să simt că nu au făcut același lucru pentru pariul pierdut. unele lacuri au fava.

ai jucat probabil multe pariuri în meci până acum, le-ai verificat și le-ai introdus în pariurile deschise

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
234
118
43
ai jucat alte pariuri la acest meci?

Am jucat pariuri 2. un pierzător și un ratat.

pierzătorul a rămas așa cum este. perdanți.
câștigătorul a pierdut pariurile deschise și, de asemenea, a dedus suma profitului din contul meu

în chat-ul meu au spus că acest meci și, în general, pariurile lui sunt verificate !!!

total nebunesc, deoarece vorbim despre curse mondiale.

De asemenea, m-a făcut să simt că nu au făcut același lucru pentru pariul pierdut. unele lacuri au fava.

ai jucat probabil multe pariuri în meci până acum, le-ai verificat și le-ai introdus în pariurile deschise
Dacă doriți să controlați jocul ca un joc stand-up, acesta este exclus, dintr-un alt motiv
Evident, au avut unele cote la cote și au anulat pariurile

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
exact. pentru performanță, au controlat-o,

Am fost taxat cu 180 Euro, așa că m-am înșelat în privința performanței și, în loc să-mi plătească pariul pe care l-am jucat pe performanța 2,00, m-au plătit la 1,40 !!

daca din nou reclamatii etc ...

PS nimeni altcineva?

intervalul critic a fost după roșul lui Leverkusen și timpul în care a arătat 7-8 minute întârzieri și a înclinat stadionul. TOTUL ÎN ZONA LIVERKUZE

bet365 cred că va primi cu siguranță goluri și pus în scenă sub 3,5 2,00. și multe ore mai târziu a primit-o înapoi. și vrea să fie numită cea mai bună companie de pariuri. și greșit că a făcut (ceea ce nu făcuse, pentru că ar fi putut înscrie un gol după ce Bayern a apăsat), lăsați-l să-l demită pe cine a făcut-o. clientul nu are vina

joc cinstit

Membru bine-cunoscute
18 Mar 2015
1,054
1,475
113
Sunt de acord să-și concedieze angajatul.
Jucătorul nu are vina ...

Jucătorul alege pur și simplu care este cel mai potrivit pentru el să joace!
  • ca
reacţii: nklaps

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
365-ul meu a făcut acest lucru cel puțin 4-5 de anul acesta în meciuri de baschet live. Performanța pe care am obținut-o la 2.00 este să fac 1.20 și 1.10.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
La ce oră ați plasat pariul exact?
ora care a afișat 8 minute întârzieri. toată lumea s-a încărcat mult sub 3,5 (pentru că roșul era în afara și au fost multe minute de întârzieri, iar pictograma cursei a arătat că Bayern va înscrie un gol). alții au avut doar 1,70 sau 1,80 dacă îmi amintesc corect, în timp ce xNUMX l-au încărcat pe 365, așa că l-am redat așa cum ar face orice jucător rezonabil. și mi-au costat 2,00 euro. dacă fug în mga și eh din nou. nu a ajuns la noi stoichiman, vom alerga pentru xNUMX chiar acum. Nu trebuie să vă faceți griji.

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,036
936
113
ora care a afișat 8 minute întârzieri. toată lumea s-a încărcat mult sub 3,5 (pentru că roșul era în afara și au fost multe minute de întârzieri, iar pictograma cursei a arătat că Bayern va înscrie un gol). alții au avut doar 1,70 sau 1,80 dacă îmi amintesc corect, în timp ce xNUMX l-au încărcat pe 365, așa că l-am redat așa cum ar face orice jucător rezonabil. și mi-au costat 2,00 euro. dacă fug în mga și eh din nou. nu a ajuns la noi stoichiman, vom alerga pentru xNUMX chiar acum. Nu trebuie să vă faceți griji.
Nu, nu este mega 365 este pe ibas pentru a vedea la ce oră istoricul spune că a fost plasat pariul și spune-mi doar!

