Renunță? Nici măcar!

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.
haha ai dreptate, m-ai prins, nimeni nu are plangere de pariu, eu sunt primul!!!

oricine are ochi vede cum distorsionezi ceea ce am spus si schimbi subiectul
Am scris că nimeni nu a avut vreodată o problemă cu cas utul,

și schimbați subiectul la plângeri generale și vagi despre o anumită companie de pariuri.

vrei doar să creezi impresii, să schimbi subiectul și practic nimic
 
După ce mă refer la articolul 15.16 din condițiile de utilizare a pariurilor mai sus menționate, vă rog foarte mult, moderatori și proprietari ai forumului, să ne protejați puțin de conturile care manifestă tendința de a crea dezinformare și impresii care au consecință a creării iritației noastre pentru că suntem și oameni suntem. Este păcat că oamenii care oferă doar argumente și argumente comunității ne provoacă și le suportă. Este de la sine înțeles că fac o simplă observație și nimic mai mult.
 
. Este păcat că oamenii care oferă doar argumente și argumente comunității ne provoacă și le suportă. Este de la sine înțeles că fac o simplă observație și nimic mai mult.

Este foarte interesant cum să ceri cuiva să dovedească ceea ce pretinde
traduci ca o provocare a disensiunilor de catre unii
 
Din momentul în care o companie explică clar că are dreptul de a opri retragerea fără o notificare prealabilă, ar trebui să ne explicați motivele existenței sale, cu atât mai mult din momentul în care ați declarat că nu a fost ridicată nicio reclamație atunci când un utilizator a deja exprimat-o. Deci tot ce faci este enervant și nimic mai mult
 
oricine are ochi vede cum distorsionezi ceea ce am spus si schimbi subiectul
Am scris că nimeni nu a avut vreodată o problemă cu cas utul,

și schimbați subiectul la plângeri generale și vagi despre o anumită companie de pariuri.

vrei doar să creezi impresii, să schimbi subiectul și practic nimic
nu prietene te inseli! Am făcut o declarație că pariul meu a închis funcția de cash out, dovedit!
Ai încercat să dai vina pe mine și încă nu ne-ai răspuns cum poate cineva abuza așa cum ai „întrebat”.
 
Dacă se scrie ceva negativ despre stoiximan, avocații săi cunoscuți (viscol, jucător, bilias) îi vor sări în apărare. Dacă se scrie ceva negativ despre o altă companie, nu apare niciun avocat...

Aleatoriu? Nu cred!
 
nu sunt surprins
ori de câte ori le-am cerut oamenilor să-mi demonstreze pretențiile lor
și nu ar fi putut avea aceleași reacții
 
nu sunt surprins
ori de câte ori le-am cerut oamenilor să-mi demonstreze pretențiile lor
și nu ar fi putut avea aceleași reacții

Cealaltă persoană nu este obligată să-ți demonstreze ceva care este prezis de pariuri că o poate face, mai ales când utilizatorii confirmă că se întâmplă. Pe de altă parte, tu care îl joci ca joc de noroc sau pariu trebuie să ne spui cu un argument neclintit că așa ceva nu s-a întâmplat până în prezent, ceea ce nu poți dovedi pentru că cineva confirmă deja aplicarea articolului 15.16.
 
nu sunt surprins
ori de câte ori le-am cerut oamenilor să-mi demonstreze pretențiile lor
și nu ar fi putut avea aceleași reacții

Nici pe mine nu ma mira atitudinea ta. Încă aștept să vă dovediți afirmația mai jos.

