Championsbet

xenodohoS86

New Member
5 Jan 2021
17
6
3
Știe cineva ce se întâmplă cu championsbet? Site-ul ei funcționează normal. Și-a luat concediu sau mai stau pe aici? Dacă continuă să joace, care sunt riscurile pentru jucător dacă continuă să joace?
 
Știe cineva ce se întâmplă cu championsbet? Site-ul ei funcționează normal. Și-a luat concediu sau mai stau pe aici? Dacă continuă să joace, care sunt riscurile pentru jucător dacă continuă să joace?
Αδερφέ πρόσεχε πλέον με αυτή την εταιρία τόσο χρόνια ήταν φερεγγυα αλλά τους τελευταίους 4 μήνες δν πλήρωνε πολλούς παίκτες επειδή δν θα ανανέωνε την αδεια...
 
Εχω καθυστερήσεις στις πληρωμες πριν τα εβαζαν το πολυ σε μια μερα τωρα 4-5 μερες
 
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απόψεις σας.
Εγώ όταν είδα ότι δεν ανανεώνεται η άδεια τους, ζήτησα όλα τα χρήματα που είχα μέσα. Αρχές Αυγούστου έγινε αυτό αλλά πριν την καταλυτική ημερομηνία της 5ης Αυγούστου.τα έβαλαν σχετικά γρήγορα.δεν ήταν και κανένα τεράστιο ποσό. Ούτε χίλια ευρώ δεν ήταν. Και σε άλλους γνωστούς μου δε δημιούργησαν θέμα. Μαθαίνω όμως από σάς ότι υπήρξαν παίκτες που δεν πληρώθηκαν.πολυ λυπηρό.
Το θέμα είναι τι γίνεται από δω και πέρα.
Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω υπό ποιο καθεστώς συνεχίζουν τη λειτουργία της ιστοσελίδας τους,η οποία ακόμα γράφει ότι είναι αδειοδοτημένη από την MGA. Έπαιξα σήμερα πάντως ένα στοίχημα. Δεν άντεξα στον πειρασμό. Το έχασα οπότε δε θα μάθουμε αν πληρώσουν ή όχι.δεν ξέρω αν πρέπει να ξαναπαίξω υπό αυτές τις συνθήκες.
Υπάρχει κάποιος που έχει ακόμα λεφτά μέσα στην championsbet ή που ζήτησε ανάληψη μετά τις 5 Αυγούστου;
Ή κάποιος που ξέρει πώς γίνεται να λειτουργεί ακόμα η ιστοσελίδα τους , ενώ betrebels ,tipbet κτλ εξαφάνισαν τις ιστοσελίδες τους;
Είναι πολύ περίεργο...
 
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απόψεις σας.
Εγώ όταν είδα ότι δεν ανανεώνεται η άδεια τους, ζήτησα όλα τα χρήματα που είχα μέσα. Αρχές Αυγούστου έγινε αυτό αλλά πριν την καταλυτική ημερομηνία της 5ης Αυγούστου.τα έβαλαν σχετικά γρήγορα.δεν ήταν και κανένα τεράστιο ποσό. Ούτε χίλια ευρώ δεν ήταν. Και σε άλλους γνωστούς μου δε δημιούργησαν θέμα. Μαθαίνω όμως από σάς ότι υπήρξαν παίκτες που δεν πληρώθηκαν.πολυ λυπηρό.
Το θέμα είναι τι γίνεται από δω και πέρα.
Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω υπό ποιο καθεστώς συνεχίζουν τη λειτουργία της ιστοσελίδας τους,η οποία ακόμα γράφει ότι είναι αδειοδοτημένη από την MGA. Έπαιξα σήμερα πάντως ένα στοίχημα. Δεν άντεξα στον πειρασμό. Το έχασα οπότε δε θα μάθουμε αν πληρώσουν ή όχι.δεν ξέρω αν πρέπει να ξαναπαίξω υπό αυτές τις συνθήκες.
Υπάρχει κάποιος που έχει ακόμα λεφτά μέσα στην championsbet ή που ζήτησε ανάληψη μετά τις 5 Αυγούστου;
Ή κάποιος που ξέρει πώς γίνεται να λειτουργεί ακόμα η ιστοσελίδα τους , ενώ betrebels ,tipbet κτλ εξαφάνισαν τις ιστοσελίδες τους;
Είναι πολύ περίεργο...
Η betrebels έστειλε μυνημα οτι κλεινει να σηκωσει το υπόλοιπο αν υπαρχει οπως και η tipbet. Υπαρχει 1 μηνας περιοδος χαριτος να κανουν αιτηση ξανα για αδεια. Πιστεύω θα το παλεψουν για αυτο. Εξαλλου αν ηταν θα τους βαζανε black list
 
