ANGLIA TOMAHAWKS - Divizia 1 engleză.

Răspuns: ANGLIA TOMAHAWKS - Divizia 1 a Angliei.

Fondul va continua normal de unde a rămas.
Loteriile se vor juca în mod normal, dar nu vor fi postate sau jucate în fondul total.
În plus, sunt coloanele din postarea originală și cei care vor să le urmărească.
Voi încerca 9ths și XNUMXths și dacă se întâmplă ceva îl voi încărca aici. Banii sunt puțini, dar cu toate acestea nu vreau să influențez pe nimeni. Depinde de tine ce faci cu aceste sisteme.
Dar cu ce ne mai jucăm?
Nu voi spune nimic de aici până acolo despre ce voi juca. Pur și simplu îmi voi posta buletinele după cum vreau și fără a fi influențat de nimeni.
Și de aici înainte, decideți singuri ce veți face.
Spun asta pentru că știu că unii te urmăresc orbește și nu-mi place asta.
Asumați-vă propriul risc și decideți ce să faceți. Voi continua ceea ce știu să fac cât mai bine și biletele care vor intra nu vor mai fi afectate de nimeni.
Recomand personal loteriile ZACHARIAS FILLA, pe care le-am postat in postarea originala si care, daca sunt folosite, produc un coeficient si performanta foarte puternica.
As vrea si eu sa am o discutie, dar vad ca nu e nicio dispozitie, asa ca nu e nevoie sa incarc postari constant.
Așa că vor fi încărcate doar cele pe care cred că le merită.

: semn:

 
Ultima editare:
Răspuns: EVALUAREA PRONOSTICULUI - 1st Division England.

CORONADO_image_1.jpg

Ucigașul este gata și poate face un big bang. Evaluările asupra lui sunt și ele închise și îl voi încerca. De asemenea, moralul foarte mare și taurii, care pot face și daune. Pe scurt, cele mai puternice două echipe sunt periculoase pentru mine. Bristol Rovers caută și ea echilibrul.
Acestea ca o primă degustare și vom continua cu noi postări până la ora curselor ca până acum.

 
  • Aprecieri
reacţii: Fox
Răspuns: ANGLIA TOMAHAWKS - Divizia 1 a Angliei.

De astăzi voi schimba tactica folosind următoarea opțiune de gol. Mai ales în Anglia, alegerea este foarte bună, deoarece cei mai slabi marchează adesea primii, indiferent de rezultatul final pe care îl vor aduce. Lucrul bun este că opțiunea este închisă și nu există niciun risc.
Așa că astăzi sunt multe meciuri periculoase și demne de respect pentru următorul gol. Riscul este mare, dar vânătoarea merită.

O opțiune este Bradford, care caută echilibrul, deoarece nu au început deloc bine. Are o cale de plecare de pe bancă și a demonstrat-o și în anii precedenți.
Despre marile favorite am vorbit mai sus. Barnsley și ucigașul meu Gillingham joacă, în timp ce Sunderland și Oxford se joacă, care dă semne că se trezesc.
Rovers și Plymouth au echipele și pot lovi pe contraatac.
Și, bineînțeles, raportul, deoarece nu sunt o persoană care merge doar după cuvinte.

CORONADO_image_1.jpg


 
  • Aprecieri
reacţii: Fox
Sistemul meu pentru mâine este închis și va fi postat mâine.
Joc 7 meciuri în 8 cărți din 4 meciuri și în formație 2-3-4.
Am în minte Oxford, care joacă duminică și cred că au cele mai mari șanse de a câștiga pentru mine.
Urmează trio-ul Bradford, Luton și Charlton.
Și încheiem cu 3 egaluri.

 
Răspuns: ANGLIA TOMAHAWKS - Divizia 1 a Angliei.


Combinația preferată de seriale cu rating. Îmi limpezesc mintea mult.

Accrington cu două egaluri în ultimele meciuri se confruntă cu Burton cu 3 înfrângeri în deplasare la rând. Evaluările arată o mică creștere pentru Accrington și o scădere moderată pentru Burton, dar cred că meciul va fi împărțit. Acesta este singurul draw pe care îl joc.

În Barnsley - Walsall, evaluările arată o scădere a lui Barnsley de la 16 la 4.50, Walsall având două victorii în deplasare. Cei care cred că pentru că Walsall are două victorii consecutive greșesc, vor câștiga un al treilea. Deoarece greșesc dacă cred că echipele puternice ale categoriei nu se luptă pentru a rupe niște șiruri puternice ale echipelor slabe. Nu vad dublu cu nimic si daca as juca o surpriza ar fi X dar chiar si asta cu mult gand. Nu, nu mă ating.

