Carduri 2019-2020

syllektikos

Membru bine-cunoscute
11 Oct 2009
488
381
63
Drăguț tipule! ai studiat-o. Așa este, numerele și statisticile nu spun întotdeauna adevărul, ci vă conduc așa cum trebuie de cele mai multe ori. Bine făcut!

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,517
1,604
113
Larisa City
Din păcate, totul și pentru totdeauna în pariuri nu există! Nu ne interesează decât să obținem mai mult decât rentabilitatea pe o linie la fel de bună ca cea de ieri! Dacă arbitrul din meciul 20 se dovedește 16 sunteți un om complet!

20190811_195428.jpg

20190811_200140.jpg

20190811_200108.jpg

Dacă jucați un astfel de sacou 300 care vă permite să jucați maxim, 20 tot anul și să vă transformați fonduri 16, câștigați bani 2.000 și dacă găsiți șacali 10 buni, puteți găsi și 20.000! Admnn a acordat o dată astfel de pariuri max 1.000 și 1.500 euro, 5 ori peste pariurile maxime asiatice și a sfârșit oferind tuturor 100-150 și banii 20 limitați! Nu veți câștiga sau niciodată (din păcate). Aceste jocuri 2 erau libere din câmpuri străine, dar tocmai am trecut astăzi. Nici nu trebuie să studiați subiectul de studiu, așa cum fac alții pentru voi (roboți). Voi lăsa niște străini unde și unde, a mea va începe mai târziu! Această piață este interesantă, dar numai în studii, pentru că dacă o dai jos în cap, rezultatul va fi zero!
  • ca
reacţii: pipilas

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,517
1,604
113
Larisa City
Vila Aston - Bournemouth
Andrew 4.5 (galben) @1.47

Legende - Osasuna
Andrew 5.5 (galben) @1.39

Espanol - Sevilla
Peste 4.5 (galben) @1.63

3 @3.33

1.5 / 10

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,517
1,604
113
Larisa City
Espanol - Sevilla
Andrew 5.5 (galben) @1.90
3.5 / 10

În acest joc, astăzi, risc de 6.5 / 10 să câștig 7.5 în echipele 2 și 3. Într-un anumit motiv am pus 2 în ultimul meci, dar ghinionul de ieri care a început în greșeala mea mă îndepărtează de ceea ce voiam inițial să fac. Cealaltă a fost o dilemă a zilei de astăzi cu Estranta în Vigo, dar și aici cred că am greșit așa că tot ce pot face acum este să nu mă încurc cu psihologia și mintea mea, să reduc riscul și celălalt jumătate din mijlocul 5.5, despre care am vorbit de nenumărate ori cu Martinez pe tema 5-6. Meciul este foarte imprevizibil din cauza 100% diferit de Sevilla, nu știm ce metal este! În mod logic, Roșu nu ne va afecta deloc, mulți au ieșit ieri și mergem pentru escrocii 5 exact!
Ultima editare:

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,517
1,604
113
Larisa City
20190818_183624.jpg

0.5 / 10

Jumătate din mijloc este cu galben am uitat să-l scriu și cealaltă jumătate parțială cu 4 exact!

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,517
1,604
113
Larisa City
1.95 / 2 / 10 / + 1.9
1.82 / 5 / 10 / -5
3.33
/ 1.5 / 10 / -1.5
1.50
/ 3 / 10 / -3
1.90 / 3.5 / 10 / + 3.15
6.50
/ 0.5 / 10 /
+ 2.75

