Betsson

Mounakias 1981

New Member
1 Nov 2021
6
0
1
Am depus pentru prima dată cu câteva zile în urmă prin intermediul portofelului viva. Banii nu au fost creditați în contul meu de pe site-ul lor. A aratat 0.
După un prim e-mail de acest tip, l-am înaintat către departamentul competent, nu au mai răspuns. In sfarsit, chiar azi au aparut banii, dupa ce am mutat pamant si cer prin proceduri legale. Bonusul pe care l-au făcut publicitate și a funcționat ca momeală pentru depozit nu l-am primit, desigur.

Foarte atent in aceasta companie
 
Prietenul are dreptate.
Am primit un pariu gratuit de 100 € pe 6 octombrie, ca recompensă pentru un nou membru, pe care trebuie să îl folosesc în termen de 60 de zile, adică până la 5 Atașați dovada.

Astăzi când m-am alăturat betsson pariul gratuit a dispărut !!!!!!!

De asemenea, au un serviciu pentru clienți tragic, inacceptabil, irelevant și teribil de lent.
Nu rata nicio zi cu ei. Dacă te hotărăști să joci, ai grijă la toate pariurile tale, toate literele mici și toate bonusurile. Ei vor încerca să te fure.
Am aflat și alte incidente similare de la prietenii mei, dar nu am informații pentru a le raporta. Lasă-i să le scrie dacă vor.
 

atașamente

  • Screenshot_2021-11-07-00-15-25-210_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-07-00-15-25-210_com.android.chrome.jpg
    290.5 KB · Vizualizări: 417
acum câteva luni s-au dus să mă mănânce aproape 500 de euro de la betsson. stabilit ca un învins, un pariu evident câștigător cu așa vreau.
din fericire l-au schimbat mult si mi-au creditat banii in cont.
Priviți cu mare atenție toate pariurile pe toate companiile. nu presupuneți că sunt sinceri și că dacă pierd un pariu dintr-un meci pe care nu l-ați urmărit la televizor sau dintr-un meci dintr-o ligă mică pe care l-ați jucat din distracție și nu știți cât de mult a venit pariul a fost decontat corect.
alte companii au procedat la fel.
Când clientul îl primește, își cere scuze, ar spune că „a fost o greșeală” și totul este bine. Dacă nu o ia cu ușurință, îl înnebunesc și îl lasă pierdut.
de asemenea, multe companii au anulat pariurile câștigătoare cu așa vreau, după sfârșitul meciului, sau au schimbat cotele cu așa vreau să câștig pariuri.
vrea multa atentie
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon
Ei bine, aici OPAP a stabilit pariul că a fost pierdut și l-a corectat după apeluri telefonice ale agenților etc. După cum am văzut și eu într-o agenție, se plătește un bilet pe care l-a jucat cineva cu un scor diferit de cel normal. A băgat accidental cardul în aparatul pe care îl au toate agențiile și i-a spus că câștigă suma pentru că evident că au trecut greșit scorul. Se fac greșeli uneori și este bine să facem o verificare când jucăm cantități deosebit de mari.
 
Am fost și eu trădat de betsson și toți citiți cu atenție de ce continuă și mai departe.
Uneori în live dă cote la colțuri într-o selecție triplă de handicapuri de acest tip
Ajax - 2, remiza - 2, Feyenoord +2
Totul este bine până acum, deoarece este absolut clar și oricine cunoaște pariurile înțelege ce înseamnă.
Alteori în aceeași poziție dă opțiune triplă și scrie
1 Ajax, remiza, 2 Feyenoord.
Orice persoană normală înțelege că prima alegere înseamnă câștigător la corner Ajax, a doua alegere înseamnă egal în corner și a 2 înseamnă că Feyenoord face mai multe cornere.
Ei nu înseamnă asta. Ele înseamnă un colț de handicap pe care trebuie să-ți mirosi unghiile pentru a înțelege cine este.
Așa că am presat-o într-o zi în Liga Campionilor. Am crezut că joc un câștigător de colț, și de fapt într-o cotă atractivă, și m-am uitat la pariurile deschise și au spus handicap - 1 corner, pe care bineînțeles că nu l-aș juca dacă știam că înseamnă handicap și nu câștigător.
Trișează cu toate astea și înnebunește-i. Și ei continuă. L-am mai văzut. Ai grija.
Reclamați EEEP următorul pas
 