ARkoudos1980

New Member
23 Oct 2015
27
15
3
Cu 8 minute întârziere, Lever Red card și Bayern pierderea și împingerea, 1,40 nu a fost niciodată. 1,80-1,90-2,00 o cote bune pentru cei de sub.

De asemenea, sunt sigur că nu au făcut nimic cu cei care au jucat case în acel moment (de exemplu, spuneți-i că am anulat pariul pentru că am avut un randament foarte mic).
  • ca
reacţii: qazdas și Magon

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Cu 8 minute întârziere, Lever Red card și Bayern pierderea și împingerea, 1,40 nu a fost niciodată. 1,80-1,90-2,00 o cote bune pentru cei de sub.

De asemenea, sunt sigur că nu au făcut nimic cu cei care au jucat case în acel moment (de exemplu, spuneți-i că am anulat pariul pentru că am avut un randament foarte mic).
Desigur ... dacă ar fi ieșit sub el, ne-ar fi blocat. dacă revarsarea a apărut, nici pisica, nici dauna. l-ar plăti în 1,70 așa cum au avut-o, nu în 2,00 pe care au avut-o alții. toți o vor

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
De asemenea, din moment ce înțeleg doar carnea, pariez mult.

Așadar, ceea ce mi-au spus în chat că toate pariurile pe meci trebuiau să fie controlate au fost muffs.

pentru că un pariu anterior pierdut nu a intrat niciodată într-un proces de reamenajare și nici nu văd pe altcineva pe forum care scrie ceva. este posibil să nu mai jucăm alte pariuri în acest meci și, cu siguranță, cineva ar mai juca în același timp în care am jucat eu, având cel mai bun șef 3,5 de pe piața greacă, dar nu aud pe nimeni să menționeze că deține. probabil par să găsească și să o facă acolo unde li se potrivește.

dacă cineva este un client donator de sânge și pierde în mod constant, cu siguranță nu ar fi tentat să parieze un pariu de 10 euro pe cota 2,00. dar nu numai că m-au schimbat (și chiar multe ore mai târziu), dar m-au plătit la cel mai prost preț al pieței. 1,40 la acel moment, bărbatul 3,5 nu avea agenția OPAP. Am câștigat doar o mulțime de pariuri ieri la baschet și contul a urcat puțin și mi-au spus să frânez cu aspectul lor de tramp.

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
234
118
43
De asemenea, din moment ce înțeleg doar carnea, pariez mult.

Așadar, ceea ce mi-au spus în chat că toate pariurile pe meci trebuiau să fie controlate au fost muffs.

pentru că un pariu anterior pierdut nu a intrat niciodată într-un proces de reamenajare și nici nu văd pe altcineva pe forum care scrie ceva. este posibil să nu mai jucăm alte pariuri în acest meci și, cu siguranță, cineva ar mai juca în același timp în care am jucat eu, având cel mai bun șef 3,5 de pe piața greacă, dar nu aud pe nimeni să menționeze că deține. probabil par să găsească și să o facă acolo unde li se potrivește.

dacă cineva este un client donator de sânge și pierde în mod constant, cu siguranță nu ar fi tentat să parieze un pariu de 10 euro pe cota 2,00. dar nu numai că m-au schimbat (și chiar multe ore mai târziu), dar m-au plătit la cel mai prost preț al pieței. 1,40 la acel moment, bărbatul 3,5 nu avea agenția OPAP. Am câștigat doar o mulțime de pariuri ieri la baschet și contul a urcat puțin și mi-au spus să frânez cu aspectul lor de tramp.
În ce minut al întârzierilor l-ați jucat în performanța generală 2,00?

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
În ce minut al întârzierilor l-ați jucat în performanța generală 2,00?
8 prezintă întârzieri și ridicarea bărbaților în totalitate. Este evident și din momentul în care a fost jucat pariul. 21: 19.