Cu două egaluri în ultimul Blackpool și cu două înfrângeri în total dar și două înfrângeri în ultimele 2 în afară de Bradford. Îmi place riscul dublu, deoarece ratingurile îi conferă lui Blackpool o creștere impresionantă. Nu contează, voi lua o șansă dublă aici pentru că știu că Bradford poate face înmormântări când vrea.

Bristol - Plymouth
Cu 3 înfrângeri la rând Bristol în și cu 3 înfrângeri la rând Plymouth în deplasare. Bristol's Super ratings, dar cu număr de extragere și extragere pentru mine aici.

Charlton - Wycombe
Wicom a făcut niște rezultate și atât. Estimările arată clar, dar am spus că evaluările arată fața pur competitivă a echipelor. De la 31 la 44, Wycombe, dar Charlton constant pe locul 22 la performanță. Personal, cred că a fost până aici. A sosit timpul ca Wycombe să cadă.

Doncaster - Luton.
Creștere puternică a lui Luton în rating. Ea a transformat-o din verde în roșu. El este și unul dintre ucigașii mei anul acesta. Doncaster pare o bază bună, dar în cele mai scăzute ale Angliei acest lucru este de a sparge.

Gillingham - Wimbledon
Ceilalți doi ucigași ai mei din acest an se joacă unul cu celălalt. Pentru prețul armelor din cravată și am ratingurile la mine

În rest, voi rezuma simplu. Multă atenție pentru dubla Rochdale, deoarece avem note foarte ciudate la competiție.
Southend - Peterborough este aproape de X.
Dublul din Sunderland - Fleetwood este foarte ciudat.
Și, în sfârșit, baza mea este Oxford, pe care l-am jucat și m-am lăsat să pierd. O cred doar și ea îmi oferă, de asemenea, un avantaj competitiv.

: semn:



JPG.jpg

 
Ultima editare:
Răspuns: ANGLIA TOMAHAWKS - Divizia 1 a Angliei.

Și altceva.
Studiați sistemul cu 8 carduri pe care l-am încărcat.
Singurul lucru pe care îl cer sunt estimări corecte.
Dacă se întâmplă, se rupe oase.
Creștere pur și simplu superbă.

: ochi:

 
JPG.jpg


In primul rand o sa spun un lucru. Sfârșitul pariurilor speciale și în golul/golul remiză pe care îl joc până astăzi. De aici până acolo doar în sfârșit. Bristol Rovers cu X g/g m-au abandonat. Am verificat-o în cercul galben. Competitiv, palma a venit de la Bradford care, în timp ce conducea cu 0-2 în 10 minute, a pierdut cu 3-2 în final și m-a privat de un patru foarte puternic, care singur ar fi acoperit tot terenul până astăzi. Dacă asta a trecut și am avut o remiză normală împotriva Rovers, am făcut două sferturi din profit total aproape de 220 de euro fără restul biletelor. Aș fi mers înainte și aș fi făcut 150 de euro desigur cu un as la Oxford mâine. Dar chiar dacă nu ar fi ieșit Oxford, aș fi avut deja multe bilete cu trei și aș fi avut randamente bune și închiderea foarfecelor. E în regulă, continui să merg puternic. Fondul va fi actualizat mâine.
 
  • Aprecieri
reacţii: Fox
Privind scorul la intervale, putem vedea câteva lucruri importante.
Așa că după primele șapte jocuri avem câteva concluzii.
În primul rând, pe baza apărării anterioare a lui Peterborough, putem observa că până acum liga arată apărări puternice.
Vedem problema foarte mare a lui Coventry în linia ofensivă cu doar 3 goluri până acum dar și linia lor defensivă foarte puternică care este chiar mai bună decât cea a pionierului Peterborough.
Mă uit la Bradford și nu mă pot concentra pe subiectul ei. Are 7-11 goluri și s-ar spune că atacul are o problemă. Ieri a marcat două goluri și în 10 minute a primit trei goluri, așa că problema este defensivă. Ce să închei acum cu instabilitatea ei. Ieri l-am jucat cu 4.00 de performanță și ne-a trimis din Rai în Iad în 10 minute.
Drumuri proaste în Coventry și Shrewsbury și Wimbledon și Plymouth până acum. Un Plymouth de fapt, care are aceeași caroserie ca anul trecut și s-ar spune că este și un pic mai întărit decât anul trecut.
Foarte bine pentru vremea Walsall și Accrington, dar este încă devreme. În acest proces, cred că vor cădea deoarece nu au o diplomă de bancă. Deocamdată, militantismul lor îi salvează, dar până la limita oboselii și accidentărilor.
De asemenea, cele mai proaste apărări de până acum sunt Scunthorpe și Rochdale.
Primul sfert fluctuează exact așa cum mă așteptam înainte de începerea campionatului, dar am căzut complet în afara estimărilor zonei de retrogradare.


