Betrebels „păcălește” pentru a-i scoate de la nevăzuți !!!

denmasao

interzis
3 Dec 2012
480
385
0
Betrebels este o înșelătorie cunoscută pentru pasiunile sale.
Să mergem la motivul pentru care cred.

În primul rând, este singura companie din live pe care așteptați să o confirmați un pariu în funcție de eveniment. De exemplu, dacă jucați tenis live, să zicem că câștigați un set, veți aștepta două jocuri pentru a vă confirma pariul și dacă cea pe care ați jucat-o va câștiga ( adică șansele sunt scăzute) atunci vor anula pariul dacă îl mănâncă, îl vor accepta și vor râde de tine.
Hai să mergem în golful mare.
Jucați un meci înainte, în direct oriunde, să zicem la 2,00 un as de 100 de euro.
Apare un mesaj care vă spune dacă doriți să jucați pariul pentru profituri brute de 150 de euro. Toți, bine.
TU FUCKING FUCKING!
Ai jucat 100 de euro pentru un profit de 150 de euro. Nu 75 de euro, adică la cota 1,50.
Și deci îndrăznești să le spui într-un mail că te-au furat, ei spun „ce naiba vrei după ce o accepți !!!” (trahana este a mea, dar cred că așa cred ei).
De asemenea, dacă sunteți un tip de dimineață și plasați pariurile înainte de ora 9 dimineața, le-am considerat anulate în mod implicit. Magazinul se deschide de dl Nikos de la 9:10 la XNUMX:XNUMX, astfel încât să primiți un mesaj frumos că pariurile dvs. au fost anulate din cauza '' „Fecioara Maria” m-a ajutat ...
Pentru bonus, un alt râs ... spune că pune 100 pe site pentru a juca 200 direct.
„Instant”: le trimiteți e-mail pentru a vă oferi bonusul și așteptați câteva zile pentru ca aceștia să răspundă și să vă spună ce doresc documente (ID-uri, cifre etc.)
După ce le trimiteți, așteptați din nou câteva zile și dacă sunteți un copil bun veți primi bonusul altfel s-ar putea să auziți și nimic nu va ...
În sfârșit mergem (unde ți-ai pierdut toți nervii aici) la ascensiune.
Se presupune că le-ați trimis documentele pentru confirmare și le-ați acceptat.
PRETURI !!!
De asemenea, vor să le trimită o fotografie a condamnatului cu actul de identitate în mână !!! Nu-mi amintesc dacă au menționat chiar în eticheta prizonierului pe care trebuie să o păstrați.
La urma urmei, s-ar putea să vedeți lumină ... și aceasta este o companie care vrea să-și sperie și clienții ...
Dacă mint la unul, lăsați-mi purtătorul de cuvânt să mă refuze și să mănânce toate mailurile lor în fructe de pădure !!!
Dar unde să preveniți ... unul este în funcțiune!
 
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

Ne pare rău că nu a citit ...

Cred că non-cititorii trebuie să facă o mini "cercetare de piață" înainte de a juca și de a google. În mod logic, subiectul va apărea în forum deasupra rezultatelor
 
  • Aprecieri
reacţii: denmasao
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

Cred că non-cititorii trebuie să facă o mini "cercetare de piață" înainte de a juca și de a google. În mod logic, subiectul va apărea în forum deasupra rezultatelor
O, băieți ... Ai înecat oamenii (sau omul - domnul Nikos).
După ce au spus-o în titlul lor: pariațirebels = Rebels Pariuri.
(amuzant eh ??;)
 
  • Aprecieri
reacţii: denmasao
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

Betrebels este o înșelătorie cunoscută pentru pasiunile sale.
Să mergem la motivul pentru care cred.