Η betrebels έστειλε μυνημα οτι κλεινει να σηκωσει το υπόλοιπο αν υπαρχει οπως και η tipbet. Υπαρχει 1 μηνας περιοδος χαριτος να κανουν αιτηση ξανα για αδεια. Πιστεύω θα το παλεψουν για αυτο. Εξαλλου αν ηταν θα τους βαζανε black list
Αυτό που λες προέρχεται από πληροφόρηση ή είναι εικασία; Δε ρωτάω ειρωνικά.ρωταω σοβαρά
 
Αυτό που λες προέρχεται από πληροφόρηση ή είναι εικασία; Δε ρωτάω ειρωνικά.ρωταω σοβαρά
Μου ηρθε email και απο τις 2 να τραβηξω τυχον υπόλοιπο
 
Σε ολους μας ήρθε αυτό το email.
Απλά δε θα θεωρήσω απίθανο να κλείσει μια εταιρεία και να μην πληρώσει κανέναν και να εξαφανιστεί μια ωραία ημέρα.
Αυτό έκανε η mybet στην ουσία το 2018
Μου ηρθε email και απο τις 2 να τραβηξω τυχον υπόλοιπο
 
Σε ολους μας ήρθε αυτό το email.
Απλά δε θα θεωρήσω απίθανο να κλείσει μια εταιρεία και να μην πληρώσει κανέναν και να εξαφανιστεί μια ωραία ημέρα.
Αυτό έκανε η mybet στην ουσία το 2018
Καλα αυτο δε το ξέρεις οντως. Απαντησα επειδη ρωτηθηκα αν το ηξερα η εκανα εικασια για τη Betrebels και την tipbet
 
Η δικιά μου εμπειρία από championsbet είναι αρκετά δυσάρεστη μέχρι στιγμής. Έκανα εγγραφή τέλος Μαρτίου 2021 με κατάθεση 200 ευρώ. Στις 9 Απριλίου 2021 και αφού έπεσε ο περιορισμός των 5 ευρώ/ max bet αιτήθηκα ανάληψη 1100 ευρώ. Στις 12 Απριλίου ο λογαριασμός μου κλειδώθηκε και μου ήρθε email ότι διεξάγεται έρευνα σχετικά με πιθανή παραβίαση των Όρων που αφορά το στοιχηματισμό σε παράνομες αγορές. Μετά από 4 μήνες ακόμα η έρευνα ακόμα είναι σε εξέλιξη ενώ δεν έχω λάβει επίσημα καμία απάντηση για το πότε θα τελειώσει και ποιες αγορές αφορά. . Η καταγγελία μου στην αρμόδια επιτροπή επίλυσης διαφορών κρίθηκε απαράδεκτη με το σκεπτικό ότι πρέπει να περιμένω το αποτέλεσμα της έρευνας η οποία όμως δεν ξέρω πότε και αν τελειώσει.
Σας επισυνάπτω και την τελευταία μου επικοινωνία μέσω live chat (email δεν μου απαντάνε καν πλέον, τελευταίο ήταν στισ 28 Απριλίου) για να δείτε για τι κατάσταση μιλάμε:
 

atașamente

  • Ταχυδρομείο Yahoo - Your chat transcript with championsbet.gr (23 Aug 2021, 07_37 AM GMT).pdf
    151.3 KB · Vizualizări: 183
Γι αυτο επιμένω στο γιατι να μην παίξει κάποιος στην πράσινη που ειναι απο τις πιο αξιόλογες και αξιοπιστες και θα πρέπει να πάει σε "αγνωστες".
Απο την στιγμή που έχει πληθώρα επιλογών, καλές αποδοσεις κτλ
Το μονο που μπορω να σκεφτώ ειναι το layout και τα χρώματα που έχουν.

Ευχομαι να πάρεις τα χρήματα σου το συντομότερο δυνατόν : semn:
 
Γι αυτο επιμένω στο γιατι να μην παίξει κάποιος στην πράσινη που ειναι απο τις πιο αξιόλογες και αξιοπιστες και θα πρέπει να πάει σε "αγνωστες".
Απο την στιγμή που έχει πληθώρα επιλογών, καλές αποδοσεις κτλ
Το μονο που μπορω να σκεφτώ ειναι το layout και τα χρώματα που έχουν.