-1.7

Nu știu cât de simplu pare pentru cine s-a întâmplat să le joace, dar pentru mine că am întâlnit ani 10, este ușor! La 60 am avut galbeni 4 în ultimul meci al jocurilor 2 și 3, Martinez a continuat apoi să spună că face cel puțin 1-2 ori în fiecare an și l-am evidențiat în fiecare an și în fiecare an. este jocurile de pariuri! Acesta ajunge la final și devine 0-2, ceea ce înseamnă că a fost 50-50 până la acel moment pentru o carte, apoi la 0-2 mergem la cel puțin 20-80 peste jocul de vârf și astfel îl cunoaștem pe arbitru și mama lui. Ieșește gâtul final al unui card, adică 4.5 la ultima carte pentru minutele rămase 1.57 over și 2.25 partea superioară și cu o carte cardul midl + peste echipa 2 fiecare poate face orice știe experiența sau nu știu ce altceva, mă refer doar la pariuri pe informații! Pentru poveste, întreaga cursă a mers excelent pe cărți, toate 5.5-urile normale care ar putea ieși au ieșit atât 4.5, cât și 5.5, cu excepția celor de la Martinez 1, că am făcut o greșeală și i-am dat o valoare proastă atâta timp cât am avut nevoie de ea Împreună cu engleza, în buzunar aș putea obține mai mult cu bărbatul 2 decât cu xnumx peste la sfârșit, deoarece pentru mine era vorba despre 4.5% cu 4.5% care nu ar fi un card diferit. Data viitoare când vom avea propria noastră, voi fi în proces de a o scrie de la 90 pentru detalii, astfel încât să existe un timp pentru activarea pariurilor de urgență și a informațiilor de supraviețuire!
  • ca
reacţii: manupao

chris2

New Member
26 Nov 2018
7
2
3
Coria te joci de mult timp în acest fel pentru că sunt interesat să pariez pe cărți.

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,517
1,604
113
Larisa City
Coria te joci de mult timp în acest fel pentru că sunt interesat să pariez pe cărți.
Cu ajutorul modului alternativ care se află deasupra liniei de bază sau a liniei aeriene, am avut de-a face cu 2 în ultima perioadă doar de câțiva ani în loc de linia de bază cu media cunoscută a 1.83, dar mai ales un câștig constant. card adică dacă cer o frecvență bună bună pe 6, cu câștigul 7 pe 10, văd că pierd cel puțin 2 pentru o carte și, de fapt, aceste jocuri 1-2 sunt câștigul meu niciodată și nu aveți niciun sens. Țin copertele pe poală și domnule ceea ce ma, dar nu a fost suficient. În partea de sus a specimenului alternativ că pot primi un 8 în fiecare joc 10, iar anul trecut a fost un an grozav pentru primele jocuri 50 și anul acesta vreau să mă întorc la anul trecut pentru a vedea dacă poate fi vreodată verificat din nou! În alternativă, voi încerca să obțin o performanță, fie într-un pregame, fie la mijloc, adică în jocurile 1.25-1.35 pentru a le aduce la 1.45-1.55, așa cum am făcut ieri, când am găsit 3.5 și 1.50-1.60 înainte! Încep cu băieții 2 inițial să cunoască puțin echipele despre modul în care vor juca și să înceapă să-și facă un profil pentru fiecare arbitru, astfel încât să putem vedea cu cine avem de-a face în primul derby serios ca Atletico - Getafe pregame mult pentru că îl am în negativ, dar am văzut în sfertul 1 că jocul se va termina rapid și că arbitrul nu va putea să-l păstreze.

Acum să luăm un exemplu că avem dueluri 2 foarte timpurii în aceeași zi (vineri) Granada - Sevilla și Levante - Villarreal cu arbitrajuri care pot fi jucate și 2, dar vom avea o linie pentru 6.5 și X pentru X în mod normal nu putem să ne jucăm cu 4.5 / 5.5 și vom începe inițial până când 5 / 10 la 3ada și odată cu trecerea liniei 10 vor deveni de bază și 2 ca alternativă cu o imagine clară la X la X va fi capabil. La fel se va întâmpla și în următorul meci!

Alte meciuri 2 Thelta - Valencia și Getafe - Bilbao cu arbitrul de ieri în Cipru, au puțin interes și vor avea 5.5 de bază și alternative 4.5, dar le voi vedea mâine cum le joc!

