Cincinnati 2020

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,567
1,640
113
Medvedev: Câștigător (8) Stoiximan (3 / 10)

4 motive pentru a paria.

1) Medvedev este câștigătorul anului trecut.

2) Rusul este un jucător tare uimitor și anul trecut în acest sezon a obținut cele mai bune rezultate cu multe victorii în Seria Us și o finală în Us Open. Anul acesta, desigur, nu există nicio acțiune, dar asta nu schimbă trecutul.

3) Este în al doilea trimestru, care este de departe cel mai ușor. De asemenea, placa de sus care este cu djokovic este mult mai acceptabilă în comparație cu partea de jos care devine o deșeuri. Așadar, până în sferturile de finală va fi aer și va da 2 meciuri bune pentru titlu. Primul cu Bautista, al doilea în mod normal cu Djoko și al treilea cu cineva de la panoul de jos care va avea sânge scuipat pentru a ajunge în finală.

4) Odată cu deschiderea Us Open, nu cred că Djokovic o va forța pe Cincinnati. Foarte probabil scenariu pentru a merge la ralanti și a sublinia marea slam. Nu că acest lucru se va întâmpla, dar este cert că Djokovic va fi dublu prudent.

După o absență de aproape jumătate de an, nu este corect să joci, dar performanța merită cu adevărat chiar dacă pierzi în turul 2 ...

Ultima editare:

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,445
3,095
113
IMG_20200821_135246.jpg

Ce spui aici cu acest set ?? Vreau o opinie de la @coria

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
5,741
1,634
113
Larisa City
Vedeți atașamentul 29014

Ce spui aici cu acest set ?? Vreau o opinie de la @coria
Aici este clar că este ceva greșit, dar jucătorul nu este un sprijin de încredere pentru a susține greșeala. Nu știu dacă am scris-o corect, dar așa mi-a venit propunerea, pe scurt, starea mentală a bulgarului este fragilă în orice moment. În noile date, starea bulgarului va fi acum Joker permanent, nu vom putea niciodată să-i calculăm starea înainte de a-l vedea în primele jocuri ale jocului. El are două fețe extreme, are probleme cu el însuși, a fost destul de afectat de noua situație și poate din această cauză sunt date astfel. În direct, acesta va fi văzut în primele 3 jocuri în care trece toată faza.

• ca
reacţii: grace_kelly

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,567
1,640
113
Îmi imaginez că se știe că Dimi a trecut coroana în Turul Adria. De asemenea, am citit cu ceva timp în urmă declarațiile sale personale că 1 lună mai târziu se simte slab și are multe dificultăți în antrenament.
Ce gânduri sunt pentru mine în dublu ... Dar mă voi abține.

Eu personal l-am văzut la 2. La 1,7 nu mă ating

• ca

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,567
1,640
113
Personal, un pic din corona, un pic de rezultate bune de pregătire pe care le-am văzut, un pic din pântecul raonic minunat pe care l-am văzut, cred că cele mai bune pariuri sunt în

Querrey (2,3)
Sandgren (1,75)
Humbert (1,75)

Dar puțin pentru că ultimele 2 au avut 2 șanse dimineața sau ieri târziu și puțin că pariul are risc după 1/2 an nu voi juca nimic.

Chiar și cei 2,25 ai lui Medvedev în trimestru, care în alte circumstanțe ar fi fost un cadou pentru 10/10, nu voi risca și probabil o să arunc doar această lungă toată săptămâna

• ca

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,445
3,095
113
Îmi imaginez că se știe că Dimi a trecut coroana în Turul Adria. De asemenea, am citit cu ceva timp în urmă declarațiile sale personale că 1 lună mai târziu se simte slab și are multe dificultăți în antrenament.
Ce gânduri sunt pentru mine în dublu ... Dar mă voi abține.

Eu personal l-am văzut la 2. La 1,7 nu mă ating

Am onorat însă bulgarul. Chiar și așa, prețul este uriaș. Acum există dublul @ 1.96 dacă vrei să te implici

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,567
1,640
113
Irelevant, dar, deoarece probabil nu voi mai juca nimic în Cincinnati, voi posta aici că am jucat de la zero în finala CL.

PSG-Bayern:

2 și GG (2,95) (5/10) Stoiximan
2-4 CS (34) (1/10) Stoiximan

Șansele s-au schimbat, am postat doar cotele pe care le-am jucat. Acum 2,72 la 2,95

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,881
18,775
113
37
CARE ESTE FENERUL
Văd frauda în tenis a germanului Zverev cu Murray, acest german este o mizerie neagră și de fiecare dată este favoritul pentru a face acest lucru.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,445
3,095
113
Cu ceea ce a făcut cele 3 DF din jocul care a servit pentru închidere, am pus 10/10 în cadou @ 2.50. Caz de 3 minute

