Renunță? Nici măcar!

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Nu știu dacă există riscul ca banii dvs. să fie consumați dacă consideră că este un bonus abuziv
Nu a fost exact un bonus abuziv. Abuzul de abuz este dacă te încurci cu siguranță. Când le-am lăudat, m-aș asigura că nu există nici un pariu sigur din acest motiv. joc de noroc cu La fel ca în cazul performanțelor 2.00, acesta va avea de obicei 1.96-1.98 în altă parte (dublu + 0.5) dacă sunteți în căutarea prețurilor de top în altă parte atunci când jucați cu rake 0. Ceva% la 2% ... Acesta nu este un abuz abuziv, deoarece dacă pariați 200 € pentru a obține pariul complet de 50 €, la finalul pariului profitul net va fi undeva în 40 € - 45 € și nu 50 €.
Desigur, dacă vreo companie va face ceea ce spui.
  • ca
reacţii: BLIZARD și qazdas

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Unul dintre motivele pentru utilizarea necorespunzătoare a numerarului pe care mi-l imaginez înseamnă că pariul este ... și este vorba despre pariu valoric ...
De exemplu, joc dublu la meciul precedent din Kazahstan și dubla pe care am primit-o în zilele 4.5 și trântind zilele 2 cu ele pe 2.60 ... Și să zicem că am jucat 30 euro și se reduce la euro 75-xNUMX încolăcește-te înainte ca lupta să se întâmple chiar ... Cred că în acest caz le primești în ochi ...
Da, înseamnă că există cazuri în care jucătorii încasează campioni la pariurile valorice înainte de începerea cursei și atunci când au cerut o retragere, au văzut că toate cheltuielile cu numerar au fost anulate și pierderile nu au fost anulate. Și chiar și fără o temă bonus, deoarece nu au obținut-o.
  • ca
reacţii: qazdas

qazdas

Membru activ
14 Aug 2018
125
74
28
Unul dintre motivele pentru utilizarea necorespunzătoare a numerarului pe care mi-l imaginez înseamnă că pariul este ... și este vorba despre pariu valoric ...
De exemplu, joc dublu la meciul precedent din Kazahstan și dubla pe care am primit-o în zilele 4.5 și trântind zilele 2 cu ele pe 2.60 ... Și să zicem că am jucat 30 euro și se reduce la euro 75-xNUMX încolăcește-te înainte ca lupta să se întâmple chiar ... Cred că în acest caz le primești în ochi ...
da nu sunt de acord, dar dacă performanța în loc de 2.60 a sfârșit 9.00 și de la 30 € v-a dat cauciuc 2 €, atunci totul este bun.
și până la urmă dacă mă câștigă de ce să nu o fac chiar înainte de cursă?
prin urmare, compania nu oferă încasări .. atâta timp cât „interzice” să o lovești atunci când obții un profit sau te pedepsești dacă o faci, care este punctul existenței sale?

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
da nu sunt de acord, dar dacă performanța în loc de 2.60 a sfârșit 9.00 și de la 30 € v-a dat cauciuc 2 €, atunci totul este bun.
prin urmare, compania nu oferă cashout ... atâta timp cât „interzice” să o lovești atunci când obții un profit sau te pedepsești dacă faci, care este sensul existenței sale?
Din același motiv, te limitează dacă câștigi și mărești limitele dacă pierzi, toate calculate pentru a face o companie profitabilă, pe cât posibil.

Mixalis81

Membru
5 și 2019
29
30
13
prin urmare, compania nu oferă încasări .. atâta timp cât „interzice” să o lovești atunci când obții un profit sau te pedepsești dacă o faci, care este punctul existenței sale?
Cartea cântărește ... câștig și te blestem ... pierd totul ...

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,380
923
113
Aș dori să aud pe cineva spunând: „Juc în compania betman, joc cu sistemul X, câștig sistematic și încă nu mi s-au limitat”.
Atunci este vina mea că l-am tăiat când a plecat bf ...

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
255
126
43
Aș dori să aud pe cineva spunând: „Juc în compania betman, joc cu sistemul X, câștig sistematic și încă nu mi s-au limitat”.
Acest lucru nu se face așa că nimeni nu va spune

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Dacă faceți programul și vă promit că după 6 luni voi încărca buletine informative și voi spune că le redau OPAP cu un rake de 15% distribuiesc cupoane către 15 dintre prietenii mei în afară de mine și avem victima OPAP să ne hrănească! : ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:
  • ca
reacţii: Larry și Lilis

tipois

Membru activ
10 Oct 2014
561
74
28
Dacă ar fi plecat, ar fi fost amărăciune, nu indignare.
Din păcate pentru noi, pe baza dicționarului de greacă modernă pe care îl avem și spunem ..

Plec: plec, renunț etc. spațiu, îndepărtați-vă de undeva.

Mă îndepărtez: forțez să fie îndepărtat dintr-un loc prin forță sau prin comportament violent.
  • ca
reacţii: FunBet și Larry

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,108
2,564
113
Întrebarea mea este de ce trebuie să faceți cauciucul pentru a putea juca efectul contrar pe cont propriu și pentru a obține mai multe rambursări?
  • ca
reacţii: Magon și FunBet

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,380
923
113
Dacă faceți programul și vă promit că după 6 luni voi încărca buletine informative și voi spune că le redau OPAP cu un rake de 15% distribuiesc cupoane către 15 dintre prietenii mei în afară de mine și avem victima OPAP să ne hrănească! : ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:
Trimite-mi orice vrei să faci și eu o voi face.