În primul rând, este singura companie din live pe care așteptați să o confirmați un pariu în funcție de eveniment. De exemplu, dacă jucați tenis live, să zicem că câștigați un set, veți aștepta două jocuri pentru a vă confirma pariul și dacă cea pe care ați jucat-o va câștiga ( adică șansele sunt scăzute) atunci vor anula pariul dacă îl mănâncă, îl vor accepta și vor râde de tine.
Hai să mergem în golful mare.
Jucați un meci înainte, în direct oriunde, să zicem la 2,00 un as de 100 de euro.
Apare un mesaj care vă spune dacă doriți să jucați pariul pentru profituri brute de 150 de euro. Toți, bine.
TU FUCKING FUCKING!
Ai jucat 100 de euro pentru un profit de 150 de euro. Nu 75 de euro, adică la cota 1,50.
Și deci îndrăznești să le spui într-un mail că te-au furat, ei spun „ce naiba vrei după ce o accepți !!!” (trahana este a mea, dar cred că așa cred ei).
De asemenea, dacă sunteți un tip de dimineață și plasați pariurile înainte de ora 9 dimineața, le-am considerat anulate în mod implicit. Magazinul se deschide de dl Nikos de la 9:10 la XNUMX:XNUMX, astfel încât să primiți un mesaj frumos că pariurile dvs. au fost anulate din cauza '' „Fecioara Maria” m-a ajutat ...
Pentru bonus, un alt râs ... spune că pune 100 pe site pentru a juca 200 direct.
„Instant”: le trimiteți e-mail pentru a vă oferi bonusul și așteptați câteva zile pentru ca aceștia să răspundă și să vă spună ce doresc documente (ID-uri, cifre etc.)
După ce le trimiteți, așteptați din nou câteva zile și dacă sunteți un copil bun veți primi bonusul altfel s-ar putea să auziți și nimic nu va ...
În sfârșit mergem (unde ți-ai pierdut toți nervii aici) la ascensiune.
Se presupune că le-ați trimis documentele pentru confirmare și le-ați acceptat.
PRETURI !!!
De asemenea, vor să le trimită o fotografie a condamnatului cu actul de identitate în mână !!! Nu-mi amintesc dacă au menționat chiar în eticheta prizonierului pe care trebuie să o păstrați.
La urma urmei, s-ar putea să vedeți lumină ... și aceasta este o companie care vrea să-și sperie și clienții ...
Dacă mint la unul, lăsați-mi purtătorul de cuvânt să mă refuze și să mănânce toate mailurile lor în fructe de pădure !!!
Dar unde să preveniți ... unul este în funcțiune!
denmasao, am lacrimi de ras! Nu am nicio îndoială că acesta este exact cazul și este posibil ca unii oameni să fi fost mai răi ...
 
  • Aprecieri
reacţii: denmasao
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

Poate cea mai de încredere companie .....! : agis:
 
  • Aprecieri
reacţii: denmasao
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

La naiba, amice, chiar dacă am spus asta acum câteva zile pentru domnul Nico. El va lupta pentru el însuși împrumutul și ai pariat dimineața. Rebel a spus că am adormit până târziu. Copii plecați pentru că face totul în cazul retragerilor, va fi o chestiune desigur. Dacă aveți ceva în retragere. De asemenea, voi deschide un cashpoint pentru a împărtăși experiențele noastre (dacă nu sunt rău), întrucât am fost rănit și nici nu am vrut să aud pe alții jucând a jucat.
 
  • Aprecieri
reacţii: denmasao
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

La naiba, amice, chiar dacă am spus asta acum câteva zile pentru domnul Nico. El va lupta pentru el însuși împrumutul și ai pariat dimineața. Rebel a spus că am adormit până târziu. Copii plecați pentru că face totul în cazul retragerilor, va fi o chestiune desigur. Dacă aveți ceva în retragere. De asemenea, voi deschide un cashpoint pentru a împărtăși experiențele noastre (dacă nu sunt rău), întrucât am fost rănit și nici nu am vrut să aud pe alții jucând a jucat.
Prietena mea, ceea ce face ea nu va ajunge niciodată la acea etapă ...
 
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

El ar putea (domnul Nikos) să-l redenumească și să parieze probleme, așa că v-ar fi avertizat să nu vă supărați ... : twis:
 
  • Aprecieri
reacţii: denmasao
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

El ar putea (domnul Nikos) să-l redenumească și să parieze probleme, așa că v-ar fi avertizat să nu vă supărați ... : twis:

Ei nu cunosc legea pieței care spune că un client fericit vă va aduce alți trei, în timp ce un client nefericit vă va împinge zece (ceea ce în cazul infobeto aici ucide multe altele).
 
Ultima editare:
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

Și după cum știți, nu are nicio legătură cu Novibet, pe care cel puțin cineva îl reprezintă aici și încearcă să prindă pulsul ca în cazul betsonicului. Rebelii pur și simplu nu există ...
 
