Renunță? Nici măcar!

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

qazdas

Membru activ
14 Aug 2018
122
74
28
De aproximativ o lună acum, în contul meu la STOIXIMAN, orice pariu de 0,50 - pariul maxim și orice cotă de 1,01 - max ciudat și dacă îl plasez este blocat direct și nu îmi permite să scot în orice ORĂ!
În legătură cu aceștia, mi s-a spus că această restricție este o decizie a departamentului competent și dacă se va schimba în viitor, voi fi notificat prin e-mail.
Îmi imaginez că cineva îmi va spune bine-venit la club. : wlcm:

Și întrebarea mea este retorică .. au dreptul să facă tot ce vor ..?

PS: Vorbim despre un proiect de lege care este cu siguranță negativ în integralitatea sa

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
5,728
2,462
113
127.0.0.1
Se pare că au

PS: Vorbim despre un proiect de lege care este cu siguranță negativ în integralitatea sa
probabil că ai face ceva care îi deranjează, ce și cum nu știu
  • ca
reacţii: qazdas

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
De aproximativ o lună acum, în contul meu la STOIXIMAN, orice pariu de 0,50 - pariul maxim și orice cotă de 1,01 - max ciudat și dacă îl plasez este blocat direct și nu îmi permite să scot în orice ORĂ!
În legătură cu aceștia, mi s-a spus că această restricție este o decizie a departamentului competent și dacă se va schimba în viitor, voi fi notificat prin e-mail.

Dragă prietenă, joc doar în direct în baschetul întârzie prea mult până când sunt acceptate, astfel încât performanța se schimbă și piața nu va dispărea niciodată. Această tragedie specială, pe care le place să o facă.
  • ca

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
168
43
Ați adăugat întârziere în ultima perioadă? .... pentru că, în mod normal, este invers, poate intra în tenis sau în coș, iar dacă ești rapid și ai un scor în direct bun, obții performanța, cashout-ul se schimbă și mai lent.
(întotdeauna pentru sume mici până la 50 Euro)

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
Ați adăugat întârziere în ultima perioadă? .... pentru că, în mod normal, este invers, poate intra în tenis sau în coș, iar dacă ești rapid și ai un scor în direct bun, obții performanța, cashout-ul se schimbă și mai lent.
(întotdeauna pentru sume mici până la 50 Euro)
Da, au adăugat o întârziere și nu numai că nu pot preveni o lovitură de foc, dar nici măcar atacul unei anumite echipe. Adică, în fluxul jocului, îmi este foarte greu să trec prin orice piață. Mumie incredibilă, să spun cel puțin.
  • Wow
  • ca
reacţii: qazdas și BLIZARD

paichtaras

Membru
19 Ion 2019
70
17
8
40

ai făcut profit din partea celor răi cât ai făcut?

qazdas

Membru activ
14 Aug 2018
122
74
28
raspunde-ne
ai folosit funcția sau ai abuzat-o?
cum definiți abuzul? Funcția de încasare este folosită sau pentru ochii lumii?
dacă este doar pentru tine să vezi și este interzis să mergi, atunci da, am făcut abuz!

ai făcut profit din partea celor răi cât ai făcut?
acesta nu este motivul operațiunii; să poți câștiga banii pe care i-ai pariat atunci când ești mulțumit de profitul oferit?
  • ca
reacţii: Magon și FunBet

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113
cum definiți abuzul? Funcția de încasare este folosită sau pentru ochii lumii?
dacă este doar pentru tine să vezi și este interzis să mergi, atunci da, am făcut abuz!

acesta nu este motivul operațiunii; să poți câștiga banii pe care i-ai pariat atunci când ești mulțumit de profitul oferit?
Dar de ce după joc de noroc cu dă bani : ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
168
43
Dar de ce după joc de noroc cu dă bani : ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:
O joc de noroc cu oferă aproape un standard 20 euro pe lună de la freebet-ul de luni, plus un plus în fiecare lună, în funcție de cursele, care în medie ar trebui să fie alte 20.

De asemenea, are rake 0 cu 2-0 în ligi majore ca un câștig, de asemenea, mai bine, astfel încât recompensele sunt ridicate chiar dacă jucați jocul întâmplării.

Acum, cashout-ul său are o particularitate, așa că dacă ai jucat tenis și vezi un tabel de scor bun, precum Williamhill și nu al lor, care se sincronizează cu fluxul, poți încasa imediat ce un punct major este pierdut și îl primești la întoarcere. că ai fi avut înainte să se piardă.

Are o întârziere de întârziere, care nu există în pariuri. O opresc dacă este ultimul punct al unui pariu judecat, dar dacă ai jucat un meci câștigător, poți încasa înainte de pauză ... Am încercat 6-7 ori și 1-2 nu am primit prea multe, bineînțeles că nu am reușit.