JPG.jpg

 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Eric Castel
OXFORD - COVENTRY


JPG.jpg


Cred că Oxford îl va concedia pe acel antrenor moale Robinson. Acesta este motivul pentru care echipa are acest curs mizerabil. Astăzi a primit două goluri dintr-un atac terminat de la Coventry pe care l-a înscris cu autogol și un penalty, în timp ce linia ofensivă a lui Oxford, care are jucători foarte buni, a marcat un gol pentru că acest idiot nu vede evident în teren. Joacă în atac cu Brownie și Maki care nu sunt deloc într-o situație bună de la începutul campionatului și care distrug acțiunea lui Ricky Holmes cu performanța lor și totuși prostul continuă să-i pună în linia de start de parcă el. vrea să-i învie cu forța. Printre aceștia, Obika și Makail Smith sunt într-o stare foarte bună și, în ciuda acestui fapt, face schimbări când meciul este pe cale să se termine. Astăzi le-a avut pe toată durata jocului și până când le-a schimbat Oxford nu a făcut un șut în poartă ci doar le-a schimbat în 71 și 83 cu Obika și Smith echipa a făcut 5-6 șuturi și un gol. Obika și Smith îi arată că sunt mult mai buni și îi ține pe bancă. Adică, milă. Antrenorul ar trebui să fie îndepărtat cât mai curând posibil, deoarece nu o face pentru tauri. Au făcut transferuri și nu știe cum să le descurce.
Doar păcat.

: mado:: mado:: mado:: mado:: mado:

 
Nigel Clough speră că echipa sa din Burton Albion va învăța din meciuri precum remiza de sâmbătă de la Accrington Stanley.
Berarii a văzut o primă victorie în deplasare în sezonul Ligii Unu se strecoară prin strânsoarea lor târziu pe stadionul Wham, cu fostul atacant al Albion Billy Kee transformând un penalty de întârziere pentru a se asigura că jocul s-a încheiat egal.
După ce a controlat jocul pentru perioade lungi după deschiderea lui Scott Fraser din minutul 11, a lui Clough echipa aproape și-a văzut toată munca grea anulată în timpul prejudiciului, doar pentru ca Harry Campbell să-l respingă pe Offrande Zanzala de la o distanță directă.
Asta a venit după ce Burton a căutat să se deschidă în căutarea unui câștigător din ultima suflare.
0_JS161834414.jpg

Este ceva ce Clough spune că jucătorii săi s-ar putea reconsidera data viitoare, cu șapte din echipa Burton care au terminat meciul de sâmbătă la vârsta de 23 de ani sau mai puțin.
„Este doar experiență”, a spus managerul Albion.
„În minutul 92, avem jucători care doresc să meargă să execute lovituri libere rapide și lovituri libere scurte atunci când nu este momentul sau locul să facă asta.„Atunci învață, când au ceva experiență și văd astfel de jocuri și se gândesc: „Ar fi trebuit să câștigăm, acum nu o pierdem”.

Accrington Stanley 1 - 1 Burton Albion

„Acesta este cel mai important lucru din ultimele două minute.
„Dacă reușim, genial. Dacă nu poți, cel mai important lucru este să nu-l pierzi.
„Toți se vor uita la asta, se lasă prinși de ea și de emoția.
„De aceea cauți șefii experimentați ai lui Kyle McFadzean și Ben Turner, mai ales în ultimele cinci minute doar pentru a stabili totul.
„Nu credeam că s-au descurcat atât de bine. Am crezut că au luat lovituri libere pe care nu trebuie, apoi Jake Hesketh îi pune două în mâinile lui Connor Ripley și ne sparg.
— Nu așa ar trebui să fie.
0_JS161836552.jpg

Kyle McFadzean și Ben Turner (Imagine: James Wilson/Epic Action Imagery)
În ciuda faptului că echipa sa renunță la o poziție câștigătoare pe drum pentru a doua oară în acest sezon, Clough simte că Berarii fac progrese.
„Sunt două victorii asupra Aston Villa și apoi AFC Wimbledon Săptămâna trecută, am jucat bine împotriva lui Walsall în săptămâna (în Checkatrade Trophy) și ar fi trebuit să luăm trei puncte astăzi”, a adăugat el.
„Deci cred că dăm semne că facem asta.
„Va fi greu săptămâna viitoare împotriva lui Sunderland, mai ales cu câțiva jucători lipsesc
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
    Ertzan Ertzan: Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?