Bet365.

Alexandros492

New Member
12 Jan 2020
3
0
1
La revedere.
Sunt nou la companie. Joi seara joc un pariu pe bet365.
Παίζω σε έναν αγώνα ΟΒΕΡ 15 κόρνερ. Τον αγώνα τον παρακολουθώ ζωντανα και βλέπω ότι βγαίνουν τα κόρνερ.. παρατηρώ βέβαια ότι η bet365 στα στατιστικά της της έχει φύγει 1 κόρνερ με αποτέλεσμα να μου βγάζουν το στοίχημα χαμένο. Σε επικοινωνία μαζί τους , επεξηγω τι έχει συμβει... μου λένε Στείλτε μας βίντεο να το αποδειξετε.. βρίσκω βίντεο στέλνω τον αγώνα Και συνεχίζουν να λένε τα δικά τους ότι ο έλεγχος τους δεν βρίσκει λάθος.. βέβαια είναι πασιφανές στο βίντεο.

Spune-mi te rog gândurile tale. Atașez și un videoclip înrudit ..
Faza este de 84-85 minute în care 2 colțuri ies și se încarcă 1 .. la 2:06:00 faza video ..

Alexandros492

New Member
12 Jan 2020
3
0
1
La revedere.
Sunt nou la companie. Joi seara joc un pariu pe bet365.
Juc într-un meci de OVER 15. Privesc meciul în direct și văd care iese la colțuri .. bineînțeles că observ că bet365 în statisticile sale a lăsat 1 colț așa că am pierdut pariul. În contact cu ei, îmi explic ce s-a întâmplat ... ei îmi spun Trimiteți-ne un videoclip pentru a-l demonstra .. găsesc videoclipuri pe care le trimit meciul Și ei spun că controlul lor nu este greșit ... desigur că sunt evidente în videoclip.

Spune-mi te rog gândurile tale. Atașez și un videoclip înrudit ..
Faza este de 84-85 minute în care 2 colțuri ies și se încarcă 1 .. la 2:06:00 faza video ..

atașamente

victor04

Membru activ
28 Nov 2012
104
72
28
Nu știu dacă ai scos-o (aș vrea să fii afară) și oricum nu m-am așezat să vizionez videoclipul dacă mingea a fost colțată și nu a executat-o ​​nu a contat (am pierdut o carte, așa că îmi amintesc asta)

Alexandros492

New Member
12 Jan 2020
3
0
1
Nu știu dacă ai scos-o (aș vrea să fii afară) și oricum nu m-am așezat să vizionez videoclipul dacă mingea a fost colțată și nu a executat-o ​​nu a contat (am pierdut o carte, așa că îmi amintesc asta)
Bună dimineața amice.
Mi-au primit newsletter-ul după 5 zile ... M-am luptat și am postat pe site ... Și m-au blocat ...

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: nu le dai la ele ... le ia ori de câte ori dpg dorește ......