Nu am susținut nimic, doar te-am întrebat
ceea ce faci depinde de tine, din punctul meu de vedere, ceea ce știu este că nimeni nu a avut vreo problemă cu cash-ul
 
Toată lumea folosește cashout până când compania vede pe termen lung că utilizarea cashout-ului aduce clientului profituri pe care nu le-ar avea dacă nu ar funcționa. Toată lumea are o întârziere în livebet, dar dacă îi muști, îți vor da o întârziere de 15 secunde. Toată lumea are dreptul la misiuni, dar dacă joacă doar misiuni și calculează că profiturile pe care le ai sunt dintr-un procent din Fullbet, îți vor tăia misiunile ca un abuzator, ca să nu devii negativ. Ai profituri și cu programele lor ei văd că vei mânca greu, vei mânca Limit la un moment dat. Alaltăieri Italia - Bulgaria a făcut primul set 17-21 și din 9 Italia merge 11 Deschid oddsportal pentru că nu-mi venea să cred ochilor și era 1,65! Mă întorc stoiximan, merge 13,5 pentru o secundă, scade 9, barieră și apoi, de îndată ce dușul se termină, comerciantul deschide Italia la 1,65 după nu cinci minute în timp ce și el a pierdut setul. Bineînțeles că nu am făcut-o pentru că știam ce voi obține în continuare!
 
Alaltăieri Italia - Bulgaria a făcut primul set 17-21 și din 9 Italia merge 11 Deschid oddsportal pentru că nu-mi venea să cred ochilor și era 1,65! Mă întorc stoiximan, merge 13,5 pentru o secundă, scade 9, barieră și apoi, de îndată ce dușul este peste, comerciantul din cinci minute deschide Italia la 1,65 în timp ce și el a pierdut setul. Bineînțeles că nu am făcut-o pentru că știam ce voi obține în continuare!

Nu te înțeleg
în multe meciuri există inversări stabilite
asta nu inseamna nimic
 
Nu te înțeleg
în multe meciuri există inversări stabilite
asta nu inseamna nimic

Stai jos și lasă-mă să o fac pentru tine, spun ei. Când ceilalți au 1.65, pariorul are 7, apoi 9, apoi 13, adică traderul doarme și tu spui cu mintea ta deșteaptă: „Uau, nenorociții ăștia împart bani în euro” știi în ce rezultă. sfârșitul? Le iei banii, ei nu te plătesc, adică pentru că s-a făcut o greșeală, firma nu te plătește, invocă și un regulament. Tu plângi și eu la fel, dar degeaba. Și pentru că ești suficient de deștept să nu-ți spună „La naiba, du-te și vinde-ți inteligența altundeva și urmărește pe cineva așa”, el îți pune o limită și îți spune politicos că nu te vrem

Vei spune bine că nu, nu pentru că ieși în lumea reală dintr-un magazin și cumperi o pereche de pantaloni care costă în mod normal 60 de euro, dar pentru că au pus eticheta greșită au taxat 30 de euro. Veți spune „domnule ați făcut o greșeală?” nu, angajatul va spune „s-a făcut o greșeală, costă 60” euro și o vei accepta? nu, sau o vei lasa sau o va plati angajatul si vei primi 30 de euro
 
Faci multe pe care nu le înțelegi.
și lucrul ciudat, știi ce este? Adică e un puști de 21 de ani care abia începe să parieze online, du-te naiba, s-a săturat să se joace cu mâna lui, a intrat pentru prima dată în lumea internetului, a vorbit cu 1-2 dintre prietenii lui. , i-au spus că ceea ce spunem noi este o prostie și el crede că du-te dracului

Dar hei, ai 40 de ani, așa de nevinovat și nu știu, nu înțeleg? Foarte palid Dar, pe de altă parte, dacă acum a intrat în lumea jocurilor de noroc, nu dau nicio șansă câte forumuri sunt ca infobeto în Grecia (să ne cântăm puțin casa) care dă voce oamenilor să-și exprime reclamatii (bine pana la un punct sa nu o stricam si noi), bine pentru strain nu discut o cautare pe google pana nu vede reclamatiile sunt multe altele.

În cele din urmă, există și cazul că el este tipul clasic care merge la agenție și stă ore în șir ascultând alți dalloni care nu au avut niciun contact cu jocurile de noroc online și nu au avut niciodată contact cu acest tip de forum și au început acum, parcă ar fi descoperit lună.