Poate că asta are ceva de-a face cu abuzul încasări ca o anulare cu o rambursare de 100%, deoarece în mod normal au grebla, chiar dacă este redusă atunci când o faci, de ce să o tai?

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
418
470
63
O joc de noroc cu oferă aproape un standard 20 euro pe lună de la freebet-ul de luni, plus un plus în fiecare lună, în funcție de cursele, care în medie ar trebui să fie alte 20.
Înapoi la școală Blizard. Îmi place că te găsești o matematică fericită în matematică. Nu este doar 40 € pe lună câștig din sumele complete joc de noroc cuEste foarte mare, 200 € + și încă 250-300, și există o modalitate de a fi garantat indiferent de efect. Desigur, acest lucru va dura un an dacă aveți noroc și nu obțineți imediat blocajul. va veni limita obișnuită 1%, dar 1 € limita peste tot.
  • ca

Mixalis81

Membru
5 și 2019
28
30
13

De asemenea, are rake 0 cu 2-0 în ligi majore ca un câștig, de asemenea, mai bine, astfel încât recompensele sunt ridicate chiar dacă jucați jocul întâmplării.

Acum, cashout-ul său are o particularitate, așa că dacă ai jucat tenis și vezi un tabel de scor bun, precum Williamhill și nu al lor, care se sincronizează cu fluxul, poți încasa imediat ce un punct major este pierdut și îl primești la întoarcere. că ai fi avut înainte să se piardă.

Are o întârziere de întârziere, care nu există în pariuri. O opresc dacă este ultimul punct al unui pariu judecat, dar dacă ai jucat un meci câștigător, poți încasa înainte de pauză ... Am încercat 6-7 ori și 1-2 nu am primit prea multe, bineînțeles că nu am reușit.

Poate că asta are ceva de-a face cu abuzul încasări ca o anulare cu o rambursare de 100%, deoarece în mod normal au grebla, chiar dacă este redusă atunci când o faci, de ce să o tai?
Nu, prietenul meu Nu dă naiba ... Vei juca și Dacă ești bun la alegerile tale, atunci crezi că câștigi la acele oferte ... Dar despre ce vorbim? Pentru pariul gratuit 5 euro de luni? Pentru a juca ce 20 euro într-un meci ... Și dacă îl prind, dă-mi 5 euro ... da ai auzit bine! 5 euro pentru a le dubla ... Faceți-ne o favoare în magazinul convenabil ...
Tot ce primesc pentru el sunt misiunile sale gratuite de până la 25 euro pariul gratuit pe PAOK și ceva extraordinar final chl, euro etc, care îi aduc scalpul
  • ca

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
418
470
63
Nu, prietenul meu Nu dă naiba ... Vei juca și Dacă ești bun la alegerile tale, atunci crezi că câștigi la acele oferte ... Dar despre ce vorbim? Pentru pariul gratuit 5 euro de luni? Pentru a juca ce 20 euro într-un meci ... Și dacă îl prind, dă-mi 5 euro ... da ai auzit bine! 5 euro pentru a le dubla ... Faceți-ne o favoare în magazinul convenabil ...
Tot ce primesc pentru el sunt misiunile sale gratuite de până la 25 euro pariul gratuit pe PAOK și ceva extraordinar final chl, euro etc, care îi aduc scalpul
De la pariuri complete care au fost 25 € Seconds și 50 € până la campioni - europa tranzacționarea S / C, le-a făcut acum freebet 5 € și 25 €?

Mixalis81

Membru
5 și 2019
28
30
13
Din totalul pariurilor care au fost 25 € Seconds și 50 € la campioni - europa tranzacționarea N / A a făcut ca acum să fie freebet 5 € și 25 €?
Da ... pariurile secundare gratuite sunt talismanice ... și pariuri complete, precum Ajax-Paok și Tubaline 25! Din iunie anul trecut nu-mi amintesc să obțin un pariu complet pe 50 euro dacă nu mă înșel ... și în lume cred că a fost 25 final
  • ca

qazdas

Membru activ
14 Aug 2018
122
74
28
Înapoi la școală Blizard. Îmi place că te găsești o matematică fericită în matematică. Nu este doar 40 € pe lună câștig din sumele complete joc de noroc cuEste foarte mare, 200 € + și încă 250-300, și există o modalitate de a fi garantat indiferent de efect. Desigur, acest lucru va dura un an dacă aveți noroc și nu obțineți imediat blocajul. va veni limita obișnuită 1%, dar 1 € limita peste tot.
Nu știu dacă există riscul ca banii dvs. să fie consumați dacă consideră că este un bonus abuziv

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
418
470
63
Da ... pariurile secundare gratuite sunt talismanice ... și pariuri complete, precum Ajax-Paok și Tubaline 25! Din iunie anul trecut nu-mi amintesc să obțin un pariu complet pe 50 euro dacă nu mă înșel ... și în lume cred că a fost 25 final
Ei bine, mi-am amintit până vara trecută când mi-a fost dat și a fost 25 Seconds și 50 restul.
  • ca
reacţii: Mixalis81