Ευχομαι να πάρεις τα χρήματα σου το συντομότερο δυνατόν : semn:
Πράσινη έχω φάει limit εδώ και χρόνια. Και έχω εξαντλήσει όλα τα περιθώρια για άλλα account. H εγγραφή σε τέτοιες εταιρείες είναι προφανώς λύση ανάγκης
 
Γιατι βρισκεις value bets περισσοτερα συν οτι εχουν cashout υψηλότερο ολων των εταιρειων. Εγω οπως ειπα προβλημα δεν ειχα ποτε και εχω τραβηξει και μαξ αναληψη που ειναι 2300€ με IBAN και τα πηρα εντος 24 ωρων τωρα τελευταία αργουν 3-4 μερες στις αναλήψεις. Στις 5 Σεπτεμβρίου περναει ο μηνας Χάριτος που εχει δοθεί καλο ειναι τοτε το υπόλοιπο να εχει τραβηχτεί
 
Πράσινη έχω φάει limit εδώ και χρόνια. Και έχω εξαντλήσει όλα τα περιθώρια για άλλα account. H εγγραφή σε τέτοιες εταιρείες είναι προφανώς λύση ανάγκης
Σε καταλαβαίνω αλλα και πάλι θέλει προσοχη στην επιλογή εταιρίας γιατι στην τελική τα λεφτά σου θα χάσεις.
 
Φυσικά θέλει αλλά μέχρι να μου τύχει αυτό δεν είχα ακούσει ότι δεν πληρώνουν. Η bet14 και η tipbet που ανήκει επίσης στον ίδιο όμιλο με είχε πληρώσει κανονικά
 
εγω ειχα και εχω μεινει στην πράσινη.
πραγματικά δεν ξέρω τι παίζει με τις υπολοιπες εταιρίες μιας και δεν μένω Ελλάδα επομένως δεν ξέρω και τόσο καλά την αγορά και τι παίζει με τις αδειοτουμενες εταιρίες.
Προσωπικά αν δεν είχα την πράσινη ίσως πήγαινα σε κανένα stoiximan αλλά φαντάζομαι και εκει καποιο Limit θα παίζει
 
εγω ειχα και εχω μεινει στην πράσινη.
πραγματικά δεν ξέρω τι παίζει με τις υπολοιπες εταιρίες μιας και δεν μένω Ελλάδα επομένως δεν ξέρω και τόσο καλά την αγορά και τι παίζει με τις αδειοτουμενες εταιρίες.
Προσωπικά αν δεν είχα την πράσινη ίσως πήγαινα σε κανένα stoiximan αλλά φαντάζομαι και εκει καποιο Limit θα παίζει
Εννοειται οτι και εκει εχω φαει limit. Παντως για μενα stoiximan απο τη στιγμη που προσθεσε και ασιατικα hcp ειναι πλεον καλυτερη επιλογη και απο 365 η οποία λιμιταρει πιο ευκολα και εχει πιο γρηγορα αντανακλαστικα στο να διορθωνει αποδοσεις.
 
Καλημερα παιδια, δυστυχως οτι τραβαει ο gtoni1981 τραβαω και εγω με την championsbet. Παιζω αρκετο καιρο εκει δεν ειχα κανενα προβλημα με αναληψεις απλα μετα απο αναληψη προφανως σου εβαζε λιμιτ οπως φυσικα ολοι οι bookmakers στους οποιους εχεις κερδος και δε σε θελουν σαν πελατη αν δεν παιζεις 3αδες 4αδες κτλ και δεν εισαι μονιμα loser. Οχι ομως ενα ευρω οπως ολοι οι υπολοιποι σχεδον αλλα ακομα και εως 50. Ο λογαριασμος μου λοιπον στην championsbet ειναι υπο ελεγχο που θα κρατησει 6 μηνες λογικα, επισης δεν απαντανε σε email. Δεν εχω κανει κατι με ΕΕΕΠ γιατι προφανως δεν θα ασχοληθουν περιμενω το 6μηνο και μετα αν δεν προχωρησουν σε αναληψη σιγουρα θα βαλω δικηγορο. Gtoni1981 και οποιος αλλος εχει παρομοιο προβλημα μονη λυση ειναι η ομαδικη αγωγη με δικηγορο, καμια αλλη επιτροπη δεν προκειται να πιεσει. Ελπιζω να παρει αδεια για να υπαρχει ελπιδα να παρουμε τα χρηματα μας διαφορετικα μονο δικαστικα το βλεπω. εκτος αν δεν παρουν αδεια αναγκαστουν να σταματησουν ελλαδα και να μας ερθει email οπως betrebels tipbet για αναληψη των υπολοιπων. Οσο για την απορια γιατι διαλεγουμε τετοιες εταιρειες οντως ειναι λυση αναγκης γιατι οι "μεγαλες" σε εισαγωγικα που ειναι σπονσορες και σε ομαδες και διαφημιζονται καθημερινα προφανως λιμιταρουν σε 1 ευρω max bet οποιον δεν παιζει για να χανει μονο. Οσο για την πρασινη οπως τη λετε που επισης λιμιταρει σε χρονο dt να γνωριζετε οτι στην Ισπανια βγηκε αποφαση που θεωρει παρανομα τα ορια σε παικτες. Αν δεν ασκηθει εφεση και ισχυει στην Ισπανια για ολους τους πελατες ισως τελικα ισχυσει και στην Ελλαδα και σε ολες τις χωρες παγκοσμιως. Οποτε ισως μια ομαδικη αγωγη και στην συγκεκριμενη εταιρεια συντελεσει στην μονιμη αρση των οριων. Αν και πιστευω οτι με εφεση της πρασινης να χασει ο πελατης οπως γινεται παντα. Το Link ειναι το εξης
 
