Renunță? Nici măcar!

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

paichtaras

Membru
19 Ion 2019
70
17
8
39
ok ai înțeles, mă înțelegi, nimeni nu are o plângere de la el joc de noroc cu, eu sunt primul !!!
oricine are ochi te vede să distorsionezi ceea ce am spus și să schimbi lucrurile
Am scris că nimeni și nu am avut niciodată o problemă cu doamna nr.

și schimbați subiectul la reclamații generale și vagi cu privire la o anumită companie de pariuri.

vrei doar să creezi impresii, să schimbi subiectul și de fapt nimic

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
934
810
93
După ce am menționat articolul 15.16 despre termenii de utilizare a pariurilor menționate mai sus, vă rugăm foarte mult pe moderatorii și proprietarii forumului să ne protejeze puțin de conturile care sunt înclinate spre crearea de complimente și impresii care duc la iritarea și iritarea oamenilor. suntem. Pacat ca comunitatea este doar oferita de certuri si certuri pentru a ne provoca si a le suporta. Este de la sine înțeles că fac o simplă observație și nimic mai mult.

paichtaras

Membru
19 Ion 2019
70
17
8
39
. Pacat ca comunitatea este doar oferita de certuri si certuri pentru a ne provoca si a le suporta. Este de la sine înțeles că fac o simplă observație și nimic mai mult.
este foarte interesant să ceri cuiva să dovedească ce spune
o tradui ca o provocare pentru unii

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
934
810
93
De îndată ce o companie va clarifica faptul că are dreptul de a încasa fără notificare prealabilă, ar trebui să explicați motivele existenței sale, mai ales odată ce ați declarat că nu au fost formulate reclamații atunci când un utilizator a declarat-o deja. . Deci tot ce trebuie să faceți este să vă iritați și nimic mai mult

qazdas

Membru
14 Aug 2018
71
71
18
oricine are ochi te vede să distorsionezi ceea ce am spus și să schimbi lucrurile
Am scris că nimeni și nu am avut niciodată o problemă cu doamna nr.

și schimbați subiectul la reclamații generale și vagi cu privire la o anumită companie de pariuri.

vrei doar să creezi impresii, să schimbi subiectul și de fapt nimic
nu prietenul meu te înșeli! Am făcut o declarație că joc de noroc cu mi-a închis operațiunea de încasare, dovedit!
Ați încercat să aruncați vina asupra mea și încă nu ați răspuns că cineva vă poate abuza așa cum ați „întrebat”.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
60
106
33
Dacă despre el este scris ceva negativ stoiximan, bine-cunoscuții săi avocați (blizard, dramaturg, bilias) vor fi alungați pentru a-l apăra. Dacă se scrie ceva negativ despre o altă companie, nu apare niciun avocat ...

la întâmplare? Nu cred!

paichtaras

Membru
19 Ion 2019
70
17
8
39
Nu sunt surprins
ori de câte ori am rugat oamenii să-și demonstreze pretențiile
și nu au putut avea aceleași reacții

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
934
810
93
Nu sunt surprins
Cealaltă persoană nu este obligată să vă demonstreze că este prevăzut ceva în pariurile pe care le poate face și atunci când utilizatorii confirmă că acesta este cazul. Pe de altă parte, atunci când joci pariuri pe cazinou, trebuie să ne convingi că nu s-a întâmplat până acum și nu poți dovedi asta, deoarece cineva confirmă deja aplicarea articolului 15.16

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
60
106
33
Nu sunt surprins
Nici măcar nu mă miră atitudinea ta. Încă aștept să vă demonstrați cererea de mai jos.