Mixalis81

Membru
5 și 2019
28
30
13
Nu știu dacă există riscul ca banii dvs. să fie consumați dacă consideră că este un bonus abuziv
Unul dintre motivele pentru utilizarea necorespunzătoare a numerarului pe care mi-l imaginez înseamnă că pariul este ... și este vorba despre pariu valoric ...
De exemplu, joc dublu la meciul precedent din Kazahstan și dubla pe care am primit-o în zilele 4.5 și trântind zilele 2 cu ele pe 2.60 ... Și să zicem că am jucat 30 euro și se reduce la euro 75-xNUMX încolăcește-te înainte ca lupta să se întâmple chiar ... Cred că în acest caz le primești în ochi ...
  • ca

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
168
43
Pentru pariul gratuit 5 euro de luni? Pentru a juca ce 20 euro într-un meci ... Și dacă îl prind, dă-mi 5 euro ... da ai auzit bine! 5 euro pentru a le dubla ... Faceți-ne o favoare în magazinul convenabil ...
Luni 10 Euro pe care îl joci chiar cu noroc, dacă eliminăm rake-ul dă 19 Euro în fiecare lună, l-am calculat în alte detalii locale.

Celelalte sume licitate pe care le spui sunt mult mai mari, dar nu stabile, când am spus că 20 euro încă mai trebuie.

PS
Nu vă păcăliți niciodată cu banii pe care îi aveți, pentru că este lipsit de respect și, la un moment dat, este posibil să aveți nevoie de el ... și, desigur, vă oferă brânză pentru a juca, nu vă oferă bourbon pentru cafeaua dvs., dar este un cadou pur care puteți câștiga cu ușurință chiar și prin jocul la întâmplare
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru a vedea cum vor merge primii pași ...
  • BetLaden BetLaden:
    Axax pleacă
  • BetLaden BetLaden:
    vrea 4 goluri să meargă ... atât de palid pentru a se califica chiar și pentru minge
    joci anul acesta
  • BetLaden BetLaden:
    bun 2,25 pentru calificarea Benfica
  • BetLaden BetLaden:
    Gol pentru Benfica 1-0
  • BetLaden BetLaden:
    1-1 Shakhtar !!!
  • Ertzan Ertzan:
    Basak fură calificarea
  • BetLaden BetLaden:
    Benfica 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    Obiectiv Legenda
  • Ertzan Ertzan:
    Extras de extravaganță
    +1
  • jogo jogo:
    ti
  • jogo jogo:
    ce s-a întâmplat să fie făcut .....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu suntem afectați de bolile coronariene permanente Olympiacos !!!
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Unchiul meu va înnebuni cu bonusurile din nou
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Europa League "16" remiză„la Știri sportive.
  • V Forum Bot:
    Utilizatorul vagionakis a lansat o nouă temă numită "Problemă cu stoiximan„la Site-uri legitime de pariere.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Cu lupii englezi Olympiacos în Europa League "16"„la Știri sportive.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "LEGEA EUROPA "16" SCALES„la Știri sportive.
  • S Siomos1:
    Bună seara, engleza pare a fi ... soarta lui Olympiacos:)))) Un alt obstacol în mod clar foarte dificil, dar dacă ați trecut de Arsenal, ce să trișați ..
  • S Siomos1:
    Dintre celelalte cupluri: https://bit.ly/2I63fSW distinge Sevilla-Roma.
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a conectat la cameră.
  • Ertzan Ertzan:
    La ora 1 este meciul Osmanlispor-Karagumruk Turcia clasa I meciul. Vizitatorii sunt în formă bună, alergând o serie de 1 victorii și 4 remize pe locul 2 și au aspirații să crească. În timp ce partea de acasă nu este într-o poziție atât de bună, ei pariază pe partea de acasă. Aici merită să încercați cele 5 DNB care plătesc bine la 2 în pariu în altă parte, poate cu 1.90/3 peste miză
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    De asemenea, Trabzonspor-Risespor furtuna neagră este în formă. Merită o victorie cu -1 handicap asiatic pe podiumul verde 1.88 miza 3/10. În Coniaspor-Kasibasa aș alege egalul în a doua repriză 1 miza 2.17/3
    +1
  • McLaren17 Forum Bot:
    McLaren17 a început un nou thread numit "IFC # 16: B GROUP: Curse 30„în Concursul IFC.
  • J Forum Bot:
    Utilizatorul JONATHAN4E a lansat o nouă temă numită "CONCURENȚA DE LIGURĂ EUROPA„la Diferite concursuri Infobet.
    J Forum Bot: JONATHAN4E a început o nouă temă numită "EUROPA LEAGUE COMPETITION" pe ...