@ Grim Reaper Companiile cred că fac schimb de informații între ele pentru a evita astfel de fenomene, pentru a avea jucători în multe companii și pentru a face astfel de moduri.
Dacă nu mă înșel.

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,380
923
113
Haha ... Corect.
Motivul este să pierzi mai puțin, să nu câștigi. Companiile se gandesc la tine ...
  • Haha

bilias

Membru activ
21 Ion 2018
372
91
28
iar mie ceva similar s-a întâmplat în ultimul pariu pe care l-am pus duminică
Am avut o vraja de performanta 8.5 si la un moment dat am incheiat cursa Boreham Wood - Ebsfleit
Nu am dat naiba și nu am vrut să închid pariu, nu am mai închis-o niciodată
dar acum citindu-ți firul @qazdas Intru în gânduri despre tactica companiei.

PS pentru poveste în ciuda performanței 8.5 am câștigat .. !!
  • ca

paichtaras

Membru
19 Ion 2019
70
17
8
40
cum definiți abuzul? Funcția de încasare este folosită sau pentru ochii lumii?
dacă este doar pentru tine să vezi și este interzis să mergi, atunci da, am făcut abuz!
așa cum o înțelegi, o definesc
cu toții facem ieșiri uneori și nimeni nu a avut vreo plângere
de ce crezi că te-au eliminat în mod specific în timp ce ai spus funcția?

qazdas

Membru activ
14 Aug 2018
125
74
28
așa cum o înțelegi, o definesc
cu toții facem ieșiri uneori și nimeni nu a avut vreo plângere
de ce crezi că te-au eliminat în mod specific în timp ce ai spus funcția?
doriți să le întrebați și să încărcați răspunsul aici, adică să ne iubim.
dacă susțineți că am fost abuzat pentru că nu îmi spun? le este rusine? este un secret comun;
Deci, dacă sunteți mulțumit de cashout-ul oferit, nu îl apăsați;
Contează dacă cineva apasă 5 de ori pe lună și altcineva 10?
Care este limita admisă pentru dvs. astfel încât un singur clic să fie considerat abuz?
  • ca
reacţii: vaf3

paichtaras

Membru
19 Ion 2019
70
17
8
40
doriți să le întrebați și să încărcați răspunsul aici, adică să ne iubim.
dacă susții că am făcut abuz de ce nu-mi spun? le este rusine? este un secret comun;
Deci, dacă sunteți mulțumit de cashout-ul oferit, nu îl apăsați;
Contează dacă cineva apasă 5 de ori pe lună și altcineva 10?
Care este limita admisă pentru dvs. astfel încât un singur clic să fie considerat abuz?

Nu am suportat nimic, doar v-am întrebat
ceea ce vei face este problema ta, pentru mine ceea ce știu este că nimeni nu a avut vreodată o problemă cu ms-ul

qazdas

Membru activ
14 Aug 2018
125
74
28
Nu am suportat nimic, doar v-am întrebat
ceea ce vei face este problema ta, pentru mine ceea ce știu este că nimeni nu a avut vreodată o problemă cu ms-ul
faptul că cineva nu a menționat nu înseamnă că nu există. el poate fi indiferent față de altcineva, deoarece oricum nu îi place să încaseze bani. Am considerat tragic și demn de a paria să exclud o caracteristică care este disponibilă, dacă nu pe 100% din pariuri, cu siguranță pe 99,5% dintre ele.
Ca și cum fluxurile mă blochează și mă întrebi:
Ai abuzat de ea, așa că au închis-o? Nu am mai auzit pe nimeni să aibă o problemă cu fluxul înainte.

PS: de ce încerci să demonstrezi că sunt de vină, mergând pe urmele prietenului tău? Lucrezi la acest pariu special?
(Nu suport nimic, întreb)

paichtaras

Membru
19 Ion 2019
70
17
8
40
cum mă așteptam
vrei să creezi impresii, să schimbi lucrurile și nimic deloc

ceea ce păstrez este faptul că TOATĂ LUMEA ESTE FĂRĂ CASH
  • Haha
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

• 19: 15
    Novasports 2HD
    • Aris - Olympiacos
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Manchester City - Newcastle
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Sheffield United - Lupii
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • West Ham - Burnley
  • 20: 30
    Novasports 3HD
    • Genoa - Napoli
    Novasports 4HD
    • Fiorentina - Cagliari
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Betis - Osasuna
  • 21: 00
    PAOK TV
    • PAOK - Panathinaikos
  • 21: 30
    Novasports 1HD
    • AEK - OFI
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Betis - Osasuna
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Liverpool
  • 22: 45
    Novasports 2HD
    • Roma - Parma
    Novasports 3HD
    • Atalanta - Sampdoria
    Novasports 4HD
    • Bologna - Sassuolo
    Novasports 5HD
    • Torino - Brescia
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 21: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Y Forum Bot: Yaka a lansat o nouă temă numită „Live Streaming în afara companiilor de pariuri ...