Καλημερα παιδια, δυστυχως οτι τραβαει ο gtoni1981 τραβαω και εγω με την championsbet. Παιζω αρκετο καιρο εκει δεν ειχα κανενα προβλημα με αναληψεις απλα μετα απο αναληψη προφανως σου εβαζε λιμιτ οπως φυσικα ολοι οι bookmakers στους οποιους εχεις κερδος και δε σε θελουν σαν πελατη αν δεν παιζεις 3αδες 4αδες κτλ και δεν εισαι μονιμα loser. Οχι ομως ενα ευρω οπως ολοι οι υπολοιποι σχεδον αλλα ακομα και εως 50. Ο λογαριασμος μου λοιπον στην championsbet ειναι υπο ελεγχο που θα κρατησει 6 μηνες λογικα, επισης δεν απαντανε σε email. Δεν εχω κανει κατι με ΕΕΕΠ γιατι προφανως δεν θα ασχοληθουν περιμενω το 6μηνο και μετα αν δεν προχωρησουν σε αναληψη σιγουρα θα βαλω δικηγορο. Gtoni1981 και οποιος αλλος εχει παρομοιο προβλημα μονη λυση ειναι η ομαδικη αγωγη με δικηγορο, καμια αλλη επιτροπη δεν προκειται να πιεσει. Ελπιζω να παρει αδεια για να υπαρχει ελπιδα να παρουμε τα χρηματα μας διαφορετικα μονο δικαστικα το βλεπω. εκτος αν δεν παρουν αδεια αναγκαστουν να σταματησουν ελλαδα και να μας ερθει email οπως betrebels tipbet για αναληψη των υπολοιπων. Οσο για την απορια γιατι διαλεγουμε τετοιες εταιρειες οντως ειναι λυση αναγκης γιατι οι "μεγαλες" σε εισαγωγικα που ειναι σπονσορες και σε ομαδες και διαφημιζονται καθημερινα προφανως λιμιταρουν σε 1 ευρω max bet οποιον δεν παιζει για να χανει μονο. Οσο για την πρασινη οπως τη λετε που επισης λιμιταρει σε χρονο dt να γνωριζετε οτι στην Ισπανια βγηκε αποφαση που θεωρει παρανομα τα ορια σε παικτες. Αν δεν ασκηθει εφεση και ισχυει στην Ισπανια για ολους τους πελατες ισως τελικα ισχυσει και στην Ελλαδα και σε ολες τις χωρες παγκοσμιως. Οποτε ισως μια ομαδικη αγωγη και στην συγκεκριμενη εταιρεια συντελεσει στην μονιμη αρση των οριων. Αν και πιστευω οτι με εφεση της πρασινης να χασει ο πελατης οπως γινεται παντα. Το Link ειναι το εξης
Ετσι ακριβως οπως τα λες φιλε. Εγω παντως δεν βλεπω να ολοκληρωνουν την ερευνα ουτε σε 6 μηνες. Αν δεις οταν τους ζητησα στο live chat να μου στειλουν email που να μου επιβεβαιωνουν οτι θα ολοκληρωθει σε 6 μηνες το πολυ, μου ειπε οτι δε γινεται γιατι αυτη ειναι μια υποκειμενικη εκτιμηση. Αν ειναι και μαζευτουμε για ομαδικη αγωγη υπολογισε με (εξαρταται και απο το κοστος βεβαια γιατι αν ειναι να τα φαμε στους δικηγορους δεν εχει νοημα)
 
Bună dimineața din nou, când m-am conectat la bet14 astăzi, a apărut acest mesaj

1629960559667.png


Este în aceeași grupă cu championsbet, așa că, logic, același lucru se va aplica și cu championsbet. Sper că dacă este închis în sfârșit vor plăti restul. Mai are cineva alte informații?
 

Predictii

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Utilizatorul Infobetakias a început un nou subiect numit „Ofertă introductivă triplă, cu 1...