Daca ma duc in centrul Xanthi la agentie hai sa le spunem cum despre limite, despre cash out ca opap-ul tau dispare sume din conturi care sunt dovedite aici sunt documente scrise cu siguranta nu ma vor crede de la 18 ani pana la cel de 70 de ani și cel de mai sus aparține uneia din aceste categorii, cu excepția cazului în care firmele l-au plătit să ne pună pe nervi, alte explicații nu găsesc
 
  • Aprecieri
reacţii: venoss și qazdas
și lucrul ciudat, știi ce este? Adică e un puști de 21 de ani care abia începe să parieze online, du-te naiba, s-a săturat să se joace cu mâna lui, a intrat pentru prima dată în lumea internetului, a vorbit cu 1-2 dintre prietenii lui. , i-au spus că ceea ce spunem noi este o prostie și el crede că du-te dracului

Dar hei, ai 40 de ani, așa de nevinovat și nu știu, nu înțeleg? Foarte palid Dar, pe de altă parte, dacă acum a intrat în lumea jocurilor de noroc, nu dau nicio șansă câte forumuri sunt ca infobeto în Grecia (să ne cântăm puțin casa) care dă voce oamenilor să-și exprime reclamatii (bine pana la un punct sa nu o stricam si noi), bine pentru strain nu discut o cautare pe google pana nu vede reclamatiile sunt multe altele.

În cele din urmă, există și cazul că el este tipul clasic care merge la agenție și stă ore în șir ascultând alți dalloni care nu au avut niciun contact cu jocurile de noroc online și nu au avut niciodată contact cu acest tip de forum și au început acum, parcă ar fi descoperit lună.

Daca ma duc in centrul Xanthi la agentie hai sa le spunem cum despre limite, despre cash out ca opap-ul tau dispare sume din conturi care sunt dovedite aici sunt documente scrise cu siguranta nu ma vor crede de la 18 ani pana la cel de 70 de ani și cel de mai sus aparține uneia din aceste categorii, cu excepția cazului în care firmele l-au plătit să ne pună pe nervi, alte explicații nu găsesc

Nu te deranjează însă casa ta. Le-aș fi interzis pe toate și cel puțin sugestiile și sistemele de pariuri nu le-aș face publice decât pentru membri și după aprobare, atâta timp cât oferă comunității nu cu fanfara stilului de a vă spune un sistem în teorie, dar nu în practică. , dar cu sugestii fie pariuri, fie în chestiuni de management al cramei.
Cand permiti ca administrator si nu-l iei personal astfel de tipuri sa provoci un membru, de exemplu o sa ma enervez si ma injur pentru ca iau de la sine inteles ca sunt pe un forum serios ca prostiile nu se potrivesc aici si pe cealaltă parte, oamenii care nu știu că citesc și cred că lucrurile stau, este așa cum a scris un ticălos și el află într-un mod foarte rău, adică sângerare în buzunar, că nu este deloc așa. Nu vreau să fiți înțeleși greșit ca moderatori și proprietari, îmi spun părerea pentru ca forumul să se ridice la alte niveluri.
 
Articolul este blocat pentru că nu oferă nimic...
Ai spus ce ai avut de spus și acesta este sfârșitul acestei conversații, deoarece în loc să vorbească despre titlul subiectului a deraiat într-o altă direcție care nu are nimic de oferit comunității!

Balataon ai dreptate dar uneori lasam sa vedem unde poate ajunge un subiect sau unde poate ajunge dupa o cearta mai aprinsa. Și astea oferă ceva... chiar dacă nu merge... este un rezultat. Concluziile vin mereu oricum...

Așa că vă rog să nu deschideți un topic similar... îl voi șterge pe loc fără alte explicații.
 
  • Aprecieri
reacţii: chri213 și qazdas
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
    PANATHA PANATHA: Desigur....