servicii tragice pentru clienți.
Mi-au trimis un e-mail să trimit (am scris, dar nu am trimis și nici nu jucasem) pe 30 octombrie.
Răspund „Vreau să văd termenii”.
Fara raspuns.
Întreb din nou 2 zile mai târziu. Pe sprâncenele lor.
intreb a 3-a oara. 4 zile mai tarziu.
Ei răspund pentru o altă ofertă. Haos.
Întreb din nou și cer oferta potrivită. Răspunsul corect vine la 6 zile după e-mailul inițial.
Trimit in a 7-a zi.
Ei refuză bonusul pentru că se presupune că trebuia să depun într-o săptămână. Am întârziat câteva minute, spun ei, ceea ce este o minciună. Fac o plângere oficială pe formularul companiei lor. Trimit capturile de ecran ca dovadă. În general, supervizorul mi-a dat un alt bonus egal cu 50 de euro și i-a justificat pe cei care m-au negat că au confundat ora de vară cu cea de iarnă și, prin urmare, depozitul meu părea întârziat.
Cafenea.
Nu vă deranjați. Nu merita.
 
Batjocura continuă.
Evident, aceștia nu sunt de vină, deși majoritatea au fost încercați, doar au eliminat pariul gratuit de 100 €.
Am făcut o cerere oficială pe formularul de reclamație.
Astept un raspuns.
EEEP Sunt curios să văd ce va spune
 

atașamente

  • Screenshot_2021-11-10-17-25-32-433_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2021-11-10-17-25-32-433_com.google.android.gm.jpg
    140.3 KB · Vizualizări: 353
Am fost și eu trădat de betsson și toți citiți cu atenție de ce continuă și mai departe.
Uneori în live dă cote la colțuri într-o selecție triplă de handicapuri de acest tip
Ajax - 2, remiza - 2, Feyenoord +2
Totul este bine până acum, deoarece este absolut clar și oricine cunoaște pariurile înțelege ce înseamnă.
Alteori în aceeași poziție dă opțiune triplă și scrie
1 Ajax, remiza, 2 Feyenoord.
Orice persoană normală înțelege că prima alegere înseamnă câștigător la corner Ajax, a doua alegere înseamnă egal în corner și a 2 înseamnă că Feyenoord face mai multe cornere.
Ei nu înseamnă asta. Ele înseamnă un colț de handicap pe care trebuie să-ți mirosi unghiile pentru a înțelege cine este.
Așa că am presat-o într-o zi în Liga Campionilor. Am crezut că joc un câștigător de colț, și de fapt într-o cotă atractivă, și m-am uitat la pariurile deschise și au spus handicap - 1 corner, pe care bineînțeles că nu l-aș juca dacă știam că înseamnă handicap și nu câștigător.
Trișează cu toate astea și înnebunește-i. Și ei continuă. L-am mai văzut. Ai grija.
Reclamați EEEP următorul pas
Am observat asta și știu asta la baschet astăzi.
Au oferit live, un handicap cu linie necunoscuta !!!!

Se poate trece cu ușurință în grabă pentru un câștigător al cursei cu aceste 1 și 2 listate. Betsson este complet indus în eroare
 

atașamente

  • Screenshot_20211110-225742.png
    Screenshot_20211110-225742.png
    89.7 KB · Vizualizări: 292
Încă încearcă să păcălească oamenii. Urmărește-l live aici acum ceva vreme.
Într-un meci în care cornerele au fost 5-2 în favoarea favoritei, se scriu mai multe cornere 1 (adică cornerul câștigător acasă) 2,70. Să se bucure și să se gândească că a găsit un pariu de valoare
 