Nu am suportat nimic, doar v-am întrebat
ceea ce vei face este problema ta, pentru mine ceea ce știu este că nimeni nu a avut vreodată o problemă cu ms-ul

GATHS

Membru
4 Sep 2018
59
37
18
ATENA
Toată lumea folosește cashout până când compania vede pe termen lung că folosirea cashout-ului aduce profituri clientului care nu l-ar avea dacă nu ar fi rezolvat. Toată lumea are întârziere în livebet, dar dacă îi mușcați, vă vor pune 15 sec întârziere. Toată lumea are dreptul la misiuni, cu excepția cazului în care joacă misiuni și calculează că veniturile Fullbet vă vor reduce misiunile drept abuzive sau negative. Aveți câștiguri și cu programele lor văd că veți mânca Limitați-o la un moment dat. Cu o zi înainte Italia - Bulgaria a setat pentru prima dată 17-21 și de la 9 Italia merge 11 Am deschis oddsportal pentru că nu credeam în ochi și aveam 1,65! M-am întors stoiximan merge 13,5 pentru a doua 9 cade, se blochează și apoi imediat după duș, comerciantul termină Italia în 1,65 nu mai mult de cinci minute în timp ce pierde setul. Bineînțeles că nu l-am înțeles pentru că știam ce voi urma!

paichtaras

Membru
19 Ion 2019
70
17
8
39
Cu o zi înainte Italia - Bulgaria a setat pentru prima dată 17-21 și de la 9 Italia merge 11 Am deschis oddsportal pentru că nu credeam în ochi și aveam 1,65! M-am întors stoiximan merge 13,5 pentru a doua 9 cade, se blochează și apoi imediat după duș, comerciantul termină Italia în 1,65 nu mai mult de cinci minute în timp ce pierde setul. Bineînțeles că nu l-am înțeles pentru că știam ce voi urma!
Nu te înțeleg
în multe meciuri există roluri în seturi
Nu înseamnă asta

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
42,430
17,809
113
35
CARE ESTE FENERUL
Nu te înțeleg
în multe meciuri există roluri în seturi
Nu înseamnă asta
Stai jos să-mi faci cincizeci de ani. Când alții îl au 1.65 stoichiman in are 7 după 9 după 13, adică comerciantul doarme și spuneți cu mintea voastră inteligentă „Cum distribuie acei laci bani în euro” știți care este rezultatul final? Obțineți salariile lor neplătite pentru că ați greșit compania nu vă plătește citând și reglementarea. Plângi, dar și eu, dar degeaba. Și pentru că ești deștept că nu-ți spune „Hai la dracu să mergi să-ți vinzi informațiile în altă parte și să urmărești asta” te pune pe o linie spunând amabil că nu te dorim

Spuneți bine, nu, nu, pentru că ies în lumea reală dintr-un magazin și cumpără un pantalon unde în mod normal fac 60 euro, ci pentru că au înlocuit 30 euro. Spui „domnule te-ai înșelat? niciun angajat nu va spune „a făcut o greșeală 60” euro și îl veți accepta? nu sau îl vei părăsi sau angajatul va plăti pentru asta și vei primi 30 euro

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
42,430
17,809
113
35
CARE ESTE FENERUL
Faci multe lucruri pe care nu le înțelegi.
și știi ce este ciudat? Să zicem că este un copil mic 21 care acum începe să parieze pe internet ca și cum s-ar fi săturat să se joace cu mîna sa a intrat pe internet pentru prima dată când a vorbit cu prietenii lui 1-2, i-au spus ceea ce spunem noi este ridicol să mergem în iad.

Dar despre 40aris, atât de nevinovat și nu știu că nu înțeleg? Foarte palid, dar, pe de altă parte, dacă a intrat acum în lumea jocurilor de noroc, nu am nicio șansă de câte forumuri există ca infobeto în Grecia (să nu mai vorbim de casa noastră) care le oferă oamenilor o voce pentru a-și spune plângerile (bine, până la un punct) nu treceți peste bord), bine în străinătate nu discut despre o căutare pe Google, este suficient să văd reclamațiile acolo unde sunt multe altele.

În cele din urmă, există faptul că tipul clasic care merge la agenție stă ore întregi ascultând alți oameni al căror contact cu jocurile de noroc online nu a existat și nu a avut niciodată un astfel de forum și a început acum ca și cum ar fi descoperit luna.