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

einai ligo palio to thema alla twra to diabasa kai eithela na po ki egw 2 koybentes ... prwton den eimai paragontas ths betrebels kai to ksekatharizo ayto sau thn arxh .... deyteron grafw thn prosopiki mou empeiria kai tpt allo .... .

edw kai 2 mhnes paizo sthn betrebels ..... den exw synanthsh kanena sau ayta pou anaferei o filos pio pano ..... ok să trăiesc thelei ligo douleia alla me to bonus perimena oute mou protinan kapia perierga stoixhmata ... .exw kanh analipsi mă Skrill nu există carne de mâncare, ci să te bucuri de giath tous anang hir eyropaiki enwsh (to ki alliws ean kaneis analipsi xriazontai pantou), pentru a aduce bonusuri la mpike thn idia hmera, o k.nikos pou lei o filos santa panta sto skype kai e-mail diathesimos, cu thod apsee eimai eyxaristimenos ka mou prosferi bonus vorbi sau 5 shmeia kai pano. Den mporo na po floor kako. Asigurați-vă că centura dvs. este strânsă până la shmantika kai tragika. Pantou tha breis kati na peis ..... ki egw ekana sthn bet365 analipsi kai ekanan 2 evdomades kai mou zhthsan 3 fores ta eggrafa .... i bwin to idio ..... denos krazo omos ..... case ..... sthn epomenh analipsi eitan problepe ..... mia prosopiki empeiria den isodynamei cu epoca de catastrofă se mia și areiria ...:)

Kala Tameia este olous ...
 
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

Păstrați-vă departe de betrebeli, dacă nu doriți să fiți surprinși la un moment dat.
Există atât de multe companii.
 
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

exeis kanei kapies prwsopikes empeiries?
 
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

prwton den eimai paragontas threb betelsels kai to ksekatharizo ayto sau thn arxh

Chiar mă întreb dacă ai fi un factor (pentru că spui la revedere că nu ești) acestui jucător de baseball ce ai scrie?
Îți place oricum pentru că nu ai găsit acest tragic (unele remedieri pe care le vrei, desigur), dar pentru 365 ne-ai spus că ți s-a întâmplat ceva tragic.
documentele ne spun, de asemenea, că ei întrebau de ce UE au nevoie de ele. De fapt, nu sunteți un factor în companie ca și cum l-aș fi subliniat pentru a nu-l uita.
De asemenea, văd una dintre postările mele pe forum acum 3 zile.
: Cool:
 
  • Aprecieri
reacţii: Juanito
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

dosar kaisara pistepse oti theleis .... ekana egrafh sto forum gia ta prognostika ki epidi paizo kai sthn rebels eida to thema ..... la tonisa sau thn arj giath, opos ki esh twra, nominiz oti tha eimai paragontas ths betrebels. ... kamia sxesh .... apla prospatho na matho giati paizo ki egw ekei kai eipa ths prwsopikes mou empeiries .... karfi den mou kaigete pou tha paiksi o kathenas .... gousto tou kapelo tou .... gia Eggrafa gnorizo ​​giati den paizo sau xthes online stoixima ki episis den synithizete na sou ta stegn eggrafh opos sthn betrebels ...

nai pou to parakseno na mhn brw kati tragiko ;;; esh exeis kanei pantou kales empeiries dld;

panta filika
mpalakos
 
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

Ei bine, băieți, permiteți-mi să spun o întrebare:

UNDE VĂ GĂSTIȚI?

atâta timp cât există BET365 pe piață, și Pinnacle și altele

de ce ar căuta cineva o altă companie?
 
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

îmi dă o impresie grozavă că într-un chioșc nu ai găsit nimic tragic de scris, dar în 365 complet.
De asemenea, mă iubesc sintagma „oricine cu o muscă va zbura de obicei”.
mai ales când ai făcut înregistrarea, ai îngropat un pic de lucruri uitate, nu că era interzisă. O pot face :)
dar toate aveau un scenariu în mintea mea.
Banuiesc. și producând dl Nicos scrieți și, bine, vă apărați pâinea.

Întotdeauna prietenoase
: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: Juanito
Răspuns: „trucul” lui Betrebels pentru a-i scoate din dublu !!!

Nu știu câți dintre acuzați răspund la adevăr.

domnule, nu suntem polițiști grei, de vreme ce știți bine
cum este treaba noastră
și nu te uiți


spune poetul.

Dar ce face statul, în afară de problema rake-ului OPAP care îi urmărește pe toți și totul?

Aici se explică despre ce este vorba:

„Prima mea dată într-un bordel” și ... un avort spontan de cinci zile

c10786c6723724a78b3a9dfdd56bebdd_L.jpg


Cele similare pentru marea Bruxelles.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
    PANATHA PANATHA: Desigur....