Betrebels din nou

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
Băieți buni ... după ce mi-am interzis să joc un al doilea pariu pe un eveniment (de ex. Peste și peste) acum că am cerut retragerea din 100 euro cerându-mi clasicul ... selfie și vivawallet istoric. Știu că al doilea este destul de ilegal, dar îl trimit pentru că nu am nimic de ascuns ... un an de utilizare pe care o fac în vivawallet este pentru tranzacțiile cu Netbet și Betrebells ....... Vreau doar să întreb exact ce vor pentru a vedea istoria viva.

Ce urmează? limita? Nu cunosc limitele. Credeam că nu mi se va întâmpla niciodată
Păcat, am făcut o mică dumbbell la Betrebells, a început o mică zi de plată

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
Băieți buni ... după ce mi-am interzis să joc un al doilea pariu pe un eveniment (de ex. Peste și peste) acum că am cerut retragerea din 100 euro cerându-mi clasicul ... selfie și vivawallet istoric. Știu că al doilea este destul de ilegal, dar îl trimit pentru că nu am nimic de ascuns ... un an de utilizare pe care o fac în vivawallet este pentru tranzacțiile cu Netbet și Betrebells ....... Vreau doar să întreb exact ce vor pentru a vedea istoria viva.

Ce urmează? limita? Nu cunosc limitele. Credeam că nu mi se va întâmpla niciodată
Păcat, am făcut o mică dumbbell la Betrebells, a început o mică zi de plată
nu-l trimiteți pentru jest.
tranzacțiile fiecărei bănci sunt confidențiale.
nu-i dați curajul. Ei au invocat legea, și-au luat banii fără a le trimite.
cei care le-au trimis au mâncat banii.
Vă trimit legătura cu legea, deși l-am comunicat deja forumului.
să le țipi în legea lor.
nu vă spun că ați acceptat termenii.
unii termeni sunt abuzivi și ilegali
  • ca
reacţii: qatarianos

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
168
43
nu-l trimiteți pentru jest.
tranzacțiile fiecărei bănci sunt confidențiale.
nu-i dați curajul. Ei au invocat legea, și-au luat banii fără a le trimite.
cei care le-au trimis au mâncat banii.
Vă trimit legătura cu legea, deși l-am comunicat deja forumului.
să le țipi în legea lor.
nu vă spun că ați acceptat termenii.
unii termeni sunt abuzivi și ilegali
Anul trecut a văzut legi noi în Grecia să impună controale privind spălarea de bani pentru orice tranzacție de peste EUR 1000 acum și secretul bancar paneuropean opening're vorbesc despre spălare ...
(și intimitatea băncii în sine este faptul că nu te roagă, să nu ți-o dai.)

Și vezi condițiile de pretutindeni, care este cerut de carte pentru a face elencho pentru clătire și spune, portofel viva pe care trebuie să le dea și să explice tranzacțiile și terțe părți implicate sau implicate, si, in general condițiile de protecție împotriva spălării ,,,

Mai ales pentru Skrill netteler cu Bitcoin, etc, care sunt relativ mai ușor de clătire, dacă încerci să ascunzi de carte eu nu cred că se va găsi mai ușor la dreapta așa cum ați spus, mai bine pentru a da daca esti curat. Dacă vorbim despre bănci și despre viva, cred că nu vă lărgesc și nu cereți detalii

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
Nu cred că pot găsi un cont mai curat. Tranzacții numai cu pariuri 2-3. Depozite în și din contul meu bancar.
Sunt foarte curios să văd că nu vor termina niciodată verificarea și ce vor găsi.

Te voi informa.
Anul trecut a văzut legi noi în Grecia să impună controale privind spălarea de bani pentru orice tranzacție de peste EUR 1000 acum și secretul bancar paneuropean opening're vorbesc despre spălare ...