atașamente

  • Screenshot_20211113-202341.png
    Screenshot_20211113-202341.png
    247.8 KB · Vizualizări: 315
  • Screenshot_20211113-202403.png
    Screenshot_20211113-202403.png
    92.5 KB · Vizualizări: 310
Încă încearcă să păcălească oamenii. Urmărește-l live aici acum ceva vreme.
Într-un meci în care cornerele au fost 5-2 în favoarea favoritei, se scriu mai multe cornere 1 (adică cornerul câștigător acasă) 2,70. Să se bucure și să se gândească că a găsit un pariu de valoare
Am observat asta si intru in direct azi. Nu știu dacă o fac intenționat sau dacă site-ul lor are o problemă, dar oricum este inacceptabil.
 
  • Aprecieri
reacţii: kotsos1
Cred că numai atunci când vezi cuvântul handicap nu mai ai de-a face cu aceste șanse
 
Au mers și pe mine să mă înșele. Mi-au dat un bonus de 50 de euro care conform termenelor a expirat în 30 de zile. Când. M-am autentificat la contul meu pe site-ul lor, spunea că expiră în 7 zile.
Ei au făcut din fraudă o profesie. Fii atent si la ei. Dacă iei frauda în serios, ei spun „scuze scuze” și corectează presupusa greșeală. Dacă nu ați citit termenii sau doar credeți că pentru a spune că pământul este plat, atunci chiar este și nu o căutați va mânca varză, așa cum au mers să mă mănânce pe mine și pe toți prietenii de mai sus
 
Mi se pare că nimeni nu a comentat cât de rău are un rake betsson în direct.
Vorbim că de cele mai multe ori ambele spectacole (ex. peste, sub) sunt mult mai proaste decât cele 2 reprezentații ale lui 2 sau ale șeicului etc.
Ei bine, să găsești că are cele mai bune cote de orice altă companie este ca și cum ai încerca să câștigi la loterie.

De asemenea, nejustificat de puține alegeri în corner și cartonașe în fotbalul live din ligile de top. Fără jumătăți de colțuri, fără cornere de echipă, fără cartonașe de echipă sau altceva. În multe meciuri nici măcar nu are cartonașe live, nici măcar în Serie A sau în Bundesliga, de exemplu.

La baschet lucrurile stau puțin mai bine, dar NUMAI în ligile de primă clasă. Are handicap de 4-5 linii, peste sub dar sus.

De asemenea, nu acoperă taxele de peste 100 de euro, spre deosebire de majoritatea companiilor care acoperă întregul impozit.

Tragedie....

In general cele 2 noi companii sunt de aruncat. Noua lege privind licențele permanente ne-a destrămat.

Am pierdut pariul campion și am primit aceste abominații...
 
  • Aprecieri
reacţii: Grosan
Buna seara băieți! La betsson mi-au anulat cardul și, drept motiv, mi-au scris următoarele


Voucherul dvs. a fost trimis pentru verificare manuală de către dvs. și a fost respins de comerciantul nostru din motive pe care nu le furnizăm.

Pentru astfel de pariuri sunt trimise la verificare manuală

este un pariu al statisticilor și conform instrucțiunilor nu acceptăm recenzii manuale pentru el.



s-a intamplat cuiva???
 
Nu am inteles nimic din raspunsul lor! Traducerea automată Google ar trebui să fie... în loc să se răstoarne
Hai, am insistat din nou pe aceleași prostii pe care mi le-au spus




Betmed Ltd își rezervă dreptul de a revizui și actualiza regulile și regulamentele în orice moment. Clientul de pariuri este responsabil pentru informarea acestuia cu privire la prevederile actuale în vigoare. La finalizarea unui pariu, clientul de pariuri acceptă valabilitatea și aplicabilitatea acestor prevederi de pariuri în versiunea valabilă respectivă.



Sau am făcut o reclamație pe formularul de reclamație
 
  • Aprecieri
reacţii: nklaps

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
    PANATHA PANATHA: Probabil că nu ai prins-o bine.. a spus-o pentru a-și arăta încrederea în echipă și cât de încrezătoare...