Dacă merg în centrul Xanthi la agenție, să spunem și pentru limite, pentru a încasa cum dispărea opiaceea dvs. din conturile care sunt dovedite aici, cu siguranță nu mă vor crede de la 18 timp până la 70 și cele de mai sus aparțin uneia dintre aceste categorii, cu excepția cazului în care companiile l-au plătit pentru a ne încălca nervii alte explicații pe care nu le găsesc
  • ca
reacţii: venoss și qazdas

papas69

Membru
5 Dec 2012
45
12
8
când din motive fiscale târgul de pariuri a dispărut, din păcate zdrențele au rămas

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
934
810
93
și știi ce este ciudat? Să zicem că este un copil mic 21 care acum începe să parieze pe internet ca și cum s-ar fi săturat să se joace cu mîna sa a intrat pe internet pentru prima dată când a vorbit cu prietenii lui 1-2, i-au spus ceea ce spunem noi este ridicol să mergem în iad.

Dar despre 40aris, atât de nevinovat și nu știu că nu înțeleg? Foarte palid, dar, pe de altă parte, dacă a intrat acum în lumea jocurilor de noroc, nu am nicio șansă de câte forumuri există ca infobeto în Grecia (să nu mai vorbim de casa noastră) care le oferă oamenilor o voce pentru a-și spune plângerile (bine, până la un punct) nu treceți peste bord), bine în străinătate nu discut despre o căutare pe Google, este suficient să văd reclamațiile acolo unde sunt multe altele.

În cele din urmă, există faptul că tipul clasic care merge la agenție stă ore întregi ascultând alți oameni al căror contact cu jocurile de noroc online nu a existat și nu a avut niciodată un astfel de forum și a început acum ca și cum ar fi descoperit luna.

Dacă merg în centrul Xanthi la agenție, să spunem și pentru limite, pentru a încasa cum dispărea opiaceea dvs. din conturile care sunt dovedite aici, cu siguranță nu mă vor crede de la 18 timp până la 70 și cele de mai sus aparțin uneia dintre aceste categorii, cu excepția cazului în care companiile l-au plătit pentru a ne încălca nervii alte explicații pe care nu le găsesc
Cu toate acestea, nu ai grijă de casa ta. Le-aș fi interzis pe toate și cel puțin propunerile și sistemele de jocuri de noroc le-aș avea public doar pentru membri și după aprobare, dacă oferă comunității nu în stil flagrant să vă spună un sistem în teorie, dar nu în practică, dar cu sugestii fie administrarea pariurilor sau a pivniței.
Când vă permiteți ca manager și nu luați astfel de tipuri personal pentru a provoca un membru precum mine, mă voi supăra și mă voi găsi pentru că mă găsesc pe un forum serios în care prostiile nu se încadrează. Pe de altă parte, citește oameni care nu știu să gândească lucrurile. este ca un ciudat scris de ei și găsește într-un mod foarte urât, adică bani de buzunar că nu este deloc așa. Nu vreau să fiu înțeles greșit ca moderatori și proprietari, îmi spun părerea pentru a muta forumul mai departe.

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,542
23,785
113
48
Infobeto Town
www.infobeto.com
Articolul se blochează pentru că nu oferă nimic ...
Tot ce trebuia să spui ai spus și se încheie această conversație, deoarece în loc să vorbești despre titlul subiectului era deraiat într-o altă direcție care nu are nimic de oferit comunității!

Aveți dreptate Balataon, dar uneori ne dăm drumul la o temă care poate sau nu se împlinește. Și oferă ceva ... chiar dacă nu dispare ... este un rezultat. Concluziile ies întotdeauna oricum ...

Ei bine, vă rugăm să nu deschideți o problemă similară ... o voi șterge la fața locului fără alte explicații.
  • ca
reacţii: qazdas
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Zorian: Belgia asta ...... bucuros să te văd copilul meu !!!!!!!!!!