Screenshot_2020-08-25-01-52-23-353_com.android.chrome.png

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Eintracht Frankfurt - Hamburg
  • 14: 15
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Shrewsbury
  • 14: 30
    ERT3
    • SA Xanthi - Doxa Drama
  • 15: 00
    Novasports 2HD
    • Asteras Tripolis - AEL
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Huesca - Villarreal
  • 16: 00
    Novasports 3HD
    • Roma - Spezia
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Mainz - Leipzig
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Leverkusen - Wolfsburg
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Arminia Bielefeld - Eintracht Frankfurt
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Freiburg - Stuttgart
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Uniunea Augsburg - Berlin
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Swansea - Pădurea Nottingham
  • 17: 15
    Novasports 1HD
    • Apollon Smyrna - Marte
  • 17: 15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Sevilla - Cadiz
  • 18: 00
    Novasports 4HD
    • Lance - Nis
  • 19: 00
    Novasports 3HD
    • Milano - Atalanta
  • 19: 00
    Novasports 5HD
    • Udinese - Inter
  • 19: 30
    Novasports 1HD
    • Sf. Truiden - Mouscron
    Novasports 2HD
    • Panathinaikos - OFI
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Hertha Berlin - Werder Bremen
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Real Sociedad - Betis
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Cheltenham Town - Manchester City
  • 21: 00
    Novasports 5HD
    • Eindhoven - Waalwijk
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Fiorentina - Crotone
  • 22: 00
    Novasports 3HD
    • Monaco - Marsilia
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Aston Villa - Newcastle
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Alaves - Real Madrid
  • 14: 15: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Besiktas - Galatasaray
  • 16: 00: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Nijni Novgorod - Unics Kazan
  • 16: 00: 00
    ERT Sports 3
    • Colos - Peristeri
  • 16: 45: 00
    ERT3
    • PAOK - Iraklis
  • 17: 00: 00
    ERT Sports 1
    • Aris - Messolonghi
  • 17: 00: 00
    ERT Sports 2
    • Prometeu - Lavrio
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Kansas - Oklahoma
  • 20: 00: 00
    ERT Sports 1
    • AEK - Ionikos
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • BK State Wolfpack - Carolina de Nord
  • 23: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Duke Blue Devils - Louisville
  • Mâine 24-01-2021
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Utah Jazz - Golden State Warriors
  • 02: 30: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Brooklyn Nets - Miami Heat
  • 09: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 16: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • S Siomos1:
    Bună seara
    Am făcut un pariu pe Scorer Boyo oricând de la St. Truidet la 3.10 din Interwetten. Joacă acum la 17:30.
    +2
  • S Siomos1:
    Până acum câteva zile, Boyo juca în Kortrijk. Interesante sunt statisticile punctajului când fosta sa echipă juca acasă. În cele 3 sezoane pe care le-a jucat la Kortraik, a marcat 24 de goluri, dintre care 18 erau acasă (adică pe terenul unde va juca în această seară). Astfel, într-un total de 31 de jocuri pe acest teren, ca jucător cheie, a găsit netul de 18 ori.
    +2
  • PANATHA PANATHA:
    20 de ani de la Infobeto ..... când este ziua noastră de naștere?
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a început un nou subiect numit „20 de ani infobeto! La multi ani!" în Anunturi - Suport.
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden a spus:
    buna dimineata, da s-a schimbat si arata meciurile si tipsterii care le dau. Restul din text ...
    inteligent și corect ..... trebuie doar să fim atenți să afirmăm în cele din urmă corect și clar ce punct exact am propus
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    inteligent și corect ..... trebuie doar să fim atenți să afirmăm în cele din urmă corect și clar ce punct exact am propus

„Dublu pentru că sunt Fenerbahce”, ceea ce nu este o formulare clară :p : paidi:
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „PreVein IFC # 17: CUPON: al doilea meci 23-23 / 24/1" în Concursul IFC.
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „O remarcă despre carte" în Pachete de conversații.
  • J JONATHAN4E:
    La mulți ani pe site-ul nostru!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Fii bine prieten! : sus:
  • PANATHA PANATHA:
    Adică, dacă am face o adunare acum, am tăia plăcinta sau tortul ???
  • Ertzan Ertzan:
    Echipa din Rusia este astăzi o mare dublă : bask:
  • PANATHA PANATHA:
    Pariul dublu poate ... dar câștiga dublu puțin probabil ...... ok dacă pierzi cu o singură cifră ești complet :p : D!
  • Ertzan Ertzan:
    Nu vorbesc cu penultimul : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    cum să vorbești cu șase stele .....
  • Μ Forum Bot:
    Utilizatorul Maria a început un nou subiect numit „Certificat scris de câștig" în Cafenea.
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Pariul dublu poate ... dar câștiga dublu puțin probabil ...... ok dacă pierzi cu o singură cifră ești complet :p : D!

Pentru că sunt MASTER (cu majuscule se spune) las următoarele : bere1: : bere1: : bere1: : bere1: : bere1: : bere1: : bere1:

• PANATHA PANATHA:
    Aceasta este măreția sportului .... să faci surprize .... surprize uriașe .... cel mic care să câștige marele .....
  • Ertzan Ertzan:
    ce surpriză sunt clienții noștri: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:
  • Nikitas Forum Bot:
    Utilizatorul Nikitas a început un nou subiect numit „Înfrângere didactică (81-79)" în Pentru roșii.
  • PANATHA PANATHA:
    Bravo sportivilor (cum a spus și Pavlaras) în Germania ... așa ar trebui să iasă peste ..... aerisit, confortabil și rapid
  • BetLaden BetLaden:
    Câștigătorul competiției celui de-al 21-lea meci al Euroligii este betodimos
    +1
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „PreVein IFC # 17: UN GRUP: al 23-lea joc" în Concursul IFC.
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „Sugestii pentru pariuri pe termen lung" în Fotbal Predictii.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul impermeabil a început un nou subiect numit „Sugestii pentru pariuri pe termen lung” ...