Germani englezi etc de anul trecut nu voi fi îngrijorat, dar când mă plictisesc să mă uit la ce joacă ceilalți și dacă găsesc ceva care să-l pună jos, va fi mai mult ca cel precedent care m-a costat psihologic și deci din nou va începe la prânz sper să nu greșim. În caz contrar, de luna viitoare, am să notez toate gândurile inițial și toate mișcările pe picior pe baza pozițiilor inițiale pe care le voi face cu câteva zile mai devreme, adică a patra până la a cincea ieșind pe gât.
  • ca

chris2

New Member
26 Nov 2018
7
2
3
Cu ajutorul modului alternativ care se află deasupra liniei de bază sau a liniei aeriene, am avut de-a face cu 2 în ultima perioadă doar de câțiva ani în loc de linia de bază cu media cunoscută a 1.83, dar mai ales un câștig constant. card adică dacă cer o frecvență bună bună pe 6, cu câștigul 7 pe 10, văd că pierd cel puțin 2 pentru o carte și, de fapt, aceste jocuri 1-2 sunt câștigul meu niciodată și nu aveți niciun sens. Țin copertele pe poală și domnule ceea ce ma, dar nu a fost suficient. În partea de sus a specimenului alternativ că pot primi un 8 în fiecare joc 10, iar anul trecut a fost un an grozav pentru primele jocuri 50 și anul acesta vreau să mă întorc la anul trecut pentru a vedea dacă poate fi vreodată verificat din nou! În alternativă, voi încerca să obțin o performanță, fie într-un pregame, fie la mijloc, adică în jocurile 1.25-1.35 pentru a le aduce la 1.45-1.55, așa cum am făcut ieri, când am găsit 3.5 și 1.50-1.60 înainte! Încep cu băieții 2 inițial să cunoască puțin echipele despre modul în care vor juca și să înceapă să-și facă un profil pentru fiecare arbitru, astfel încât să putem vedea cu cine avem de-a face în primul derby serios ca Atletico - Getafe pregame mult pentru că îl am în negativ, dar am văzut în sfertul 1 că jocul se va termina rapid și că arbitrul nu va putea să-l păstreze.

Acum să luăm un exemplu că avem dueluri 2 foarte timpurii în aceeași zi (vineri) Granada - Sevilla și Levante - Villarreal cu arbitrajuri care pot fi jucate și 2, dar vom avea o linie pentru 6.5 și X pentru X în mod normal nu putem să ne jucăm cu 4.5 / 5.5 și vom începe inițial până când 5 / 10 la 3ada și odată cu trecerea liniei 10 vor deveni de bază și 2 ca alternativă cu o imagine clară la X la X va fi capabil. La fel se va întâmpla și în următorul meci!

Alte meciuri 2 Thelta - Valencia și Getafe - Bilbao cu arbitrul de ieri în Cipru, au puțin interes și vor avea 5.5 de bază și alternative 4.5, dar le voi vedea mâine cum le joc!

Germani englezi etc de anul trecut nu voi fi îngrijorat, dar când mă plictisesc să mă uit la ce joacă ceilalți și dacă găsesc ceva care să-l pună jos, va fi mai mult ca cel precedent care m-a costat psihologic și deci din nou va începe la prânz sper să nu greșim. În caz contrar, de luna viitoare, am să notez toate gândurile inițial și toate mișcările pe picior pe baza pozițiilor inițiale pe care le voi face cu câteva zile mai devreme, adică a patra până la a cincea ieșind pe gât.
Jucați 2 companii bune de la companii legitime sau alte companii anul trecut, care a fost randamentul dvs. și câți pariuri ați făcut?

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,517
1,604
113
Larisa City
Jucați 2 companii bune de la companii legitime sau alte companii anul trecut, care a fost randamentul dvs. și câți pariuri ați făcut?
La jumătatea anului pe fronturile 50, 40 a ieșit confortabil și curat cu o medie de 1.40, fără copertile / corecțiile pe care jumătatea pierdută s-ar putea dovedi a fi un videoclip! Un 10% yeld pur care a început să se descompună în proces, dar după cum am spus, a fost perfect normal să începeți să dezghețați numerele până la 70, dar nu m-a interesat prea mult, deoarece o țintă bună a fost acoperită, așa că nu a existat niciun motiv să crește dimensiunea eșantionului pentru a putea trage concluzii. Lasă 100 să iasă în 2 ani! Căutăm 10 pe lună în 5 luni bune și căutăm video 8 1 câștigat și marjele pierdute strict! În lunile proaste 3 avem o marjă 7 pierdută în fața pierzătorilor 3 pentru a evita pierderea. Vrei să spui că nu vorbim despre nimic grozav în bani, deoarece cea mai bună companie legitimă care îți va oferi cea mai bună performanță, pariurile max pe baza de bază plus 150 euro, ceea ce înseamnă în exemplul alternativ 300or 1.50 din meciul de ieri. Puteți merge mai departe, dar veți primi 1.50 în loc de 1.30-1.40 și altele asemenea betsop să zicem că obțineți o alertă nefiind autorizată să plasați un pariu 50-60 euro peste o noapte 3.5 1.30 și că 1.40 este întrerupt odată cu timpul. Mai sus vorbim despre plafoane de persoană la pariurile 10 Euro max cu 300 cava și de acolo căutați mai multe facturi. Fie că ne place sau nu în toate piețele Vali, chiar și acolo unde nu vă deranjează, granițele sunt la 3.000 cu 300 euro și cine câștigă în târg cu câștigătorii 400 și 500! În general, jocul este jucat la limite specifice în sthnm și nvbbt! În 1000 vom vedea cu 365s și 2s la care putem ajunge cu copertile și corecțiile! În mod alternativ, Liv nu există pe 3!
  • ca