Și vezi condițiile de pretutindeni, care este cerut de carte pentru a face elencho pentru clătire și spune, portofel viva pe care trebuie să le dea și să explice tranzacțiile și terțe părți implicate sau implicate, si, in general condițiile de protecție împotriva spălării ,,,

Mai ales pentru Skrill netteler cu Bitcoin, etc, care sunt relativ mai ușor de clătire, dacă încerci să ascunzi de carte eu nu cred că se va găsi mai ușor la dreapta așa cum ați spus, mai bine pentru a da daca esti curat. Dacă vorbim despre bănci și despre viva, cred că nu vă lărgesc și nu cereți detalii
α

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43

ceea ce scrie este neadevărat.
Am dat legea de multe ori.
există un comitet specific care controlează clătirea. numai aceasta poate verifica tranzacțiile pentru orice riscant.
meseria poate verifica, de asemenea, tranzacțiile în orice suspiciune de evaziune fiscală. nimeni altcineva

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
168
43
există un comitet specific care controlează clătirea. numai aceasta poate verifica tranzacțiile pentru orice riscant.
meseria poate verifica, de asemenea, tranzacțiile în orice suspiciune de evaziune fiscală. nimeni altcineva
Aș vrea să fi fost, dar în țara absurdului, camerele pot fi interzise să ne protejeze de crimă și de viol, dar nu avem protecție comercială.
(recent și paneuropene sunt obligate să dea datele noastre pentru martie)

O mică bucată din ultima lege, nu că le înțeleg pe toate, dar în fiecare an și mai strictă.
„1) Prezentul articol 12 Bill extinde domeniul de aplicare de configurare pentru a permite due diligence de către persoanele fizice și juridice necesare pentru a monitoriza, controla și să raporteze la instanțele autorității competente a tranzacțiilor suspecte de spălare de bani activități. în special, în cazurile în care debitorii (instituții de credit, instituții financiare, companii, organizații și alte entități care oferă servicii de jocuri de noroc, comercianții și vânzătorii de bunuri cu valoare ridicată etc.) trebuie să aplice măsurile de precauție pentru clienți: ... "

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3

Probabil sunt de acord cu tine dacă le-am trimis un viva ... Mă întreb ... ce vor să vadă. Asigurătorii caută să găsească dacă ați încălcat termenii pentru a vă arunca afară? dacă clătiți bani? dacă folosiți contul altcuiva? exact ce.

Nu sunt un jucător serios. Vreau să spun că eu cânt un pic pentru a face câteva. Ieri dupa ce am trimis documentele au vrut, eu încă mai iau cerere 100 de euro ... dimineața mea respins. Încă n-am intrat în goană pentru că aș fi frustrat. Acesta este cât de mult timp pe care doresc să verifice paginile 4 care prezintă retrageri de depozite de la pariuri 2-3 și transportul la și din contul meu bancar?

Adică, am ajuns într-adevăr încât nici nu putem câștiga. Mă întreb de alți jucători care joacă sume mari și câștigă ceea ce găsesc?

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
Aș vrea să fi fost, dar în țara absurdului, camerele pot fi interzise să ne protejeze de crimă și de viol, dar nu avem protecție comercială.
(recent și paneuropene sunt obligate să dea datele noastre pentru martie)

O mică bucată din ultima lege, nu că le înțeleg pe toate, dar în fiecare an și mai strictă.
„1) Prezentul articol 12 Bill extinde domeniul de aplicare de configurare pentru a permite due diligence de către persoanele fizice și juridice necesare pentru a monitoriza, controla și să raporteze la instanțele autorității competente a tranzacțiilor suspecte de spălare de bani activități. în special, în cazurile în care debitorii (instituții de credit, instituții financiare, companii, organizații și alte entități care oferă servicii de jocuri de noroc, comercianții și vânzătorii de bunuri cu valoare ridicată etc.) trebuie să aplice măsurile de precauție pentru clienți: ... "
ceea ce tocmai ați spus puțin
Singurul lucru pe care îl pariezi este să-ți spui Comisiei Rink.
dacă comisia consideră că suspecții sunt drepți, atunci ei vor apela și te vor căuta.

el nu are dreptul să privească la pariuri.

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
168
43
ceea ce tocmai ați spus puțin
Singurul lucru pe care îl pariezi este să-ți spui Comisiei Rink.
dacă comisia consideră că suspecții sunt drepți, atunci ei vor apela și te vor căuta.

el nu are dreptul să privească la pariuri.
Nu cred că spune asta ... am pus legile 3

" Due diligence pentru orice transfer neregulat periodic de fonduri de peste 1.000 euro, chiar dacă se face între conturi bancare ale aceleiași persoane, trebuie să le ia bănci și alte instituții financiare ....