La urma urmei, s-ar schimba asta. oportunitățile nu au durat mult
Ultima editare:

Gambler33

Membru bine-cunoscute
19 Jan 2017
322
312
63
Întârzierile 6 minute au avut copii, mi se pare ciudat că 365 face astfel de lucruri

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Bayern Munchen
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Napoli - Barcelona
  • Mâine 26-02-2020
  • 05: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • Mâine 26-02-2020
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 04: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • G GRaptakis:
    +1
  • P PANATHA:
    Sub 0.5 - Obiective peste / sub PAOK - Olympiacos @
    4.60
  • Coria Forum Bot:
    Utilizatorul Coria a lansat o nouă temă numită "ATP Santiago„la tenis.
  • BetLaden BetLaden:
    Concurența de nivel 3 la Superleague cu Savrinio, Loco-3 și tsitoni pentru a avea exact același număr de 26 de puncte !!!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Conform regulilor, o loterie este urmată în astfel de cazuri, iar procesul a transformat câștigătorul savrinio!
    +1
  • V vangosmt:
    Bună dimineața, săptămână bună
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Bună dimineața Vangos
    +2
  • BetLaden BetLaden:
    ATENȚIE pentru a clarifica ceva despre competiții, deoarece au existat interpretări greșite ...
    1. Bine pentru premii, există curse care nu au nevoie de o remiză, deoarece există criterii de nivel pentru a câștiga. În meciurile anterioare nu au existat remize, deoarece câștigătorul a venit cu criterii precum cine a obținut mai multe puncte decât câștigătorul sau punctajul exact al meciului. Astăzi a fost în primii trei cu TOATE aceleași numere, astfel încât să nu poată câștiga pe baza unei remize, așa că s-a făcut o remiză.
    2. De asemenea, pentru a clarifica faptul că ultimul meci din Liga Campionilor și Europa League nu s-a încheiat încă ... întreaga fază (ambele meciuri) trebuie finalizată și apoi va apărea un câștigător. Așadar, cei care sunt primii în ultima săptămână trebuie să aștepte toată faza cu repetatoarele.
    Pentru orice întrebare vă stăm la dispoziție.
    +1
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Randament de peste 1,30 pe zi.„la Fotbal Predictii.
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a lansat o nouă temă numită "tinaftore;„la Pachete de conversații.
  • Balaton Balaton:
    Erjan vă va răspunde într-un tipule întrebându-mă în seara asta de ce nu îmi deschid ușile pentru a vă răspunde acum
  • P PANATHA:
    Hamas din Turcia ... Basak câștigă prin gol târziu și urcă din nou primul loc
  • Ertzan Ertzan:
    cel rău și noi am spart un blestem de 20 de ani și 2 luni. În 2 ani, noul președinte a făcut toate urletele, la baschet, la fotbal
  • P PANATHA:
    Alafouzos l-a luat pe Fener? Pentru că numai el ar face totul ușor
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    nu ce să obții.
  • Ertzan Ertzan:
    Ce veți face în această seară și cum se joacă Euroliga atât de devreme?
  • P PANATHA:
    va fi diseară (22:00), deoarece stadionul spaniol Wizink Center nu va fi disponibil în zilele următoare, deoarece va găzdui evenimentul Disney On Ice.
  • P PANATHA:
    meci dificil, desigur .... iar echipa nu este convinsă ... mai ales în deplasare
  • Ertzan Ertzan:
    dintr-o sursă bună am aflat că Zoc a respins prost noul contract
  • P PANATHA:
    da, dar este definitiv; poate nu sunt de acord cu termenii încă
  • Ertzan Ertzan:
    am citit un comentariu că până acum a fost respins de 2-3 ori
  • P PANATHA:
    iar lucrul despre baschet este că antrenorii mari sunt puțini
  • Ertzan Ertzan:
    Ideea este că, după Zoc, la revedere de la viață
  • linatsa Forum Bot:
    Utilizatorul linatsa a lansat o nouă temă numită "Estimări la sol OPAP„la Fotbal Predictii.
    linatsa Forum Bot: Linatsa a început un nou subiect numit "Estimări la sol OPAP" la ...