chris2

New Member
26 Nov 2018
7
2
3
La jumătatea anului pe fronturile 50, 40 a ieșit confortabil și curat cu o medie de 1.40, fără copertile / corecțiile pe care jumătatea pierdută s-ar putea dovedi a fi un videoclip! Un 10% yeld pur care a început să se descompună în proces, dar după cum am spus, a fost perfect normal să începeți să dezghețați numerele până la 70, dar nu m-a interesat prea mult, deoarece o țintă bună a fost acoperită, așa că nu a existat niciun motiv să crește dimensiunea eșantionului pentru a putea trage concluzii. Lasă 100 să iasă în 2 ani! Căutăm 10 pe lună în 5 luni bune și căutăm video 8 1 câștigat și marjele pierdute strict! În lunile proaste 3 avem o marjă 7 pierdută în fața pierzătorilor 3 pentru a evita pierderea. Vrei să spui că nu vorbim despre nimic grozav în bani, deoarece cea mai bună companie legitimă care îți va oferi cea mai bună performanță, pariurile max pe baza de bază plus 150 euro, ceea ce înseamnă în exemplul alternativ 300or 1.50 din meciul de ieri. Puteți merge mai departe, dar veți primi 1.50 în loc de 1.30-1.40 și altele asemenea betsop să zicem că obțineți o alertă nefiind autorizată să plasați un pariu 50-60 euro peste o noapte 3.5 1.30 și că 1.40 este întrerupt odată cu timpul. Mai sus vorbim despre plafoane de persoană la pariurile 10 Euro max cu 300 cava și de acolo căutați mai multe facturi. Fie că ne place sau nu în toate piețele Vali, chiar și acolo unde nu vă deranjează, granițele sunt la 3.000 cu 300 euro și cine câștigă în târg cu câștigătorii 400 și 500! În general, jocul este jucat la limite specifice în sthnm și nvbbt! În 1000 vom vedea cu 365s și 2s la care putem ajunge cu copertile și corecțiile! În mod alternativ, Liv nu există pe 3!
Cât joci în jurul valorii de peste / sub carte și cât este maximul tău stoichimandacă obțineți 10% randament ce profit calculați aproximativ o lună?

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,517
1,604
113
Larisa City
Este bine să nu scrieți ce joacă fiecare sau ce vrea să joace sau ce intenționează să joace pentru că nu știm ce este toată lumea și ce poate vedea cineva, să mergem și să jucăm următoarea greșeală, să pierdem unii pentru un card și pentru a acoperi orice aici și pentru a lupta ca orice prieten că 300 sau 150 pentru asta pot fi monede și nu doriți să acoperiți pentru mine poate fi o sumă sacră. Am menționat în mod oficial cât de mult este compania, să zicem că nu am și mă joc cu prietenii cu alte companii și fac doar o medie. În mod normal, subliniez că nimeni nu păcălește și crede că câștigă bani serioși cu cardurile, așa că pun exemplul de ieri cu pariuri maxime pentru toți din linia euro 128 și 20 minus profitul maxim din zona euro 140. îți oferă 150Mult profit pe joc și urmez acest exemplu pentru că stmn are multe de uitat sau de greșit și dacă trebuie să joci linie la fel, trebuie să calculezi pariul maxim al companiei pentru a juca și celălalt ca în campioni, să zicem campioni gândac sau interveteen și orice altceva poate găsi toată lumea să joace. Yeld iese pe cont propriu dacă joace 300 sau 30 sau 50 sau 5 sau 0.5 ori de câte ori mă bazez pe ceea ce poate juca și câștiga în numele oricui dorește să facă față, iar eu număr numerele ca de obicei.