În cazurile în care persoanele răspunzătoare ( furnizorii de servicii de jocuri de noroc etc.) trebuie să aplice măsurile de precauție pentru clienți:

c) tranzacțiile furnizorilor de servicii de jocuri de noroc care se fac fie pe depozit, fie pe colectarea câștigurilor. "

PS
Bineînțeles că scriu în incurcatura, nu știu ce măsuri de diligență sunt ele și cum o vor căuta, dar, în general, înțeleg că au unele obligație pentru a vedea unde au jucat banii și de unde provin ...

YG2
Când am trimis bani Skrill din cardul de debit al contului meu bancar, nu am putut transfera banii apoi pentru a paria la orice companie! Când am trimis din același cont direct la Skrill a fost gratuit și pentru pariuri.
Poate că acestea sunt ceea ce caută, printre altele, în ceea ce privește originea, deoarece sunt dintr-o bancă și retrageri nu vor exista probleme logic
Ultima editare:

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
Ei și-au terminat controlul. După cum era de așteptat, nu au găsit nimic suspect și plătit.
În regulă, continuăm

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru a vedea cum vor merge primii pași ...
  • BetLaden BetLaden:
    Axax pleacă
  • BetLaden BetLaden:
    vrea 4 goluri să meargă ... atât de palid pentru a se califica chiar și pentru minge
    joci anul acesta
  • BetLaden BetLaden:
    bun 2,25 pentru calificarea Benfica
  • BetLaden BetLaden:
    Gol pentru Benfica 1-0
  • BetLaden BetLaden:
    1-1 Shakhtar !!!
  • Ertzan Ertzan:
    Basak fură calificarea
  • BetLaden BetLaden:
    Benfica 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    Obiectiv Legenda
  • Ertzan Ertzan:
    Extras de extravaganță
    +1
  • jogo jogo:
    ti
  • jogo jogo:
    ce s-a întâmplat să fie făcut .....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu suntem afectați de bolile coronariene permanente Olympiacos !!!
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Unchiul meu va înnebuni cu bonusurile din nou
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Europa League "16" remiză„la Știri sportive.
  • V Forum Bot:
    Utilizatorul vagionakis a lansat o nouă temă numită "Problemă cu stoiximan„la Site-uri legitime de pariere.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Cu lupii englezi Olympiacos în Europa League "16"„la Știri sportive.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "LEGEA EUROPA "16" SCALES„la Știri sportive.
  • S Siomos1:
    Bună seara, engleza pare a fi ... soarta lui Olympiacos:)))) Un alt obstacol în mod clar foarte dificil, dar dacă ați trecut de Arsenal, ce să trișați ..
  • S Siomos1:
    Dintre celelalte cupluri: https://bit.ly/2I63fSW distinge Sevilla-Roma.
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a conectat la cameră.
  • Ertzan Ertzan:
    La ora 1 este meciul Osmanlispor-Karagumruk Turcia clasa I meciul. Vizitatorii sunt în formă bună, alergând o serie de 1 victorii și 4 remize pe locul 2 și au aspirații să crească. În timp ce partea de acasă nu este într-o poziție atât de bună, ei pariază pe partea de acasă. Aici merită să încercați cele 5 DNB care plătesc bine la 2 în pariu în altă parte, poate cu 1.90/3 peste miză
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    De asemenea, Trabzonspor-Risespor furtuna neagră este în formă. Merită o victorie cu -1 handicap asiatic pe podiumul verde 1.88 miza 3/10. În Coniaspor-Kasibasa aș alege egalul în a doua repriză 1 miza 2.17/3
    +1
  • McLaren17 Forum Bot:
    McLaren17 a început un nou thread numit "IFC # 16: B GROUP: Curse 30„în Concursul IFC.
  • J Forum Bot:
    Utilizatorul JONATHAN4E a lansat o nouă temă numită "CONCURENȚA DE LIGURĂ EUROPA„la Diferite concursuri Infobet.
    J Forum Bot: JONATHAN4E a început o nouă temă numită "EUROPA LEAGUE COMPETITION" pe ...