În mod obișnuit punem o casetă 3.000, iar jurnalul este un jurnal clar, deoarece cautam 10 lunar cu un plafon maxim de 300 euro, atunci aș avea cu siguranță posibilitatea de a juca 300x10 dacă aș dori maxim pentru 3.000 ori de câte ori avem 8x1.40 = 1.25 și 300 1.40 cu succes 420x8 = 420. Dacă intrați o lună proastă și obțineți doar 7, veți rămâne aproape fără banii dvs. pentru că veți avea 1.42 sau 1.44 sau 1.50 în cel mai scurt timp pentru a face multe daune. Dacă nici măcar nu primiți 7 într-o lună, înseamnă că există un eșec și ceva nu merge bine. Este foarte ocupată prima lună și primele jocuri 3, așa că nu petrecem prea mult timp pentru primele jocuri de curse 2-3 și ratăm unele jocuri ale anului, cum ar fi cel atletic - Getafe și celelalte două de vineri! adevărul este că nu voi intra niciodată în primul joc, așa că doar zgârie-l și vreau să obțin un profit mic mai întâi făcând un pas gratuit 1, deoarece este nedrept pentru mine să obțin un 300 de la 10 sigur pariați pe X o lună și fă un pas practic fără un cârlig și pierzi, sunt un om curios și un personaj ciudat în ele! Sep-Oct-Nov-Dec este prima 4 luni și Jan-Feb-Martie-Aprilie celelalte a doua 4 sunt 8 luni cu 5 pozitive și 3 negative. Căutați 5 luni de profit, așadar, dacă prinzi ținta 360x5 = 1800 și cu siguranță 90% poate râde de ele, dar vorbim clar despre ceea ce poate fi maximul. Așa că haideți să o facem singuri și cu echipa 1.5 de acolo, dar acolo mergem la alte niveluri, astfel încât să puteți juca atât 3.000 pe joc sau 30.000 pe joc și este mai ușor, dar cu siguranță nu sunt suficienți bani. ori de câte ori putem găsi ceea ce toată lumea are! 7-8 sept Vreau să cred că voi avea un + 10 / 10 aici și voi putea trece pasul 1 ca 10 / 10. De asemenea, am prietena mea cu scriptul 0 / 2 care începe într-o lună și acolo am supraviețuit cred că la o lună după ce 50 a început, luna februarie sau martie au rupt eșecurile 2 și 7 a revenit după un X Acoperiri și cât de important va fi pe linie, deoarece nu caut nici meciuri 8, nici meciuri 1.000 în acest an. Acesta este un pas foarte important pentru că dacă ai un avantaj într-un meci care depășește cu mult șansele tale și te apropie de 50-50 și poți economisi, trebuie să o faci pentru că joci 80-20! Până când primesc + 10 / 10, vom coborî în teorie. În afară de asta, există alte lucruri pe cărți pe care le voi pune încet, cum ar fi 2-urile și 3-urile pe care vreau să le fac, dar în final vom juca cu coperta. Este foarte important pentru ei cu cel mai mult început înainte de celălalt, adică Thelta - Real a fost înaintea meciului bun al lui Gil (Valencia-Sociedad) când m-am uitat la meciul slab care poate fi pierdut marginal spre bine, deoarece în 1 nu poți faci ceva cu coperta, deoarece are un meci diferit după aceea. În toate elementele de bază ale 1.83 vrei să spui că joacă totul pe leb mai mult decât 2.00 + pentru a avea marjele la sfârșit! Alte detalii vor veni la timp și toate întrebările vor fi rezolvate la timp!

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    L Forum Bot: Lefos a început o nouă temă numită „Cumpărați o mașină” în anunțuri ...